Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

snupik
14. dub 2011

@lucka261177 aHOJ KOČKO, TAKY SI NA TEBE VZPOMÍNÁM, URČITĚ SE LETOS BUDETE MÍT UŽ KRÁSNĚ 😉 😉 Jinak, my jsme vloni byli na dva týdny v Tivoli, moc se nám tam líbilo, akorát to bylo dále k moři než je tedy uvedeno, skoro kilometr ke slunečníku, ale dalo se 🙂 jsou tam dva bazény, oplocené, uzavíratelné, malý ti tedy neuteče a plůtek okolo domečků je spíše ale jen z keřů..živý plot...podle toho, od jaké cestovky, někteří tam asi i bydleli, Italové, a ti tam měli ploty a branku...večer jsme vždy grilovali, vedle je hned super levný discont, mají tam vše a super ceny🙂a dětská hřišťátka, vedle je hned lunapark a v úterý trhy, to jsem si libovala já, chodila jsem si tam, jak dlouho jsem chtěla 😉 a moji kluci se v klídku cákali v bazénu 😀 ...akorát počasí nám tedy nepřálo, první týden super, ale druhý jen pršelo a byla zima a to bylo v půlce července, v Benátkách nás chytl takový déšť a bouřka, že se divím, že jsme to neodstonali, všichni němci okolo nás odjeli domů....aspon ale byla volná cesta zpátky domů 😀 😀 fakt doporučuji🙂

snupik
14. dub 2011

@lucka261177 kdybys chtěla fotky, písni mi do IP mailíka ráda ti je pošlu 😉

lucka261177
14. dub 2011

moje zlate vy ste ma normalne dojali ze si ma pamatate 🙂jasne snupik posli mi foto rada ti budem v dobrom zavidiet ako si sa mala minuly rok na dovolenke.ja nad tym tivoli premyslam tuho splnaju moje podmienky takze asi to rezervnem.

mart.s.
15. dub 2011

Lucko, já bych taky neváhala a jela do toho Tivoli. Uvidíš, že tam budete spokojení 😉 .A co autíčko. Letos to zvládne?

snupik
15. dub 2011

@lucka261177 Lucí, já to vůbec nemyslela zle, že my jsme se měli a vy ne 😝 to doufám si rozumíme 😀 pošli mi ale do IP mailík 😉 letos se tam zase budete mít krásně vy 😉 😉 😉
Tivoli je moc fajn, sice je to asi nejstarší z těch tvojich typů, ty další jsou nové komplexy, ale svůj účel to splňuje, všude je kousek, má super polohu🙂
@mart.s. už se vám to blíží, viď Marti?vy se máte 😵 😵 😵

tereza1980
15. dub 2011

ahoj holky, tak nakonec jsme s manželem po dlouhém přebírání zvolili Eraclea Mare, protože je to klidnější lokalita, kvůli dětem, dceři jsou 4 roky a synovi bude 8 měsíců, tak moc zábavy a hluku nepotřebujeme 😀 oni nám úplně stačí, jedeme do hotelu Centrale, včera jsme zaplatili zálohu, objednali jsme si to přímo u nich na hotelu, bez agentury nebo cestovky, jedeme 26.6. na 5 nocí, vracet se tedy budeme zrovna na první prázdninový víkend, ale pojedeme z pátku na sobotu v noci tak snad to ještě nebude taková hrůza.
Máte někdo nějaké rady nebo tipy v této oblasti, podle netu mají soukromou pláž cca 250m od hotelu, moře je předělené takovými kamenolomy nebo jak to popsat po jednotlivých úsecích, tak by tam snad nemuselo připlout tolik nepořádku, hotel má bazén a máme to s polopenzí, takže obědy nějak odbudeme sami. Mám dotaz na zásuvky, musíme si vzít asi redukci, že? a nevíte, jak je to v obchodech s kojeneckou vodou?

mart.s.
15. dub 2011

@snupik Hm, blíží 😉 Dnes to máme přesně za 70 dní 😀 . Už se nemůžeme dočkat.

mart.s.
15. dub 2011

@tereza1980 já myslím, že tu redukci potřebovat nebudeš. Aspoň mi jsme to v Itálii za posledních 10 let nepotřebovali. Ani v Bibione ani když jezdíme k Lago di Garda nebo jinam do vnitrozemí. Oni většinou v každém apartmánu mají už aspoň jednu zásuvku, která je už s redukcí ( a většinou všechny 😉 ).
A té vody bych se taky nebála. Já jsem tam s mladším synem byla poprvé taky v osmi měsících a kupovala jsem ji v supermarketu.

