Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
17. pro 2011

@petulig když to strašně záleží hlavně na tom, kolik vás pojede a do jaké ceny byste se chtěli vejít.

petulig
17. pro 2011

@mart.s. my sme dvaja s krpcom a kamoska tiez dvaja s rocnym krpcom..ja si daco pohladam v pohode, len som myslela ked tam tak casto chodite , tak isto viete kde je klud a kde hluk., Comu sa vyhnut. Asi pokukam temu dozadu. ale po tohto rocnych skusenostiach, asi budem hladat nieco pre nas a pre nich zvlast ale blizko, aby sa krpce nebudili navzajom.

mart.s.
18. pro 2011

@petulig já tě úplně chápu. Jednou jsme taky bydleli ve čtyřpatrovém domě a nad náma jezdili Němci na kolečkových bruslích.Takže jezdíme do malých domečků- Je tam větčinou ale problém s tím, že jsou pro víc osob. Takže - my i třeba pronajímáme domeček pro 6. Ale , jak tady holky psaly o tom Tivoli, tak tam jsou i nenší apartmány. Jestli budeš chtít, tak až si něco vybereš, napiš. Aspoň ti možná poradím, jestli je to hlučné místo.

mart.s.
18. pro 2011

http://www.ckgeos.cz/italie/casamare/foto/084 g...
Mně se třeba líbilo tady. Ale je to pro 5. Má to dvě samostatné ložnice, je tam velká zahrada, je to vlastně hned u moře, klimačka....ale takových vilek najdeš asi hodně 😉

mart.s.
18. pro 2011

nějak mi to nejde překopírovat. Je to via gaia. Nachází se asi 40 metrů od moře.

berunka
8. led 2012

ahojky holky,nemate nektera zkusenost s nejakymi dobrymi apartmany v Caorle,Lignanu?aby to bylo vhodne pro male deti.A nebyla jste nektera ve Villaggiu Tivoli?neni to tam moc hlucne kdyz je pobliz Lunapark?moc diky za vsechny info.Jo a je opravdu dobre vyrazit v zari?mame prcky,kterym v zari bude 1,5 a 3,5.

berunka
8. led 2012

@mart.s. ahojky prosim te koukala jsem,ze mas zkusenost s ubytovanim v Italii ve Villaggiu Tivoli.Chtela bych se te zeptat,neni tam moc hlucno kdyz je v blizkosti Lunapark?a jak je to daleko pesi chuzi k mori?moc moc diky.

petusko
9. led 2012

ahojte, ma niekto skusenost s prenajmom prazdninoveho bytu v Lignane? 🙂

mart.s.
10. led 2012

@berunka já bych se toho hluku z lunaparku nebála. On totiž vlatně přímo nesousedí, je tam ještě velké parkoviště a takové prostranství, kde někdy bývá cirkus. A ještě ty domečky jsou vlastně i mezi stromy, takže je to dost odhlučněný. A moře- udává se, že je asi 450m. Procházkou jste tam za chvilku.
Předloni byla v Tivoli Snupík a taky si to moc chválila 🙂

jajkax
10. led 2012

@berunka Ahoj kdby jsi se chtěla na něco o Tivoli zepat tak ti ráda poradím.Byli jsme tam loni, a co se týče lunaparku a hluku z něj, ...pohodička.Večer jsme skoro nic neslyšeli.Nebo rozhodně né tak aby to třeba budilo dítě a podobně 🙂Jo a letos jedem poslední týden v červnu zase🙂

berunka
10. led 2012

@jajkax tak to je vyborna zprava a prosim te jake tam mivate pocasi kdyz jedete koncem cervna?je teple more?a jaka je tam vlastne kvalita more?

mart.s.
10. led 2012

@berunka tak to holky jedeme všichni stejně 🙂 .Loni jsme tam byli poslední týden v červnu a první v červenci a bylo nádherně. Mám pocit, že jsme chytli nejlepší počasí z celých prázdnin. a potom byla zase hezká druhá polovina srpna 😉 . A moře bylo teploučké, takže se neboj. A k té kvalitě vody- Bibione už léta dostává ocenění o kvalitě. Ale je tam samozřejmě písčité pobřeží, takže ta nevypadá tak průhledně jako v Chorvatsku.

