Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

hannah82
14. črc 2011

@jajulaa bojuj! 🙂
a vsetkym ktori zajtra idu - kraaasnu dovolenku, super pocasie, poslusne detvaky, stastnu cestu a uzite si too! 🙂 a nezabudajte pravidelne dezinfikovat 🙂

petrina82
14. črc 2011

@jajulaa ja balim az zajtra, ale uz mam cestovnu horucku a najradsej by som uz do odchodu ani prstom nepohla. My chceme ist okolo 01.00 tak uvidime, najradsej by som si predtym pospala aspon 2 hodinky, kedze soferujem ale neviem ci sa mi podari zaspat. Odkial idete?

@hannah82 dakujem za seba 🙂 Snad vsetko super vyjde. 😎

petrina82
14. črc 2011

@hannah82 jaj a kedze my ideme na 2 tyzdne tak aj ja vam prajem nadhernu dovcu uz takto vopred 😀
Inak dnes idem este kupit nejake veci co chcem brat odtialto z potravin a lekaren- to bude zase palka 😝
A to pivo sme uz kupili aj my takze uz sme zasobeni 😅

jajulaa
14. črc 2011

@petrina82 my ideme z lipt.mikuláša, ja už mám pokúpené skoro všetko, ešte zajtra niečo, dnes večer idem ešte s kamoškami na drink, tak preto chcem dnes čo najviac stihnúť, ale tiež to neviem takto dopredu, potrebujem, aby na mňa "tlačil" čas 😀

@hannah82 dííky za povzbudenie 😉

petrina82
14. črc 2011

@jajulaa tak to ideme v podstate narovnako, kedze to mate este poriadny kus na BA. teda ten drink obdivujem, ja uz budem nervozna ale mozno si dam vecer 1 pivko 😀 No zajtra to uz bude tlak, pocitam, ze zbalit nas mi zaberie cele doobedie, potom este rychlo nejaky rychly obed uvarit a ked sa poobede deti vyspia, uz len dochystat veci a ideme. Auto je umyte, dialnicne znamky dnes muz kupil tak dufam len, ze nezabudnem v Rakusku natankovat 😀 😝

ellysa
14. črc 2011

baby, neboli ste niekto vo Valbella v Bibione?

petinka11
14. črc 2011

kolko ratate ze vam bude trvat casta??mi pocitame ze pojdeme o 3h rano z ba....nieje to neskoro??tak a na co som veeelmi zvedava je to pocasie,to mi robi vecsie vrasky ako to balenie a vsetko okolo toho...

petrina82
15. črc 2011

@petinka11 no ja ratam okolo tych 9 hodin s prestavkami, kedze my ich potrebujeme viac kvoli malej, lebo nevydrzi dlho bez wc, zalezi aj od toho, ake budu zapchy v IT. Ale neviem ,este sme neboli. Tak asi vyrazime okolo 1.30.
Toho pocasia sa aj ja bojim a uz dost stresujem, ale co sa da robit, nepomozeme si. No ostava len dufat, ze to nebude take zle ako to teraz vyzera ☹

reni111
15. črc 2011

Ahojte, chystá sa niekto 23tieho do Bibione? Nech sa mám s kým stresovat s pocasia 😉 , zatial ukazuju všeličo....ja len dúfam, že sa to zmení

petinka11
15. črc 2011

@petrina82
@reni111
tak si to pocasie pozeram stale do okola a ani sa mi nechce vycestovat,no najlepsie bude ked sa nebude dat kupat,to by bolo obrovske sklamanie pre maleho,samozrejme aj pre nas....tak uvidime ako dopadneme...tak vak vsetkym prajem stastnu cestu a nadherne pocasie....

reni111
15. črc 2011

ja viem, to vie človeku riadne skazit radost - ale ja stale dufam, ze realita bude iná...minulý rok sme cestovali tak, že v den odchodu prichádzal studený front a mal zasiahut aj taliansko. ked sme vyrážali bolo totalne dusno a v Rakusku sme už bundy natahovali...cesta tam hotová hroza - lejaky, burky, vietor...naštastie ked sme dorazili, slniečko vykuklo a dalo sa v pohode dovolenkovat. Neboli to však horúčavy ale normálne príjemne...takže všetkým - hlavu hore 🙂 nech slniečko neodplašíme 😎

petrina82
15. črc 2011

@petinka11 aj ja to stale pozeram, niekedy sa zda, ze to az take hrozne nebude, ale kazdy den minimalne prehanky, niekedy cely den dazd, ci burky a tie teploty 23st. tiez nie je bohvieco. Ale hovorim si, ze snad v lete nebude v kuse tyzden skaredo. Tak si drzme palce a snad sa vratime spokojni, oddychnuti a opaleni 😀
Takisto prajem tym, co dnes v noci idu, stastnu cestu bez problemov a krasnu dovcu 🙂

certica
18. črc 2011

ahojte, my sme sa vratili v sobotu z lignana sab., predlzili sme si to nakoniec na 2 tyzdne, pocko vyslo uplne super, stale teplo, len na zaciatku jedno doobedie boli burky. ani sa mi nezdalo tento rok az tolko ludi, nez inokedy, a to sme chodievali v juni.

