Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
28. led 2010

Já jsem to myslela tak, že jestli hledáš nějak víc krámků nebo restaurací, tak budeš muset do Spiaggi.Protože Lido del Sole je prťavoučké. A k té cestě- Do Spiaggi to moc daleko není. Procházkou se to určitě dá. Vlastně projdeš jen kolem kempu a lázní a jseš tam.My jsme tam jezdili na těch šlapátkách.

janca13
28. led 2010

Je to ešte na začiatku Bibione ešte pred tým prvým kruhovým objazdom na takej samote.Ale baby ja mám pocit,že tam není nejaké extra zlé miesto.Teda aspoň ja som sa s takým nestretla.A bola už niektorá z vás už aj v Lignane?Ako je tam?Dá sa to porovnať?My sme sa tam chceli ísť pozrieť už viackrát,ale nejako nám to nikdy nevyšlo.

evula28
28. led 2010

No Lignane sme boli. Je to také novšie mesto ale ovela viac preplnené. Je tam vela výškových budov-a tým pádom vala ludí. Boli sme tam na výlete pozrieť prístav. tam bola pláž oddelená nejakým múrom to sa mi nepáčilo ale známy tam chodia a sú spokojní. Je to také modernejšie mesto. Ozaj čitala som jeden príspevok že v ldo del Sole je pekne ,nieje tam pláž taká preplnená a v Lido dei Pini -tie močariská vadia viacerým ludom ,že tam chodia všetky psy kupať.

eimiky
28. led 2010

ja som bola v Lignane minulý rok prvý krát a páčilo sa mi až na to, že nám počasie nevyšlo ale je tam kopec atrakcíí pre detičky.Ubytovanie treba ale dobre popozerať, lebo oproti chorvátsku sú ubytovacie zariadenia v IT trochu staršie a horšie vybavené ale inak OK.Bývali sme priamo pri pešej zóne.

mart.s.
28. led 2010

janca- já s tebou souhlasim. Taky si myslím , že tam asi nikde neni žádné úplně ošklivé místo. Akorát bych asi nechtěla bydlet úplně na té hlavní třídě. Kamarádka tam jednou bydlela a stěžovali si , že tam byl velký hluk déle než do půlnoci.

andris67
28. led 2010

Pre Jancu-resp. k tej alternativnej ceste-my sme to minule riesili "operativne"-resp. ked sme stali asi hodinu za Udine nord, nevydrzali sme a zliezli sme, ani sme najprv nevedeli kde (Udine-sud?), cestu sme premyslenu vobec nemali, ani normalnu navigaciu, iba mapku z navigacie na PADe a "navigator" som bola ja-takze "oneskorenie". Po prechode cez mytnicu sme vobec nevedeli kam, ale nejaki Taliani nas po "taliansky" zhruba nasmerovali. Po prvom identifikovani smeru, ktorym sa vybrat a naslednom urceni miesta, kde sa asi nachadzame, som to uz odnavigovala-ani to mozno nebola ta optimalna cesta, ale uplne v pohode to bolo. Kazdopadne tento rok uz nemame ziadne obavy, mozne "uniky" si pripravime dopredu. Asi by som neschadzala rovno za hranicami, lebo pocitam, ze v tych horach musi byt ta cesta zlozitejsia, ale v momente ako zacujeme z radia "traffico intenso"-sme poculi hned za hranicami, ale nic sme nerozumeli, mame sa napozore. Urcite odporucam nebat zliezt z dialnice, ked vas chyti zapcha, len je dobre mat dobru podrobnu mapku. Alebo rovno s tym pocitat, ze zleziete a pripravit si presnu trasu-na nete nie je problem, vygooglite, alebo cez nejaky navigator. My sme teraz uz absolutne kludni, a pritom budeme na hraniciach asi zas v tom najblbsom case, ako vzdy....

dakota14
29. led 2010

Ahojte my sme boli v Lignane minulý rok a bolo super tak už sme si objednali aj na tento rok minule sme boli od 3. júla a teraz ideme na konci až 3. septembra. Tak by som sa chcela opýtať niekoho kto tam bol tak neskoršie či tam nie je vtedy zlé počasie lebo už nemáme inú možnosť cestovka tam má všetko obsadené ale sú lacný tak chceme ísť cez nich dúfam že nám to počasie výjde. Budem rada každému názoru o počasí na začiatku septembra ďakujem.

mart.s.
30. led 2010

Ahoj dakota. Toho začátku září se vůbec neboj. Kdybych mohla, tak bychom tam jeli v září taky.Byli jsme tam v tuto dobu několikrát a počasí jsme měli vždy skvělé. Navíc je ještě krásně teplé moře a lidí je tam už podstatně míň.

