Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

bramburka
29. kvě 2011

@monkap teda ja videla bungalov se zahradkou...nadhera, ale kdyz ja chtela bazen i, ale videla jsem super tot:
http://www.azzurro.cz/ubytovani.htm?acc_id=1193...
http://www.zajezdy.cz/189025/389932/27457920/?&...[]=151&destinace[]=15169&doprava[]=5&odjezdOd=01.09.2011&odjezdDo=30.09.2011&odjezdOdDo=1&ftext=baz%C3%A9n&ftext_variant=all&ftext_variant=all&thru=s-adv&stranaZajezdu=175221,175198,170605,175349,189025,186166,175350,175377,175041,174906&celkem=124&pozice=4&orderBy=price dá se připlatit za to přízemí na zahrádce...

monkap
29. kvě 2011

@bramburka my chceme celu vilku len pre seba 😝 obe deti cez obed spavaju, tak chceme klud ... a pozerali sme lignano riviera .... vraj je to tichsia priam az "nudna" cast ... ved ked budeme chciet trosku zivsie, mame auto, premiestnime sa kde bude treba 🙂

bramburka
29. kvě 2011

@monkap taky myslim ano na ty vilky mi kamardka doporučila toto http://www.unitasmarina.it/

monkap
29. kvě 2011

@bramburka vdaka idem hned mrknut ci maju cosi volne 🙂

monkap
29. kvě 2011

@bramburka tam su vacsinou vacsie vilky (pre viac rodin) a dalej od mora ... a ked nahodou nejaka mensia, je to uz obsadene ...

bramburka
29. kvě 2011

@monkap

mentolka28
29. kvě 2011

ahojte, mozte prosim poradit aj mne? chceme ist do lignana a uvazujeme ze by sme sli na blind. planujeme ist zaciatkom jula. da sa v pohode najst ubytovanie na mieste, alebo radsej neodporucate? ja tym nie som velmi nadsena, predsa je to ine s detmi 😒 su tam ceny cca rovnake akokeby sme sli cez cestovku?

bramburka
29. kvě 2011

@mentolka28 tak ti nevím, vím, že se říká, že v chorvatsku v pohodě...ale abyste nebyli znechuceni, že po 10hodinách jízdy budete třeba 4 hodiny hnedat ještě ubytko...malej řvát a tak... 😖

csillia
29. kvě 2011

Ahojte! Ja hľadám ubytovanie (villku so záhradkou, kuchyňou a bez bazéna) v Bibione alebo v Lignane pre 6 osôb. Najčastejšie sú však D-čkové villky s poschodovou posteľou, a keďže my dieťatko nemáme, ale berieme si rovno 4 🙂 (budúcich svokrovcov a mojich rodičov) tak by sme chceli 3 dvojposteľové izby.
VIE MI NIEKTO PORADIŤ konkrétnu villku, alebo či niečo také nájdem?????? Zatial som objavila len Villu Alexia ale nie sú tam žiadne fotky, tak neviem, či to risknúť.
Tuším, že v Benátkach "hrozia" aj zásnuby... tak by nebolo romantické spávať na rozkladacom gauči alebo na poschodovej posteli 😀
Ďakujeeem...

mentolka28
30. kvě 2011

@bramburka no ved praaaave. inak minuly rok sme boli v chorvatsku v strede sezony a bolo tam kopa volnych apartmanov, preto sme chceli vediet ci aj v taliansku je to podobne. 🙂

mart.s.
30. kvě 2011

@mentolka28 v Itálii to tak není. Radši na to nespoléhej a doporučuji ti něco sehnat už tady. Je sice pravda, že pokud byste nejeli úplnš v sezonš, tak se něco sehnat dá, ale není to tam tak jako v Chorvatsku. A když už , tak lépe seženeš ubytování někde ve vnitrozemí, než u moře.

mentolka28
30. kvě 2011

@mart.s. dakujem, to som potrebovala pocut, uz len presvedcit ostatnych 😀

lera77
30. kvě 2011

@csillia Ahoj, my tiež ideme do villy Alex, máme zaplatené 4 apartmány už od februára. Nás uchvátila tá záhrada, gril, takže sa veľmi tešíme. Ideme od 30.07. - 06.08.2011 cez agentúru guliver. Už sme cez nich boli aj minulý rok a boli sme maximálne spokojní. Našla som na nete viacero fotiek , tak si môžeš pozrieť.

http://www.cestujeme.sk/taliansko.php?ck=0&idK=...

