Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

dakota14
6. pro 2013

babule mne sa to nechce hladať je tu toho moc okrem ck ludor ktoré mi odporúčate chceme už teraz niečo pozrieť sever talianska čo odporúčate dakujem

lauraa
7. pro 2013

@dakota14 ja vzdy objednavam priamo cez taliansku agenturu www.lampo.it 😉

sorciera24
7. pro 2013

@dakota14 cez www.lignano.it ...tam mas kopu toho na vyber cez rozne tal. agentury....vyjde to ovela alcnejsie ako cez slov. CK a zaiden problem.....uz sme boli cez agenturu Abitare a cze MArinablu..... obe v pohode 🙂

dakota14
7. pro 2013

ďakujem baby ale ja to potrebujem skôr cez ck lebo to ide veľká skupina ľudí a agentúra isto nebude mať celý domček apartmánový prázdny pre celý autobus chodievame cez piestanytour len už by sme chceli zmeniť lebo nemajú tam moc na výber ubytovanie aj ked vždy sme spokojný nemáme k ním výhrady za to nejdeme vlastným autom viem že sú tam aj autobusové ale nie sú tam ceny ešte napr. na top holiday a ked tak sú tam samé rezidencie a to sú vlastne hotely a dosť drahé

lauraa
7. pro 2013

@dakota14 talianske agentury ponukaju vacsinou ubytovanie v apartmanoch a maju ich niekolko 100 takze ubytuju aj 1000 ludi nie jeden autobus....inak do talianska premava aj autobusova doprava....

dakota14
7. pro 2013

@lauraa ja viem len mi ideme ako orgaizovaná skupina pre tých ľudí to treba vybaviť nejdeme sami a nie sme to len rodina toľkí písala som do topholiday ak nič nenájdeme tak pôjdeme ako vždy cez piešťanytour 🙂

radkabau
27. pro 2013
lenkao
30. pro 2013

@dakota14 skus topholiday. Muzova teta teraz tiez vybavuje pre celu skupinu a majitelka je super ustretova, mne dokonca aj bicykel doviezli co som si tam kupila 😀 my zvykneme chodit autom aj cez talianske agentury ale boli sme uz aj cez nich a mozno sa tento rok zvezieme so skupinou. Rpbia lignano uz tusim 19rokov.

lenkao
30. pro 2013

@radkabau ta uvodna fotka ak tam sme presne boli ubytovany ked sme boli prvy krat v taliansku 😀

sliznik
30. pro 2013

Nechoďte do Lignano! Tam nic nie je! More kalné, špinavé.
Ľudí ja nadrbanych pláž 8 km dlhá. Nepáčilo sa mi tam.
Aparthotel sa volal Condominium Luna.

sorciera24
31. pro 2013

@sliznik nic tam nie je?....tolko atrakcii na par km som nikde nezazila, more je sice kalne (nie spinave)....lebo logicky je tam piesok a kde je piesocna palz, tak sa piesok viri 😉 bola som v Taliansku uz 8krat a nedam ann dopustit..... tu sme inak vsetci vyznavaci Talinska, ak sa ti tu nepaci, chod na prazdne kamienkove plaze do Chorvatska.....

dakota14
31. pro 2013

@lenkao tam už sme písali ubytko by šlo majú krásne len nevedia zabezpečiť stravu

lenkao
31. pro 2013

@dakota14 aha ano to je bez stravy. To ma nemapadlo. My chodime bez. Cez tu piestansku bola muzova teta 2x a mama raz a tu stravu dost kritizovali preto sa to teraaz riesi cez topholiday lebo chcu vsetci bez stravy 😀 ne to aj vyhovuje lebo vela chodime na pizzu vecer a musle a podobne a zase obedy detom riesim na apartmane take rychlovky overene, hlavne viem ze mi to zjedia deti

dakota14
31. pro 2013

@lenkao my ideme cez nich už neviem koľký krát strava bola vždy super také omáčky na slovensku nenavaríte alebo cestoviny varia z talianskych surovín akurát raňajky boli jednotvárne ale tých 10 dní sa to dá mávame len polpenziu niektorým by nevadilo bez stravy ani nám mali by sme cez topku lepšie ubytko zas ale ideme s takými ktorý chcú mať bez starosti a užiť si to aj postarší ľudia tak za to možno na budúci rok ymeníme chceli sme už teraz ale tak prispôsobíme sa

sliznik
31. pro 2013

@sorciera24 je pravdou, že som tam bol v 95 piatom. neviem, ako je tam teraz, ale vtedy som povedal, že sa sem nikdy nevrátim. poďaľšie, nie som veľkým fanúšikom prímorskej dovolenky, možno aj preto sa mi tam nepáčilo. radšej Tatry. 🙂 faktom zostáva, že Luna bola na úrovni stavbárskej ubytovne 🙂 pamätám si, že sme cestovali do nejakého aquaparku. aquasplash sa to volalo. bolo tam priveľa ľudí. hrozí mi riziko, že sa v blízkej budúcnosti nevyhnem prímorskej dovolenke, no Lignano neodporúčam. nie je pre mňa ničím zaujímavejšie, než šírava, či hocijaká mláka. jedno obrovitánske plážové kúpalisko. toď názor

sliznik
31. pro 2013
babulinkab
31. pro 2013

@sliznik náhodou krásné panorama......ty nádherný, krásný, barevný slunečníky 😅 😅 😅

