Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lucka261177
7. kvě 2010

ahoj kocky mam otazocku.Myslite ze si musim dat zapisat syna (2 roky) do pasu alebo staci ked budem mat jeho rodny list pri sebe?potrebujem totiz novy pas a kedze sa chceme o rok brat budem menit aj obciansky a tym padom aj pas koli bydlisku aj priezvisku.tak sa mi nejako nechce ten pas teraz vybavovat.

monkula
7. kvě 2010

lucka, radšej si ho daj do pasu,a lebo daj urobiť jemu a máš pokoj... platí mu do piatich rokov...

mart.s.
7. kvě 2010

Lucka, já bych si být tebou taky raději nechala zapsat malého do pasu. My tam máme oba oba 😀 zapsané.

monkula
7. kvě 2010

Aj my máme obaja obidvoch v pase a jarko má ešte aj svoj... Ale väčšinou beriem len svoj...

mart.s.
7. kvě 2010

Evi, já to taky vidím ještě na tu motorku. Míša má sice koloběžku rád, ale nevydrží na ní jezdit dlouho.
Moni, opravdu jsou ty pokuty ta strašný? 😲 Já jsem taky četla, že se tam už nesmí krmit, ale tohle by mě nenapadlo. No dík, ještě žes nám to řekla. To bych platila fakt nerada. 😀 😀 😀

monkula
7. kvě 2010

Minule mi to hovoril Jarino... môžu, ale nemusia dať... každopádne asi by som to druhý raz neriskla..
Nechcela som vám pokaziť náladu.. 😀

mart.s.
7. kvě 2010

Já teď budu nechávat Péťovi taky dělat vlastní, protože u nás prý ho můžu mít zapsaného jen do jeho 10 let. A my, jak jedeme do Itálie ještě v srpnu, tak se vracíme dva dny před jeho desátýma narozeninama. Tak jsme si říkali, že nebudeme nic riskovat( protože se tam člověku může třeba rozbít aoto) a necháme mu udělat jeho.

mart.s.
7. kvě 2010

Moni, tys mi jí nepokazila, ale po pravdě-- ta pokuta by mi ji pokazila značně. 😀 😀 😀 Ještě jednou díky.

mart.s.
7. kvě 2010

Snupik, evulik ti to určitě napíše přesně, ale myslím, že taky čekala na potvrzení od italské cestovky asi 10 dní. Tak je to tam asi běžné. Znáš Italy, ti na nic nepospíchají.

jabber
7. kvě 2010

mart.s - tak vemte oběma klukům kolobrndy a je to 🙂

lucka - já myslím, že ho v pase mít zapsaného musíš, náhoda je blbec a myslím, že rodný list by v cizině jako doklad nikoho nezajímal 😅

evulik6
9. kvě 2010

ahojte 🙂
snupik, mne mail neposlali ked dostali peniaze, cakala tyzden, potom som im pisala a oni mi odpisali ze cakaju na peniaze a potom som zase cakala a zrazu kuk do schranky a potvrdzovacie papiere z agentury 🙂)...cca 2 tyzdne. Uz som sa bala ze ci som to dobre poslala ale na IB som to mala odoslane v poriadku tak som cakala. 🙂

no a co sa tyka toho pasu Lucka, daj si ho zapisat .... NAs mal minuly rok 2,5 roka ked sme s nim isli na dovcu a dali sme si ho zapisat obaja, stalo to vtedy 100 sk a plati to do 5 rokov dietata. Moze mat aj vlastny pas, ale podla mna je to to zbytocne, a drahsie. 😉

Inak baby do Talianska netreba mat pas, ze? Staci obciansky pravda? Lebo chcem vziat maminu s nami a ma neplatny pas, tak pre istotu sa pytam. Dakujeeeem.