monkap
30. kvě 2011

my sme dnes zaplatili zalohu - nakoniec sme sa rozhodli pre Lignano-RIviera .... snad budeme spokojni 🙂

csillia
30. kvě 2011

@lera77 hihi lenže toto je villa Alex a tá, čo som vybrala ja je ALEXIA 🙂 dnes nám napísali, že je už obsadená ☹ . Ďakujem, skúsim nájsť niečo na tej stránke, čo si mi poslala. Prajem Vám krásnu dovolenku a hlavne super počasie.

spetra
30. kvě 2011

Prosím o radu, kam vyrazit... máme dvě děti 1 rok a 2,5 roku. Hledáme něco kde je poblíž hřiště (zdarma) s "průlezkama" a klidnější písčitá pláž... díky za případný typ.... jo jeli bychom jen samy takže 2 dospělí a 2 malé děti...

csillia
31. kvě 2011

@lera77 Ešte sa chcem spýtať či chodíte cez talianský Gulliver? Ďakujem

lera77
31. kvě 2011

@csillia áno cez talianskú agentúru http://www.agenziagulliver.it sú v pohode, na vianoce mi domov poslali krásnu pohľadnicu (možno je to pre niekoho maličkosť ale ja som z toho bola normálne neskutočne potešená). Dá sa s nimi dohodnúť aj na skoršom ubytovaní a cena vychádza minimálne o tretinu menej ako cez slovenské agentúry. Naozaj , môžem len odporučiť 🙂

csillia
31. kvě 2011

@lera77 pozerala som tú stránku... sú tam celkom dobré villky... Lenže tá tabuľka s cenami??? Pri min. je uvedená cena a pri max. nie... ako to je?????????????????

lera77
31. kvě 2011

@csillia cena je uvedená za apartmán, nie za počet ľudí. Takže keď si objednáš napr. apartmán typu D, ktorý je pre 7 ľudí, tak zaň zaplatíš tú sumu, ktorá tam je uvedená aj keby ste v tom apartmáne boli len 4.

csillia
31. kvě 2011

@lera77 🙂 to viem... ale tá cena, ktorá je v tej tabuľke uvedená na konkrétny termín ešte nie je celková, však??? Určite tam sú ešte nejaké povinné príplatky... asi mááám veľa otázok 🙂

lera77
31. kvě 2011

@csillia nie, tá cena je konečná. Platí sa len záloha za apartmán vo výške 100 eur, ktorú zaplatíš v agentúre pri preberaní kľúčov a pri odchode ti ju vrátia

csillia
31. kvě 2011

@lera77 To je supeeer... Už len nájsť niečo voľné 🙂 Ďakujem pekne za informácie...

domulienka
1. čer 2011

ahojte ,pred casom som tu pisala ohladom dovolenky,chceli sme ist do Lignana,po dlhom hladani sme nakoniec sme vybrali Rosolina mare,medzi Benatkami a Ravennou
http://www.rosolinamareclub.it/
bungalow La dune,ideme uz 18.6,velmi sa tesime,je to nasa prva spolocna dovolenka ako mame malu 🙂
Dufam ze sa kocky nehnevate,ze som to sem napisala aj ked je to ina oblast ako Lignano,

petulig
1. čer 2011

😀 😀 baby idete niektora 25.6 do lignana? mozme dat na plazi stretko s krpcami. My ideme do pinety

luciakubista
1. čer 2011

Ahoj holky, chci se Vas zeptat jak se nejlepe dostaneme z Prahy do Lignana? Pujdeme v noci,ale kvuli detem to chceme nejrychleji.
Ja uz jsem psala drive ohledne toho ubytka,ale chci se zeptat jestli jede nekdo na blint? my planujeme odjezd 17.6. ,zatim nemame nic rezervovane.
Dik za odpovedi

sorciera24
1. čer 2011

@petulig my ideme od 24.6. ...teda vtedy cestujeme...ale ideme do Lig. SAb.

katherine27
1. čer 2011

Ahojte babulky,
bol niekto ubytovaný v Lignane, konkrétne Le Rondiny v komplexe Albatros?

http://www.albatroslignano.it/

Vyzerá to super, hľadám nejaké recenzie.
A ako to je s plážovým servisom v Taliansku, nakoľko v cene ho nemáme a pomery v IT nepoznám.
A vie mi niekto povedať, či tá ulica kde to je nie je moc rušná?

Albatros Centro vacanze
Via Sabbiadoro, 1 - 33054 Lignano Sabbiadoro (Udine) - Italia

Ďakujem
😉

petulig
2. čer 2011

@sorciera24 skoda, ale sak to neni daleko od seba. isto idete autom. Vekovo by sedel tvoj maly k mojej, by sa zahrali 🙂)

sorciera24
2. čer 2011

@petulig nejdeme vlastynm autom...ideme minibusom z cestovky....