Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

limoncino
12. únor 2013

@mart.s. no práve 😀 😀 😀

mart.s.
12. únor 2013

@limoncino tak je pravda, že jinam jezdíme v tom srpnu, ale- víš jak jsem ti povídala, že příští rok jedeme do Calábrie- tak už začínají s tím, jestli by to potom nešlo ještě aspoň na týden do Bibi 😀

limoncino
12. únor 2013

@mart.s. závisláci, z nás musia mať radosť, ako im podporujeme ekonomiku 😀

mart.s.
12. únor 2013

@limoncino viď, taky si říkám. Nám už by to měli jen za tu propagaci dávat zadarmo 😀 😀

petusko
12. únor 2013

@reni111 my sme boli v Lido Altanea a nám sa tam pláž práveže páčila. Aj more bolo čisté, my sme tam išli s tým, že iste tam budú riasy a mútna voda, ale sme boli veľmi milo prekvapení, naozaj čistučko, piesok fajn, mušličiek tam bola kopa, ale vobec sme to nebrali ako mínus.
idem skúsiť pohľadať foto z pláže.

limoncino
12. únor 2013

@mart.s. veru 😀 😀 😀

mart.s.
12. únor 2013

Holky- už se tam vidím. 🙂 Vždycky to tam na mě dýchne, jen co přijedem. Strašně se tam těším. Hned bych si zašla na nějakou dobrou večeři. Zvlášť , když je takto hnusně a ještě bojuju s chřipkou ☹

petusko
12. únor 2013

našla som iba pár, aspon na ukážku aký je piesok v Lido di Altanea . Ostatné mám v druhom pc ☹

evulik6
13. únor 2013

@mart.s. No asi...teda lepsie ako nic...uvidime este... Mozno nakoniec aj nikam... Boli sme aj minuly rok v chorvatsku so svokrovcami za lacny peniaz a tam ani nie je velmi kde minut...virs...ziaden lunapark a herne... Takze asi len to ak ...este zvazujeme tu na sk niekam ist ale teda take sumy ze dovi dopo ..to dam radsej za more

evulik6
13. únor 2013

@limoncino dakujem...no ja viem ze 500 je malo ☹ ale viac tento rok nemozem... Mm ma inu pracu a uz nezaraba tolko ako predtym a ja na md...vies si to predstavit...uver do toho...svadba nas caka...dadko do ptvej v sept...takze je dost moznez nepojdeme nikam...ale vsak neva...tento rok to dako prezijem...aj ked mi bude straaaaaaasne ale straaaasne smurno z toho.... Ale tak hlavne ze sme zdravi.

limoncino
13. únor 2013

@evulik6 jej Evička, ja som to nemyslela nejako zle, mrzí ma, ak si to tak zobrala... 😅
skús pozrieť tú Alemagnu, alebo nejaký apartmán, tie sú lacnejšie, než vilky, kedy chcete ísť?
A viem ako to myslíš, niečo podobné je aj u nás 😉

evulik6
13. únor 2013

@limoncino nieeee neboj sa...nezobrala som to zle 🙂))) co si 😀 😀 😀 len som vysvetlovala situaciu...nic viac... no je to tazke... popozeram daco este... my sme tiez vzdy chodili do takych drahsich.. naposledy sme boli v Itace a velmi sa nam tam pacilo...hned pri mori...parada.... no tento rok na to nemame 😒

evulik6
13. únor 2013

@mart.s. ooooo martinka co si chora? ☹

evulik6
13. únor 2013

@mart.s.
@limoncino

ako je v casti Lido del Sole?

evulik6
13. únor 2013

aaaaaaaaaaaaa uz som naslaaaaaaaaaaaaaaaa...no to bude teraz... musim muza ukecat :DD

mart.s.
13. únor 2013

@evulik6 Evičko ano, už několik dní bojuji s chřipkou. Dostala jsem ji od Míši, ale vypadá to, že už se to zlepšuje. Lido del Sole moc neznám. Byla jsem tam jen několikrát na ohňostroji a potom jsem se tam byla projet na šlapátku. Mě to tam moc nezaujalo. Ale to je asi tím, že hodnotím jen na základě takového zběžného pohledu. Monča tam jezdí každý rok a je tam pokud vím moc spokojená. Takže to tam určitě nebude špatné. Určitě ti k tomu řekne víc.

