Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
4. kvě 2010

Já jsem devátého. 🙂

monkula
4. kvě 2010

kozoroh tvrdohlavej? 😀

mart.s.
5. kvě 2010

Jo,jo kozoroh tvrdohlavej 😀

evulik6
5. kvě 2010

ja mam 6. decembra 😀 😀 😀

monkula
5. kvě 2010

na Miguláša? 😀 to máš pokope aj s meninami, čo? 😝 😀

mart.s.
5. kvě 2010

Tak to jsi střelec jako můj Míša. 😉

monkula
5. kvě 2010

Aj môj otec je strelec

mart.s.
5. kvě 2010

Evi, prosím tě, nepamatujete si aspoň přibližně, kolik vás stál ten člun v Benátkách?

mart.s.
5. kvě 2010

A víte holky, s čím mám ještě problém? Přesto, že jsme je tady už loni nepoužívali, tak jsem brala sebou do Itálie golfáče. Protože tam pořád někde chodíme( a dost daleko - třeba k majáku je to asi 5km) a Míša mi to neujde. Letos ho do nich už ale opravdu nenarvu 😀 😀 😀 . A tak řeším , čím to nahradit. Napadly mě tatínkovi záda 😀 😀 😀 , ale to moc nenadchlo mého manžílka. Máte někdo nějaký nápad? Já jsem si říkala, že bych snad mohla vzít takovou tu odrážecí motorku nebo jinak fakt už nevim. 😒

monkula
5. kvě 2010

určite ho tam nenarveš? 😀
Naša je drobná ,ta kby som ju narvala... 😀

A krosna tatínkovi na chrbát? a popri pláži sa mu pôjde dobre na tej motorke po tom piesku?

mart.s.
5. kvě 2010

No když zatlačím tak ho tam asi narvu 😀 😀 😀 Jenže víš co. Vždycky jsem se smála těm Italům, kteří vozili v kočárkách takové ty děti, které vypadaly, jakoby pomalu chodily do školy. A teď bych na tom byla podobně. 😀 Né , tu motorku jsem myslela právě na ty procházky po městě, víš.

monkula
5. kvě 2010

aha..
hej, tí malí taliani v tých golfáčoch sú úžasný... 😀 😀 😀

jabber
5. kvě 2010

mart.s - a co kolo nebo koloběžku? Není na odrážedlo už velkej? Nebude dřít koleny o zem? 😅 😀

Jo a kromě toho, že jsou italský skoroškoláci v kočárku, tak je vídám i s dudlíkem 😀 😝 😀

monkula
5. kvě 2010

jabber, môj malý po byte lieta na autíčku, odrážadle, nohy až za krkom.. a ja ho vždy naháňam s mobilom, že ho vyfotím a ukážem v škole 😝 😀

jabber
5. kvě 2010

monkula 😀 😀 😀 No jo, ale přece jen - jet na tom 5 km tam a 5 zpátky.....to už je snad lepší jít pěšky 😀

monkula
5. kvě 2010

Ale ona ho chce na promenádu...

jabber
5. kvě 2010

Aha, tak já to pochopila, že na ty delší procházky, např. k majáku 😀 tak na nějaký kratší blbnutí to bude asi fajn 😀

monkula
5. kvě 2010

aj ty tam chodíš?

jabber
5. kvě 2010

myslíš k majáku? Ne 😀

monkula
5. kvě 2010

ne, na Bibione...
K majáku ani ja nie 😀

jabber
5. kvě 2010

No jezdíme....loni jsme byli poprvé a letos jedem znova na stejné místo do Pinedy, si myslím, že pro malé děti je to tam ideální, ale jinak se přiznám, že bychom tam ani nepáchli 😀

mart.s.
6. kvě 2010

Ty dudlíky jsou fakt skvělý. Jabber, když s tím kolem je zase problém, že do auta se nám už nevejde a manželovi se ho moc nechce dávat na střechu, že by nás to brzdilo( protože v tu chvíli bychom ho museli brát i staršímu. )No uvidíme 😒

evulik6
7. kvě 2010

ahojky...
Martinka, ja mam ten isty problem s malym, ze moc sa mi kociar nechce pratat, ale nic ine mi neostava, na rukach ho nosit by bola priam samovrazda. Mam ale vyhodu oproti tebe, ze sa mi do neho vprace este, len mi je to tiez smiesne, ale zase na druhej strane tam je to normalne. Kaslem na to. Tiez som mu chcela vziat bike, ale este sa na nom nevie tak dobre vozit, a tiez sa nam do auta uz asi nezmesti, tak ten necham doma, a vezmeme kolobezku. Ta je ovela mensia, na prechadzky sa na nej povozi.

