Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lucka261177
11. bře 2010

pepies to vazne?uz som pokukala vsetko v azzurre ale ponukaju vsetko co som uz preklikala inde a je to drahsie.ale tu rakusku pozriem.vdaka

lucka261177
11. bře 2010

no tak dufala som ze to bude v angline tiez k dispozicii ale nemcina m je cudzia a tolko co som videla sa mi zda ze ani neponukaju lignano pinetu kam ja chcem ist.

monkula
12. bře 2010

lucka, azzurro je česká cestovka:
www.azzurro.sk nezdá sa mi, že by boli predražené, naopak, ten istý zájazd, v tej istej dobe, ten istá apartmán, to bolo v slovenskej cestovke drahšie asi o 5.000 Sk,
ale naozaj je najlepšie ísť cez taliansku, od nás min. rok v auguste ani nepýtali zálohu, išli sme cez:
www.etgroup.info v príapade záujmu poradím

monkula
12. bře 2010

lucka, ja Ti to preložím ,ak potrebuješ...

mispuli
12. bře 2010

my loni byli taky už přes italskou agenturu,která tu vilku pronajímala azzurru,sídlí přímo v lignanu 😀

monkula
12. bře 2010

tá stránka je takto: www.azzurro.cz 😝

pepies
12. bře 2010

lucka som porovnala ceny a Terra Reisen ma super bonusy, my sme mali minuly rok napr. akciu,ze 7=6, tznm. sme zaplatili len za 6 noci a boli sme 7 noci ......

chcela som to objednat priamo cez ten rezort a neverila som vlastnym ociam, ze je to tam o 200 EUR drahsie.....

da sa to vsak lahko vysvetlit - silne cestovky, ktore ponukaju obrovske mnozstvo ubytovacich zariadeni maju rozne uzatvorene zmluvy, podla toho, ze kolko klientov im dohadzuju a tym padom maju rozne bunusy, first minute prip. akciove ceny............. v zahranici je to bezne, ze cestovka ma bud rovnaku cenu prip.casto krat este nizsiu ako keby ste si to objednali priamo cez dany rezort.
zial na slovensko toto este nedoslo ☹

lucka261177
12. bře 2010

jeziiis kocky vy ste strasne zlate 🙂 ja so azzurro uz poprezerala ja len akosi neviem najst to co presne hladam to co si mi poslala monkula je len bibione?ja tam lignano pinetu nikde nevidim a azzurro som uz pozrela ja pozeram na lignanio.it vsetky talianske cestovky a ani tam si neviem vybrat.pepies v terra reisen som tiez lignano pinetu nevidela.neviem ci na tej stranke su vsetky cestovky ale je ich tam dost.myslelai sme najprv ze si prenajmeme piamo tam ale bojim sa ako bude syncek zvladat cestu a ked tam dorazime aby sme sa este nemuseli zaoberat hladanim.

pepies
12. bře 2010

lucka pozriem Ti to Lignano Pineta cez vikend, a co by si konkretne chcela, nejake apartmany? v Terre su vsetky casti Lignana ............ 😉
Omrknem aj tu cesku cestovku 😉

monkula
12. bře 2010

lucka, na tej talianskej si pozri, vľavo dole máš napísané:
scopri la localitá a tam si klikni na Lignano

mispuli
13. bře 2010

lucka zkus ještě mrknout sem,včera jsem to projížděla a lignano pineta je tam docela dost http://www.italieonline.cz/,musíš si v pravém sloupci vybrat Friuli Venezia Giulia ,tam se ti otevře lignano a spousta rezidencí,vilek,hotelů atd...třeba tohle http://www.italieonline.cz/dovolena-italie/friu..., http://www.italieonline.cz/dovolena-italie/friu..., http://www.italieonline.cz/dovolena-italie/friu.........

lucka261177
13. bře 2010

mipsuli dakujem si poklad 😉 vsetko to preklikam 🙂
pepies chcela by som cokolvek kde je zahradka ktora keby mala gril sa veeeelmi potesim 🙂 aby to nebolo velmi daleko od mora mikrovlnka by bodla a uplne uzasne by bolo keby tam bol bazen ale tieto veci najst po kope je skoro nemozne.na lokalite pineta trvam.samozrejme ze kuchynka lebo si budeme varit tym padom odpadaju hoteli kde sa navarit neda co mi je dost luto lebo tolko krasnych som nasla ze az.sme len traja dospely ako som spominala a moj syncek.co ma uplne zaraza je ze si niekde pytaju 80 eur za upratanie apartmanu to napriklad odmietam 😖 dakujem kocky velmi si vazim vasu pomoc,

pepies
13. bře 2010

lucka takze apartmany zhanas, a preco chces prave Lignano Pineta? Nemoze byt ina cast Lignana? 😀

mart.s.
13. bře 2010

Ahoj lucka, jestli ještě vybíráš, tak se zkus podívat ještě sem http://www.ckgeos.cz/italie/Lignano/Pinetad.htm
(Když klikneš na typ apartmanu, uvidíš obrázek.)

pepies
13. bře 2010

Lucka tak v Lignano Pineta mi padlo do oka toto:

Villa Elisabeth *** Lignano Pineta - aj s bazenom a zahradnym grilom, ale od plaze je to vzdialene cce 850 m, co je dost daleko, vsak kukni:

http://taliansko.bktour.sk/benatska-riviera/lig...

