Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

masula
11. led 2012

@berunka když jdeme pomalu tak 10 min. jsou tam různé zkratky 🙂 a možná ani to néé

berunka
11. led 2012

@masula a jak vypadala prosim te predzahradka u vase apartmanu?cetla jsem recenzi a tam nektere apartmany kritizovali,ze to maji spatne oddelene.a co komari byli?

masula
11. led 2012

@berunka manžel s nima taky komunikuje přes email 🙂 🙂 byla jsi někdy v Bibione? Najdi si lampo.it a mají tam mapku 🙂

masula
11. led 2012

@berunka komáři nebyli, byli už jsme tam asi 5x pokaždé v jiném aprtmánu a vžy jsme měli super tu před zahrádku 🙂 podívám se ti zítra dopo na nějaké fotky a vložím si je na můj fotoblog, nebo jdou poslat fota i přes ID? Ještě jsem to nezkoušela 🙂

berunka
11. led 2012

@masula tak to je super za fotky budu moc radas.pres ID nevim taky jsem nezkousela asi to ni nejde.ale jdou vlozit bud prio sem k prispevku nebo se mrknu na tvuj blog,hod mi kdyztak prosim link.a jezdite na jak dlouho?tyden nebo 14 dni?

berunka
11. led 2012

@jajkax ahojky muzu se te prosim te zeptat oholedne Tivoli meli jste tam zkusenost s komarama a jaka byla cistota more a bazenu?a jeste je tam nekde pobliz nejaky supermarket nebo jak jste resili jidlo?ceny v porovnany s CR napodobno?to je otazek vid,je to hruza uz 4.den sedime u netu a hledame.Ale to Tivoli se nam prave zatim libi nejvic.

berunka
11. led 2012

@jajkax jeste me prosim prosim napadl jeden dotaz jak je to na plazi s vlastnim slunecnikem a stanem pro deti?muze se to na neplacene volne plazi rozlozit nebo tam muzes mit jen deku a v pripade slunecniku si musis platit plazovy servis?

masula
12. led 2012

@berunka jezdíme na 14 dní 🙂 tak jsem našla z loňska jen tuto aby ta předzahrádka byla vidět, je to vždy rozdělené živým plůtkem 🙂

mart.s.
12. led 2012

@berunka kousíček za Tivoli je Discont. Tam jsou asi nejlepší ceny. A ještě je relativně blízko Tivoli supermarket A&O, který miluju já 🙂 .Je tam obrovský výběr všeho i zeleniny, ovoce a uzenin.
Svůj slunečník si na pláži můžeš rozložit až za těma jejich, což je podle mě nesmysl. To je strašně daleko. Vepředu ti dovolí jen deku. A potom si můžeš rozložit vlastní slunečník na kraji, tam, kde jejich končí. Ale to je od vás strašně daleko.
Jo a k těm komárův.Většinou jich tam moc není, ale záleží to rok od roku. Repelenty si určitě vemte sebou. Kdyby jste se šli večer projít třeba k moři nebo k lunaparku, tak je určitě využiješ 😉 .

jajkax
12. led 2012

@berunka Ahoj zkusím ti odpovědět na všechno🙂 Tak čistota bazénku byla naprosto v pohodě, bazény tam jsou 4 dva pro dospělé a dva pro děti a bezvadný, hned u nich je i sprcha.Čistota moře byla přelom června/července taky výborná.Jen zvýřenej písek, ale to je jasný.Jinak k tomu slunečníku, hned u moře si můžeš rozložit puze deky, slunečníky si můžeš rozložit až za jejich slunečníky.Nebo si musíš zaplatit jejich servis.Ale nám tenkrát nabídly až nějakou 20řadu, tak jsme to nebraly.
K nakupování:Hned před branou tivoli je diskont, kde koupíš všechno, pečivo, jogurty, zeleninu, repelenty(které když jsme tam byly my byly opravdu potřeba.Já přijela domů jak kdybych měla neštovice.Na dceru tolik nešly.Jinak hned u tivoli jsou taky takovýty různý houpadla pro děti(na eura),herna, hračkárna, rybárna...no je tam toho plno,a do centra taky asi jen 100metrů.Takže s nákupamam nebyl problém.A ceny naprosto srovnatelné s ČR, teda až na maso a ryby ty byly dražší.My jsme braly tivoli taky hlavně kuli tomu krbu venku, rádi grilujem a takhle jsme si každý den mohly opéct nějakou rybičku.

berunka
12. led 2012

@mart.s. a da se tam plazovy servis koupit i primo na miste nebo se to musi domlouvat uz pres cestovku?