dakota14
30. led 2010

mart.s. ďakujem ti veľmi pekne si ma ukľudnila lebo my sme ešte nikdy takto neboli v septembri na dovolenke akurát raz čo sme išli do grécka od 21. augusta ale to sme sa 1. septembra vrátili ale grécko je južnejšie tak tam sme sa o počasie nebáli. Určite bude plus aj to že tam už bude menej ľudí aj keď mne preplnené pláže nevadia a ked sme boli minulý rok hneď 3. júla tak moc ľudí tam nebolo dokonca v mori strašne málo ludí tak sme tam nikedy boli len my sami tak sa tešíme dúfam že nás príroda neprekvapí nejakým frontom. Minulý rok nám pršalo síce ale 3-4 dni ale bud len v noci alebo ráno a potom bolo celý deň pekne takže sme mali také letné osvieženie. Ešte by som sa chcela opýtať na tie zľavy do aquasplasu niekto tu písal v lete minulého roka že sa dajú vytlačiť nejaké zlavy hladala som to na stránke ale neni to tam možno až v sezóne. Jáj už sa tak tešíme 😀 😀 😀 😀 😀

andris67
30. led 2010

Dakota-pocasie, potvrdzujem, minuly rok sme 1. sept. odchadzali-boli uplne super- iba jeden den taka trosku burka. Tak sa nam to pacilo, ze sme naschval vybrali rovnaky termin-vraciame sa 4.sept. Minuly rok som s nostaligou sledovala este aspon 2 tyzdne po navrate webkameru a bolo stale krasne. Takze september je urcite super, ovsem samozrejme, nejaka fronta to moze pokazit, ale to asi v Taliansku iste nie je nikdy-ani pocas zaciaktu leta. Zlava do Aquaparku sa da vytlacit na stranke aquaparku-my sme vyuzili dokonca tuto zlavu a este aj dieta zdarma, co sme v agenzii dostali taky zositok so zlavami 'LTL SHOPPING CARD', ale neviem, ci to dava aj cestovka-treba sa opytat, my dostaneme zas, agenzia-ale ina to ma rovno na stranke. Inak, my sme tam zazili ten prechod august-september a bolo citelne citit, ako ludi ubudlo. Terminy tieto ale byvaju tiez obsadene, lebo su tam uplne smiesne ceny vtedy v porovnani so sezonou.

mart.s.
30. led 2010

Ahoj dakota, já jsem tady loni o těch slevách psala, ale asi na ně budeme letos muset počkat. Doufám taky , že zase budou. Daly se vytiskout opravdu přímo na stránkách aquaparku, ale letos je tam zatím nemají.

evulik6
31. led 2010

ahojte 🙂
Martinka,tak s tym Capitolom si ma velmi nepotesila, ale nevadi.. tak asi budeme ubytovany zase dalej od mora, kedze bez bazena to u nas nemoze byt. Este skusim popozerat nejake ine agentury a uvidime.

Baby ktore idete do Bibione alebo ste tam uz boli niekedy hadzte tipy na ubytka...dakujeeeem 🙂

evulik6
31. led 2010

Martinka, nasla som cez agenturu europa rezidenciu Acapulco a apartamy Acquaverde ..ak by si o nich nasla nejake info tak daj vediet. Dikes 😉

janca13
31. led 2010

ahoj,evulik to je agentúra s kt. chodievame my.Našla som v katalogu len to Acapulco,je tam o tom písané že je to zrekonštruované a vyzerá to celkom fain.A tá agentúra je super!!!!!!!!!!!

dakota14
31. led 2010

mart.s. ani som si nevšimla že ty si práve o tom písala no šak počkáme a uvidíme lebo sa tam chystáme by ste ušetrili aspoň na tú zmrzku

mart.s.
1. únor 2010

Ahoj dakota , my se tam taky letos chystáme. No je pravda, že to moc velká sleva nebyla, ale lepší než nic 😉 . Ale minulý rok jsme od naší agentury dostali takovou brožurku ( jmenuje se to " Guarda per il turista") a tam jsou taky nějaké slevy - a zrovna do aquaparku jsou tam 2 slevové kupony po dvou eurech. Dále tam byly nějaké malé slevy do zoo, gulliverlandie, lunaparku ...atd. Doufám, že nám to dají i letos. Zkuste se holky taky zeptat, jestli to ty vaše cestovky nemají. Nám to dala naše delegátka při příjezdu.