mart.s.
10. led 2012

Jé holky a četly jste kolik tam teď stojí benzín? To je děsný. Litr se pohybuje mezi 1.7 a 1,8 euro.Což je přes 45 korun. Jo a ještě počítejte s tím, že dálniční poplatky od ledna zvedli o 12 procent. 😒

sorciera24
10. led 2012

@mart.s. a to v Italii stoji tolko benzin?

mart.s.
10. led 2012

@sorciera24 ano v Itálii. http://www.prezzibenzina.it/
To je strašné, že?

sorciera24
10. led 2012

@mart.s. fu, no tak natankujeme doplna v Rakusku......no Taliani nevedia ako sa z krizy vyhrabat......takze chapem....

masula
10. led 2012

@berunka byli jsme blízko Tivoli a hluk tam nejde slyšet 🙂 My jezdíme teď už asi 5 let do apartmánů Girasoli 🙂 je to tam super, je tam dětské hřišťátko a bazeny 🙂

berunka
10. led 2012

a kdyby jste si měly vybrat jedete konec cervna nebo zacatek zari?trochu se bojim pocasi v zari.ale zase je koncem cervna uz teple more a vzduch?

jajkax
10. led 2012

@berunka no jak už řekla martinka, byly jsme loni na konci června a bylo skoro nejkrásnější počasí z celých prázdnin.Pořád okolo 30C. Jenže to ti nikdo nezaručí že to bude letos zrovna tak, musíš to risknout jak v tom červnu tak v tom září.My jsme nedočkaví proto volíme ten červen🙂Moře jinak bylo uplně v pohodě na koupání, ale v září bych řekla že bude určitě teplejší.Přece jen bude po létě víc vyhřáté. 😉

sorciera24
10. led 2012

@berunka aj my sme boli v Lignane na konci juna....co viem tak prave koniec juna/zac. jula su najkrajsie....

berunka
10. led 2012

@masula prosim te koukala jsem na ty apartmany Girasoli,vypadaji uzasne.Prosim te vy jste meli plne obsazeny apartman nebo se tam nejak doplaceji neobsazeny luzka?My by jsme jeli 2 dospely a ditko 3,5 roku a 1 a ctvrt roku.

masula
10. led 2012

@berunka já myslím že cena je za celý apartmán 🙂 nás jezdí 5 a nejmladšímu bylo v červenci 5 měsíců 🙂, jezdíme přes italskou cestovku 🙂, manžel umí plyně něnecky, tak to zařizuje on 🙂 a je to tam fakt skvělé !!!!!!!! 🙂

mart.s.
11. led 2012

@berunka Určitě budeš platit za celý apartmám. V Bibione to tak funguje. My máme taky apartmám pro 6 a jsme tam 4.

karinecko
11. led 2012

@masula Jej tak tie apartmany su ozaj krasne cez aku cestovku chodis? mate tam neakeho delegata? dakujem 🙂

berunka
11. led 2012

@mart.s. My jsme prave narazili treba v Caorle na to,ze se tam platilo i za neobsazena luzka.bylo to na zajezdy.cz tak jsem z toho krapet jelen.taky jsem si myslela ze se plati za apartman.

mart.s.
11. led 2012

@berunka No uvidíš, ale já jsem v Bibione platila vždy za celý apartmán a bylo jim jedno, kolik nás tam bydlí. ( tedy jedno ne, byl vždy dán maximální počet lidí 🙂 )

masula
11. led 2012

@karinecko jezdíme přes Italskou cestovku Lampo a manžel hovoří německy, tak zařídí co potřebujem 😀 já umím jen rusky 🙂 🙂

mersy
11. led 2012

Ahoj -
my jezdíme už roky s dětmi na Palmovou riviéru - velká spokojenost. moře teploučké i na konci června.....

berunka
11. led 2012

@masula prosim te koukala jsem na tu cestovku Lampo a v jake oblasti prosim te jsou ty aparmany Girasoli?a je opravdu nutny umet dobre mluvit,myslim tim je potreba s nii hodne neco resti nebo staci mailova komunikace a pak si to vytisknout pro prijezd k nim.

berunka
11. led 2012

@masula prosim te jeste nasla jsem ze ten komplex kam jezdite je 800m od more,jak dlouho to chodite?