Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

nadulici
13. čer 2010

tu su vysledky testu opalovakov..... 😒

snupik
13. čer 2010

Holky 🙂 vy jste toho teda nakecaly🙂 😀 😀 😀 😀 😀
taky kupuju malýmu daylong, i když je dražší, ale nemá po něm vyrajdu 😉 zítra jdu do lékárny vše pořídit 🙂
jinak do guliverladndie se taky chystáme, moc se těšíme. 😉
víkend byl naprosto super, kdyby bylo takkhle v bibi, tak to vííííítáááme 😀 😀 😀 😀

dakota14
13. čer 2010

Tak už som vás dočítala aj ja takže aj my kúpime Daylong asi tú 15tku a chcem sa iba opýtať stačí sa natrieť len raz pred odchodom na pláž a potom už počas dňa netreba aspoň tak som tu tomu pochopila zdá sa mi to málo ale snáď to má dobrú ochranu nerada by som sa spálila ďakujem za všetko info 🙂

andris67
13. čer 2010

Staci viac-menej raz, ale poriadne v hrubej vrstve. "Hruba vrstva" ale v preklade u nas znamena, ze my v priemere berieme na 2 tyzdnovu dovcu tak aspon 3 rozne balenia (15tky a 30tky)- sme 4 clenna rodina a to ja ho este napr. na nohy moc nepouzivam. Mne urcite staci 15-tka a to nie som tmavy typ. Jedno beriem vzdy aj na plaz "pre istotu", ale malokedy pouzijem, maximalne raz tie plecia pretriem a tvare-deckam. Ale samozrejme pouzivame klobuky, tricka...a to su decka uz vacsie.

dakota14
13. čer 2010

Tak ja si ho kúpim len pre seba idem len so sestrou takže jeden mi bude stačiť hlavne na chrbát, plecia a predok inak na nohy tiež nemusím a základ už mám na sebe opalujem sa pomaly každý deň aby som sa tam už potom nespálila uvidíme aké budú výsledky a keď tak máme aj iné opalovacie pre istotu už sa nám to blíži moc sa tešíme ako si konečne oddýchneme pri vodičke a čerstvom morskom vzduchu

livy
14. čer 2010

Taky pouzivame Daylong,ted mam pro malou 50 i 30 kids.

Holky nevite kolik je vstupne do parku Gommosi v Lignanu??? diky

mart.s.
14. čer 2010

livy tak s tím vstupným ti nepomůžu. Všude i na jejich stránkách píší jen , že dospělí neplatí nic. A že platí děti od jednoho do 12 let ( ale nepíšou kolik 😒 )

jabber
14. čer 2010

livy - nevím teda jestli je to to samé, ale loni v Pinedě byly na pár dní tyhle skákací záležitosti, celkem asi 5 ks, nějaký hrad a velryba atd. - dospělí neplatili nic a za dítě se platilo 5 Euro - doba neomezená. Byla jsem tam s neteřema a synovcem a nemohla je odtamtud vůbec dostat 😀

mart.s.
14. čer 2010

jabber - já myslím, že je to ono 😉

snupik
14. čer 2010

@mart.s.
Marti, to je nějaký zábavní skákací park???jééé, tak to nevím, že tam ani je...tak to bude naprostá bomba🙂šmudla bude nadšený 😀 😀 😀

mart.s.
14. čer 2010

ano, jsou to takové ty nafukovací atrakce pro děti.Podívej se na stránky Lignana ( www.lignano.com) a tam klikni na parchi tematici( mě to sem nějak včera nešlo překopírovat 😒 )

snupik
14. čer 2010

Dají se tam vytiskonut i slevenky 😉 😉 😉 😝
http://www.lignano.com/deutsch/parchi_sconti.asp
tak holky, dotoho 😀 😀 😀 😀

snupik
14. čer 2010

akorát u toho PARCO JUNIOR není adresa 😖 to mě mrzí, vypadá to pěkně🙂
já už se tttaaaak těšíííím🙂

certica
14. čer 2010
snupik
14. čer 2010

@certica
zlatá, díky 😵

lucka261177
14. čer 2010

ahojky.to som ani netusila ze sa da o daylongu tak dlho diskutovat 🙂 mam otazocku ako je to s tymi talianskymi komarmi.mne totiz kamoska tvrdi ze minuly rok nemali vobec komare.chcem vediet ci je to t prve co ma kupovat ked dorazime aby som si vecer mohla v klude posediet pretoze mne komar vie pokazit cely vecer ked ma postipu uz sa len skrabem a mam po pohode.pisalo sa tu ze nase repelenty nefunguju tak chcem vediet ci aj nieco na von mam kupit na sedenie alebo sa staci natriet.ja som kupila take spiralky biolit co horia a fungovali celkom.teda aspon sa mi to tak zdalo ale mozno citili vcera ze sa blizi ta strasna burka tak nelietali 🙂 tak ze ci take nieco mam hladat..

