Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

cibka1
12. kvě 2014

@lenkao od 5,30 do 23,30... obkukneme určite cestou domov. Vyzerá to tam supeeeer.

lenkao
12. kvě 2014

@cibka1 neviem my sme to nejak vzdy v noci prepasli lebo aj tak mala spala 😀 stali sme az ked ssa prebrala alebo robila cirkus tak sme si niekde urobili prestavku na caj. Ale vracat sa budeme tento rok touto trasou tak ak nepresvyhneme tak sa zastavime 😀 Pozeram nieco kde by sme sa stavili pozrie tento rok

cibka1
12. kvě 2014

@lenkao ja som pozerala v taliansku pri tarvisiu je jazero lado di predil. chcela by som tam zaskocit.

mart.s.
12. kvě 2014

@cibka1 Lago di Predil je fakt moc hezké a je jen kousíček od dálnice. Určitě stojí za zastávky. Byla jsem tam 😉 .

dakota14
12. kvě 2014

@mart.s. takže som si to dobre vyrátala tak to sa oplatí ozaj dopredu objednať myslíte že to zvládnem neviete niekto ako sa to platí či kartou cez net alebo je to len rezervačka a potom sa to zaplatí po príchode by sme to zajednali

lenkao
12. kvě 2014

@dakota14 a podla coho si to ratala? Lebo ten cenik co poslala @mart.s. plati pre pinetu a sabbiadoro ma ine ceny http://www.lignanosabbiadoro.com/download/Listi...

dakota14
12. kvě 2014

@lenkao cez stránku lignano.it som si dala book your beach umrella vybrala som si dáždnik vpredu a tam mi vyhodilo cenu

cibka1
13. kvě 2014

@mart.s. a je tam nejaké miestečko, kde sa napapať a posedieť. Na fotkách som si všimla, že sa tam dá aj kúpať??

mart.s.
13. kvě 2014

@cibka1 ano, určitě. Koupat se tam dá. Jsou tam i lavičky na posezení a byla tam i restauračka s občerstvením 🙂

libuskakol
13. kvě 2014

Jednou jsme tam byli a bylo to docela fajn 🙂 Teď zkouším tipovat a třeba vyhraju nějaký ten zájezd http://www.facebook.com/vouchery/app_2633514804...

cibka1
13. kvě 2014

@mart.s. bože, už sa tak teším. Už aby bolo to leto. Decká už majú teraz zbalené kufre.... 🙂
Ešte sa spýtam, chodievate vždy iba po diaľnici v taliansku, alebo aj po bočných cestách, dedinkách, atď....

mart.s.
13. kvě 2014

@cibka1 myslíš , když jedeme do Bibione? Nebo jinak. Já mám totiž severní polovinu Itálie sježděnou celou. Do Bibione poslední dobou jezdíme po dálnici. Je to časově nejkratší. Ale několikrát jsme to jeli i mimo dálnici. Je tam taky docela pěkná cesta. Sjede se před hranicema a dá se říct, že ta cesta z větší části kopíruje dálnici.

cibka1
13. kvě 2014

@mart.s. ano, myslela som cestou tam. Takže nie je to mimo dialnice také, že je tam sama 50-tka, ale su tam rychlostné cesty. Hej?

mart.s.
13. kvě 2014

@cibka1 Poslala jsem ti do pošty přesnou cestu mimo dálnici od hranic přes Lignano až do Bibione i se souřadnicemi pro navigaci. Takže pokud uvažujete o cestě mimo dálnici, tak se na to mrkni 😉

lenkao
13. kvě 2014

@cibka1 my chodime po dialnici priamo tam lebo prideme rano nevyspaty uz sa nam nechce, skor potom si davame vylety po okolo alebo cestou spat mame zastavky. Rozmyslam ze sa do palmanovi pojdeme aj pozriet 😅 Tiez uz spisujem co nam bude treba a zoznam co berieme 🙂 do jednej krabice uz davam nejake veci aby som nezabudla 😀

mart.s.
13. kvě 2014

@lenkao jj, Palmanova je taky hezké městečko. Určitě stojí za vidění. Ale je maličké. Kolem dokola jsou pěkné hrady, po kterých je pěkná procházka

cibka1
13. kvě 2014

@mart.s. Ďakujem, určite to pozrieme. Asi by sme skôr volili tuto cestu, aby sme sa za volantom prestriedali a ja som si na dialnici neni moc ista. Tak by som radsej volila toto. Chceme byť aspoň trochu použiteľný cez deň, tak sa prestriedame. Pri tých naších dvoch akčných deťoch to budeme potrebovať. Pri nich si teda moc neoddýchneme. @lenkao aj palmanovu som pozerala, krásne, ale pre naše deti asi nezaujímavé. Ja skôr zvolím výlet loďou. Kde sa tam dajú na mieste zohnať nejaké lístky, prípadne typy na výlety loďou. Nechodí niektorý z vašich polovičiek rybárčiť v IT?