mart.s.
9. kvě 2010

Jabber, když nám by ty kolobrndy asi moc nepomohly. ☹ Péta je velký, ten ji nepotřebuje ( jak by řekl manžel - další krám do auta 😉 ) . A Míša jí má sice rád, ale tak projet se v pár uličkách kolem baráku. ...takže by to tam dopadlo tak, že by na ní jel tak maximálně půl hoďky a nakonec bychom nesli nejen Míšu, ale i koloběžku. 😀
Evi ,moje sestra byla minulý týden na prodloužený víkend ve Veroně a byla tam taky jen s občankou. Takže vy jedete nakonec i s maminkou? To budete mít i hlídání. 😉 To ti docela závidím. Nám babičky nefungují. ☹ Taky jsme si s manželem říkali, že by se nám hodilo, kdybychom si třeba mohli někdy zajít sami na véču. 😀

snupik
10. kvě 2010

Eví, díky moc...já jsem si to tak říkal, žes to psala..v pátek to bude 2 týdny a penízky z účtu nám odešly úspěšně🙂tak snad to bude dobré 😅
Jinak my máme Kubíka u sebe v pase a má ještě i svůj...taky bych to raději neriskovala, nikdo nevíš na jakého tupce narazíš 🙄
včera jsem našla adresu na ten velký supermarket u Portogruara, je to jako carrefour...tak aspon snad tam pořídíme vše za dobré ceny🙂

mart.s.
11. kvě 2010

Snupik, je pravda, že když jedeš na Portogruaro, tak je tam několik velkých nákupních center. Ale těch cen potravin se opravdu neboj ani v Bibione. 😉 Mají tam ty ceny taky slušný.Ono pokud byste vyrazili k Portogruaru, tak se ti to zase prodraží o benzín. Ale uvidíš sama, co to bude vyhovovat.Určitě si to taky všechno obejdete.

snupik
11. kvě 2010

no, jsem na ty ceny těch potravin tedy zvědavá....vím, že jsme dříve taky nakupovali s našima u toho Porta...to u nás ještě takový obchoďáky nebyly a koikali jsme jako u vytržení... 😀 😀 😀 😝
stejně bych tam chtěla jet ve čtvrtek na výlet a na trh...tam jsou ty trhy naprosto super..takový ty klasický v těch starých uličkách...a mám tam svoji oblíbenou kavárničku z dětství, tak jestli tam ještě bude 🙂
fakt se už nemůžu dočkat...a nejvíc můj malý...už nosí doma plavky a říká, že jedeme do itálije,Bibone 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mart.s.
11. kvě 2010

Uvidíš, že ty ceny docela jdou. To může být pěkný, jak říkáš, že je v Portoguaro ten trh v těch starých uličkách. A jak si psala, že tam máš svojí oblíbenou kavárničku, tak to já jsem na tom podobně. My zase každý rok vyrážíme z Bibione do Barcise, kde máme oblíbenou restauračku. A taky se na to těšíme pomalu půl roku dopředu.

monkula
11. kvě 2010

Marti a ako je to ďaleko od Bibione? A ceny jedál?

mart.s.
11. kvě 2010

Moni, myslíš ten Barcis? Asi 100km. Je to v horách.Jedeš na Partoguaro, potom na Pordenone a pak na Maniago. Nám se tam strašně líbí ta příroda. Je tam jezero a samé takové ty říčky a vodopády. Něco podobné jako kolem cesty, když jedeš do Itálie. Ale tady je to daleko hezčí. 😵

monkula
11. kvě 2010

jaj, to je Dˇaleko.. to Jarina neprehovorím... 😀 😀 😀

Marti, už sa teším an naše výlety v Toskánsku, prelezieme aj nemožné.. 😀

mart.s.
11. kvě 2010

Je to daleko , ale je to tam fakt krásné. Zkusím najít nějaké fotky a zítra je hodím na fotoblog. ( Potřebuju k tomu totiž druhý počítač. Tenhle má totiž stále rozbitou cd mechaniku - a náš tatínek má pořád na oprvu dost času 😀 ) Jejda o tom Toskánsku mi ani nemluv. Tam bych jela už dneska. 😀 Prohlížela jsem si na internetu takové ty jejich usedlosti, jak se tam dá ubytovat. Většinou bazen, vinice, kolem krásná příroda. No prostě fantazie. 😵 😵 😵 . Ta krajina je tam skvělá.

