Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
4. únor 2013

@evly V Auroře jsem taky jednou bydlela. Ta je hned na pláže že?

mart.s.
4. únor 2013

@anastazka Residenza delle Terme ? Kolem chodíme . Blízko je fontána a před ní autíčka, na kterých kluci jezdí 🙂 . Zvenku to vypadá pěkně 😉

petusko
4. únor 2013

@luckyhoney my sme vlani boli v Altanei. Pláž je tam podla mňa pekná, môžem ti poslať nejaké foto mailom, ak chceš 😉

anastazka
5. únor 2013

@mart.s. A jak to tam vypadá, je to spíš rušnější, nebo klidnější část?

mart.s.
5. únor 2013

@anastazka No je to vlastně na kraji Spiaggi směrem na Lido del Sole. Úplně nejklidnější to tam není.Je to vlastně konec té hlavní třídy, ale obchody končej těsně před tímto komplexem, takže velký hukot tam taky nebude. Přímo naproti jsou stromy a promítá se tam - takové večerní kino pro děti. Jo a je tam taková jedna atrakce pro děti- autíčka.
Také záleží na kterou stranu budete mít okna 🙂

marulu
5. únor 2013

Mohla bych poprosit o radu? Stále projíždím nabídky ubytování v Bibione a teď mě zaujalo Condominio Rodi v Lido dei Pini, Via Regolo na rohu u Via Venere. Neznáte? A jaké je okolí a pláž v úrovni této ulice není hned vedle té psí pláže?
Děkuji moc.

mart.s.
6. únor 2013

@marulu ne hned vedle psí pláže to není. Ta je ještě o kousek dál. 😉

petrina82
9. únor 2013

chcem sa opytat tych, co chodia do viliek, ci nemaju zlu skusenost s vykradnutim alebo ci ste nepoculi, ze by sa to dialo. My sme boli v apartmanoch takze neviem, ci ak je na prizemi vilka, ci by sme po navrate z plaze neboli nemilo prekvapeni...

mart.s.
10. únor 2013

@petrina82 Ahoj, já chodím do vilek a naštěstí osobní zkušenost nemám 😀 . Ale sem tam se to tam děje. Zrovna- myslím 2 roky zpátky- to tu jedna holčina taky popisovala. Pokud se tam krade, tak prý většinou v noci. Nesmíš si na noc(pokud spíte v přízemí )nechat otevřené okno. Vlezou vám klidně i přes ložnici.
Ale říkám- je to o náhodě. Asi jako všude. Já tam jezdím už asi 15 let - a většinou do vilek, protože ty velké komplexy nemáme rádi- a ještě nikdy jsem se tam s ničím takovým nesetkala 🙂

maca215
10. únor 2013

@mart.s. prosim ta nemohla by si mi hodit link na ubytko v tom Lido del Sole, najlepsie apartman.... nemôžem nič nájsť dakujem

petrina82
10. únor 2013

@mart.s. dakujem za odpoved. Zvazime si to 🙂

mart.s.
10. únor 2013

@petrina82 nemáš zač 🙂

mart.s.
10. únor 2013

@maca215 to asi nebylo na mě. Já do Lido del Sole nejezdím 🙂

maca215
10. únor 2013

@mart.s. som sa pomylila a o nejakych apartmanoch pri bibione nahodou nevies?

mart.s.
11. únor 2013

@maca215 na to je těžká odpověď. Záleží na tom, kolik vás jede, kde a v čem chcete bydlet, za kolik a kdy 🙂 .A potom už jen vybírat. Já osobně jezdím přes ckgeos. Určitě se najdou levnější cestovky, ale nám tady vyhovuje hlavně to, že je úplně jedno, kdy přijedeme a hned nás ubytujou. Takže například my jezdíme na noc a na místě jsme kolem deváté ráno. Zavolám delegátce a ta nás do půl hoďky ubytuje. A podobně je to s odjezdem. Nikdo nás nebuzeruje kvůli úklidu( samozřejmě , že bych tam nenechala nějaký nepořádek 🙂 ), ale prostě hodíme delegátce ráno klíčky do schránky a jedem. Takže je to vše o tom, co si představuješ 🙂

maca215
11. únor 2013

@mart.s. dakujem skusim pozriet cez tu ckgeos....lebo do chorvatska maju ck lepsie ponuky a teraz chcem ist prvy krat do talianska....a chcem dobre vybrat

evulik6
11. únor 2013

@mart.s. Ahoj srdienko...no ja hladam a hladam nieco co by sme mozno dali... Ale zrejme na tyzden...daco do max.500 e...no pozeram ze ceny su dost vysoke ☹ Neviem ci by sme riskli bez bazena...samkovi sa sice paci aj v mori..aj dadkovi ale lepsie sa vysantia v bazene... A byvaju aj take dni ze sa mora boja

mart.s.
11. únor 2013

@evulik6 Ahoj Evičko, tak přeci jenom 😉 . Tak to vám moc a moc přeju 🙂 .Já nevím, my jezdíme do Bibi vždy bez bazenu. Vybíráme si něco blízko moře a bazén nám nechybí. Ten si bereme až v tom srpnu. Ty jsi ale říkala, že ho mají kluci moc rádi viď.

