Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

monkula
16. čer 2010

@adul67 tá samostatná pláž je na Pinede, nie na pini..
Inak k moru vedie také drevené mólo, takže vozíčkom by si sa v pohode dostala, len po tom piesku to asi bude horšie...
idem pozrieť ten link 🙂

monkula
16. čer 2010

Vyzerá to tam krásne... A vidím, že spiaggia servizio máte v cene, ja si myslím, že keby si to tete alebo ujovi v búdke povedala ,že máte imobilného syna, tak vám dajú ležadlo v prvej rade a mám pocit, že som na mapke videla aj vjazdy pre vozíčkarov, idem pohľadať mapu..
Ale netuším, kde sa to nachádza... Ale zistím.. 😉

monkula
16. čer 2010

No v mojej brožúrke to nie je, idem prelúskať to Lampo... Ale na mapke som našla dosť pláží pre imobilných 😉 🙂

monkula
16. čer 2010

@adul67 takže kočka, ak som našla správne, Sole je na ulici Corso del Sole, je to na rozhraní Spiaggie a Lido dei Pini a keď pôjdete rovno po tejto ulici na pláž, vyleziete priamo na pláž pre vozíčkarov, aspoň to tu mám nakreslené, ale túto časť Bibione pozná lepšie mart.s., my chodievame na Lido del Sole..
A tu máš mapku:
http://www.tripadvisor.in/Hotel_Review-g194691-...

mart.s.
16. čer 2010

Moni a nebo to může být tady http://www.mojeck.com/rs/destination-detail/643...
a to by pak bylo dál. Asi 1000m od pláže.
Adul ale pokud máš v ceně slunečník, tak si s tím příjezdem na pláž vůbec nelam hlavu. Až přijedeš do Bibione, dostaneš od cestovky poukaz na slunečník. S ním musíš dojít na pláž, kde jsou u jednotlivých sektorů pokladny, kde pronajímají ty slunečníky. Je úplně jedno, ke které půjdeš( předpokládám, že k té nejbližší). Tam jim dáš poukaz na ten slunečník a řekneš (nebo ukážeš,), že máš syna na vozíku. A oni ti automaticky přidělí slunečník přímo u cestičky a ještě ti tam dají takové plastové něco jako dlaždice, abys mohla zajet vozíčkem přímo ke slunečníku. Vedle nás do vilky tam jezdí už tři roky jedna rodina s klukem na vozíku . 😉

adul67
16. čer 2010

@monkula vdaka za link tento som našla aj ja ale mi bi sme to mali mat vzdialene od mora asi 1000 m a toto tak nevyzera ale našla som ešte jedno miesto kde to može bit ked najdem pošlem asi budeme tam je to dost daleko teraz ma synator nechce pustit na počitač tak som na notbuku a tu to mi to moc nejde.skoro mi obed zhorel a prejdem s vozikom až po prvu radu?je to tam vydlaždene alebo tak nejak???

adul67
16. čer 2010

@mart.s. ano to je presne ono čo som našla aj ja

adul67
16. čer 2010

dakujeeeeem kočky velmi ste mi pomohly dufam že to tak bude a budu brat ohlad na vozík

mart.s.
16. čer 2010

adul jak jsem ti psala. je to tam vydlážděné mezi jednotlivýma sektorama až po první řadu slunečníků. A ještě ti tam navíc dají plastové dlaždice až ke slunečníku.

adul67
16. čer 2010

a ešte dačo bi som rada vedela ako to je s televizormi ked je tam satelit tak sa tam daju chytit stanice s rozpravkami? viete minimax alebo podobne mam ešte maleho 3,5 r syna zavyslák na tychto staniciach.alebo mam brat niečo z domu na usb kluče?

mart.s.
16. čer 2010

tak to já ti neporadím . My tam tedy máme taky televizi, ale chytneme tam jen italské stanice jako rai 1,2,3 atd.. Takže naše děti se tam dívají jen na jejich nějaké kreslené pohádky ráno.

monkula
16. čer 2010

Ako marta píše, aj moje deti si pozrú nejakú ich rozprávku, a potom MTV a aj tak ,cez tú dovolenku ich to veľmi neláka.. 😉

monkula
16. čer 2010

adul, na tejto webke krásne vidno tie cestičky k pláži
http://cz.webcams.travel/webcam/1248372124-Weat...