lucka261177
15. dub 2011

snupik akoze je to stare?uplne ?mne povedali ktory je to apratman na fotkach a zda sa mi v poho.ale ved zase uplne fajnova nemozem byt ja mam take podmienky ze to nikto iny nema ako splnit lebo potrebujeme uzatvaratelnu branku aby mali neusiel a to ma len tivoli.a ja viem ze si to nemyslela tak ze my sme sa nemali dobre a vy ano 🙂 no a auto?snad neprekvapi zase to uz by aka smola bola 🙂

mart.s.
16. dub 2011

@lucka261177 Lucko, to nejsou žádné staré barabizny 😀 . Podle mě tím snupík jen myslela, že tamty ostatní nabídky jsou v téměř novostavbách. 😉

lucka261177
17. dub 2011

tak to som rada uz len aby sme mali straaaasne stastie a bolo pekne za posledne roky to moc dobre nevyzeralo ale mne je jedno hlavne ze bude parmezan 🙂

mart.s.
18. dub 2011

@lucka261177 Mňam , taky se už na italskou kuchyni strašně těším. Bohužel ale na rozdíl od tebe odjíždíme až za 67 dní ☹

lucka261177
18. dub 2011

no ale zase ja sa tu budem cele leto pachtit 🙂

mart.s.
19. dub 2011

@lucka261177 To je pravda. Já taky vždy , když jedu na dovču moc brzy, tak mi potom to léto připadá moc dlouhé. Letos naštěstí jedu do Itálie ještě jednou v druhé půlce srpna, tak to bude fajn.
Dívala jsem se dnes na webcam Bibione a už se tam pár lidí na pláži opalovalo. Tak snad tam budete mít pěkně. 😉 😉

janca13
20. dub 2011

Ahojte dievčatá 😉 no my tiež už viac rokov chodíme do Bibione a tento rok plánujeme ísť o den skôr t.j. v piatok aby sme sa vyhli zápcham,lebo neviem,ako by to mala znášala a na noc môj muž ísť nechce(tak sme išli minulý rok a zle sa mu šoférovalo) no chceli by sme prespať niekde pred Bibi v nejakom penzione a chcem sa Vás spýtať či neviete kolko asi stojí 1noc v takom penzione.D 🙂

mart.s.
20. dub 2011

@janca13 ahoj, to bude strašně záležet na tom, kdy pojedete a kolik vás bude.

janca13
20. dub 2011

@mart.s. no v piatok 22.7 a budeme 4

mart.s.
20. dub 2011

@janca13 Aha , tak to už je sezona. Podle mě vás to bude stát aspoň 100 euro. Je tam problém v tom, že bývá vše obsazené a Italové nechtějí ani nic moc u moře pronajímat na den. Když , tak jsou to většinou hotely. Já jsem ale třeba sehnala na srpen slušné ubytování na tři dny pro 4 a noc mě vyšla na 90. Ale je pravda že to není u moře, ale ve vnitrozemí. Zkus se podívat na www.booking.com (něJAk mi to sem nešlo překopírovat, tak to budeš muset vyťukat 😉 ) Zadej si tam město a datum - a něco ti vypadne. Zkus třeba Latisanu. Ta je kousek od Bibione a mohlo by tam být něco volného a za rozumnou cenu 🙂

mart.s.
20. dub 2011

@janca13 My taky nemáme rádi zácpy a proto jezdíme na noc. Ale je pravda, že řídíme oba a střídáme se. takže to je něco jiného. Já bych to sama v noci taky řídit nechtěla. Takže tvého manžela chápu.

janca13
20. dub 2011

@mart.s. dakujem moc za radu ja som dúfala,že to bude menej no tak neviem,či neprenocujeme v aute aj ked neviem ako to bude s malou ☹ no ja šoferák síce mám ale to by sme museli vycestovať už po velkej noci aby sme došli taký som ja šofér 😎 😀 😀

mart.s.
21. dub 2011

@janca13 Já vím, je to tam dost drahé 😒 . Asi jsem tě moc nepotěšila ☹

gabrielaa
21. dub 2011

Ahoj všichni, trochu jsem pročetla starší odpovědi, ale mám v tom všem zmatek 😀 Loni jsme byli na pár dní v Lignanu a letos bychom rádi jeli opět tam nebo to Bibione. Dovolených za sebou mám spoustu, ale nikdy ne s mimčem. Malé bude cca 8měsíců (nevím ještě přesný termín, ale nejdřív konec června-červenec). Chtěla jsem se proto zeptat těch, co už za sebou nějakou tu dovolenou s prtětem mají:
-je lepší jet přes noc
-co určitě nezapomenout pro malou (jako jestli jí vzít nějaký malý nafukovací bazének, slunečník..)
-nějaký tip na konkrétní ubytování s mimčem
Předem moc děkuji za odpovědi, už teď jsem z té dovolené nervózní 🙂

