Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

medzierka
15. čer 2008

babenky a bol niekdo z Vas v Taliansku aj v septembri? Pozeram ze uz teraz sa vsade ceny dvihaju a cim dalej je to horsie az na konci augusta a v septembri su zase ceny super le ci uz nebude zima a ci tam bude este vobec nejaky zivot....poradite mi?

elennka
15. čer 2008

www.lignano.it, je tam hodně agencií, dá se vybrat..

certica
17. čer 2008

medzierka, my sme boli prvy sept. tyzden min. rok lignano a zhodou okolnosti sme vystihli blbe pocko, mali sme okolo 20 stupnov, len posledny den bolo tak 24. lenze to bolo vtedy v celej stred. a vych. europe hrozna kosa a dazdivo, u nas vtedy okolo 11 stupnov. ten dalsi sept.tyzden uz mali krajsie, okolo tych 25. kazdopadne je to uz skor risk

monkula
25. čer 2008

tak my teda nakoniec ideme sem:
http://www.azzurro.cz/ubytovani.htm?acc_id=1684... 🙂 🙂 🙂

lucqa
27. čer 2008

Ahojte, tak my sme sa pred tyzdnom vratili z Bibione - Pinedy. Boli sme na 2 tyzdne, isli sme na blink. Byvali sme cez agenturu Alegro, v peknom apartmane. Keby ste potrebovali nejake info, tak napiste, ak budem vediet, tak rada napisem 🙂

leva
30. čer 2008

Ahoj,tak mi ideme uz v piatok do Pinety 😉

miruliacik
30. čer 2008

Ahojte.
Aj my na konci leta ideme do Lignana. Vybavovali sme si to sami cez net a cez stranku www.lignano.com sme si vyhladali vilku. Uz sme tam boli pred siestimi rokmi, bez Hanky, takze ideme skusit ako je to s dietatom.... 😎
ideme do casti Pineta.

silvia32
20. črc 2008

Poradte mi chceme ist na dovolenku do lignana mame 2 deti 2,11r.Neviem kam do ktoreho lignana mame ist,aby sa deti zabavili. 🙂 Neviete mi niekto poradit aj nejaky apartman?

leva
20. črc 2008

ahoj silvia,my sme sa vratili akurat v sobotu rano s lignana,boli sme v casti pineta,je to stredne rusna oblast a dva km odtial je sabiadoro,tam je junior par pre deti,sama atrakcia,ci sa ubytujes v pinete ci sabiadore,mas blizko aj guliverlandiu ci aquapark aj lunapark je hned vedla,celkovo lignano je pre deti ako stvorene,len oblast riviera je dost ticha,je tam termalne kupko,no vonku ako sa vravi skapal pes,pineta je stredne rusna,sabiadoro je najviac rusne.

masinka
20. črc 2008

ahojte
my sme boli v Bibione uz 4x. Raz sme boli dva tyzdne v septembri, z toho nam tyzden prsalo, ale voda v mori bola tepla. Inac chodime zaciatkom juna, to je more este dost studene, ale posledne dva roky tam boli teploty vyse 30 stupnov, takze kupat sa da. POsledne dva razy sme boli aj s dcerkou - mala akurat pol roka a potom rok a pol a bolo to v pohode, ona sa kupala ale len v bazeniku, kupanie v mori v Benatskom zalive nam pre male dievcatko doktorka nedoporucila. V tomto obdobi este nie je sezona, tak sa tam da vecer poprechadzat po meste, neskor uz to je totalna tlacenica. Chodime s Turancarom, objednavame si first moment, tak je to so zlavou a chodime vlastnym autom na noc, takze rano sme tam a uz tych par hodin do ubytovania vydrzime - pri plazi su pekne WCka, takze sa tam zlozime, trochu sa poprechadzame....

Apartmany mame vyskusane:
1. Moschetieri - bolo to nad restikou, takze diskoteka az do rana, malo to ale super velku terasu. Postele su tam hrozne, lahnete si a zaborite sa az po zem. Mali sme kuchynu s roztahovacim gaucom + izbu s manzelskou postelou, je to tam dost stiesnene a ked sa kuchynsky gauc rozlozil, uz sa v kuchyni nedalo ani pohnut, takze nic moc.

2. COnd. Sequoia - kuchyna s gaucom + izba s 3 postelami. (MAma bola v kuchyni a bracho spal s nami, takze dva tyzdne ziadne tutu-mutu...) Dobre zariadena kuchynka. Maju tam aj televizor (co bolo super, ked nam tyzden prsalo). Celkom slusny balkon, boli sme autom, parkuje sa tam pod ihlicnatymi stromami, parkovisko je krive lebo korene vytrcaju a auto je polepene od padajuceho ihlicia.

