Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

karinecko
3. srp 2011

@lennyna Jej my sme prave teraz tu na Marco Polo je tu super more je teple pocasie pekne....ale uz sa nam to krati 😉 my sme isli cez Europu

lennyna
4. srp 2011

@karinecko jééé piš piš co je super co ne co vzítsebo a vůbec všechny tipy, budu moc vděčná 🙂 krásně si to užijte!!!!

k_a_j_k_a
6. srp 2011

Ahojte, chcem sa opytat ako su otvorene obchody v IT, Lido di Jesolo. Ideme v sobotu a nechce sa nam toho brat vela na jedlo. Su otvorene aj sobotu a nedelu? Lebo uz sa nam v Rakusku raz stalo, ze sme boli bez jedla ☹ a este sa chcem spytat, co mi odporucate- ist na noc alebo cez den. Problem je v tom, ze ked pojdeme cez den, deti budu v aute vymyslat, budu oddychnute a nebudu chciet potom normalne spat, ale prideme akurat na 16:00, od kedy mame ubytko. No ked pojdeme na noc, vyspia sa sice v aute, bude klud, no prideme tam akurat do toho najvacsieho horka - zatial som optimista a verim, ze pocasie bude pekne 🙂 Obe na obed este spavaju a berieme kocik a plazovy stan, cize tam by sa mohli nejako vyspat. Obe su take zivsie a bude problem ich udrzat v chladku. No, neviem sa rozhodnut 🙂

mart.s.
6. srp 2011

@k_a_j_k_a ahoj, my jezdíme tedy na noc, ale máme tu výhodu, že nás ubytují dopoledne. Jinak , těch obchodů bych se nebála. V sobotu jsou potraviny otevřené až do večera a velké obchody i přes poledne. V neděli všechny potraviny dopoledne a ty supermarkety celý den.Jestli mají děti rády zvířata a jedete do Jesola, tak určitě navštivte www.tropicarium.it letos jsme tam byli 2x. Je to tam skvěllé.

reni111
7. srp 2011

Ahojte, tak včera sme dorazili z Lignana, počasie sa krásne umúdrilo, v podstate od nedele bolo teplúčko, takže sa vytešujem, že to dobre dopadlo...v sobotu sme boli v ZOO - nádhera a vyrážali sme domov okolo 3tej..cesty boli síce plné a išli sme plynulo a za 7 hodín sme boli doma, takže paráda. Boli sme cez agentúru Batiston, ubytovali nas okolo jednej poobede.Všetkým čo teraz cestujú prajem krásnu dovolenku 😎

dakota14
14. srp 2011

ahojte rozhodli sme sa celá rodina že na budúci rok pôjdeme opäť do Lignana ak by ste boli ochotné napísať mi cez aké cestovky chodíte tie čo si vybavujete ubytko a nejdete vlastným autom my chodievame cez CK Piešťany tour majú super ceny už s plnou penziou a netreba tam nič kupovať a valiť neviem koľko žranice o všetko tam je postarané varia tam slovenské kuchárky z talianskych cestovín a toľko nám toho dávali že nám aj ostavalo ešte naviac vždy sme boli spokojný ale chcem trošku posurfovať a popozerať aj iné cestovky možno by sme chceli zmenu ale nikde som nenašla také dobré sumy ako majú oni už s plnou penziou tak prosím o radu dajte tipy, linky na už overené a hlavné lacné ubytko ale aj so stravou ak niekto nájde také podobné lacné budem rada ale ak nie tak pôjdeme znova cez nich keď som si to rátala tak 10 ľudí nás to výjde 2000 euro na 11 dní aj s plnou penziou čo si myslím že je dobrá cena a Taliansko máme veľmi radi tak sa tešíme dúfam že nám to výjde a všetkým čo idú ešte len na dovolenku prajem krásne slnečné dni 😀

luckyhoney
15. srp 2011

Ahoj, příští pátek odjíždíme do Bibione, nevíte jak je to tam s vodou z kohoutku? Může se normálně pít? Jedete tam taky někdo v pátek 27?? Už se nemůžeme dočkat, jen aby počasí vyšlo 😉

mart.s.
15. srp 2011

@luckyhoney neboj, vodu z kohoutku tam pijeme každý rok. Je pitná.

peters111
15. srp 2011

Ahoj, mám dotaz, kdy je nejlepší dorazit do Bibione, aby se člověk vyhnul kolonám před Bibione?

mart.s.
15. srp 2011

@peters111 tak nejlepší je samozřejmě tam dorazit ráno. Pokud možno tak do devíti. Ale teď už je téměř po sezoně. takže se dá předpoklídat, že fronty budou menší. A hlavně taky záleží, od jaké cestovky jedete. Tím myslím, kdy vás ubytují. Pokud klidně ráno jako nás, tak je to v pohodě. Pokud máte ale cestovku, která ubytovává třeba po 16. hodině, tak ten rannípříjezd asi nebude nic moc.

peters111
15. srp 2011

@mart.s. Dík za info, stále řeším jak vyrazit. Chci jet na noc kvůli dětem, aby cestu prospali, ale na druhou stranu ubytování máme až v těch 16... Přemýšlíme o delší zastávce na před Italskýma hranicema, kde je velké záchytné parkoviště s možností procházky, pak už by to mělo být 2 hodiny a to už by děti vydržely, ale mám strach, aby se z toho nestalo hodin 5. raději probloumám pár hodin v Bibi než v autě...

