Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mircova
7. črc 2011

My sme boli tento rok v Bibione v aparmáne. Je to blízko, takže malý zvládol cestu v pohode. Stravovali sme sa sami, čo nám aj vyhovalo, nemuseli sme sa riadiť časom kedy ísť na raňajky, večeru a malému som tam v pohode pripravila papať, prípadne zohriala. Ceny v obchodoch sú ako u nás niektoré potraviny sú o trochu drahšie iné ako npr. pradajky, melón, cestoviny sú lacnejšie, len mäso je oveľa drahšie. Letovisko je fakt super prisobené aj pre malé deti (majú sa tam kde zahrať) a pláž sa mierne zvažuje do mora 🙂

petrina82
7. črc 2011

@jenie123 ,, my budeme v apartmane na terase popijat vinko a pivko.." toto mame aj my v plane 😀

evulka9999
7. črc 2011

Ahojte kočky,prosím vás boli ste niekto v kempe niekde okolie Cavallina-Lidi di Jesolo???Ak ano prosim poradte nejaky schopny kemp kde je to vhodne aj pre male babetka...dakujem moooc!!!

petrina82
7. črc 2011

Este som sa chcela opytat, ci sa tam da v obchodoch (Bibione) platit nasimi platobnymi kartami.

spetra
7. črc 2011

holky a kolik eur si berete sebou? počítám s tím tak že polovinu jídla si přivezu, polovinu koupím tam... 2 dospělí a 2 malé děti...

spetra
7. črc 2011

@zuzinr díky, vypadá to moc hezky

petulig
7. črc 2011

@jenie123 jeej my sme sa tam popri vasich apartmanoch pred tyzdnom prechadzali. boli sme kuk na plazi majak . Len zvonku to vyzeralo kadejak, ale podla fotiek to bude super. Rovno pod oknom kopec lodiek parkuje.Akruat plaz bola spinava, teda na zaciatku tam bola plaz volna aj pre psov, ale vy isto budete mat plaz patriacu k apartmanom, takze to bude udrziavane. jaj hned by som sla znovu

spetra
7. črc 2011

@anitrams až se vrátíte z dovolené prosím dej vědět jak se vám v parco hemingway líbilo... taky o něm uvažujeme na září....

spetra
7. črc 2011

@anitrams až se vrátíte z dovolené prosím dej vědět jak se vám v parco hemingway líbilo... taky o něm uvažujeme na září.... kdy vy jedete?

jenie123
7. črc 2011

@petulig som zvedava, ake to bude, fotky dost skresluju.. ale snad budem len milo prekvapena.. 🙂 s tou plazou si ma teraz zaskocila, dufam, ze bude cista.. aby sme sa nemuseli chodit kupat niekam daleko.. a celkovo sa ti tam pacilo? boli ste aj v aquaparku alebo v guliverlandiu?

anitrams
8. črc 2011

@spetra Ahoj, jasně, dám. Jedeme od 3-10.9.

petulig
8. črc 2011

@jenie123 my sme byvali v Pinete, par km odtial, tu sme sa boli len prejst, ale mne sa tam velmi pacilo. sabiadoro je o dost rusnejsie ako u nas v Pinete, ale je tam fajn, isto sa vam bude pacit. Plaz to uvidite kde budete mat, my sme boli len pri tom majaku a tam to bolo neudrziavane, lebo blizko bol dok, ale platene plaze su v pohode

sorciera24
8. črc 2011

mz sme boli v Sabiadore a plaz bola krasna....a fakt az ked sme sa boli prejst k majaku...tak az tam nakonci je uz skaredsia, ale asi preto, ze je tam koniec plaze a plaz pre psov.....normlane v Sabiadore okolo tej velkej musle na mori je krasna plaz, ja som teda bola prekvapena, ze je tak udrziavana, dokonca ziadne riasy.... 🙂

lenkao
8. črc 2011

@petrina82 S Kartou VISA tam moze byt trocha problem. Niekde ju beru a niekde nie. My to kazdy rok riesime tak ze vsetky peniaze mame na ucte v Mbank. Maju vyber z bankomatu zadarmo a vzdy vyberame podla potreby 😀 Boli sme u Bibione, lido di Jesolo a Lignane uz 3x. Najviac sa nam paci Lignano a je najlepsie vybavene.

hannah82
8. črc 2011

ahojte, neviete kde by sa dalo cestou do Bibione naobedovat? Mam na mysli nejaku pizzeriu, kde sa da parkovat tak, aby sme videli na auta, kedze pojdeme doost nalozeni. pred dvomi rokmi sme sli do Lignana tiez s tym ze sa niekde tam najeme, kym nas pustia do vilky (na porazenie - vtedy sme sa mohli ubytovat o 3, teraz az o piatej...) 🙂 no a vtedy sme tam nic take nenasli.

jenie123
8. črc 2011

baby, prosim Vas ako ste to riesili s neskorsim nastupom do vilky..? nastup mame az od 16.. chceli sme ist na noc, kedze mame aj deti.. ale vobec si neviem predstavit, kde tu celu dobu budeme a hlavne plne auta nechat len tak na parkovisku.. dnes manzel ide volat do agentury ci by sme nemohli prist skor, no uvidime ci nieco vybavime..