kika29
19. črc 2011

my sme boli v Taliansku v Lignane Riviera ubytovaný v rezidencii Shakespeare. Bolo nám tam velmi dobre. My sme to mali bez stravy varila som ja kedže malá nám hocičo nespapala tak som jej varila čo má rada. Samozrejme že sme sem tam aj do reštiky zašli. Mali sme pred rezidenciou bazén čo som ja ocenila. Hned by som tam ešte raz išla.

spetra
19. črc 2011

@kika29 ahoj, jak daleko jste to měli na pláž? Byla pláž čistá a s mírným sestupem do moře? Museli jste platit nějaké vstupné? Bylo potřeba zakoupit plážový servis? Mají na pláži, popř v okolí rezidence dětské hřiště? Předem co díky za odpovědi...

mart.s.
20. črc 2011

Ahoj holky, tak už jsme se taky vrátili 🙂 . Bylo tam krásně 😉 . Počasí nám taky vyšlo.

mart.s.
20. črc 2011

@ellysa ahoj, ve Valbelle byla loni Evulik a líbilo se jim tam. Akorát musíš počítat s tím, že je to dost daleko k moři.

reni111
20. črc 2011

@mart.s. ahoj Marti, tak to ti teda úprimne závidim, že vám vyšlo počasie 🙂 My cestujeme z piatka na sobotu, tak už mam stresy...hlavne ked počúvam predpovede počasia....boooože ak nam bude pršat asi sa zbláznim ☹

mart.s.
20. črc 2011

@reni111 uvidíš, že vám to počasí vyjde. Neboj 😉 . Jedete tento týden? závidím 🙂 . No naštěstí jedu do Itálie ještě jednou v srpnu, ale už ne k moři.

reni111
20. črc 2011

ano, ideme 23-30.07....velmi si prajem aby si mala pravdu 🙂 Tu u nas teraz leje a leje, vobec nemam pocit , ze je leto. No nič - ostáva nám len dúfat.

hannah82
20. črc 2011

@reni111 no ty koki...povedala som si ze neriesim predpovede, nech si hovoria co chcu..ale ked som si teraz nasla, co hlasia na bibione buduci tyzden, resp od kedy tam v sobotu prideme...to je naky blby vtip nie? ako toto clovek bezne ocakava v tatrach cez leto...no jo, aspon v noci tam nebude taka kosa ako v tatrach..super. pomooc!

reni111
20. črc 2011

však este nezúfajme, ja pozeram počasie na 3 stránkach, a máme nádej že sa predsa len pomení...ono sa to trocha mení zo dna na den...bude čo bude, nezmeníme to. ale človeka to škre, more a naprd počasie

reni111
21. črc 2011

noooo odo dne som ale zúfaláááááááááááááááá, to je neskutočné , aké ma byt pocasie,bleeeee

janka_pn
21. črc 2011

@reni111 my sme boli zaciatkom jula, tiez hlasili skaredo a bolo tam kraaasne. i ked v tieni akoze 24, ale na slnku vyse 30... a sem tam oblak nas len potesil 😉

reni111
21. črc 2011

vobec neviem co robit...vsade ale ukazujú od soboty dážd a nejakých 20st. - 22 st...už som pozrela snád všetky talianske predpovede a chytám paniku ☹ tu u nas od rána leje a je riadne chladno, ak nieco takéto dojde do talianska - no dakujem pekne 😖

mart.s.
21. črc 2011

@reni111 neboj, určitě to tak strašné nebude 😉 . Dívala jsem se na www.meteo.it a nebylo to tak hrozné.

hannah82
22. črc 2011

@mart.s. veru, taku predpoved beriem 😉

mart.s.
22. črc 2011

@hannah82 že jo. Já si myslím, že tam budete mít docela pěkně 😉

reni111
23. črc 2011

Prosím, bol niekto v Lignane na výlete na tom Mušličkovom ostrove? Stojí ta za to? Minulý rok sme šli na výlet do Grada a tento rok zvažujeme ten ostrov..len by som chcela nejaké info, o čom to asi je...Dáááákujem

jajulaa
23. črc 2011

tak aj my sme už späť, mali sme sa strašne dobre, síce sme nezačali najlepšie, moja nočná mora sa stala skutočnosťou a na ceste na dovolenku v rakúsku malý dostal teplotu, ale hrôza celú sobotu deň a noc mal od 39,2-39,8 ☹ ☹ , hrozné iba zábaly a sprchy a v nedeľu ráno 36,3 ako keby uťal a odvtedy v pohode, takže fajn.
počasie tiež fajn, iba jeden deň zamračené a jeden fúkalo, ale užili sme si to 🙂
na budúce leto opäť, ja proste taliansko milujem 😉 .