Co sa tyka tej lodky, tak mne sa vidi, aj sestra mi tak tvrdi ze nas to stalo 10 e na osobu. Cestou do benatok z parkoviska nas viezol mily ujo ten povedal ze 10 na osobu ale sme boli piati tak pytal "iba" 40. A naspat nas viezol taky mlady talian a ten si pytal 50 alebo neviem ci aj 60 nie. Ta prva bola ale tisickrat lepsia, super zazitok. A gondoly boli brutal drahe, tie asi stali 50 na jedneho. Neviem uz presne.

Baby ano som narodena na mikulasa, tym padom strelec. Martinka, aj moj maly je strelec. On je 2.ho decembra , ja 6. 🙂
Minuly rok som nebola pozriet majak, ale teraz by som chcela, aj na opacnu stranu pozriet, tam som este nebola. 😉 Ved casu bude habadej teraz ked tam budeme dva tyzdne tak pobehame.
Ja mam taku dilemu ze neviem kolko si mam toho masa pozavarat do tych poharov. Nepokazi sa to baby? CO? 😀

mart.s.
7. kvě 2010

Evi, to maso se ti určitě nezkazí. Já to zavařuju sebou každý rok a ještě se mi to nezkazilo. Akorát jednou asi před pěti lety mi pustila jedna flaška, ale toho jsem si všimla hned doma.Jinak my se z té jedné flašky tři v pohodě najíme. A tam to vozíme normálně v kufru a v Bibione ty flašky radši vždy narovnám do lednice. Ale už se nám i několikrát stalo, že jsme je tam nestačili sníst a vezla jsem některé i zpátky domů. A taky byly dobré, tak se toho neboj 😉
S tím člunem to jsi mě potěšila. Ta cena je dobrá. To určitě vyzkoušíme. 😉 Takže tedy taky uvažuješ ještě o kočárku. No jestli se pro něj rozhodneš, tak to my ho snad taky ještě vemem. 😀 Můj muž mi taky říká, ať se vykašlu na okolí a vezmu ho sebou. 😀

monkula
7. kvě 2010

marti, vem, veď emdzi tých talianov zapadne...
my berieme tieť,a le len golfáč...

mart.s.
7. kvě 2010

No to já jsem myslela taky golfáč( my už ani nic jiného nemáme). Je pravda, že jsem se ptala mého Míši na čem tam chce jezdit, a on mi sám řek,l že na kočárku. ( A to na něm seděl naposled právě loni v Itálii 😀 😀 😀 ) Tak ho snad asi taky vemem. 😒

evulik6
7. kvě 2010

Marti, ja kocik urcite beriem... nemam golfac, ale tak skladaci sportovi... Uz som rozhodnuta. A tiez kolobezku alebo odrazadlovu motorku, podla toho co bude maly chiet a aj podla miesta v aute 😀

snupik
7. kvě 2010

Ahoj holky, já našemu, v létě skoro 3letému, Kubíkovi taky golfky vezmu...doufám i, že třeba večer na nich vyřízený z nočního života usne 😀
Do Benátek se taky moc těším🙂)))na krmení holoubků 😉
Jo, ještě mám dotaz, za jak dlouho se vám ozvala italská agentura, že dostala platbu...u nás už je to dnes týde, co penízky odešly z účtu..to ještě asi moc není... 😅

monkula
7. kvě 2010

snupik, na kŕmenie holúbkov pozor...
Je za to pokuta až do výšky 300 €

snupik
7. kvě 2010

😖 aha...tak to je radši krmit nebudeme 😀 😀 😀 😀