masinka
14. čer 2010

jej, aka diskusia sa tu rozprudidla o kremikoch 🙂
Nadulici - sorry ze som neodpovedala, az traz som sa zase kukla do tejto temy... ale tiez nema ten papierovy obal, ja deti starymi kremami nemazem, tie dorazime my ak nahodou zvysia (co sa stava malokedy, lebo ja ich mazem aj tu na ihrisko).
Komare su v Bibione vzdy, ( liahnu sa v tych mociaroch co su okolo). Akurat niekdy ich je menej a niekedy viac 😉 A tiez zavisi od toho kde sa pohybujete. Ked si vyjdete na prechadzku po hlavnej ceste medzi obchodmi, tak tam moc nie su, v apartmane sme s nimi tiez nemali problem, za 13 dni som "stretla" iba jedneho, na romanticke prechadzky potme po plazi treba repelent, lebo vas zozeru. (slovensky Off v pohode fungoval)

nadulici
15. čer 2010

masinka, neva, kupim druhy a tu Biodermu miniem na nas....

adul67
15. čer 2010

ahojte chcem sa spitat či su v bibione plaže kde sa môžeme rozložit s vlastnym slnečnikom niekde blizko pri mori ,pretože čo som tu čitala všade vas vyženu

monkula
15. čer 2010

@adul67 tak keĎ vieš, načo sa ešte pýtaš? 😀 😀 ale niekde určite je časť s vlastnými slnečníkmi, ja napríklad viem o mieste ne Pinede...

jabber
15. čer 2010

Tak tak, v Pinedě 🙂 máme vlastní slunečník i stan přímo u vody, jen musíme dávat bacha na příliv 😀 Pod těmi placenými slunečníky tam skoro nikdo není 😝 😀

monkula
15. čer 2010

vlastne na konci pinedy, mám pocit, že tam je už aj ten kemp, nie? 😕

adul67
15. čer 2010

@monkula keby som vedela tak sa nepýtam, ideme tam prvy krat tak nemam ani potuchy kam idem len som si listovala na fore do zadu asi dvadsat stran a tam sa o tom zmienili že ked sa rozložili so slnečnikom tak ho museli zbalit. a ako to najdem v pinede je to daleko od viilaggio sole?mi mame stejne daleko k moru asi 1000m tak je to vlastne jedno ,ale keby ste dali bližší typ tak budem rada ako to najdeme .dokonca pišeš že je tam kemp.

mart.s.
15. čer 2010

Adul jestli bydlíš ve villagio sole, tak je ti úplně nanic nějaká pláž v Pinedě. Villagio sole je podle mě v Bibione spiagia a Bibione Pineda je úplně jiná část Bibione. Od Spiaggii je ta pláž několik kilometrů daleko.

evulik6
15. čer 2010

ahojte...tak vy ste toho zase napisali 😀 😀 😀
Ja malemu tiez idem kupit daylong, a mne este neviem, lebo ja som dost tmavy typ, kazdy sa ma pyta ci som uz bola na dovolenke 😀 ...tak ja si kupim nejaky nizsi faktor ,to mi uplne staci. 😉

evulik6
15. čer 2010

http://www.ilirija.eu/en/Amai_Sun_1_1/

My sme mali aj mame teraz tento amai 15...je to lekarska kozmetika, chorvatska....je perfektna, vrelo odporucam, maly z nej nie je vobec spaleny 😉

monkula
15. čer 2010

@adul67 čo sa urážaš? ja som len žartovala... 😝 😝
Nevieš aspoň ulicu, kde sa to villagio nachádza? Kemp ta mje, ale ako písala Mart.s., Bibone je rozdelené do štyroch častí... Hlavným centrom je Spiaggia, tu je vlastne obchodná promenáda, takmer všetky agentúry.... na jednej strane je Lido dei Pini a z druhej stany je Lido del Sole a ešte vedľa sole je Pineda... Ale je to fakt dosť ďaleko, zo Sole sme tam jazdievali autom... Kemp tam je, to máš pravdu, ale keň´d máte ubytovanie ,tak vás tam asi nepustia.
ja Ti to skúsim nájsť na mape Bibione a poviem Ti.. 😉

adul67
16. čer 2010

@monkula nie neuražam prepač toto je link kam asi ideme http://www.lampo.it//Html/Condomini/41/SOLE_I.htm a na nete som to našla v dvoch rôznich miestach takže neviem ktore je to prave to mi poslala lucka. pretože ešte nemame mapu z cestovky slubili že mi daju takže sa snažím si to tu najst ale nejak sa mi nedarí .alebo som blbá mam syna na vozíku takže bi som uprednostila pláž samostatnu nie v desiatom rade pod ich slnečníkom a že bi to bolo dalej to bi mi nevadilo a na mape som si to pozrela a asi tak 25,min cesti autom do pini. ale po dialnici a ešte musím pozret či sa neda ist nejako priamo nie okolo. inak dakujem za odpoved aj mart.s ste super že poradíte.