Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

monkula
20. srp 2009

mart.s, tak šťastnú cestu... my odchádzame v sobotu a tiež sa mi nejako nechce do balenia.... niečo už mám, takže už len skompletizujem kozmetiku, lieky, deťom veci a tak....

zuzana581
20. srp 2009

Ahojte. Tak už aj my sme sa dočkali. Zajtra v noci odchádzame do Lignana. A som na tom presne ako vy. Niečo už mám pobalené, ale ešte nie všetko a vôbec sa mi nechce.

monkula
20. srp 2009

zuzka a načo tak skoro? My vychádzame z Malaciek o štvrtej, pol piate ráno a sme tam okolo jednej....
A šťastnú cestu..... 🙂

mart.s.
21. srp 2009

Ahojte, taky vám všem přeju šťastnou cestu a krásnou dovču. 🙂

eta
21. srp 2009

ahojte,
my odchazame do Grada 29.augusta, mohi by ste mi poradit nejake zachytne body cez Rakusko, Taliansko?
Neviete nahodou, ci sa da sa ist z Grada do Benatok aj vlakom, resp. lodou? 🙂

nehetka
21. srp 2009

Ahojte maminky aj my rano odchadzame do Talianska lignano balim este veci

veronciatko
26. srp 2009

ahojte,

neviete niekto o nejakom ubytku za rozumnu cenu na plazi, alebo blizko plaze? Lokality: Bibione, Lignano, Caorle, Rosolina mare a ine.

Dakujem

sonka78
27. srp 2009

ahojte kočky,neviete mi prosím poradiť,na akej stránke si viem pozrieť predpoveď počasia pre Lignano?Ďakujem.

evulik6
28. srp 2009

inak co sa tyka kociku tak my sme s nim problem nemali...uplne v pohode... keby som mala mensie dieta tak idem s klokankou asi ale nasho dvojrocneho by som asi tazko niesla v klokanke...

mart.s.
31. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme se včera vrátili z Itálie. Měli jsme se nádherně. Počasí super . Tentokrát jsme se neváleli jen u vody, ale jezdili jsme kde se dalo. Byli jsme v Gardalandu, Maranellu v muzeu ferrari, v překrásný botanický zahradě u Lago di Garda, na hradě v Sirmione, na vodopádech v Molině atd. A každý večer jsme se po návratu zřítili do vody . 🙂 .

evulik6
1. zář 2009

ahoj martinka...tak to je super ze ste tolko pobehali.... hod nejake fotky, nech sa mam cim inspirovat na buduci rok 🙂)

janka46
1. zář 2009

Veru tento rok ten koniec augusta vysiel...teda myslím pocasie,urcite aj cenovy je teraz rozdiel 😉

mart.s.
16. zář 2009

Ahoj holky, koukám, že už jsme se všechny vrátily a diskuse nějak vázne. Já už se ale začínám těšit na příští rok. 😉 . Koukala Jsem , že v Bibione už pomalu uklízej i slunečníky z pláže. Před pěti roky jsme tam byli asi od 20. září, a to nám tam fakt doslova rozebírali cestičky pod nohama. Počasí tehdy bylo perfektní, lidi žádní... Jediný problém je, že Italové prostě po zhruba 20. září fakt všechno zavřou. Najíždí tam potom náklaďák za náklaďákem a všechno odvážejí někam do skladů. ( i vybavení hotelů). A na konci září tam už potom fungovala asi jen třetina obchodů a resturací. I lunapark odstěhovali ☹ ( to nejvíc vadilo mému Péťovi 🙂 .Už několik let si hraju s tím, že by mě zajímalo, jaké to tam je v zimě. Tak nevím, třeba se tam podíváme na Silvestra. Koukala jsem ,že tam jsou některé hotely otevřené i přes zimu. A na stránkách Bibione jsem četla, že tam loni měli i nějaký program.

martinka81
16. zář 2009

Ahoj, my se vrátili v neděli z Lignana a bylo supééér, počasí nám vyšlo, každý den na koupání a přitom žádná vedra, ceny šly dolů a všude míň lidí, paráda.

monkula
19. zář 2009

mart.s ty mi čítaš myšlienky.... aj my sme sa bavili o tom, aké to tam je v zime a na silvestra..
kde na Bibione si presne bola? my na Lido del Sole... Villagio alemagna, predtým Villagio Delfino

mart.s.
22. zář 2009

monkula- tak to my jezdíme spíš na drohou stranu. Jezdíme do Bibione Spiaggia a v posledních letech máme nejraděj takové ty samostatné malé domečky se zahrádkou (Gaia , Bruna). Můžeš tam vypustit děti a jak je to samostatné, tak ti tam nikdo neřve. Jednou ( asi před 5 lety jsme totiž byli v Polluce - ta má myslím tři patra, a nad námi začali jezdit němci v noci na kolečkových bruslích. To byl docela slušnej rachot. Naštěstí tam na našem patře bydleli ještě nějací italové, a tak na ně zavolali hned někoho z agentury.Ale stejně to tam nebylo nic moc. Od té doby - radši sami. 😉

monkula
29. zář 2009

marti, aj my chodievame do viliek... hotel, alebo tie apartmánové vilky, to nie je pre nás.... síce sme mali susedov, ale boli v pohode.... v júli sme síce chytili susedov, čo v kuse búchali, nemci.... teda nič proti nemám, nemčinu dokonca ovládam a dohovorím sa s ňou všade, ale nemci sa nevedia správať.... ani deti, ani dospelí.... my sme na Spiaggiu nechceli kvôli hluku...
Boli sme sa pozrieť aj v Lignene, ale nepáčilo sa mi tam..... ani pláže, ani tie ubytovania.... 😅 😅 stred je fajn, ale na Bibione sa mi páčilo viac....

