Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

monkula
28. dub 2010

Ďakujem... 😉

mart.s.
28. dub 2010

No přiznám se ti , že jak se ta dovča blíží, jsem čím dál, tím víc zvědavá, jestli jsem udělala nějakej pokrok. Protože ten první rok a půl jsem měla pocit, že toho umím strašně moc nového. Ale teď, jak už většinu gramatiky znám, tak mi připadá, že se pořád plácám na místě.Víš, jak už vlastně jen nabíráš slovní zásobu. Prý to neni pravda, tak jsem zvědavá, jestli se mi bude mluvit líp. 😒

monkula
28. dub 2010

tak ja sa si pokúšať nebudem ,len tie základy... 😅
Budeš ma musieť doučovať 😀 😀

mart.s.
28. dub 2010

Náhodou , to by se mi líbilo, kdybych tu měla nějakou kamarádku, se kterou bych mohla sem tam promluvit. My jsme tady vlastně původně začínaly dvě. Ale kámoška toho asi po třech měsících nechala. Plánovali jsme si, že až děti ještě malinko povyrostou pojedeme do Itálie na nějaký kurz ( něco krátkého tak na týden dva).

monkula
28. dub 2010

Marti, aj mne..
Vie, že tu v meste nejaká IT rodinka je, ale neviem, ktorí to sú... 😝

mart.s.
29. dub 2010

Moni, kdyby ses s nima seznámila, tak to bys měla nejlepší. 😉 A jak to s váma letos vypadá? Pojedete tedy do Bibione nebo ne?

monkula
29. dub 2010

Ja neviem, ktorí to sú... 😝

mart.s.
29. dub 2010

Hm, tak s tím nic nenaděláš. Škoda viď. No a jak to teda vypadá s tou vaší dovčou? Ještě jste se nerzhodli?

mart.s.
1. kvě 2010

Ahoj holky, viděli jste co je těch lidí na pláži? 😵

dakota14
1. kvě 2010

ahoj mart.s. mne nefunguje tá webcamera ☹ škoda niekedy mi to nefunguje ale ak tam majú tak teplo ako u nás tak aj ja by som sa tam už išla rada šlahnúť alebo keď eln opalovať a počúvať šum mora hmmmm to by bola labuž a my nakoniec do lignana nejdeme ideme do bulharska ale určite sa tam ešte vrátime bolo tam totiž super takže je to moja srdcovka ako aj taliansko ako také tak sa tešte na leto nech to máme rýchlo tu 😉

mart.s.
1. kvě 2010

dakota, čteš mi myšlenky. 😉 Taky by mi stačilo jen ležet a poslouchat moře.Nejvíc by se mi dneska líbilo, kdybychom si tam mohli sednout třeba večer, otevřít si lahvinku vína a jen tak vegetit. 😵 No ještě musíme počkat dva měsíce. ( ale abych se přiznala, s tím večerním lenošením na pláži to stejně moc nevidím, protože naši raubíři jsou většinou na lunaparku. 😀 )
Tak ty letos vyrážíš do Bulharska.Tam jsem trávila s rodiči celé dětství. 😉 Tak to ti přeju, aby se ti tam moc líbilo.

monkula
1. kvě 2010

presne holky.... ľahnúť s knižkou na ležadlo, obložiť da ovocíma kadečím a vínkom a len tak si ležať... 😵

dakota14
1. kvě 2010

no ja tak sedávam teraz na balkóne máme tam cez deň ako v trópoch takže už sa tam deň čo deň aj opalujem a každý mi hovorí že či som bola dakde na dovolenke a ja že no ale na balkóne 😀 takže základ mám. No veru už sa nám to blíži aj mi ideme za dva mesiace v Bulharsku som už bola takže viem že nám tam bude rovnako super ale hlavne sa tešíme na vlny ktoré su tam fakt super ale na Taliansko nedám dopustiť ako tu už mnoho z nás písalo je to krajina v ktorej by som si vedela predstaviť žiť mám známe kamarátky ktoré sú vydaté za talianov a závidím im že sú tam dosť často ale hlavne celé leto a zadarmo aj suseda máme taliana taký simpoš možno sa na nás nejaký raz nalepí 😀

mart.s.
1. kvě 2010

To máš pravdu, vlny tam jsou super a víš ,co si ještě z Bulharska pamatuju? Všude na pobřeží tam voněly ty jejich pečené ryby. 😵 Tu vůni jsem měla jako dítě spojenou s mořem a pamatuju si , že když jsem přijela poprvé do Itálie, tak mi to tam scházelo. 😉

dakota14
1. kvě 2010

Ano na to si tiež pamätám rybky tam majú fakt výborné dokonca som si raz na večeru dala nejaké grilované mäso a to mi chutilo ako ryba na tom sme sa zhodli všetci čo sme to chutnali možno že to robili na rovnakej panvici ako ryby ale každopádne to malo dobrú chuť také dačo som jedla prvý krát 🙂

