Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lenkao
30. čer 2014

@ikaika no tie na fotke som kupovala tento rok 🙂
@dakota14 je to pekne ale mne to tam pride ako past na oko, sa mi to tam nejak nehodi 😀 ale isto budete spokojny 😀 hlavne aby ste mali pekne 😉

cibka1
1. črc 2014

@lenkao no neviem, v pondelok ideme na kontrolu a uvidí sa podľa RTG a podľa toho, či to má odpuchnuté. Mám z toho dosť obavy.

lenkao
1. črc 2014

@cibka1 ale tak este dost casu neboj, dobre to dopadne. 😀

cibka1
1. črc 2014

@lenkao v to dúfam, to by ma štvalo, keby išla k moru s dlahou.

lenkao
1. črc 2014

@cibka1 pozri stale lepsie ist s dlahou ako vobec. 😎 nic prijemne ale da sa to zvladnut 🙂

cibka1
1. črc 2014

@ale hej, aj tak šťastie v nešťasti... Chvalabohu, že to nie je zlomené.

dakota14
1. črc 2014

@lenkao diky no videla som to cez google earth veru svieti to tam medzi tými postaršími ale máš pravdu počasie je nahlavnejšie 😉

mart.s.
1. črc 2014

Ahoj holky, tak už se nám to pomalu krátí. Ale je tu skvěle. Dnes byly takové vlny, že se nedalo ani pořádně do moře. takové jsem na severu nikdy nezažila. Zase sem hodím někdy fotku..

lenkao
2. črc 2014

@mart.s. nabuduce sa ti zabalim do kufra 😀 tesime sa na fotky 🙂

lenkao
2. črc 2014

@cibka1 no presne to ma napadlo ze to by bolo horsie. Ale tak hadam to bude maat uz aspon ako tak ok

cibka1
2. črc 2014

@lenkao všetko sa uvidí v pondelok. Pri tom všetkom som sa chcela ešte opýtať na vybavenie pláže. Čo bufety, ihriská, wc, atď. Ako sa ti to pozdávalo.

lenkao
2. črc 2014

@cibka1 vies co ked ti mam pravdu povedat tak my sme chodili tento rok na verejnu a len na platenu sme sa isli od piesku oplachnut a na wcku som tam ani nebola. Len muz asi 2x 🙂 a Na ihrysku sme tiez nejak neboli s malim a Domcu to az tak nelakalo ta skor tie herne uz a junior park. Neboli sme ani v Gomosi lebo bolo strasne teplo a predstava rozpalenych skakacich atrakcii nas nelakala a vecer sa zase so Simonkom nedalo lebo on nespava a vecer je uz zli. Inak sme vymakli vykend kedy bol sviatok neviem ci v nemecku alebo v rakusku a poviem ti ze taky bordel som v Lignane este nevidela. Vsade samy ozraty mlady rakusaci a nemci aj v ubytku sme mali dva apartmany a nastastie sa to v pondelok vsetko spakovalo a zase bolo cisto. Ale v pondelok rano pred apratmanom bordel, sklo, krv. Ty ani na plaz asi nechodili len od rana tam chlastali pred apartmanom. Poviem ti ze boli ako zvierata. Sme vecer isli okolo plaze kde bola discoteka ale to bolo cosi strasne. Ako aj ja som bola mlada a navystrajala som sa ale toto bolo moc. Pochopila som preco si agentury pre roziny pytaju zalohu 100eur na rodinu a pre jednotlivcov 100eur na osobu lebo ked prisli upratovacky tak mali co robit len sklo bolo pocut ako zametali.

dakota14
2. črc 2014

ozaj dievčence dá sa v it kúpiť niečo ako u nás zdravé pečivo zo špaldovej múky konkrétne v lignane je tam nejaký taký obchod nepamätám sa viem že tam bolo pečiva veľa poprípade ako sa to povie po taliansky ja som totiž na zdravej strave 😀

cibka1
3. črc 2014

@lenkao mne tiež decká nechcú moc spávať na obed, s tými večermi to bude tiež možno boj, chcela by som aby zažili aj taký večerný život, vybláznili sa v lunaparku. Možno že sa nechajú prehovoriť na spanie cez deň. Už začnem pomaly robiť paniku s balením, šak už mám len nejaké dva týždne, chcem si ešte navariť a pozavárať a popri tom všetko samozrejme robota, takže to bude frmol. Ale už sa tešííím. Teším sa na to, ako vypnem a týždeň nebudem mať stále nejaké povinnosti.Decká už si vyčiarkavajú dni v kalendári, mám pocit, že sa na to tešia viac ako ja. Vo vode sú ako doma.

nellisek
3. črc 2014

@ikaika kam jedete? taky zítra vyrážíme směr caorle. Vyrážíme kolem 21h z hradce králové.