mart.s.
1. říj 2009

monkula- já jsem v Lignanu byla na dovče jednou a taky se mi tam moc nelíbilo. Bibione mi příjde hezčí a takové útulnější. Ale asi taky záleží na tom, kde bydlíš. Jinak v Bibione jsem bydlela vždy v Bibione Spiaggia a hlučný mi to tam nepřišlo .Ale je pravda, že si schválně vždy vybíráme takové ty boční uličky, kde je klid.Bydlet na nějakou tu hlavní třídu by nás asi nikdo nedostal. 🙂

pepies
20. lis 2009

ahojte babenky dovolenkarky, tak uz vyberate nieco na leto v Taliansku?
hodte nejake tipy na first moment. nejake apartmaniky. 😉

my sme boli minuly rok v Grado, ale viac sa mi pacilo v Lignano. 😉

mart.s.
21. lis 2009

Ahoj pepies- už taky začínám vybírat.Chtěli bychom jet v červenci.Ale pojedeme do Bibione. Už aby bylo léto 😉

pepies
22. lis 2009

ahoj mart.s. a ostatne potencialne dovolenkarky - talianky 🙂

ja nejako nepreferujem ziadne letovisko, najprv som si myslela, ze urcite Lignano, ale zavisi urcite do ubytka, ake najdem, samozrejme aj od ceny a ked bude super pocasicko, tak mi je v podstate jedno, v ktorom letovisku budeme..... autom mozeme vybehnut hocikam na vylety .............

co hovorite na toto?

http://www.boscocanoro.com/deutsch.html#

Neboli ste tam niekto? 😀

mart.s.
24. lis 2009

To vypadá pěkně. Taky vždy vybírám něco podobného. Ale protože německy umím tak akorát pozdravit, obvykle musím hledat na italských nebo anglických stránkách 😒

mituska
28. lis 2009

moc
moc

monkula
28. lis 2009

to čo mituška? 😀 😀

www.etgroup.info
my sme boli min. rok cez túto agenziu, neplatili sme ani kauciu, takže odpadlo čakanie na to, či nám peniaze vrátia.... Proste sme ráno hodili kľúče do schránky a išli sme preč... 😉 ak by bol problém, dostaneme faktúru dodatočne poštou, nič neprišlo, tak im budem posielať aj pozdrav vianočný 😀

mart.s.
17. pro 2009

Ahoj holky, tak mi právě včera potvrdili Bibione. A hned jsem zaplatila zálohu. 🙂 Už se moc těším na sluníčko 😝

tin007
29. pro 2009

ahojte, ak mate niektora skusenost, poradte do kedy sa da "vyberat" z ponuk na ubytko a kedy uz to zacina byt dost obsadene. neviem, ci rezervovat dovolenku uz teraz alebo cakat na mozno nove apartmany a hotely napr. na marec. dik

mart.s.
1. led 2010

Ahoj tin007, já už mám dovču do Bibione objednanou. Jedeme 10.7. Ale to jen proto, že jsme chtěli do jednoho konkrétního samostatného domečku. ( tak aby nám ho nikdo neobsadil) 😉 .Jinak si myslím, že pokud ti nejde přímo o jedno místo, tak i na jaře je ještě velký výběr. 🙂

tin007
1. led 2010

ahoj mart.s dik za nazor. tusim som tu citala, ze chodievate pravidelne, tak sa chcem spytat, ze ake byvalo pocasie posledny augustovy a prve dva septembrove tyzdne (neviem to nikde vygooglit), lebo zvazujem dovolenku v posledny augustovy (od 28.8.) na dva tyzdne. neochladi sa vtedy more? aku ma v tomto case teplotu? dakujem za odpovede

mart.s.
1. led 2010

tin007 - poslední srpnový a první týden v září jsem tam několikrát byla, když nám ještě starší kluk nechodil do školy. A vždycky jsme měli hezky. Ale to víš, každý rok to může být jinak. Druhý týden v září jsem tam nikdy nebyla, ale jednou jsme tam jeli až od 20. září a měli jsme taky krásně. Až předposlední den přišla nějaká bouřka a ochladilo se asi na 12stupňů. A místní nám říkali, že ten konec září už je risk. Jo a k tomu moři- tak toho se bát nemusíš. Na podzim bylo vždy krásně teplé.