Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

seba1
18. led 2013

@mart.s. brala si už niečo cez booking.com? Chcem si tam zaistiť to prespanie v Rumunsku....a neviem ako to tam funguje.

mart.s.
18. led 2013

@seba1 brala . Doporučil mi to HonzaH z orb. A bylo to v pořádku.Vybrala jsem si od nich ubytování dokonce bez zálohy.Přišlo mi potvrzení a s tím jsem tam jela.

seba1
18. led 2013

@mart.s. super, kliknem si tam rezervovať a oni sa mi potom pošlú to potvrdenie?

mart.s.
18. led 2013

@seba1 ano, teď jsem se ptala manžela- a poslali nám potom potvrzení na mailovou adresu.

seba1
18. led 2013

@mart.s. tak by som sa už mala rozkývať a urobiť to, budeme tam mať trojku izbu za 22 eur, nechcem hľadať prespanie na blind, lebo už sme to raz skúsili vo Francúzsku a bolo to dosť drahé a ani sme nezohnali hneď, tam kde sme chceli.

mart.s.
18. led 2013

@seba1 to je krásná cena. A do Rumunska bych si to taky určitě zamluvila dopředu. Vy jedete jen 3?

seba1
18. led 2013

@mart.s. nie ideme všetci, ale ideme s našimi a deti si rozhodíme, Elenka môže spať aj s nami na posteli.

mart.s.
18. led 2013

@seba1 to je pravda. 🙂

mart.s.
18. led 2013

@seba1 a budeš tam mít i výhodu, že ti vaši pomohou s hlídáním 🙂

seba1
18. led 2013

@mart.s. áno, aj si naši užijú deti a deti ich, aj sme radi, že našich niekam vytiahneme a oni sa potom tešia, čo videli.

lydia22
18. led 2013

Zienky možte odporučiť nejaké dobré apartmany v Bibione alebo Lignane ideme dvaja dospelí a dve deti niečo nie prílišdaleko od mora. niečo kde ste boli aj s detmi a boli ste spokojné, dakujem

lydia22
19. led 2013

Ešte by som sa chcela spýtať či máte niekto skusenosti s cestovkou Adrialand lebo na nete som čítala nie práve lichotivé info .

mart.s.
19. led 2013

@lydia22 já tuhle cestovku vůbec neznám 😒 . My do Bibi jezdíme už léta přes CK Geos.

evulik6
21. led 2013

@mart.s. ahoj zlatik..ako sa mas? opat Bibi? Kedy? tam zase kde vzdy? Ja by som taaaaaaaaak chcela ist no asi nam to tento rok vobec nevyda :((

mart.s.
21. led 2013

@evulik6 ahojky. No jo, znáš to. 🙂 Děti chtějí opět na to samé místo. Ale na příští rok jsem je už konečně ukecala na tu Kalábrii. Jedeme hned ten pátek po vysvědčení.
A jakto, že vy letos nic? Nebo chcete vyrazit jinam?

evulik6
21. led 2013

@mart.s. no martinka asi nic nooo ☹ Bohuzial...nevychadza to nijako na dovolenku pri mori 😔

mart.s.
21. led 2013

@evulik6 Evi tak uvidíš. A když to nepůjde, tak vyrazíte třeba příští rok. A já ti napíšu, jak tam je. 😉 .

evulik6
21. led 2013

@mart.s. ach no jooo, len ked mne je z toho smutno... ale tak snad o rok dva to pojde...neda sa vsetko .

limoncino
23. led 2013

@evulik6 Evička, nebuď smutná, prosím 😉 😉 😉

evulik6
24. led 2013

@limoncino cmuk...prezijem to dako 😉

lolonka
25. led 2013

ahojte.

chcem vás poprosiť.......aké je v Taliansku more?.vraj je hore studené a špinavé?...je to pravda?...ako to vidíte vy?..mne moc v Chorvátsku kamene nevyhovujú...tak rozmýšľam nad Talianskom.....ak by ste mali niektorá fotky z pláže, budem veľmi rada..ďakujem pekne...pekný deň.. 🙂

maznacik007
25. led 2013

@lolonka my chodime do bibione a s morom sme spokojny je teplucke a neni su tam take strminy ako v chorvatsku, a mne tiez vadia kamene ... t
bibione ma pekne ciste plaze, denne viac krat cistene ... more je uplne ok... a piesok mojim detom vyhovuje omnoho lepsie ako kamene

my chodime cez taliansku agenturu a prenajimame si bytik 50 metrov od mora...

mart.s.
25. led 2013

@lolonka my jezdíme taky do bibione a taky se nám tam líbí 😉 . Moře je teploučké.

anastazka
28. led 2013

ahoj, jaký máte názor na dovolenou v Itálii začátkem června, není to moc brzy? Chceme se vyhnout davům lidí na pláži, cena je v tu dobu taky krásná, ale co počasí........?

mart.s.
28. led 2013

@anastazka ahoj, je to trošku sázka do loterie. Já jsem tam byla i od myslím 4.6.( před lety) a měli jsme hezky. Ale můžeš taky chytit pořádnou zimu. A hlavně musíš počítat s tím, že moře nebude nejteplejší. Pokud chceš jet takto mimo sezonu, tak určitě podstatně teplejší voda je v září. Ale říkám, můžete mít krásně jako jsme měli my- a potom je zase skvělé, že je tam podstatně míň lidí.

zojaaa
28. led 2013

@maznacik007
Ahoj, mozes pls napisat kontakt na tu ich agenturu??
Maju aj nejaku stranku, kde si mozem kuknut tie apartmany???
Diky

anastazka
28. led 2013

@mart.s. dík za názor, my v září nemůžeme jet vůbec a v sezoně jsme byli, vedro a hlava na hlavě. Ideální teplota pro nás je kolem 25st., ale to moře, snad nebude studené. Přemýšlíme jet buď od 8.6 nebo od 15.6...... Caorle S. Margherita....znáte to tam někdo?

mart.s.
29. led 2013

@anastazka Já bych se toho nebála a jela 🙂 .A jestli nevyhledáváte vedra, tak uvidíš, že se vám tam bude líbit. Myslím, že pokud pojedete od toho 15.6. , tak tam bude fajn.A těch lidí je tam opravdu podstatně míň než v sezoně.

lauraa
29. led 2013

@anastazka my chodime do porto margherita u Caorle....neviem co hladas ale porto je pokojnejsie mestecko , su tu len 2 mozno 3 hotely a ostatne su apartmanove domy,plaz je verejna , nemusis platit plazovy servis pokial nechces, do Caorle sa dostanes kompou cez kanal, ale my chodime autom.... V caorle je pekny aquapark . maly lunapark najdes aj v porte....

anastazka
30. led 2013

jj, přesně něco takového hledáme, klidné místo, ale aby to nebylo moc daleko do nějakého centra. Je v Portu nějaký Lídl, nebo něco podobného, nebo se musí do Caorle? A kompa je co? 😕 😀 To je loď? Je to drahé? Moc děkuji. Už aby bylo léto..... 😵