mart.s.
13. kvě 2014

@cibka1 neboj, ta silnice je široká. Místy i dvouproudová. Ale po dálnici je to rychlejší. My se cestou taky střídáme. Ale já jezdím pořád, takže je mi jedno kudy jedem. Pokud se ale na dálnici necítíš, tak potom jeďte tudy 😉

lenkao
13. kvě 2014

@cibka1 z lignana sa robia vylety lodou do grada alebo na muslickovy ostrov. My rozmyslame ze konecne pojdeme na ten muslickovy ostrov lebo zatial sa nam to nejak nikdy nepodarilo 😀 ale decka by to mohlo bavit.. co sa tyka palmanovy tak malu taketo veci bavia lebo ju k tomu Tatino vedie a s malim to je narocne vsade. Trocha mam celkovo z tej dovolenky obavy ako to zvladne lebo momentalne behame po neurologii, caka nas spychologicka no dufam ze nieco poradi lebo za chvilu budem ja potrebovat psychatra, sak vsade kam sa pohneme len cirkus 😒

cibka1
13. kvě 2014

@lenkao kolko ma rokov? po urologii sme behali aj my...

maxina22
13. kvě 2014

Ahoj všem,tak se nám blíží dovolená v Caorle v kempu Pra Delle Torri. Máte někdo s tímto kempem zkušenosti, jak se vám tam líbilo. A opravdu nás ubytují až v 16hod? Jedeme s dvěma kluky (3 a 6) od 31.5.2014. Nejedete taky někdo v tomto termínu s dětmi? Trošku se bojím počasí, zatím předpovědi nic moc... 😒

mart.s.
13. kvě 2014

@cibka1 my se letos chystáme s klukama na pirátskou loď. Před pár lety jsme tam byli se starším. Je to i s programem a děti jsou z toho nadšené.

mart.s.
13. kvě 2014
lenkao
13. kvě 2014

@cibka1 2 a tristvrte ma. Myslela si urologiu ci neurologiu?
@maxina22 veru pocasie zatial nic moc ale moze sa to este zlepsit.
@mart.s. kde je taka paradna lod v bibione? co sa tam deje a co to stoji?

cibka1
13. kvě 2014

@mart.s. to vyzerá super, to je v bibione? kde tam? a čo to vlastne je? @lenkao prepáč, som sa zmýlila. S takým drobcom na take vyšetrenia???

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao
@cibka1 pořádají asi hodinu a půl dlouhé plavby. Připlouvají vždy na Piazzale Zenith v Bibione. Přijedou na pláž a ke břehu přijíždějí pro zájemce se člunem. Ta cesta stála kolem 10 euro. To si bohužel přesně nepamatuji. Mají tam připravený pro děti program. Různé hry , soutěže, provedou je po lodi, mají tam pití zdarma, a dostanou nějaký dáreček. Například pirátský šátek.. Jo a cestou zpátky tam taky měli diskotéku pro děti. Můj syn z toho byl nadšený 😉

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 Je dost tazko zvladnutelny, bucha si hlavu a srieka tak preto ale nic nam zatial nezistili tak dufam ze psychologicka poradi ako na neho lebo ja uz neviem co na neho vyskusat 😠
@mart.s. vyzera to super len pre naseho maleho by to asi moc nebolo, teda pacit by sa mu to asi pacilo ale on s jeho spravanim to asi nie 😀 Keby bol starsi tak urcite ideme

cibka1
14. kvě 2014

@lenkao ja mam doma tiez takeho krpateho zurivca, ale ten uz ma 4... kvoli nemu aj volime dovolenku do talianska. Tie kamienky v chorvátsku by niekoho určite stáli rozbitú hlavu. Napíš mi prosím správu potom, čo ti poradila psychologička. Možno zaberie niečo aj u nás. Ono pokiaľ mu človek dá všetko, čo chce, tak je to v poriadku, zlaté dieťa. Ale akonáhle je niečo, čo sa mu nepáči, tak koniec. Riadi sa heslom: "nech žije zle" Tak veľa šťastia prajem.

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao my , když jsme tam byli poprvé, tak Péťovi byly asi 4 a strašně si to užil. Oni se tam i fotí s piráty a některé soutěže tam dělají i rodiče.. fakt je to legrace.

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao
@cibka1 už mě holky začíná fakt chytat cestovní horečka 😀 . Včera jsem koupila klukům sandále a manželovi plavky, teď jsem objednala parkovací hodiny do auta a jdu ještě objednat opalovací krémy . Uvědomila jsem si, že jedeme vlastně už za chviličku 😉 . Taky už nakupujete? 😀