dakota14
6. črc 2014

baby ja som v piatok kúpila nový kufor 😀 😀 😀 neodolala som v lidli hádam ho aj nechám otvorený a budem tam pomaličky niečo hádzať ideme síce za 33 dní ale to sa šuchne 😀

lenkao
6. črc 2014

@cibka1 ano sak ja som s malou bola aj vecer v junior parku aj na promenade a tak ale ze muz isiel so Simonkom na apartman ho dat spat a ten bol rad ze ma klud 😀 Ale Simonko si to este tak neuvedomuje takze on extra o vela neprisiel. Celkovo bol z plaze este viac unaveny ako inokedy takze by to velka zabava nebola. Takze on bol v tomto smere trocha odstrceny ale aj tak si to uzil na plazi alebo v herni na vozitkach , na kolotoci a tak. Ale kedze sme pri jeho problemovom spravani chceli eliminovat cirkus tak sme to takto poriesili 😀
@dakota14 s pocivom ti neporadim 🙂 Ale tiez som nam pokupila nove kufre a nelutujem jebo super vyuzitie 🙂

dakota14
6. črc 2014

@lenkao dik ono najlepšie na mieste pokukať a uvidíme dačo vezmeme z domu na pár dní a ostatok tam už aby to bolo 😉

lenkao
6. črc 2014

@dakota14 my sme si zobrali toustovy a vydrzal celu dofcu tak nam ani netrebalo kupovat 😀

cibka1
7. črc 2014

@lenkao dobrý nápad, aspoň si si aj ty od neho oddýchla a trošku sa zrelaxovala... Dnes sme boli na chirurgii, dlahu máme doleeeeeeeeeeeeeeee... Šťastná som ako blcha. Dovolenka môže začať. Budúcu sobotu v noci vyrážameee....

dakota14
7. črc 2014

@lenkao to je tiež dobrý nápad zobrať taký väčší každý deň sa to jesť nebude a asi vystačí tiež na celú dovolenku celozrnný alebo špaldový 🙂

lenkao
7. črc 2014

@cibka1 supeeer 🙂 vidis vsetko dobre dopadne 🙂
@dakota14 ano ono vydrzi dlho a nemusi byt v mrazaku. My sme mali hriankovac a robili si hrianky s masielkom, deckam velmi chutia 😀

cibka1
8. črc 2014

@lenkao aj tak sme mali šťastie v nešťastí. Mohlo to byť horšie. Nohu má modrú ako fras, ale chodí v pohode. Musíme to ešte bandážovať, ale vo vode to dobre rozhýbe. Cez víkend pomaly začnem baliť, lebo v týždni musím ísť do práce, robím ešte do piatku, tak sa budem nahánať aj doma, aj v robote. Pozerala som počasie, zatial 30tky ako vyšité... Tak snáť aj to počasie vyjde.

mart.s.
10. črc 2014

Ahoj holky, tak už jsme doma. 😉
@cibka1 kolikátého přesně odjíždíte? Tento víkend nebo ten příští?

denisa_svatba
10. črc 2014

Prosím, má někdo zkušenosti s parkováním v Lignano? Jedeme do residence Cristallo, sice mají vlastní parkování, ale bez konkrétního místa "do obsazení", takže předpokládám, že bude málo parkovacích mist. Minulý rok jsme byli v Marco Polo, kde mají konkrétní parkovací místo pro konkrétní pokoj a to bylo super, hodně jsme totiž po Lignanu cestovali autem (do Lidlu, do zábavného parku, podívat se do přístuvu...). Teď mám dost starch, že po každé naší vyjížďce budeme pracně hledat parkovací místo a nakonec zaparkujeme někde kilometr od apartmánu ☹

cibka1
10. črc 2014

@mart.s. ahoj, vitaj doma. Zrovna dnes som uvažovala, kedy sa vraciaš domov. Aká bola dovolenka? My ideme budúci víkend v sobotu. Malá mala týždeň nohu v dlahe a malý schytal zápal močových ciest. Sakra, týždeň pred dovolenkou. Aké bolo počasko?

mart.s.
10. črc 2014

@cibka1 jé tak to je mi tě líto. Doufám, že se dáte dohromady do odjezdu.
Dovolenka byla nádherná a počasí taky pěkné. Moře bylo krásně teploučké. Viděli jsme toho strašně moc. Skoro vše, co jsme si naplánovali. Vesuv, Pompeje, Tropeu, Zungri, Pizzo...pak jsme byli na Sicílii- Etna, Taormina, Gole Alcantara...potom různé pláže a cestou domů Tivoli, Řím, Lago di Garda. Jsem z toho i trochu unavená. Najeli jsme přes 5000 km, ale stálo to za to 😉
My jedeme do Bibione letos až poslední týden v srpnu. A co malá vyváděla?

cibka1
11. črc 2014

@mart.s. tak to verim, že ste si užili. Určite si si to poriadne užila. Tiež by som toho chcela kopec vidieť, ale decká sú na to ešte malé. Pridaj pár fotečiek, nech máme co závidieť. Dnes som bola s malým u doktorky, zápal močových ciest sa chvalabohu nepotvrdil, len doktorka na pohotovosti ma zbytočne vystrašila. Tak som šťastná. Malá skákala v trampolíne, tam si zvrtla členok. Asi to mám ako varovný prst. Ale aj tak dobre, že ich to nechytilo deň pred dovolenkou. To by ma porazilo. Malý už neteplotuje. Pršalo vám niekoré dni?

mart.s.
11. črc 2014

@cibka1 tak to jsem ráda, že je malému už líp. To máš pravdu, den před dovolenou by to bylo strašné. Já se každý rok poslední týden před dovčou bojím, co mi kde děti chytnou. Abychom nakonec odjeli.
Nám nepršelo. Jen dva dny foukal velký vítr a bylo zataženo. Jinak celou dobu svítilo sluníčko. Neboj, nějaké fotky určitě hodím 😉 .

cibka1
11. črc 2014

@mart.s. zatiaľ čo som pozerala počasie, mali by sme mať pekne. Už som celkovo kľudnejšia keď sú deti v poriadku. Pomaly začínam pripravovať kufre. Do piatku som v práci, tak sa to bude ťažko zosúlaďovať. Tento týždeň to bude hektické. Ale na ten oddych už sa teším. Ćo pekné si si priniesla z IT?