mart.s.
15. srp 2011

@peters111 pokud budete sjíždět z dálnice v latisaně, tak doporučuji jet ne hned na Bibione ale na Lignano. Potom buď uhnout těsně před Lignanem na Bibione a nebo Až v Lignanu( když to netrefíte 😉 ) a vyhnete se té strašné frontě. Na Lignano bývá většinou cesta daleko lépe průjezdnější, protože je to dvouproudovka.Ale jinak - teď už je opravdu konec prázdnin , a to ty fronty už zdaleka nejsou takové. My jsme te takto loni stavovali v Bibione koncem prázdnin ( byla to sobota) jen tak na otočku, když jsme se vrceli od Lago di Garda. Bylo asi 10 hodin a projeli jsme v pohodě.

renat2
18. srp 2011

@luckyhoney Ahoj jedeme teď v sobotu 20. 😀
V Bibione jsme vodu pili a v pohodě, takže pitná určitě je.

My letos jedeme do kempu, 😀 tak se těšíme.
Jen jsem se zhrozila předpovědi, hlásí extrémní teploty 40st. 😒 😒

luckyhoney
19. srp 2011

@renat2 ahoj, kam se díváš na předpověď počasí?

renat2
19. srp 2011

@luckyhoney ahoj, koukáme tady:
http://www.3bmeteo.com/meteo/bibione/2
nebo na
http://www.wunderground.com/global/stations/160...
(to je pro Udine, Bibione přímo není)

Ta výstraha extr. teplot je pro celou Itálii (však i tady mají být 30st. vedra), věřím, že u moře bude dobře 😉

kofinek
22. srp 2011

Ahoj, mam dotaz, ake najmladsie ste mali deti v tychto koncinach? 😉 Myslim na tu cestu autom a potom pobyt v apartma... Starsne radi by sme vyrazili, este si uzili koniec leta, kedze sme to vdaka nasmu pokladu nestihli a rozmyslam, ci to ma cenu. Budem vdacna za kazdu odpoved. 😵

zuzana581
22. srp 2011

@kofinek Sebastian mal tri mesiace, keď sme boli v Lignane. Cestu v pohode prespal, tam stále spinkal, iba večer čumákoval na svetlá v meste. Akurát cesta naspäť nebola dobrá, lebo sme nemali v aute klímu a išli sme domov pred obedom. To bolo prvý a posledný krát. Radšej si vždy zaplatíme noc navyše, ale cestujeme v noci. Deti spia a je klud.

monkap
23. srp 2011

pouzivate este niektora naplaste moskitofort proti komarom?? ja ich neviem nikde zohnat .... marts ich odporuca, velmi sa mi to pozdava ale nejak na slovensku asi nie su ...

lauraa
23. srp 2011

vratil sa niekto z dovolenky? su komare v Caorle, ideme v sobotu a rozmyslam ci zobrat nejaky spray proti komarom a podobne...
@monkap ake naplaste? to nepoznam....

monkap
23. srp 2011

@lauraa ani ja ich nepoznam ... ale mne to pride lepsie, ako sprejovat deti .... jednoducho nalepis na tricko, siltovku, postielku a do vzdialenosti 1 metra by to malo posobit ... ale predavaju to hlavne v cechach .... v ziline to neviem zohnat ☹ http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/949280-mosk...

lauraa
23. srp 2011

@monkap dobry napad.... kam sa chystate?

monkap
23. srp 2011

@lauraa do lignana ...

martina642
24. srp 2011

@monkula Ahoj..chcem sa opýtať na Spiaggiu ktorú spomínaš..ja som videla fotky odtiaľ a je to tam veľmi pekné,len neviem riadne nájsť kde to je..je to niekde blízko Bibione? mal by to býť ako taký národny park,chránené..či sa mýlim ? ďakujem za odpoveď 🙂

lauraa
25. srp 2011

@monkap kedy odchadzate? my uz tento vikend, naplaste buzz off sa daju objednat na magister.sk za necelych 10 eur, len ja to uz nestihnem... este skusim ci by mi neobjednali cez lekaren..

monkap
25. srp 2011

@lauraa my ideme az buduci vikend .... vcera tu bol bratranec, tak mi skusi tie naplaste pozriet v cechach a poslat .... snad to stihne prist 🙂

anda123
28. srp 2011

Ahojte...chystate sa niekto do Lignana teraz v sobotu 3.9. ? My sa chystame no po dnesnych spravach mame trochu obavy z pocasia. Ak ste sa niekto teraz vratili, tak ake pocasie ste mali? Dakujem 🙂

bramburka
29. srp 2011

my se chystáme v sobotu 3.9. do Marina Julia, kousek od Terstu, počasí nevim nevim, doufám, že z těch 10 dnu bude aspon nejaký hezký

anda123
29. srp 2011

No to co som videla v spravach, ze v Salzburgu maju snehu......veru som zostala na vazkach. A to vraj v septembri je v ITA najlepsie, tak som zvedava.

lennyna
30. srp 2011

@bramburka no my taky razíme v pátek večer do Bibione na 14dní a jsme tak natěšení, že bych se nedivila, kdyby nám počasí nevyšlo ☹

lennyna
30. srp 2011

...tak jsem koukala na dlouhodobější předpověď přímo na Bibione...a klasika od 3.9. se to bude kazit a budou i přeháňky a bouřky, teploty klesnou na 24/25 😒