mart.s.
21. dub 2011

@gabrielaa ahoj, já jsem byla v Bibione s mladším synem taky v 8 měsících a jeli jsme na noc. My vlastně na noc jezdíme pořád. Dětem to rychleji uteče.

gabrielaa
22. dub 2011

@mart.s a nějaký další rady bys mohla přidat? prosíím 😉

mart.s.
22. dub 2011

@gabrielaa jak jsi psala o tom slunečníku, tak mi jsme ho měli v ceně , ale i přes to si bereme i svůj vlastní. Bazének jsme tam nebrali. Bydleli jsme tehdy skoro hned u pláže. Takže s malím jsme chodili na pláž hned ráno. Já jsem se pak kolem 10 půl11 vracela a manžel tam ještě zůstával se starším klukem. Odpoledne jsem zase šla k vodě já a manžel tam přicházel s prckem na chvíli tak kolem čtvrté. Jinak večer jsme ho naložila do golfáčů a normálně jezdili po městě. Bylo to fajn. Jo a ještě k jídlu. Bude strašně záležet, co ti malá bude jíst. Já jsem Míšu ještě i kojila. Jinak ovoce, zeleninu tam v pohodě seženeš. My jsme tehdy jedli i takové ty flaštičky od Hami a ty jsem si brala s sebou z domova. Tam sice taky nějaké seženeš, ale je tam strašně malý výběr. A pleny jsem se taky vezla.

gabrielaa
22. dub 2011

@mart.s takže malej snášel moře uplně v pohodě? No já malou nekojila vůbec, narodila se předčasně, takže je na UM, jinak zeleninu baští už ve velkým a začínáme i s kaší, takže to s sebou vezmu všechno a i ty plinky, je fakt, že auto to uveze 😎
Ještě k oblečení, když jste byli na pláži? Mělas nějaký to speciální s UV?

mart.s.
22. dub 2011

@gabrielaa snášel to docela dobře, ale říkám - chodila jsem tam s ním ráno a odpoledne. Jo k tomu oblečení. Koupila jsem mu takové to tričko které nepropouští uv záření . Najdeš to na www.plazoveobleceni.cz
Je to sice dost drahé, ale nám se to osvědčilo. Oblékám do toho oba kluky. Vždy jsem pořídila ta trička větší a měli to i na další rok. A mažu je padesátkou.

jajkax
23. dub 2011

Holky poradíte mi jak to chodí na pláži?Jedem 25.6 do tivoli píšou soukromá pláž cca 500m...je mi jako jasný že se tam za slunečník a lehátka platí...ale nechceme být až někde vzadu.Když se dcera určitě bude pořár cákat někde ve předu a stavět hrady atd.Můžu si jako roztáhnou osušku kde chci a nebo musím jít vyloženě na nějaké "nesoukromé pláže" ? 😉 Díky

mart.s.
23. dub 2011

@jajkax ahoj, tak to jedeš stejně jako já.Nevím, co si představuješ pod pojmem soukromá pláž. Tam je akorát veřejná, ale je pravda, že za slunečníky si musíš zaplatit 🙂 . Některé cestovky je už mají v ceně. Jinak pokud si ho chceš zaplatit na místě, tak za první čtyři řady je příplatek. A ty další- to záleží na tom , jak brzy ráno se dostaneš v sobotu na pláž 🙂 a koupíš si je. tzn. - kdo dřív příjde a je sympatičtější té babě u okénka, ten má slunečník blíž k moři. Podle mé zkušenosti to ale dál než v 8. -10. řadě nemá cenu. Potom pomalu ani nevidíš na moře 😀 .
Pokud nepotřebujete slunečník , tak deku si můžete rozdělat i před první řadou slunečníků. A nebo můžete jít s vlastním, ale to je kus pěšky- až za slunečníky veřejné 😉 .

mart.s.
23. dub 2011

@jajkax http://www.bibionespiaggia.com/it/WebSite/WebSi... a jestli tě zajímají ceny plážového servisu, tak tady ti je posílám 😉