berunka
12. led 2012

@jajkax jsi zlata dekuju za super vycerpavajici odpoved🙂 a prosim te jak jste to resili tedy s dekou?my tam pojedeme s rok a pul starym prckem a pro toho budu potrebovat slunecnik nebo ten detsky stan.takze to asi budeme muset tedy resit plazovym servisem za kazdou cenu.tak prelom srpen/zari uz tam snad bude volneji.

mart.s.
12. led 2012

berunka plážový servis si můžeš domluvit přes cestovku a nebo si ho zaplatit na místě. Přes cestovku tě to vyjde levněji.Když přijedete do Bibione, dostaneš od cestovky takový poukaz a radím ti- běž s ním hned na pláž a nam ti přidělý slunečník. Platí tam - kdo dřív přijde, ten dřív mele 🙂 .Dopoledne máš šanci dostat třeba sedmou osmou řadu. Odpoledne třeba třicátou. A někdy jsou už i odpoledne některé sektory úplně obsazené.
Druhá možnost je- zaplatit si slunečník až na místě. To potom záleží jednak co mají volné a jednak, co si vybereš. První 4 řady jsou s příplatkem.
Koncem června a začátkem září je tam volněji.

mart.s.
12. led 2012

http://www.bibionemare.com/stabilimenti/catalog...
Tady jsou ceny za den pro letošní rok

mart.s.
12. led 2012

nevím jak jsi na tom s italštinou. Fila je řada.Mezza giornata je půl dne.

berunka
12. led 2012

@mart.s. italsky ani slovíčko😀

berunka
12. led 2012

@mart.s. a dyz prijedem na plaz s golfkama pro maleho tak ty u te deky vpredu muzeme mit?Nevsimla sis prosim te jak to tam bylo s kocarky?

mart.s.
12. led 2012

@berunka všimla, protože donedávna jsem tam s nima taky jezdila 🙂 .Ty tam můžeš mít v pohodě. Nikdy nám na ně nikdo nic neřekl 🙂

berunka
12. led 2012

@mart.s. tak to je super,aspon mladas by byl kryty🙂

karinecko
12. led 2012

Baby prosim vas neviete v ktorej talianskej agenture pracuje ceska alebo slovenka? Dakujem 😉

mart.s.
12. led 2012

http://www.agenziamc.com/cs/contact.aspx
Tady máš kontakt, je tam i čislo, kde je vždy někdo, kdo mluví česky nebo slovensky

mart.s.
12. led 2012

@berunka škod, že nejedete poslední týden v červnu. My máme slunečník v ceně a už jsme si ho poslední tři roky nevyzvedávali, protože se chodíme koupat k majáku. Tak předpokládám, že ho nebudeme potřebovat ani letos 🙂

karinecko
12. led 2012

@mart.s. Dakujem

jajkax
12. led 2012

@berunka My jsme to dělaly tak že jsme byly nacpaný až vepředu uplně u moře, protože dcera(v té době taky neměla ještě ani dva roky)se chtěla pořád cákat, takže měla klobouček , a deky jsme měly rozložený tam, a samozřejmě i ty golfky jsme měly vepředu u deky,a nad golfkama jsme měly položenou tak šikovně jakoby osušku, takže malá seděla podtím ve stínku, no stejně tam toho moc nenaseděla.A ty dvě hodinky jsme tam vždycky takhle v pohodě vydržely.Na obědy cca(v 11) jsme se vracely do tivoli, pak malá spala(tak do 3) a pak jsme třeba zase vyrazili na chvíli k moři.Je to tak cca 15 minut, ale cestou prodávají výborné zmrzky, tak s tou zmrzkou v ruce utekla, nám i dcerce cesta vždycky rychle, a hlavně je cestou na co koukat.Jinak přímo na té pláži, je spousta prolí 🙂 začek a houpaček pro děti, tak se pěkně zabavíte i tam. 🙂

mart.s.
12. led 2012

Holky , taky už se tak strašně těšíte? 🙂 Já vždycky po Vánocích začínám blbnout 😀 a jela bych hned 😉 .

mart.s.
12. led 2012

@karinecko nemáš vůbec zač 😉

berunka
12. led 2012

@mart.s. a přes co vy vylastně jezdíte?

mart.s.
12. led 2012

@berunka my jezdíme do Itálie aspoň 2x do roka. Když jedeme do vnitrozemí, tak si ubytování domlouvám přímo s Italama. To nejezdíme přes cestovky. Ale do Bibione jezdíme přes www.ckgeos.cz

berunka
12. led 2012

@jajkax teda ty jsi zlato,takovy vyborny recenze🙂 prosim te a na kolik vas tak cca vysly poplatky na cestu?

seba1
12. led 2012

@mart.s. tuším známe profil.foto z orbionu, nepletiem sa? My pôjdeme do Caorle cez NaCesty 🙂