Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
13. kvě 2015

@bublinka127 ahoj, někdy přes booking.com, někdy přímo přes internet... ale my jezdíme po celé Itálii. Jak jsem se dívala, tak ty chceš jet na sever (psala si - Bibione, Lignano atd...) A tam je to trošku jinak. Tam i já jezdím přes cestovku, protože např. v Bibi se přes cestovky(české, italské atd...) pronajímá většina apartmánů.

dakota14
13. kvě 2015

@mart.s. možno sa s nimi bude dať dohodnúť to som len teraz našla ako som pred zimou hľadala niečo o sardinií ale kedže nikam nepojedem tak som na to aj zabudla ale teraz mi už začína na fb vyhadzovať letné dovolenky tak budem striehnúť a prelúskam aj ten booking nevieš aká letecká spoločnosť tam lieta

mart.s.
13. kvě 2015

@dakota14 tak to ti fakt neporadím. My jak jezdíme po Itálii autem, tak se v těch letadlech 😀 vůbec neorientuju 🙂

bublinka127
14. kvě 2015

@mart.s. ja hladam apartman...budem musiet varit, mam specialnu dietu

mart.s.
14. kvě 2015

@bublinka127 my taky jezdíme většinou bez jídla. Někdy vařím a taky mám ráda místní kuchyni a tu daleko lépe poznáš podle mě v nějakých restauračkách nebo hospůdkách, ne v hotelu. Ale na sseveru v těch letoviskách to bývá často jedno. Dostkrát jsem se tam setkala s tím, že tam vaří třeba Slováci, Češky, Poláci atd...

dakota14
14. kvě 2015

@mart.s. 😀 😀 😀 neva ja to dakde do budúceho roka nájdem popýtam sa 🙂

anniesfibis
15. kvě 2015

www.etgroup.info ....mailem zarezervujete a to primo pres It CK. Vzdy je tam nekdo, kdo mluvi cesky i maily odepisuji cesky. Pak prijedete, zaplatite, vemete klice a je to.

liginka
20. kvě 2015

@mart.s ahoj, vidim že sa v bibione vyznáš. Mohla by si mi prosím ťa poradiť? Ideme do bibione prvý krát aj s rodinou, mame aj male deti 8 a 12 mesiacov. Máme dilemu vo výbere apartmánu, chceli by sme ísť buď do Residence Delle Terme alebo Residence Viel e Concordia.

Ten residence Delle Terme sa nám páči viac, má strešný bazén, pekný výhľad, vyzerá aj krajšie zariadený. No ževraj je tam večer dosť hluk z nedalekých termálnych kúpelov a pešej zóny. Vedela by si nám prosím ťa poradiť ktorý z týchto apartmánov by bol podľa teba lepší na dovolenku s detmi? ďakujem 🙂

mart.s.
22. kvě 2015

@liginka ahojky, to je těžký 🙂 . Residence Viel e Concordia by byla určitě tišší, ale Residence Delle Terme je blíž k moři a vypadá líp. Záležet bude na tom, na kterou stranu budete mít okna. Jestli jsou slyšet ty lázně , to nevím. Je pravda, že na jedné straně je pěší zona. Ale je to už jen její konec směrem k fontáně. Obchody tam už nejsou. Ty končej před váma. Úplný klid (jako v nějaké boční) tam nebude, ale na druhou stranu to nebude v žádné rezidenci. To byste si museli vybrat nějaký malý samostatný domeček jako vybíráme my. Nám jednou v rezidenci jezdili Němci nad náma v noci na kolečkových bruslích 😀 , takže jsme na ně museli volat majitele. Loni nebo předloni ( už nevím přesně) mi tu ale jedna holčina psala, že se jim v Residenci Delle Terme moc líbilo , a že tam měli klid 😉

lenkao
25. kvě 2015

@moudivlacek @mart.s. @dakota14 dakujem. Nas Caorle caka uz v sobotu 😀 Mam uz ale vsetko pobalene lebo muz to bral vcera autom do Ba a my vo stvrtok pojdeme vlakom Regiojet do Ba, pojdeme destkym kupeckom tak sa deti tesia. Ideme do Villaggio Giardini di Altea. Tento nas skorsi termin teraz stoji len 149€ cez Satur. povodne sme vobec neplanovali ist ale ked muz tie poukazky doniesol a deti prosikali tak sme si povedali ze za taku cenu ideme 😀 skoda len ze muzovi tym ze ma novu pracu neumoznia viaz dovolenky ale hlavne ze mu umoznili aspon na tyzden. 😝

mart.s.
25. kvě 2015

@lenkao už v pátek? Tak to máte za chviličku 😉 . A opravdu krásná cena. Pěkně si to tam užijte a hlavně ti přeju, aby vám vyšlo počasí..