limoncino
13. únor 2013

@evulik6 ako píše Martinka (mimochodom mrzí ma, že sa vám choroba nevyhla) my tam jazdíme každý rok, niekedy aj dvakrát za leto a ja som tam veľmi spokojná, je tam ticho, kľud, ale pritom všetko, čo potrebuješ, obchody, reštaurácie, herňa pre deti, gelateria...
A čo si našla? Ukáž, ak je to v Sole, hneď Ti môžem napísať, čo máš blízko a tak, my to tam už poznáme veľmi dobre 😀

evulik6
13. únor 2013

@limoncino to som sa pytala ze keby tam daco najdem ci je to v poho...

nasla som toto...je to sice dalej od mora, ale tak nam to nevadi...boli sme tak dvakrat uz a pohoda...
http://www.etgroup.info/VillDanubio_Olimpia_App...

evulik6
13. únor 2013

paci sa mi ten park pri ubytku , tam by sa decka mohli santit s loptou atd... oni su velky futbalisti totizto :D no a su tam aj bazeny co je super... samko sa trochu v mori bal... aj dadko...najma ked boli vacsie vlny ..

evulik6
13. únor 2013

@mart.s. skore uzdravenie zelam moja.. my sa zatial drzime co sama nechapem tento rok :D ..dufam ze to tak zostane uz... vraj to uz u nas v nasom okrese klesa tak snad nas to obide.

evulik6
13. únor 2013

@mart.s. vy idete od 29.6? lebo my ak by sme isli tak tiez tak.. je to lacnejsie a kedze ja som doma tak mi je to jedno... ak si to muz vybavi ...uvidime... no musime este poriesit financie dako... tak drz palce 😉
Od pondelku idem brigadovat k sestre tak co to snad odlozim...dufam

limoncino
13. únor 2013

@evulik6 Evi, toto je na spiaggi to nepoznám to Ti ohodnotí @mart.s. 😀 prehadzujeme si Ťa ako horúci zemiak 😀

mart.s.
13. únor 2013

@evulik6 Evičko, ano. Jsme s Míšou nemocní, ale dnes mám konečně už pocit, že se to začíná trošku zlepšovat. Tak snad už bude dobře. A ano 🙂 jedeme od 29.6. . To znamená, že vyjíždíme hned po vysvědčení.

evulik6
13. únor 2013
evulik6
13. únor 2013

@limoncino ja viem ze v spiaggi to je ...to predtym som pozerala aj tam ubytka...no toto sa mi celkom zapacilo

mart.s.
13. únor 2013

@evulik6 a vypadá to hezky. A vám přeci nevadí, že je to dám. Vy už jste takto bydleli viď?

evulik6
13. únor 2013

@mart.s. Ano Martinka...my sme uz tak boli dvakrat...raz vo Valbelle a raz v Lia... Bolo tam super... Z etgroup ked sme boli vo valbelle tak sme mali aj bus na plaz a z plaze zadarmo... Tak sme vyuzivali ten

reni111
14. únor 2013

@renatka100 ja som si len nahodila plaže v caorle cez google, tu cast S.Margeritha a tak som len pozerala tie pláže...a ti vlnolamy - to som tiež niekde citala, ale naozaj je to možno blbost....pozerala som ubytovanie rezideciu Panfilo, a ak som dobre pochopila je to v starej casti...fakt sa neviem rozhodnut, ci Bibi ci Caorle ☹ Ke sme boli v Lido di Jesolo, tam tiež piesok bol taký tmavší, hrubý , neviem teda ako to je v Caorle. budem rada ak m,i poradíš 🙂

reni111
14. únor 2013

@petusko na foto to vyzera super 🙂 prosim ta kde ste boli ubytovaní? ja som hladala nieco pri plaží a cca okolo 500 evri, a nasla som rezidenciu Panfilo.. vraj je to oblubena rezidencia ...jaj a este - aj v caorle su take promenády po večeroch ? mne to sice nechýba, ale dcera je z nich hotova 😝

renatka100
14. únor 2013

@reni111 pozerala som na mape presne kde to je a je to prave tam kde sme boli aj my. Je to super pozicia blizko pri mori. My sme boli velmi spokojni, mala mala vtedy rok je tam po celom caorle taka plazova promenada. A piesok bol podla mna velmi dobry a hlavne tie muslicky boli super pre deti. More sa mi zdalo urcite cistejsie ako v lignane takze tie vlnolamy to je asi blbost. A hlavne plaze su tam usie a take utulnejsie. Do ceny si musite zarata aj slnecniky tam sa lezat iba tak na plazi tusim neda nikde. Alebo velmi daleko v casti k tej riecke. Caorle je podla mna velmi pekne mestecko a pre male deti uplne stvorene.