mart.s.
16. čer 2010

moni , adul- dokonce jsou tam vidět i ty cestičky pro vozíčkáře. Jsou to ty doprava přímo ke slunečníkům.

adul67
16. čer 2010

ano dík 😲 pozrela som ale tá pláž je obrovskááááá 🙂 🙂 celá je taká široká?

mart.s.
16. čer 2010

Jí myslím,.že skoro celá 🙂

monkula
16. čer 2010

adul ,veru ,celá je takáto široká...
KeĎ sme boli v Caorle, prišli mi také uzučké tie pláže oproti Bibi.. 😀

adul67
16. čer 2010

@monkula mi sme mali pôvodne v plane ist do Caorle ale to nejak nevyšlo tak sme objednali bibione a čo sa ti zdalo lepšie? v Caorle alebo v bibione kde sa ti viac pačilo?neviem čo je v Bibione ake zabavne parky pre deti ako to tu davali v lignane su zabavne parky a td a čo je v bibi?

mart.s.
16. čer 2010

Adul v Bibione je Lunapark ( kolotoče a různé atrakce)

mart.s.
16. čer 2010

Jo a Adul Monča ti určitě řekne stejně jako já, že nejkrásnější je Bibione, ale nás asi nesmíš brát tak úplně vážně, protože my jsme tím Bibione úplně posedlé 😀 😀 😀

mart.s.
16. čer 2010

Holky, a jak jsme se bavily o těch repelentech tak ještě doporučuji Moskitofort. Prodávají ho v lékárnách. Je vyroben v Itálii a jsou to takové malé čtverečky proti komárům. Mně to doporučil doktor, když byli kluci malí, abych je nemusela stříkat. Malepí se to na oblečení nebo čepici a promne se rukou. Voní po citrónové trávě a prý zabíjí komáry v okruhu jednoho metru.Já jim to vždy večer nalepím na triko(nebo kšiltovku).

kankam
16. čer 2010

mart.s. dík moc za tie typy všetky, a tento repelent som si práve písala, pôjdem ho kúpiť, lebo presne nad tým som premýšľala, ako to vyriešiť a nestriekať ďalšie prípravky na malú, myslím, že je toho už dosť a keď to takto dobre funguje, tak sa už teraz teším, kúpim to aj pre nás ... 😉 😉 😉

monkula
16. čer 2010

Adul, my sme boli v Caorle len na jednodňovom výlete, v rámci dovolenky na Bibione
a ako píše Martička, my sme tak trošku posadnuté, takež my budeme prikyvovať ako besné ,že na Bibione je najlepšie 😀
Ten moskitofort si teda kúpim, keď vravíš, že pomáha, koľko stojí a ako dlho to vydrží? myslím, koľko balení mám kúpiť...

mart.s.
17. čer 2010

Moni, je tam 12 čtverečků a u nás to stojí 60 Kč. Na jeden den ti stačí bohatě jeden.
Holky to je děsný . Včera v noci jsem si nějak hnula krkem a vůbec se nemůžu hýbat. A to mám jít dneska ke kadeřnici na melír 😀 . Tak jsem zvědavá, co s tím provedu. Ale potřebovala bych to nějak zvládnout, protože pak mi zase ona odjíždí na dovču a do své bych to už nestihla 😒 .

monkula
17. čer 2010

Marti a to kupuješ tu, teda u vás?

mart.s.
17. čer 2010

Ano Moni, kupuju to tady u nás v lékárnách.

monkula
17. čer 2010

No, som zvedavá, či to tu budú mať... 😝 😝 😝
Keď nie, tak mi to pošleš, dobre? 😀 😀 😝

certica
17. čer 2010

mart super tip 😎
mon - nasla som aj u nas ten moskifort http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/949280-mosk...
inak super riesenie, skoda ze som o nom nevedela skor. pred par dnami som kupila repelent, sice prirodny, ale predsa len tym treba zatazovat pokozku...

monkula
17. čer 2010

čerti, vďaka, spravím okruh po lekárňach... 😀 máme ich tu dosť...