Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

kaja476
20. čer 2013

Počula som že v Bibione je veľmi špinavé more. Aké je more v Lignano ?

rienok
20. čer 2013

@kaja476 nepovedala by som že špinavé, len je tam jemný piesok, ktorý je zvírený a tak tá voda nie je priehľadná....

rienok
20. čer 2013
grejci1
20. čer 2013

My sme boli 7 rokov po sebe u p. Cossara. www.cossaro.it/sk

garzonka
21. čer 2013

Lido dei Sole a Lido dei Pini (Bibione) - ake je tam prostredie?

mart.s.
21. čer 2013

@garzonka nevím, jak tu otázku myslíš? Obě jsou to části Bibione a jsou tiché. Ale Lido dei Pini navazuje přímo na Bibione Spiaggia. Takže je to blízko do centra a Lido del Sole je vlastně taková samostatná část. Takže pokud chceš do centra (Bibione Spiaggie), tak musíš autem, na kole a nebo je to dost dlouhá procházka. 😉

suchonovam
21. čer 2013

my sme sa pred 2 tyzdnami vratili z rosoliny mare, od bibione cca 160km na juh, boli sme tam druhy rok, velmi sa nam pacilo, pokoj (bibione, lignano a lido su "plaze v meste" )teplo, malo ludi, je tam co pozerat, aj narodny park (delta rieky Pad)je blizko, isli sme priamo cez taliansku agenturu (vola sa delta mare), nemusis vediet po taliansky, pracuje tam jedna ceska. Ubytko pekne a lacne, byt pre 6ich na tyzden 200€. Odporucame 🙂

garzonka
21. čer 2013

@mart.s. dakujem, mna hlavne zaujima ci tam je pekne, ci su tam ciste plaze a pod. boli sme minuly rok v bibione, viacmenej priamo v centre ale tieto casti nepoznam a teraz sa rozhodujeme ci opat do centra (plaz sme mali cca 700 m) alebo tam . s plazou a morom sme boli 100% spokojni, tak preto sa pytam aj na na toto, ci je tam pekne.. cisto a tak 😉

suchonovam
21. čer 2013

co sa tyka plaze, v rosoline je cca 8km plaze, vacsia cast udrziavane s lehatkami (za poplatok), boli sme aj 2x pri tom narodnom parku, kde je volna plaz, spina nebola, ale naplaveniny typu drevo a pod. Voda cista, sem tam riasy, jasne, ze Sardinia to nie je 🙂 Boli sme este s jednou rodinou, aj oni, aj my s detmi a boli nadseni.

mart.s.
21. čer 2013

@garzonka já myslím, že ano. Mně na Lido del Sole vadí, že je to daleko. Ale jsou tu holky , které tam jezdí a popojet autem do centra nebo k lunaparku jim nevadí. Jinak moře je tam všude podobné.Já například letos už poněkolikáté jedu do Lido dei Pini a jsem tam spokojená.

garzonka
21. čer 2013

@mart.s. moc díky , este sa spytam, v tom lido dei pini je les? alebo je to otvorene? a co komare?

mart.s.
21. čer 2013

@garzonka myslíš jako jestli jsou ty domky v lese? Ne je to tam otevřené, ale samozřejmě řada těch ulic je posázená stromy. A komáři- jezdím do Bibione až přes 15 let a je to různé. Každý rok jinak. Myslím, že tu ale už letos psaly holky přímo z Bibi, že jich je tam letos hodně. Takže repelenty rozhodně s sebou 😀

vikitino
21. čer 2013

dievcata da sa ist aj letecky?

mart.s.
21. čer 2013

@vikitino dá, ale musela bys letět do Benátek a potom autobusem nebo něčím jiným.

vikitino
21. čer 2013

@mart.s. dakujem za odpoved len neviem ci by sme to zvladli s mesacnym synom co povies?