hannah82
8. črc 2011

@jenie123 no vidim ze riesis ten isty problem...my chceme ist tiez v noci, tak o jednej, aby sme o 12 boli tam. chceme najst restyku s parkoviskom aby sme mali auta pod dohladom, potom pojdeme nakupit do Lidla v Lignane, a potom chceme ist k plazi - je tam parcik pri ktorom sa da parkovat, lavicky, hupacky, na auta vidis, a ked si to vsetko zratas hned su styri hodiny...idem aj ja napisat mail ci sa neda ubytovat skor, s malymi detmi je to dost o drzku...

jenie123
8. črc 2011

@hannah82 my sme chceli ist o pol noci a pocitali sme, ze okolo 7 - 8 rano tam budeme.. tak do tej 4 je to dost dlho.. dakujem za info o parku, to by bolo super, aspon by sa deti nejako zabavili.. najhorsi bude asi poobedny spanok deti.. tie su zvyknute na klud a spat v izbe.. no uvidime, ak budu moc unavene, budu musiet zaspat aj v tom parku ci na plazi.. ake stare deti mas?

lenkao
8. črc 2011

@jenie123 @hannah82 Baby a idete cez slovenske cestovky alebo cez talianske agentury? My uz sme boli v IT 5x a vzdy nas ubytovali skor. Pri talianskych agenturach je to preto od stvrtej lebo oni maju od 12stej - 13stej ako ktora siestu az do 16stej. Ak pridete pred 12stou tak vas ubytuju skor. Nas vzdy ubytovali a aj Slovenske nas ubytovali skor ako bolo uvedene. Vzdy chodime v noci lebo mne byva v aute zle ked je teplo. Co sa tyka nakupov tak doporucujem In´s je to podobne ako lidl. 😀

jenie123
8. črc 2011

@lenkao ideme cez slovensku agenturu.. som bola celkom prekvapena, ze ubytuju az od tej 16.. ale vyskusame tam zavolat a ak to pojde skor, urcite budeme happy.. 😀 dufam, ze to pojde ako v tvojom pripade a ubytuju skor..

sorciera24
8. črc 2011

ludia sa maju vystahovat do 10tej...oni to potrebuju trosku upratat a da sa nastahovat aj skor, halvne ak amte deticky... 😉

lenkao
8. črc 2011

@jenie123 My sme boli cez slovensku 3x ale 2x sme boli na zaciatku sezony tak tam nebol problem ale 1x sme boli v sezone a ubytovali nas asi okolo jednej hned ako bol upratany nas apartman ale mali sme aj vyhodu ze to bol vacsi apartmanovy domcek spojeny aj s hotelom tak tam bolo strazene parkovisko kde sme si mohli nechat auto. Ak mate parkovisko pri apartmane tak sa aspon informujte ci si tam mozete nechat auto vo dvore a nemusite ho strazit. Predchadzajuci ubytovany to musia uvolnit do 10tej tak by tam malo byt volno.

hannah82
8. črc 2011

@lenkao my ideme cez taliansku cestovku. prave mi odpisali na mail, ze od desiatej by nam teoreticky boli odovzdat vilku ale mozno nebude upratana (napisala som im ze by to nevadilo, po mojich skusenostiach s """upratanym""" apartmanom je to za jedno,)...wuaaaaaa to je super

hannah82
8. črc 2011

@jenie123 ja mam 6 rocneho chlapceka a dcerka bude mat vtedy akurat rok. este idu s nami dva pary, jedny maju 4 rocneho krpca.

lenkao
8. črc 2011

@hannah82 No oni to nejak extra ani neupratuju lebo kuchynu si aj tak musi kazdy pri odchode upratat max tam vymenia postelne pradlo, pozametaju a kupelku a to maju raz dva. Nas vzdy okolo 11-12stej ubytovali hned ako sme prisli. Len sme sa nahlasili a dali nam kluce. 😀 Sestra si nedala povedat a prisla az po nas o jednej a musela cakat do 16stej. To my uz sme boli davno vybaleny, napapany pizze a na plazi 🙂

petrina82
8. črc 2011

@lenkao Dakujem, no akurat mame Visa. Tak teraz neviem ako to budeme riesit lebo prilis velku hotovost nosit nechcem, uz aj tak musim nies na vyplatenie apartanu hotovost. V Lidli nevies ci beru? A bankomaty su tam vsade, nebude problem najst?

@hannah82

petrina82
8. črc 2011

@hannah82 a cez ktoru cestovku idete? Aj ja by som potrebovala skor apartman, kedze s dvomi detmi to bude o zivot, nasa ck ma napisane az po 17.00 ubytko 😠

jenie123
8. črc 2011

@lenkao my mame dokonca pod apartmanom garaz.. 🙂 tak by nam to mohli dovolit.. 😀
@hannah82 my ideme 3 auta, 4 pary a z toho 3 deti.. ja mam rocnu dcerku a kamoska dcerku 1,5 a 7 rocneho chlapca.. mala dlho v aute nevydrzi, vydrzi len ked zaspi.. tak by to na noc najlepsie..
baby chcem sa este spytat, ake mate skusenosti s elektrinou, teda zo zastrckami, potrebovali ste ten nastavec (neviem ako sa to vola 😀 ) ?

sorciera24
8. črc 2011

@jenie123 Spotrebiče 230V bez zemnenia ("dvojkolík" zapojíte bez problémov, pre spotrebiče 230V so zemnením potrebujete špeciálny adaptér.

hannah82
8. črc 2011

@petrina82 cez Agenzia Europa