snupik
4. kvě 2010

Holky, potřebuji poradit: když chcem,e jet v rakousích a Itálii po dálnicích, musíme zaplatit nějakou dálniční známku a pak mýtné asi že?a kde se ta známka popřípadě kupuje a kolik to stojí???díky moc 😉

monkula
4. kvě 2010

snupik, v AT si kúpiš týždennú diaľničnú nálepku, už sme to tu riešili, stojí okolo 8 €, kúpiš na každej benzínke...
a mýto platíš v IT pri schádzaní z diaľnice, ako vojdete na diaľnicu, dostanete lístok, ten odovzdáš pri zjazde, oni Ti z toho vyrátajú cenu...

snupik
4. kvě 2010

monkula:díky moc...a ještě myslím, že jste psaly, jestli vyjde levněji koupit dvě týdenní nebo tu měsíční?

mart.s.
4. kvě 2010

Ahoj snupík, tak přeci jen nakonec jedete? A co jste tedy vybrali? Koukala jsem ,že jsi taky z Prahy. Já to tady kupuju přímo v ÚAMK Praha - Na Strži 9( je to Praha 4 a mají tam otevřeno non- stop). Dívala jsem se ti na internetu na ceny a desetidenní do Rakouska stojí 224Kč ( dvouměsíční 619). A nebo jak psala Monika to můžete koupit třeba někde u benzínky. Já bych si to ale být tebou sehnala spíš někde tady. Jednou jsme jeli se známýma, kteří si to chtěli koupit až u benzínky na přechodu ve Dvořišti a zrovna měli desetidenní vyprodané.Tak jsme potom v okolí hledali asi hodinu nějakou jinou benzínku, kde je měli. 😀 ( Ale to mohla být náhoda) A potom v Rakousku už platíš jen pokud je něco placené ( to záleží kudy jedete- nějaký tunel př. Tauernský tunel, nebo my jezdíme trochu jinudy a platíme u Triebenu za Pyhrnský tunel)

mart.s.
4. kvě 2010

Jo a vyjde levněji si koupit dvě desetidenní 😉

snupik
4. kvě 2010

..nakonec jsem sehnala to tivoli od agenzia Lampo, hned mi odepsala, že mají volných těch našich 14 dní, všude už měli plno a ještě je to za celkem super cenu🙂tak mám radost a už se nemůžu dočkat 🙂
Ty to tedy kupuješ přímo v Praze?To je asi lepší a byla bych i klidnější🙂nemají to ale i jinde??..my jsme z Phy 10 😝

snupik
4. kvě 2010

už jsem to našla, kde je u nás mají🙂
ale díííky moc za info, holky 😉

mart.s.
4. kvě 2010

Tak ti nakonec to Tivoli vyšlo,tak to ti přeju. To bude určitě krásný. My už se taky nemůžeme dočkat. A čím víc se to blíží, tím se mi zdá, že to pomaleji utíká. 😉 Takže jedete od toho 17.7.? Tak to tam budeme ve stejnou dobu. My jedete od 10. 7 . do 25. 7. a Evulík jede úplně v tom termínu jako ty. Tak se třeba potkáme v Lunaparku. 😀

snupik
4. kvě 2010

no, musíme si pak dát třeba tel.nebo tak něco🙂

monkula
4. kvě 2010

tak tam potom oslávte moje narodeniny, mám ich 19.7. 😀

mart.s.
4. kvě 2010

Snupik, to bychom se pak určitě mohly dohodnout. 😉
Moni, tak to já je tam pak určitě oslavím dohromady se svým svátkem, mám ho 17.7. 😀

evulik6
4. kvě 2010

ahojteeee 🙂
snupik tak nakoniec predsa IT? super... A za kolko si zohnala to ubytko? Ja som tadial chodila minuly rok okolo, vyzeralo to celkom fajn 😉

Uz len dva mesiace a kusok a idemeeeeeeee...jaaaj, nech uz to je tu, sa tesiiim. To budu super dva tyzdne.
Tesim sa aj na vas baby, hadam sa tam niekde stretneme pred lunaparkom alebo kde to vsetci najdeme 😀

martinka, o tom ohnostroji nevies nic? Kedy bude? Bol uzasny, dufam ze ho uvidim aj tentokrat 😉

monkula
4. kvě 2010

marzi, ty máš narodeniny? MM má 16.7. tak oslava trojdňová jaaj a MM babka má 18.7. 4 dni v liehu 😝

mart.s.
4. kvě 2010

Evi, o ohňostroji zatím nec nevím. ☹ Ještě není nikde napsaný program.
Moni já mám narozeniny v lednu. V červenci mám svátek. Ale to nevadí, slavit se dá všechno. 😀

monkula
4. kvě 2010

Aj moja malá je v lednu, 21. 🙂