lenkao
31. pro 2013

@dakota14 no ona nebola spokojna a opysovala to trocha ikak 😀 ale samozrejme kolko ludi tolko chuti. Rada si robim svoj nazor na zaklade svojej skusenosti ale s detmi mi vyhovuje si dat jest kedy nam vyhovuje.
@babulinkab mne osobne to nevadi, s detmi mi to vyhovuje ze nemusim tahat kazdy den kopec haraburd na plaz 😅 a pre decka je to velke pieskovisko. Nemam rada plaze kde sa ludia nasackuju doslova do vody a nie je miesto sa ani kde s deckami vyhrat 😀 kazdemu sa ale paci nieco ine a ja to povazujem za idealnu dovolenku s malimi detmi. V lignane sme boli uz 4x a dufam ze sa nam podari znova. Samozrejme mame v plane ist aj inam ale kym su decka male tak je to pre nas top a za rozumny peniaz

dakota14
1. led 2014

@lenkao my sme zatiaľ nemali nikdy problém aj delegáti vždy ochotne všetko vybavia zatiaľ negatívnu skúsenosť nemáme
len ja by som zmenila ubytko ale tento rok sa to už nedá máme to vybavené opäť cez nich tak ak by sme šli na budúci rok sami nie taká veľká skupina tak skúsime tú top holiday ale tešíme to je jedno aj tak sme celý deň vonku a ideme sa tam len vyspať takže nejaký extra luxus nepotrebujeme už aby bolo leto 😀 😀

dakota14
1. led 2014

@sliznik že plážové kúpalisko ten pohľad na ktorý sa celý deň môžeme pozerať krásne otvorené more no isto na slovensku alebo niekde na nejake priehrade sa len tak nevidí a tie žbrndy čo sú na slovensku sa moru či len v taliansku určite nevyrovnajú

komu sa nepáči more ale hory tak na čo tam človeče lezete aj v taliansko je krásne ako karibik je tam veľa takých miest ale aj to zase stojí tak ak máte kľudne navštívte taliansko na takých miestach a nemusíte frflať

kto by sa chcel vyvalovať na kameňoch po dvoch dňoch vás bolia nohy a toď môj názor my milujeme taliansko a vždy sa tam radi vraciame nie sú to bahamy ale keby máme toľko aj tak by sme šli do talianska 😝 😝 😝

lenkao
1. led 2014

@dakota14 to je dobre ze mate dobru skusenost. U nas to vyzera ze ideme cez topku. Sa to vybavuje, svokra nas pozvala tak sa deti tesia. Kedze prerabame dom tak sme uz 3 roky neboli na ziadnej dovolenke takze sa tesime na oddych 😀

dakota14
1. led 2014

@lenkao aj my sa tešíme kedže minulý rok sme zobrali poznávačky tak teraz si chceme opäť oddýchnúť ale asi behneme do benátok

dakota14
1. led 2014

baby kedy býva ten ohňostroj v bibi

lenkao
1. led 2014

@dakota14 my sme boli v benatkach ked sme boli prvy krat, isla by som ale s malim to este nieje nic moc a skor by som isla autom a potom logou. Delegatku nepotrebujeme a zase pre celu rodinu mi to pride uz moc. Mozno pojdeme na muslickovy ostrov lebo mala je na musle vytazena a odviest sa lodou by mali decka zazitok 😀

dakota14
1. led 2014

@lenkao my sme boli tiež ked sme boli prvý krát v lignane chceme si to zopakovať lebo ešte tí čo teraz idú s nami ešte neboli ani pri mori a tak chceme hned ísť aj do benátok možno sa tam už podaktorý nedostanú

lenkao
1. led 2014

@dakota14 jasne, ja by som tiez isla znova a keby sme autom isli tak by sme asi aj isli ale takto autobusom by nas to moc vyslo a s malim to este nieje 😀 e uz sa moc tesime. Mali pojde prvy krat tak sa trocha obavam tej cesty autobusom ale more sa mu bude isto pacit lebo on miluje vodu 😀

katinka71
1. led 2014

ahojte mame objednanu dovolenku v Lignane prvy krat,,po dva roky sme boli nad Riminy,tam to mame okukane zbezne,preto sme chceli zmenu,zaujimali by ma atrakcie pre deti co vsetko sa da absolvovat s 3 rocnym dietatom ,dakujem za vsetky tipy 🙂

dakota14
1. led 2014

@lenkao no a my sme boli loďou ešte to som ti chcela napísať to je tiež super zážitok chceli by sme ísť na gondolu ale to asi nevýjde 🙂

sorciera24
1. led 2014

@katinka71 no...atrakcii je tam dost...je tam aquapark, lunapark (tu sme este , co tam po 3 roky chodime, neboli 😀 nemame cas, nam staci plaz...), dalej je tam ZOO, Junior park - ten je asi pre tvojho najidealnejsi....tam sme boli kazdy vecer, dalej park Gumkaci, Gulliverlandia.....a to nehovorim o kope preliezok a trampolin popri palzi, herniach v meste, kolotoc a preliezky na hl. ulici a vyletny vlacik Lignanom 😉 no, nudit sa nebudete....tyzden na to je malo....nam na to nestacili ani tie 3 razy 😀

katinka71
1. led 2014

@sorciera24 dakujem urcite sa nudit nebudeme 😀 nas syn je strasne aktivny tak to bude super 😀