Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
28. čer 2013

@evulik6 já vím, ale momentálně mám takový pocit, že bych nejraději zůstala dona a šla spát 😉

stevo12
28. čer 2013

@lucia1181 tak si to uzite, nech vam to vyjde, zelam vam super dovolenku.... 😉 , pocasie tiez vychadza, ako pozeram, takze bude fajn 🙂 , daj potom vediet prosim ako bolo, nejake rady a pod...

stevo12
28. čer 2013

@sorciera24 ahoj, takze predsa len..., my ideme tiez 13,7, dufam, ze bude pekne 🙂 , na ktoru cast idete?

sorciera24
28. čer 2013

@stevo12 tak nasli sme apartmanik za 418e, hned pri mori, chceli sme byt tento rok an Slovensku (Sturovo, Podhajsa, ale ked som videla tie ubytka....za tie iste sumy.....a natalcene bazeny,.....tak si priplatim cestu) a radsej nech ma maly morsky vzduch🙂....ideme blizko k Piazza city , resp. Juniroparku (do tej casti)

lucia1181
28. čer 2013

@stevo12 dakujeeeeeem .-) A urcite dam vediet 🙂.No dufam,ze to pocasie vyjde,lebo dnes tam bolo podla web kamery tak vselijak a aj more uz ma iba 22 stupnov,tak uvidime 🙂.No sak ked bude skaredo pozreme ZOO,Benatky,Guliverlandiu a podobne 🙂.Repelenty som zbalila,tak komare nemaju sancu 🙂.A snad ked sa vratime,tak nas nepozeru tu doma,dnes hlasili,ze robia vecer postrek komarov 🙂

lucia1181
28. čer 2013

@nivalis hehe ja som pobalila a maly vybaluje...tak len chodim a vsetko davam zase do kufrov 😀

mart.s.
28. čer 2013

tak už máme taky vše nakopané 😀 v autě. Manžel opět nadával, že se to tam nemůže vejít, ale vešlo 😀 .
@lucia1181 ani zítra tam nemá být horko . Předpovědi jsou mezi 24 a 26. Ale myslím, že na příjezd je to docela dobré. Potom se má oteplovat. Tak doufám, že se nepletou.
Všem vám přeji krásnou dovču a pokud možno snesitelnou cestu 😉

gilotek
28. čer 2013

Holky spousta z vás tu jezdí přes IT cestovky
Jak to tam funguje?
Zablokuje se to online, oni vám pošlou nějaké podklady?
Platí se na místě, nebo na italský účet?

O kolik to vyjde levněji než u nás?

Díky 😉

gilotek
28. čer 2013

Dívala jem se na italieonline, vypadají solidně i ceny dobré nebo tu na mě bliká reklama na CK Casamundo, zkušenosti?

lucia1181
28. čer 2013

@mart.s. my mame zase pol kufra prazdneho 🙂)).Verim,ze to pocasie bude fajn 🙂.Dakujeme a tiez zelame krasnu dovolenku a stastnu cestu 🙂

sorciera24
28. čer 2013

@gilotek ano, chodime cez it agenturu....objednas online (vacsinou cez nejaky formular na stranke danej agentury)....oni ti odpisu, daju podklady....vacsina pozaduje zaplatit vopred na ucet 30% z ceny (co je super), zvysok doplatis pri prichode....ked to porovnam so slovenskymi CK (lebo prvy rok sme boli cez slovensku...), tak to vyjde cca. o 150-200EUR lacnejsie....za to mas zaplatenu cestu 😉 ....my sme velmi spokojni.....

janula17
28. čer 2013

@gilotek my ideme tento rok cez italieonline, ale neviem ci sme sa neunahlili, radsej ani pozerat nechcem kolko by to vyslo cez taliansku agenturu aby ma nepiclo 😝 radsej sa budem len tesit a buduci rok porovnam, co uz
@sorciera24 ake talianske agentury mas overene? das link prosim ta?

sorciera24
28. čer 2013

@janula17 boli sem cez: http://www.abitarelignano.it/ teraz ideme cez: http://www.marinablu.it/ obe sme nasli cez www.lignano.it ....tam su overene agentury, staci si len vybrat🙂

nivalis
28. čer 2013

... takze moj mm sa prave rozhodol, ze ide povysavat auto 😠 my tusim dnes ani nejdeme 😀

janula17
28. čer 2013

@sorciera24 dakujem ti, a mozes mi este dat meno apartmanov, do ktorych idete, budes taka dobra? nech si to mozem trochu porovnat

sorciera24
28. čer 2013

@janula17 minule sme boli vo villa Rosa a teraz ideme do Rezidencia Marina alpha A...... ale napr. cez slov CK sme boli vo ville Renza za 600E a tu je za 400E (v sezone 470) http://www.lignano.com/qualizza/offerte.asp u majitelov....no rozdiel

mart.s.
28. čer 2013

@lucia1181 Půl kufru prázdného?Tak to tě obdivuju. To se mi nikdy nepovede 😀 .