Ale ubytko je super, vila ma 7 apartmanov, situovanych v peknej zahrade s bazenom,sucastou je kuchynka s vybavenim a WC so sprchou a mas na vyber z apartmanov pre 3,4 a 6 osôb 🙂

lucka261177
13. bře 2010

kocky naozaj nemusite koli mne hladata apartmany ja som vsetky adresy preklikala lebo uz na tejto strane boli spomenute vila elisabeth je uz obsadena pokial ma pamat neklame 🙂 ja som len chcela nejaky konkreetny typ alebo skusenost kde ste trebars boli.ja si naozaj preklikavam vsetko co sa da 🙂 uricte mate aj lepsie veci na praci ako nejakej nerozhodnej zenskej hladat apartman 🙂 strasne moc este raz dakujem. pinetu chcem preto ze je to krasna cast a podla tejto diskusie stredne rusna a su tam vsetky tie parky a atrakcie.ckgeos a v podstate vsetky ceske ci slovenske su drahsie ako talianske a to naozaj o dost vela.takze som skor chcela pocut nejaky konkretny kde ste boli pretoze minuly rok sa tu vela z vas chystalo do lignana.

pepies
13. bře 2010

lucka na to chodime na forum, aby sme si pomohli ..... 😉 cestovny ruch je moj zivot, moj svet, citam katalogy kazdy vecer a kukam dovolenky - mam to namiesto dobrej knihy ..........

nemohla som vediet, ze Villa Elisabeth je obsadena, necitala som vsetky prispevky ................ Ak si vyberies konkretny apartman a skusis ho zabookovat cez nejaku cestovku, moze sa stat, ze bude este volne, pretoze cestovky maju svoje kapacity ..... 😀
len treba skusat .....

ako som uz pisala, skus rakusku cestovku Terra Resien, maju fantasticke ceny, my sme boli minuly rok s nimi v Grade - uz sa opakujem, ale vyslo nas to lacnejsie, ako priamo cez ten rezort 😉

mart.s.
14. bře 2010

A ono už je taky půlka března. Já myslím , že ta nejlepší ubytování začnou být pomalinku trochu přebraná. My jsme nechali hledání apartmámu na jaro jednou ( před čtyřmi lety) a pak jsem se nestačila divit. Je tedy pravda, že jsem sháněla ubytování až v půlce dubna, ale trefila jsem se až na šestý pokus.Jinak bylo už vše obsazené. 😒 Ono taky ale asi záleží hlavně na tom , jaké má člověk požadavky. V těch velkých komplexech bývá většinou volno i později. Nejhorší je , pokud se hledají nějaké malé vilky pro jednu až dvě rodiny. Ty jsou obsazené první. ☹

lucka261177
14. bře 2010

no ved prave to ze su tie male vilky obsadene.skusala som aj zohnat dalsiu rodinu ale niktoz nasich znamich nemoze ☹ moznost traja dospely s postielkou ai nieje takze pri hladani hladam 4 osoby.nikde som nevidela ze dieta zadarmo.terra reisen som uz pozrela ale nic som nenasla ☹ asi budem naozaj musiet vypustit nejaku poziadavku asi tu vzdialenost od mora alebo bazen.zacinam okrem toho uvazovat ze pustia vas do apartmany poobede najskor o druhej niekde aj neskor a odist musite uz rano v sobotu ja viem ze mozem este pobalena ostat pri mori ale pripada mi to akoby mi ukrojili z dovolenky dva dni.a najst domcek kde si zvolite trebars 9 dni je pomaly nemozne.ked ja by som chcela aj lehatka pri domceku alebo pri bazene.asi si pockam kym budem veeeeeelmi bohata a potom ma nebudu obmedzovat peniazky a prenajmem si aj velky len pre 4 osoby 🙂 tiez sa obavam aby nam vyslo pocasie ci by neboo predsa lepsie ist na blind lebo ked bude ten tyzden skaredy asi ma porazi 😖 .