reni111
11. únor 2013

Ahojte, može mi prosím niekto napísat - kto ma Bibione zmapované - co znamená na mapke v casi Lido dei pini tá zátoka medzi apartmánmi a plážou? Na mapke sa to volá Lama del Revelino ... nasla som ubytovanie v blízkosti a netušim co by nas tam čakalo... dakujem

http://www.profitour.sk/Data/Hotel/299/407412.jpeg

mart.s.
12. únor 2013

@reni111 ahoj, to je taková lagunka, kam při přílivu přitéká voda z moře. Jestli myslíš, jestli se v tom dá koupat- 🙂 tak nechci nikoho urazit, ale čvachtaj se tam jen děti němců 🙂 . Ne na koupání to není jsou tam akorát rackové a bahno.Ale netuším, jestli to tam vůbec ještě letos bude, protože loni tam zavezli tu přítokovou cestu pískem. Takže- když jdete k moři, musíte tu lagunu obejít. 🙂

limoncino
12. únor 2013

@mart.s. no akurát som chcela napísať, že je to najmä raj nemeckých detičiek, ktoré v tom sedia a ohadzujú sa blatom a pritom mne sa hnusí čo i tam len nohu namočiť. 😀 je to plné krabov a mazľavého blata a práve vábne to nevonia, keďže tá voda stojá, ale je to ďaleko od prvého sektoru, takže by im to nemalo prekážať pri ceste na pláž, dá sa tam dostať a priamo, ak dobre pozerám mapku a dobre si to pamätám...
@reni111 Neviem, v ktorej časti budete presne ubytovaní, a nechcem strašiť, alebo niekoho uraziť, ale pre ma osobne je toto nahoršia časť Bibione, nehovoriac o tom, že niekde tam je aj Spiaggia Pluto - tu sa smú kúpať aj psi, všade inde je to zakázané, čiže je to plné psov, Marti oprav ma, ak sa mýlim, tuším od jedna po tri je tá pláž? Tá promenádka pod apartmánmi je pekná, chodievamie sa tam prejsť, na zmrzlinu a tak, je tam neďaleko maják, ale toto je časť, ktorú by som si ja, ako stará harcovníčka nevybrala...

limoncino
12. únor 2013

@petrina82 to krádeži som písala ja...Boli sme ubytovaní v dvojposchodových vilkách, boli sme tri spojené a vrátili sme sa z pláže, naša bola na kraji, stredná bola voľná, a v psolednej bývala ruská rodina a práve tú vykradli... Zobrali im všetk peniaze, akurát to tam riešili aj s obyvateľmi strednje vilky, ktorí práve v ten deň prišli, tí museli byť nadšení, hneď v prvý deň 😅, utekala som aj ja dnu, či sa nám nevlámali z druhej strany, ale my sme mali všetko v poriadku, našťastie sme nechali zapnutý televízor a vonku sme mali poháre s kávou, možno ich to odradilo, ale zredlo mi vtedy poriadne a stalo sa to niekedy poobede.

petrina82
12. únor 2013

tak my sme sa nakoniec opat rozhodli pre apartman, pre istotu 🙂 Uz sme si aj rezervovali 😎

evulik6
12. únor 2013

@limoncino kde si prosim ta uz bola ubytovana a pacilo sa ti? Bo ja uz fakt neviem co vybrat...ale zrejme ak tak asi len do chorvatska pojdeme...radsej by som sla ale do bibi ☹

reni111
12. únor 2013

@limoncino

@mart.s.
ejha, tak to teda budem musiet hladat niečo iné a v inej časti 😎 Tušila som , že to na kúpanie nebude, len som si nevedela predstavit či to musíme obchádzat alebo ako....Zvažujem aj Caorle, ale cenovo nam vyhovujú ubytka v starom Caorle ale tam zase na fotkách sú také kamnenné mola do mora a vlnolamy, a to hmmmm zase neviem co v praxi znamená...niekto písal, že pri vlnolamoch sa more tak nedokáže čistit...ale možno je to hlúpost 😝 máte nejaké skúsenosti?

renatka100
12. únor 2013

@reni111 a kde presne je to v caorle? Ja som urcite za caorle krasne uzke plaze s mnostvom musliciek a cistucka voda

mart.s.
12. únor 2013

@evulik6 Evi tak nakonec Chorvatsko? A jak jste k tomu došli? 🙂

mart.s.
12. únor 2013

@reni111 Já Caorle neznám, takže s tím ti neporadím 🙂

limoncino
12. únor 2013

@reni111 ja som Ťa nechcela odradiť, ale fakt to tam nie je pekné a ešte tie psy na pláži 😝
V Caorle som bola, ale len tak na pol dňový výlet, neviem, ktorá časť Caorle je stará a ktorá nová, my sme boli tam, kde je v mori ten kostolík či čo to je za stavbu. A musím pvoedať, že more sa m itam zdalo teplejšie, možno práve preto, že sú tam vlnolamy, čiže voda tam vlastne stojí a skôr sa zahreje, ponachádzali sme tam krásne mušle, ale to nie je dôvod tam chodiť, že 😝 😀 Ale nemala som pocit, že by tam bolo špinavšie more, ale zase sa mi veľmi nepáčil piesok, bol iný ako na Bibione, tam je to čistý piesok, tento bol ako na stavbe, s takými jemnými kamienkami, rozomletými mušľami či čo. Lepšie Ti poradí @petusko ona tam bola 🙂
@evulik6 kam chodíme my, to sa určite do 500 eur nezmestíš 😅 teda neviem, kedy chcete ísť, nejako som to prehliadla..
Ale skús cez www.etgroup.info Villaggio Alemagna, je to blízko mora a je tam aj bazén, vkladala som sem a fotku, ako to tam vyzerá, to nebolo také drahé ako tieto naše Delfina, alebo cez www.lampo.it dei frati, aj tam bolo dobre 🙂 skúsim Ti ponachádzať priame linky 🙂 😉

mart.s.
12. únor 2013

@limoncino Tak to my holky celkem nemáme na výběr 😀 .Moji kluci se odmítají někam hnout - takže jedině Bibi 😀