lucia1181
28. čer 2013

@mart.s. praveze mame dost veci...dva velke kufre,jeden maly,jedna prenosna chladnicka,plny ruksak a jedna plna taska hovadin a notebook 🙂.A este kocik 🙂.Ideme superbeckom,ma velky kufor 🙂

lucia1181
28. čer 2013

@nivalis Moj isiel konecne spat a okolo polnoci ideme 🙂.Dufam,ze zaspi,lebo to musi odsoferovat sam,kedze ja si netrufam na to.On ma totizto manualnu prevodovku v aute,ja mam v mojom automaticku a odkedy som si robila vodicak,tak v aute s manualnou prevodovkou som nejazdila,tak by to asi dopadlo hrozne 😀.

janula17
28. čer 2013

@lucia1181 ako to zvladate s detickami? dala si ich spat a potom pobudis? ci ako?

@sorciera24 dakujem ti pekne, porovnam si. nas to vyslo v Bibione, hned prva ulica pri mori apartman pre 6osob - 640e, asi som mala hladat lacnejsie, ale uz som nejako nevladala a toto ma tak zaujalo

lucia1181
28. čer 2013

@janula17 ale kde,behaju tu a hraju sa 🙂.Pochybujem,ze zaspia 🙂

sorciera24
28. čer 2013

@janula17 to celkom dobra cena pre 6od. (tieto vacsie celkovo vychadzaju lacnejsie).....my sme boli vzdy pre 4os (tie vychadzaju okolo 400)

gilotek
28. čer 2013

Holky díky moc, jdu na to juknout.

gilotek
28. čer 2013

A odjíždějícím přeju klidnou, pohodovou a rychlou cestu za sluníčkem 😉

janula17
28. čer 2013

@sorciera24 ale my sme len styria 🙂 co ja viem, nechcelo sa mi tam s deckami tlacit v jednej miestnosti coby kuchyna aj spalna a vsetci nahromade...... ideme posledny augustovy.
@lucia1181 prajem vam krasnu dovolenku, nech vyjde pocasie 🙂 ja sa tohoto obavam ako to s detmi spravit, nase su este malicke. ci ist radsej o 10tej a niekde zastavit na benzinke, alebo az nad ranom, ale to sa bojim aby sa mi neprebrali ked ich budem davat do auta, co myslis?

sorciera24
28. čer 2013

@janula17 jasne, nam staci spalna s 3lozkami + kuchyna (je velka) s 1 lozkom...to je take fajn.....a celkovo my nie sme narocni🙂.....my ideme 13.7. !cize sezona....)......ten vas termin je to podstatne lacnejsie......

janula17
28. čer 2013

@sorciera24 no pozeram tu vilu Renza, vyzera to tam uzasne a v nasom termine stoji 360euro 😅 no pekne, asi ma porazi, muzovi ani nesmiem povedat..... 😒

janula17
28. čer 2013

@sorciera24 tam v tej Renze, spokojni ste boli? velmi sa mi to tam paci, mozno na buduci rok mam tip 🙂
len v akom predstihu treba zajednat?

marsys
28. čer 2013

@janula17 ja som uz v Renze byvala...trochu daleko na plaz,ale inac pokojna stvrt ubytovania...pekna vilka.
my chodime s malym vecer okolo 9tej a maly celu noc prespi. nadranom odstavime v Italy a tiez si pospime,kym sa deti nezobudia..
taktiez ideme posledny augustovy do Lignana ..

janula17
28. čer 2013

@marsys dakujem za tip, asi aj my tak spravime, ze ich podrzime trosku dlhsie hore a potom pofrčíme 🙂 My ideme do Bibione, skoda, mohli sme sa stretnut 🙂
Ja som praveze chcela nieco ze uplne na plazi, nase decka su este poplasene, lietaju kade tade, tak aby sme to mali "pod oknami" lebo sa mi nebude chciet kyblicky tahat hore dole stale, aj tak sa vzdy nieco zabudne a musi sa ist naspat....
Marsys a potom ten den ako s malym vydrzite (neviem teda kolko ma rockov) kym sa dostanete k apartmanu? lebo nase poobede spavaju a neviem si predstavit ze co s nimi budem robit do nejake 16tej 😕