dakota14
1. únor 2010

andris 67 tak to je super s tým počkom už sa moc teším ideme veľmi dobrá partia aj dosť detí naplníme asi polku autobusu na tie zlavy sa skúsim opýtať v cestovke a ked nie to nevadí aj tak tam pôjdeme šak na dovolenke si treba užiť

mart.s. my sme tiež podostávali nejaké brožurky ale nejaké zlacnené kupony tam neboli možno to nerobia šak to je aj tak jedno ešte si odsledujem tú stránku či to tam náhodou nedajú tie kuponiky a možno nám dajú aj nejakú skupinovú zlavu lebo šak nás bude jak hadov 🙂

evulik6
1. únor 2010

Ahojky... tiez sa uz neviete dockat slnecnych lucov??? Joooj, ja som ako sisnuta...Nech je uz aspon jar...som dnes nejaka uzimena, snad na mna nic nelezie 😝

janca, dakujem za info. Takze sa nemusim bat ak si nieco od nich vyberieme..super... ja som si ich katalog vzala minule leto priamo v Bibione, tak aj preto som ich pozerala na nete. A kde si bola ubytovana ty ak smiem vediet?

evula28
2. únor 2010

Ahojte .Poradí mi niekto kto bol už v tej Giliverlandii,čo tam bolo?

xxmargaretka
2. únor 2010

ahoj evula.
.minule leto sme tam boli a je to tam velmi pekne..
su tam domceky do zahrady,nafukovanie hrady,cirkus,vyhliadkova veza,akvarium,2 ci 3x za den vystupenie tulena Lea,1motokara pre vecsie deti a 1 motokara pre mensie co ide okolo trpazlikov,auticka co chodia okolo pamiatok z celeho sveta,su tam zmenseniny z indie,ciny aj afriky,mala horska draha,horska draha co ide po vode,velke ihrisko akoze pre obrov,zopar ihrisiek pre najmesich s mini smyklavkami,starodavna manez a istotne som si na vsetko nespomenula..
gitka

mart.s.
2. únor 2010

Ahoj evula, souhlasím s gitkou. Nám se tam taky líbilo. Byli jsme tam několikrát.Gitka už myslím většinu hlavních atrakcí vyjmenovala. Snad ještě - je tam i tobogán ( taková ta velká klouzačka jako v lunaparku), dá se tam jezdit i na formulích, ve vláčku atd. Prostě vydrželi jsme tam celý den. 😉

dakota14
2. únor 2010

Aj my sa chystáme do Guliverlandie minulý rok sme nejako nestihli boli sme na iných fakultatívnych výletoch ale teraz tam určite zájdeme máme prospekty aj fotky sme videli od iných čo tam boli tak sa aj my na to tešíme hlavne nech sa deti zabavia 😎

janca13
2. únor 2010

Evulik,my sme boli 1krát v Niagare,to sme išli úplne nablink a už sme mysleli,že budeme spať v aute to bolo posledné čo sme našli,ale bolo fajn no a potom sa nám osvedčilo dei Pini je to nanovo opravené a tam sa nám páčilo veľmi.Uvidíš,že budeš spokojná,tá agentúra dáva aj veľa rôznych kuponov na rôzne zľavy.Baby a boli ste pozrieť aj na trhoch?

dakota14
3. únor 2010

janca13 my sme boli na trhoch bolo tam stánkov a stánkov najviac sa nám páčilo benátske sklo murano ale šak sme si žiadne nekúpili tento rok si hádam dáky suvenír kúpime inak samé handry a hovadinky ako na jarmoku ešte si jedna kamoška kúpila šlapky a mne sa tam páčili aj také indianske svetríky pre deti tie boli nádherne mám ich aj odfotené je to také obohatenie dovolenky tieto trhy sme navštívili aj keď sme boli v Bibione

evulik6
5. únor 2010

cauko baby...
konecne som sa dostala na net... Tak ta guliverlandia sa mi paci teda... my sme boli iba v aquasplashi a v benatkach na vylete..teraz by som chcela tu guliverlandiu pozret a tiez zoo...tusim tu niekto o tom aj pisal niekedy davnejsie...boli ste tam niektora?

xxmargaretka
6. únor 2010

ahojte
evulik v zoo sme boli pred dvomi rokmi a je velmi pekna..
viete mi niektora poradit kde sa nachadza zabavny park gumkaci a ako to tam funguje..a este by ma zaujimalo ci aj v bibione na pesej zone su ihriska na zetony a klasicke ihrisko a ci je tam na plazi niekde predjazierko..za odpovede vopred dakujem 🙂

dakota14
6. únor 2010

xxmargaretka v Bibione predjazierko neni teda aspoň mi keď sme boli tak takí niečo tam nebolo to je len v Lignane a o tom parku gumkáčov som ani nepočula to je v Bibione? to môže byť super

xxmargaretka
6. únor 2010

ahoj dakota14..
skor to bude v lignane bo to ma na stranke cestovka ponukajuca lignano sabiadoro..na foto to vyzera super..same gumene nafukovacie hrady a podobne atrakcie..

xxmargaretka
6. únor 2010
dakota14
7. únor 2010

xxmargaretka ano už som si spomenula na ten park no sú tam samé nafukovacie atrakcie pre menšie deti ale tam sme veru neboli je to dosť daleko od miesta kde chodievame ten park je na urovni toho aquaparku podľa tej mapky ale určite je to pre deti super