3. Ap. MAuro - asi najlepsie kde sme boli, mali sme dobre zariadenu kuchynu ktora je fakt obrovska a dve izby (2 a 3 postelovu). Kupelna nic moc, odpadla nam policka, stena na sprche sa tiez rozpadavala. Balkoniky su malicke, takze tak akurat na vyvesenie uterakov, ale su tam celkom dobre pevne postele, takze si po dvojtyzdnovom pobyte netreba davat napravit chrbticu, el. zasuvky do ktorych sa daju dat aj nase elketrospotrebice (bacha na to - vo vacsine apratmanov treba adapter). A tieto apartmany su v strede promenady, takze je odtial vsade blizko 🙂 Minuly rok sa parkovalo na golfovom ihrisku co bolo desne, ale teraz sa uz parkuje priamo pri apartmanoch na pesej zone, takze je to v pohode. SU tam aj poriadne skrine a televizor.

4. Villa Tereza - uplna katastrofa. V kupelni zapach ako na bitunku (z kanalizacie). Od obeda vam dnu prazi slnko, a balkon je sice pekny velky, ale nema strechu ani nic, takze je tam teplo na skapanie. V izbe je skrina a manzelska postel, ale mezi nimi je len cca 20 cm miesto, takze skrinu nemozete otvorit lebo vam v tom brani ta postel. Postele su makke. Navyse v tom apartmane kde sme boli my (c 4 - vlavo hore) bolo v kuchyni stale citit unikajuci plyn, aj ked sme dvakrat volali udrzbara. Jedine plus je kryte parkovanie priamo pred vilou a zahradka kde sa mozu deti trochu vysantit.

monkula
3. srp 2008

my sme sa včera večer vrátili z Bibione... Pár postrehov, ktoré možno niekomu pomôžu...
Išli sme cez CK www.azzurro.cz cez net som to objednala, potom som tam volala, to nemusíte, len ja som moc netrpezlivá 😀 😀 , ak si objednáte v dostatočnom predstihu, tak stačí vložiť peniažky na účet v TB, oni to tam na isto zabookujú, alebo poviete mesto vo vašom okolí, na SK majú zmluvu s mnohými CK, zmluvu spíšete tam, zaplatíte, oni im to prepošlú a vám domov pošlú papiere...
My sme s tými papiermi prišli do agenzie na Bibione, konkrétne AZ Group, pri fontáne na Spiaggi...
Bývali sme na Lido del Sole, vo villagoi Delfinno, mali sme dve izby, kuchyňu, sprchu, všetko čisté, pekne vybavené, typ C1trillo 5
Ak pôjdete na Bibione, nechoďte na Lido dei Pinni, je to tam hnusné... aj je tam nejaké jazero, či skôr žaborina, ktorá páchne a chodia sa tam kúpať všetky psy z okolia, nakoľko na Sole, Spiaggi a Piede majú vstup zakázaný...
Suma sumárum, bolo tam kráááásne 😵 😵

bramburka
23. led 2009

holky premejslim nad LIdo di jesolo, hotel Bolivar nebo jiny tak 3 hvezdičkový kousek od plaze s bazenem, nemate tipy? Chceme jet autem a nechceme aby to tedy bylo blizko. diky.

pepies
27. led 2009

no aj ja by som uvitala nejake dobre typy na apartmany v Taliansku, v lete chceme ist s 10mesacnym babom.... ja som bola este ako single v Bibione, v Lido di Jesolo, Caorle - nepacilo sa mi tam moc. Hlavne more bolo spinave ...... Plaze neskutocne preplnene .... Neviem, mozno sa zmenilo odvtedy ... 😉 Ja by som uvitala, keby mi dal niekto typ na nejake stredisko s peknou plazou, pozvolnym vstupom do mora - nejake apartmany najlepsie....
ja zvazujem medzi Talianskom a Chorvatskom, aj v Chorvatsku som bola vela krat, ale tiez single, takze teraz uz trosku inac uvazujem, ked chceme ist aj s babom ......

dadulaa
27. led 2009

Pepies, my sme si zajednali cez taliansku agentúru apartmány v Lignane, malý bude mať síce už 4 roky, ale neviem, čo nás tam čaká. Tiež sme chceli ísť niekam do Talianska a veľa ľudí nám odporučilo Lignano, že je to práve pre deti, tak to tam chceme vyskúšať. My ideme do tej rušnejšej časti Lignana, ale je tam aj tichšia časť, tú by som volila s malým bábom. Sú tam pláže s pozvoľným vstupom do mora. Keď mal malý 2 roky, tak sme boli v Chorvátsku na Rabe a tam boli krásne pieskové pláže, ideálne pre deti. 🙂

pepies
27. led 2009

Dadulaa, diky. Takze chorvatsky Rab? No dam si do googlu ......... Inac to Lignano chvalia ..... 🙂

tweety22
27. led 2009

my sme boli min. leto v Eraclea Mare pri Caorle a plaz tam bola perfektna, malo ludi, maly tam behal, santil... jeden den sme isli na plaz do Caorle a nikdy viac... hlava na hlave, fakt sme sa nemali ani kde pohnut co tam bolo tolko ludi...