mart.s.
21. čer 2013

@vikitino no- Bibione sice miluji, ale s měsíčním mimčem, bych si to netroufla. Já jsem tam byla s osmiměsíčním. 🙂

vikitino
21. čer 2013

@mart.s. prepac za preklep s 15 mesacnym:D

mart.s.
21. čer 2013

@vikitino aha, tak to jo 😀 . Mně si se zdála nějaká odvážná 😀

vikitino
21. čer 2013

@mart.s. teraz mam strachy ::D s 15 mesacnym a s mesacnym uz vobec nie:DD ale v brusku mam 3 mesacne :DDvelmi by sme tam chceli ist ale autom nepripada do uvahy a autobusom tiez nie.. tak neviem ako to poriesinme...

mart.s.
21. čer 2013

@vikitino já jsem tam byla, když jsem byla v 6.měsíci autem a bylo to v pohodě. Letadlem jsem do Itálie ani jednou neletěla.

sylvar
21. čer 2013

@suchonovam a v jakém apartmánu jste bydleli? a byli jste s tou agenturou spokojení?

maruska22
21. čer 2013

mozno trochu odveci otázka...ale zhánem cez net nejaké volne apartmany a chcem vediet ako je s ubytovaním detí...dcera bude mat v juli rok, nepotrebuje vlastné lôžko, lebo aj doma vacsinou spáva so mnou...treba ju započítat do počtu osob?...lebo pojdeme traja dospalí a dve deti...staci ked budem hladat ubytko pre 4 a ju potom pri rezervcii nahlásiem alebo ako☹

mart.s.
21. čer 2013

@maruska22 já si myslím, že nemůžeš překročit počet lidí v apartmánu. To by ses musela zeptat v konkrétní cestovce.

suchonovam
21. čer 2013

@sylvar byvali sme minuly rok v apt. dome Bellavista, tento rok vo Villa Pirata, boli sme velmi spokojni, agentura bez problemov, ustretovi, Villa Pirata bola blizsie k moru, cca 100 m, iba cez ulicu. Marta

eimiky
22. čer 2013

@maruska22 my sme každý rok uviedli dieťa kolko má rokov - minulý rok mal 3 roky a napísali sme k rezervačke bez naroku na lozko, nikdy s tym nemali problém, ani nám nič nerátali navyše 🙂

demo
22. čer 2013

@suchonovam ahoj, prosim ta,prave nam z tej agentury ponukli Vila Piratu. Na fotografiach sa nam to paci, ponukaju apartman na prizemi. Ale: co ma zaujima je, nie je to hlucna ulica? Ta pizzeria vas nerusila (hudba, hluk)? Ide o to, ze cestujeme so 16mesacnym dietatom, ktore bohuzial vyzaduje tiche prostredie na spanok 😒 Vy ste tam ale este boli asi mimo hlavnej sezony, takze ste pokoj asi mali. dakujem

anapa
22. čer 2013

@nivalis Omše sú v nedeľu ráno o 08:00, 09:30, 11:00 a večer buď o 18:00, alebo o 19:00 hod. Pri kostole je to napísané na infor. tabuli. Cez letnú sezónu sú omše vždy len vo vrchnej časti kostola, v spodnej časti len cez rok.

nivalis
22. čer 2013

@anapa Dakujem za info🙂 tiez som to uz nasla 😉

maruska22
23. čer 2013

@eimiky dakujem za info...to si ma potesila, ze sa to dá takto riesit, lebo pre malu mi je zbytocne celé lôžko 😉 a cez aku agenturu si zajednávala? ja uz som popozerala tolko stránok...vobec sa neviem rozhodnut...ci Bibione, ci Lignano...ani termin este nevieme presný...ale hlavne že ideme 😀

sylvar
23. čer 2013

@suchonovam tak jsem tam psala a odepsali mi, že mají volný jen
http://www.deltamare.com/struttura.php?pd_id=86... za 420Euro za týden, ty pláže jsou tam OK?a v okolí jsou nějaké pizzérie atd.?na orionu má celkem dobré hodnocení, žádný luxus,ale normál, my chcem jen na spaní a chci prostě záchod a koupelnu, ne jak v kempu společné 😀 😀 😀 když to není špinavý hnus, je mi jedno, kde budu spát 😎