Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lenka47
12. čer 2012

@mart.s. ale do Lignana idem cez bibione? som myslela ze nie ved Lignano je celkom hore a Bibi az nizsie, ci?

mart.s.
12. čer 2012

@lenka47 je promiň. Moje chyba. Já jsem nějak přehlédla, že jedete do Lignana. Myslela jsem , že jedete do Bibione. Tak to máte lepší. To můžete chytit zácpu vlastně jen na dálnici. Do Lignana vede dvouproudová silnice a ty zácpy tam něbývají zdaleka tak velké. Tak to buď v klidu 😉

xmalij
12. čer 2012

@tilly ahoj, nevzit kola by byla velka chyba, ba i hrich 😎! Jezdime 9. rokem na Gardu, nekdy i 2x rocne. Pritel zavodi na horskym kole, takze jarni pobyt spojime s vyhlasenym maratonem a pak nekdy leto. Letos snad pojedeme na pozdni svatebni cestu az v zari a hadej kam 🙂?
Prestoze jsem projela vice mist vc. exotiky, tak rikam, ze Garda je nejkrasnejsi misto pod sluncem...a to nejen pro bikery. A ja jsem vylozene hobik, pritel ne, ale oba si to tam uzivane. Dcera tam zacla prvne kopat jeste v brise a od ty doby tam byla uz taky 2 krat 😎 😉.
Za tyden odjizdime do Lignana, tak jsem zvedava..zatim pocasi a prognoza vypadaji dobre...

tilly
12. čer 2012

@xmalij jeeej, tesim tesim, a su tam aj zelene cyklotrasy? cize bez aut? lebo mame dve decka so sebou... a ake miesto na garde odporucas? mm stale trva na riva del garda, ale mne sa tam nedari zohnat ziadny poriadny hotel... 😝 tak uz je aj neskoro, vsetko dobre je rezerve

xmalij
12. čer 2012

@tilly my jezdime porad na to same misto, rikame, ze jedeme na chalupu...je to apartmanovy hotel s kuchyni, terasou, bez jidla. Bydlime v Arcu, spojuje se s Rivou prave diky stezce mimo silnice, meri kolem 8km a vede skrz pristav az do samyho centra, tzn. na auta nenarazis. Po ty stezce se da i opacne na sever a pak jet dal nebo ned do hor, ale to neni nic pro me 😉. Ja vozila malou uz loni v sedacce pred sebou a to mela 11 mesicu. Jinak tam kazdy vozi dite, takze celkove i ridici funguji ne jako tady. Dostalo me, kdyz jsem videla skrz Arcem jet skolku na kole, s nima jedna ucitelka a jedna policajtka, auta zastavovala a byli vsichni neskutecne ukazneny.
Z Rivy vede uzasna stezka nad jezerem na Pregasinu, je to ocistec, ale luxusni podivana...11 km stoupani, pro trenovany pohoda, pro me druhy porod s nadavkama 😀. Ale proste to jinak nejde.
V Arcu je i kemp, ale osobni zkusenost nemam...kamaradi co lezou tam vzdy ale bydli a prej dobry.
Ted uz stoupaji ceny, bude to asi vsude stejny..preju at neco sezenete 🙂.

tilly
12. čer 2012

@xmalij tak ja taham este vozik za sebou, cize ziadne horske tury 😀

xmalij
12. čer 2012

@tilly tak to mas muj obdiv 😉. Ta stezka propojka do Rivy vede podel reky Sarca, takze sama rovina a v lete se v ni da i vycachtat, kdyz uz omrzi jezero. Event. smer sever je jezero Cavedine, to je spis piknikovy misto, schazi se tam o vikendu rodinky a grilujou..to je spis na relax.

sorciera24
12. čer 2012

@lenka47 Lenka ahoj.....aj my ideme od 7.7 do Lignana.....inak vyrazame z mT okolo 21.00....tiez mame ubytko az poobede, ale skoda by bola ejdneho dna...takt am chceme byt rano;)...inak pozeram, ze vam sa podarilo druhe, jeej...gratulujem.....ked tak pisni cez FB 😉

evulik6
13. čer 2012

@lenka47 my chodievame okolo 4tej rano... ale sme z Prievidze, co je do BA este 2 hodky...z BA vacsinou okolo 6tej odchadzame. A v Bibi sme okolo 13tej... tusim tak sme naposledy boli, cesta bola uplne v pohode, robili sme si prestavky. Jednu sme mali taku pol hodinovu tusim.