moudivlacek
25. kvě 2015

@lenkao my jedeme take tuto sobotu, Altanea - Ai Faggi, to budeme kousek od sebe 😉 uzijte si krasnou dovolenou

anastazka
25. kvě 2015

@liginka otázka sice nepatřila mě, ale v residencí Viel jsme byli. Apartman byl moc pěkný, nově zrekonstruovaný a byl tam klid, promenádu jsem neslyšela. K moři blízko. Delle Terme je blízko lesíka, bylo tam na můj vkus dost komárů 😕

mart.s.
9. čer 2015

@lenkao tak jak bylo v Caorle?

gabika2001
11. čer 2015

ahojte, dosť dlho som študovala toto fórum a chcem sa spýtať na váš názor na apartmány Jumbo v Bibione - Lido dl Sole, ideme s rodinkou 1x celkovo do It tak neviem čo ma všetko čaká, ale viem naisto že chcem ísť do Benátok 🙂

jajkax
11. čer 2015

Ach jo ,pristi patek jedem do bibione .Prave jsem zkoukla pocasi a jsem nastvana :'(

mart.s.
11. čer 2015

@jajkax neboj, to se ještě může 3x změnit. My vyjíždíme na Sicílii 22.6. 😉

jajkax
11. čer 2015

Jezdime vzdy ve stejny cas vid ?🙂... No doufam ze se jeste zmeni,tyden deste to by byla dovca !! ☹

odovolenke
11. čer 2015

Nejaké užitočné info o Bibione nájdete tu:
http://www.odovolenke.sk/taliansko/bibione
Snád pomôže

mart.s.
13. čer 2015

@jajkax to víš, že se změní. Musíme věřit 🙂 . Už jsme se tu bály několikrát a nakonec bylo hezky 😉

mart.s.
13. čer 2015

@odovolenke tak trochu reklama a ne rady , co ? 😀

jajkax
13. čer 2015

@mart.s. no uz to trochu zmenili ,tak snad nebude tak zle 🙂dnes se vraci znama a teplo bylo nadherne,i voda prijemna.tak to snad vydrzi 🙂 no ,zase ono bylo teplo i tady ,ze 🙂

mart.s.
13. čer 2015

@jajkax já jsem se dívala na www.meteo.it a nevypadá to špatně 😉 . Dokonce letos je trošku teplejší moře než loni 😉

jajkax
14. čer 2015

@mart.s. nejde mi to otevrit ,ale rada ti budu verit 🙂 kolik ma more prosimte ?

mart.s.
14. čer 2015

@jajkax na strankach Lignana dokonce píšou, že má 25 😀 .
http://www.lignano.com/it/situazione-meteo-a-li...

katidida
18. čer 2015

Ahojte baby.Byvali ste uz niekto v MERIDIANE v Lignane???? Mate skusenosti? My tam ideme od 27.6 do 11.7. azaujimalo by ma, ci je to tam nejak vazne a prisne brane , co sa poctu osob tyka v apartmane.Mame apartman pre 4,no sme dohromady 5,...3 dospeli a 2 male deti (5 a 6) ,takze my so spanim nevidime problem aj ked su tam,len 4 lozka.Ja len,ze ci s tym nebude nejaky problem.Ci je Meridiana nejak prisne kontrolovana.Boli sme v Lignane uz viac krat a nikde to nebolo kontrolovane,ci je nas len tolko ako aj lozok.Tak,ze ci nahodou nema nieko skusenost 🙂

leilunka
18. čer 2015

my jedem zítra do Caorle, takže také kousek 😀 jedeme sem
http://www.firotour.cz/zajezdy/italie/benatska-...

moudivlacek
18. čer 2015

@jajkax na predpoved nedej, nam vzdycky hlasili silene a pokazde jsme meli celych 14 dni slunecno a krasne, letos az moc 38stupnu 😀 ale bylo nadherne

mart.s.
18. čer 2015

@katidida já bych si osobně netroufla jet ve větším počtu, než kolik je povoleno.

bublinka127
21. čer 2015

Chcela som sa opytat ako to tam vyzera s utecencami. Je dovod na obavu? V TV to vyzera dost hrozivo....