pepies
28. led 2009

Tweety, a nahodou nejaky link na konkretne ubytovanie v Eraclea Mare nemas? Boli ste na apartmane alebo hoteli?? 🙂

tweety22
28. led 2009

pepies, my sme boli na hoteli - www.eracleapalacehotel.it ... ale pri plazi bol v piniovom lesiku prekrasny camping s krasnymi bungalovmi, skus kuk: http://www.eracleamare.it/ ... nam sa tam az tak pacilo, ze tento rok ideme znova ale uz urcite na min. 2 tyzdne 🙂

tweety22
28. led 2009

jaj a este ma napadlo, ze plaz bola super vybavena pre deti, vsade boli ihriska, v blizkosti aj aquapark... eraclea mare je novovybudovane rekreacne stredisko takze to pozna malo ludi a zatial je tam klud a malo ludi...

pepies
28. led 2009

tweety22, diky za super tip, som teraz kukala ten Eraclea Palace, je to tam super, robi to aj Satur a maju volny ten termin, ktory chceme my 🙂 😉 a je to dokonca all-inclusive a ceny su celkom v pohode, detska postielka na vyziadanie gratis, len ja by som uz chcela ist koncom juna - zaciatkom jula - myslis, ze uz tam bude teplo? 🙂 asi blba otazka, ze 😕 ten camp som zatial nenasla, budem patrat, ked bude viac casu ... 😝
este som nasla napr. apartmany Rezidencia Ginestra s bazenom, aj tam sa mi to celkom lubi, no to je bez stravy a 350m od mora.... A teraz pozeram, ze Eraclea Palace je 300 m od mora, kolko minut ste slapali na plaz? sli ste aj cez cestu? 🙂

tweety22
28. led 2009

pepies, na plazi si asi za 3min. peso, bola to prijemna prechadzka cez park 🙂 ja som xcela povodne hotel priamo na plazi ale toto mi vobec nevadilo, cez cestu nejdes... my sme boli koncom juna, zac. jula a boli tam uz vyse 30 stup. horucavy... tento rok pojdeme zase v tom termine 🙂

pepies
29. led 2009

tweety som sa tak nazhavila na tu dovolenku 🙂 , ze muza zo mna asi vystrie ..... 🙂 😀 😵 musim to stihnut do konca juna, lebo v juli ma cakaju prijimacky na VS 😝 . a rezervaciu chcem spravit do polovice februara, kvoli zlavam, 15% je dost 😅 . tiez si myslim, ze by tam malo byt teplo, vsak teraz je to leto posunute, sa pamatam, ze v maji som chodila u nas na kupalisko a bolo 34stupnov !!!!! teraz skor ten september je risk, ked je to vsetko take posunute ..... 😵 este ten camp chcem najst, nikde o nom ani zmienky ☹ 😉 v Taliansku maju super campy, na urovni .... a ked si videla nejake pekne bungalowy ..... no este mam v zaruke to chorvatsko ...

bramburka
1. únor 2009

holky dobré tipy, hm,ale pro nás asi malinko dražší hotýlek, kouknu jeste na jine, diky.

pepies
2. únor 2009

Bramburka, našla som niečo - apartmány Vianello *** v Lido di Jesolo, vyzerá to super, dobrá cena i kvalitné ubytovanie príp. možnosť polpenzie v susednom hoteli Vianello 🙂
http://www.pegastour.sk/pegas/pegas.asp?KRAJ=41...

Ak to niekto pozná, napíšte, akú máte skúsenosť. 😵 mne sa to celkom pozdáva 😎 😀 😎

pepies
2. únor 2009

Bramburka viac som to rozpisala na tomto fore:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bramburka
2. únor 2009

ten tvuj odkaz mi sice nejde otevrit, al ekoukala jsem i jinde, ale bohuzel nikde nenarazila na cenu ☹

pepies
2. únor 2009

bramburka klikni na CK Pegas, najdi si Taliansko, apartmány Vianello *** Lido di Jesolo. Ceny su vyhodne - max. je 699 EUR v hlavnej sezone. My chceme ist koncom juna, to je za dvojmiestny vynoveny apartman cena 439 EUR / tyzden so vsetkym. 😉

pepies
2. únor 2009

bramburka a vela sa toho popise aj v teme Kam na letnu dovolenku s detickami. otvor si ten link, co som ti poslala .... 🙄

pepies
2. únor 2009

bramburka, este raz ten link na apartmany Vionello *** Lido di Jesolo cez Pegas, dole su ceny. Mne to ide v pohode otvorit, tak neviem ... 😀
http://www.pegastour.sk/pegas/pegas.asp?KRAJ=41...

pepies
3. únor 2009

dalsi tip na Taliansko, pri Caorle, Villagio Ai Pini **** Porto Santa Margerita,ak niekto poznate, piste !!!!!!

http://cp.traveltainment.de/content_page/index....