@mart.s. jooj marti, a co sa to tu pisalo ze benzin bude 2e stat? ci som zle precitala? necitam vsetko spatne dozadu. Jaaaj a nevies ci bude ohnostroj aj neskor? :(

@petrina82 lunapark urcite najdete, maju to tam vyznacene, v meste su aj take svetelne znacenia do lunaparku... kde budete ubytovany?

evulik6
13. čer 2012

@lenka47 este som zabudla... mame ubytko napisane ze prichod po 17tej ale naposledy sme prisli o 13tej a dali nam hned izbu...pokial je volna, upratana, tak vacsinou nerobia problemy a daju kluciky 😉

mart.s.
13. čer 2012

@evulik6 Ahoj Evi 🙂 .Určitě tam bude ještě další ohňostroj, ale nevím, kdy. Mají tam zatím napsané akce jen na červen. Už se těšíš? Já docela jo. Snad odjedeme. Teď mám Péťu v Anglii, tak doufám, že se vrátí v pořádku a odjedeme 😉

xmalij
13. čer 2012

ahoj, muzu se vas zeptat jak dlouho vam trva cesta z Prahy do Lignana? Navigace nam nasla dve moznosti, pres Rakousko nebo klasicky Nemecko, delsi, ale rychlejsi...a vychazi to na 10hod. Me se to nejak nezda, mate nekdo zkusenost? Diky

mart.s.
13. čer 2012

@xmalij ahoj, my jezdíme tky z Prahy a trvá nám to tak 8 - 9 hodin. Záleží na tom, jak často stavíte a kolikrát chytíte nějakou zácpu.Jezdíme přes Rakousko.

monkap
13. čer 2012

chodieva niekto do bibione-pineda?

beasi
13. čer 2012

@monkap My sme boli pred 2rokmi a páčilo sa nám.

beasi
13. čer 2012

@evulik6 Ďakujem.

petrina82
13. čer 2012

@evulik6 dakujem, snad najdeme. Budeme byvat na Lido del Sole

xmalij
13. čer 2012

@mart.s. diky, tak to s rezervou asi fakt tak bude, pocitam i se zastavkama. Agentura ma otevreno az od 16h, tak nechceme je propasnout, kdyby se neco po ceste delo.

elllla
13. čer 2012

ahojte, prave mi volala mama, pozerala spravy a tam nieco hovorili o tom tornade.. nemate nejake blizsie info? na nete som len nasla jednu spravu, ze sa prehnalo benatkami.. zasiahlo aj letoviska??

dakota14
13. čer 2012

z Benátiek bolo vidieť hovorili tam že bolo v Bibione čo sme aj my neradi počuli síce ideme do Lignana ale to je za rohom ja už neviem či sa mám tešiť alebo plakať ale každopádne ideme a dúfame že sa nič nestane vtedy keď tam budeme ☹

mart.s.
13. čer 2012

@dakota14 holky, toho totnáda bych se nebála. Je malá pravděpodobnost, že by se to opakovalo tak brzy. Jednou jsem v Bibione něco podobného zažila. Ale to jsme byli ještě bez dětí. takže je to víc než 12 let.Lámalo to velké stromy, ty padaly na auta. Z pláže to odneslo většinu lehátek na moře atd... Nic moc

evulik6
13. čer 2012

Boze baby nestraste maaaaa ☹

evulik6
13. čer 2012

@mart.s. Mojko a co to s tym benzinom ci naftou? niekto pisal ze ma stat 2e liter? To fakt? Kde? V IT?

mart.s.
13. čer 2012

@evulik6 já jsem to taky četla, ale počkej podívám se kolik to stojí

mart.s.
13. čer 2012

@evulik6 zatím to tak ještě není 🙂 http://www.prezzibenzina.it/regioni/veneto
tady jsou ceny

evulik6
13. čer 2012

@mart.s. Nasla som nieco o tom tornade ale nemam sajnu co tam pisu, ale ty podla mna budes vediet...kuken srm ak chces: http://www.bibione.info/2012/06/tromba-aria-ven...

mart.s.
13. čer 2012

@evulik6 ve stručnosti tam píšou, že včera ráno po 11 hodině zasáhlo tornádo benátské laguny, odneslo střechy, poráželo stromy a sloupy veř. osvětlení. Zasahovalo až k Jesolu,Eraclee a Caorle. Bibione zůstalo ušetřeno.

evulik6
13. čer 2012

@mart.s. tak ja som si domyslela asi takto: ze bolo o 11 doobeda, islo cez Jesolo, Ereclea a Caorle a ze Bibi je ok 😀 😀 😀 Celkom dobry typ, nie? :DD

evulik6
13. čer 2012

@mart.s. jj, tesim sa, aj ked sa obavam tych veci co sa tam deju...zemetrasenie, teraz tornado...no snad to bude v pohode a budeme si moct pekne vychutnat dovolenku 😉