snupik
14. kvě 2010

Holky, tak už je to přes dva týdny, co máme poslané penízky do Lampo a nic.... 😢
tak už začínám být nervozní 😅
včera jsme si celá rodinka koupili plavečky 😀 , tak snad je budeme mít kam nosit 😅

evulik6
14. kvě 2010

ahojky....
Snupik, tak im tam napis mail 😉 neboj, bude to ok. Ja som bola tiez z toho nervozna. Neboj sa moja, urcite to dobre dopadne. Napis tam mail alebo tam skuste zavolat 😉

Martinka, neviem ci pojde aj mamina s nami, ale chcela by som ju vziat, nech si oddychne... starala sa vyse 5, 5 roka o jej mamicku po porazke, bola na posteli cely ten cas, pretoze mala polovicu tela nehybnu. A pred mesiacom umrela, tak je z toho dost znicena, chcela by som aby si isla s nami oddychnut, len ona sama nevie ci pojde, tak uvidime. Nam sa to teraz vsetko tak serka...najskor starka, teraz mamin bratranec, zomrel nahle a mal len 51 rokov. Vcera sme boli na pohrebe. Je to smutne, ako clovek rychlo umrie 😔 Este den pred tym spolu volali , boli ako surodenci. Teraz mam strach, co dalsie sa prihodi. DUfam ze uz nic, ze uz aj na nas konecne sadne stastie a nie len zial a bolest ☹ 😢

monkula
14. kvě 2010

snupik, nestresuj, to sú Taliani, tí majú na všetko čas... 😝 😀

mart.s.
14. kvě 2010

Snupik a nemají zase nějaký svátek? Jim stačí jeden den v týdnu a slavěj to rovnou celý týden 😀 .A další věc- ještě není sezona a u nich některé ty agentury ještě nepracují naplno. Takže se může stát, že se to proto zbrzdilo. 😉 Neboj určitě to dopadne dobře, ale taky bych tam být tebou zavolala.
Evi , tak to je mi moc líto, že máte takové starosti. ☹ Ale uvidíš, teď už bude jen dobře. 😉 Za dva měsíce vyrážíme a pokud se ti podaří maminku přemluvit, tak by to pro ni bylo určitě aspoň nějaké rozptýlení.

monkula
14. kvě 2010

marti, sviatok nemajú ja teraz intezívne komunikujem a dosť rýchlo mi odpovedajú... 😀
Marti a píšeme si v taliančine, som dobrá nie, so štyrmi lekciami 😎 😀

mart.s.
14. kvě 2010

No to si skvělá!

mart.s.
14. kvě 2010

Holky, jak já se těším na sluníčko! 😵 Nám tady dneska zas od rána prší. A to mě ještě čekají ( až vyzvednu Péťu ze školy) samé nákupy. Mě ty děti přes zimu vyrostly snad úplně ze všeho. 😒

evulik6
14. kvě 2010

Dakujem martinka za povzbudenie...hadam uz bude len dobre... 😒
Aj u nas prsi od rana, a uz mi to ide na nervy... cely vikend ma byt skaredo, ani von sa neda ist...uz teraz sa nudim 😠

snupik
14. kvě 2010

Ahojte,
tak jsem tam teď sesmolila raději mail...vždy mi odpověděla hned..dokonce i o víkendu...už se mi to nezdá... 😕 😕 😕
to by mě asi kleplo...ale penízky odešly v pořádku...
asi máte pravdu, že oni mají na vše moře času 😀
Eví:to mě mrzí....bude zase líp 😉 , uvidíš 😉 ...ono, když se to s..e, tak se to s..e všechno ☹

lucka261177
14. kvě 2010

ahojky.kocky to co je za pocasie ved tu je ako vo februari uplna kosa.to my ideme 26.6 do IT myslite ze sa vobec otepli more dovtedy ?ja mam normalne strach ze bude zle pocasie.ma slaktrafi ked jedina dovolenka nevyjde.