hena55
14. bře 2010

Kocky kedy je tam najmenej komarov ?Ci zavisi od konkretneho miesta. Chcem ist tento rok do Lignana ale ako mala si pamatam ze sme tam hrozne bojovali s komarmi a bojim sa tam vziat ani nie rocne dieta. Poradte.Vdaka

mart.s.
14. bře 2010

lucka- s tím dítětem zadarmo tady asi budeš mít problém, protože tady se většinou platí cena za celé apartmá a je jim jedno, jestli například v apartmá pro 6 budeš bydlet sama nebo ho zaplníte úplně. Stejně tak je to s tou délkou pobytu. Turnusy se většinou mění v sobotu a kdybys chtěla něco na 9 dní, tak cestovky většinou nebudou mít zájem, protože po zbytek týdne by tam pak měly prázdno. Takto prodloužit pobyt jde v hotelu, když tam mají volno. Sestra takto byla před rokem v Jesolu, a protože se jim tam líbilo, tak tam zústali o tři dny déle. Ale byl to čtyřhvězdičkový hotel - a to je pak o jiných cenách ☹ .
A máš pravdu, že ten týden je fakt krátký. My teď jezdíme na dva, ale když jsme tam dřív jezdili na jeden,tak jsem měla vždycky pocit, že jen co přijedem , tak už se zase vracíme.Ale k tomu příjezdu- to asi záleží od jaké cestovky jedeš. My jezdíme do Itálie na noc, aby děti většinu cesty prospaly. Takže přijíždíme do Bibione tak mezi osmou a devátou. A přesto, že Geos má v prospektech napsáno, že ubytovávají od 13.00, mají tam už několik let stejnou delegátku. Té vždy po příjezdu zavoláme, a do půl hodiny nám předá klíče.

mispuli
14. bře 2010

hena byli jsme v lignanu v půlce června,na konci června,v září a komáry jsme nepotkali nikdy

my si prodloužili jednou,ale to bylo právě až v září,měli jsme tam 2 dny ošklivě,a tak jsme se zeptali,jestli můžeme zůstat dýl a bylo to bez problémů,ale asi to bylo tím,že už skončila sezona

i my jezdíme v noci,ale loni jsme chytli zácpu a dojeli těsně před polednem,v agentuře měli akorát oběd,ve vilce byli ubytovaní nějací slováci,tak nás nechali dojít si na záchod a schovat si tam věci 😉 😉

mart.s.
14. bře 2010

hena- souhlasím s mispuli. Podle mě na podzim tam téměř nejsou. Ale my teď jezdíme v červenci a taky to není hrozné. Je pravda, že se večer, když jdem do lunaparku ,musíme postříkat nějakým repelentem , ale moc jich tam většinou není.

hena55
14. bře 2010

Dakujem. Uz sa teda tesim

monkula
14. bře 2010

Hena, my sme komáre mali zakaždým, chodievame koncom júla, ale dám Ti radu, ani si neber repelenty so Slovenska ,pretože nepomáhajú, majú tam "iné" komáre 😀
My sme si tam kúpili repelent, je v takej žltej fľaške, je to značka AUTAN, a je tam napísané Protega della zanzare tigre, zanzare sú komáre, a naozaj pomáhal ,stačilo sa trošku ošpliechať a mali sme pokoj.....
Bol síce drahší ,ale zase aj keď sme sa piati sprejovali, vydržal nám dve sezóny... 😎
Mám ho aj niekde vyfotený, ak by si chcela, skúsim nájsť a pošlem foto... 😀

pepies
14. bře 2010

baby my vzdy, ked sme boli v Taliansku, komare boli ........... Zalezi to aj od toho, ci ta dana oblast postrekuje proti komarom alebo nie .......... ☹

hena55
14. bře 2010

monkula vdaka si mila. Presadzujem doma nech ideme radsej az na jesen. Komare su asi vsade a clovek sa tomu nevyhne ale kedze idem s tak malym dietatom chcem to omedzit na minimum. A super ste mi tu pomohli aj s tymi apartmanmi. dobra tema

pepies
14. bře 2010

hena aj my sa chystame na jesen, ale tento rok uprednostnime Chorvatsko, v Taliansku sme boli minuly rok 😀

sarianah
14. bře 2010

Ahojte,
tak vzhladom na to ze mame maleho drobca, tak sa aj my tento rok chystame do Talianska, konkretne asi do Bibione, zvazovali sme Lignano, ale vacsina z vas pisete ze sa vam tam nepacilo, tak nerada by som vybrala zle..manzel ide do ITA prvykrat a mrzelo by ma, keby sa mu tam nepacilo..ja mam ITA velmi rada, bola som tam sice len 2krat, ale celkovo prostredie, atmosfera, ludia, vecerna promenada mi pripada proste uzasna..
Poziadavky na ubytko mam podobne ako lucka261177, tak nieje lahke nieco najst ale snad sa podari 🙂..
..a k tym komarom..neviem ci su tam komare, to si vobec nepamatam, ale urcite berieme so sebou tento repelent pre drobc..toto je konkretne krem, maju aj sprej v lekarnach..vyrobca je Taliansko, tak by to malo zaberat na tie ich potvory 😉
http://www.docsimon.sk/article_images.php?actio...