Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

maznacik007
15. čer 2013

prosim odporucte dobru restauraciu s rybimi specialitami v bibione ... pripadne ine odporucania na restauracie v bibi... 😉

marsys
15. čer 2013

v Lignane Sabbiadoro je na volnych (neplatenych) plazach zakaz slnecnikov a plazovych stanov??

sorciera24
15. čer 2013

@marsys nie, vsak preto su volne, ze sa tam mozes rozlozit s cim chces....

lubenka01
15. čer 2013

@lucia1181 jeeej aj my ideme 28.6. a tiež cez cossara, mali by sme ísť do villa Canada alebo Cossaro.

lucia1181
15. čer 2013

@stevo12 no sak to,my sme zazili paradne kolony na ceste do Chorvatska,peso sa islo rychlejsie ako autom,ale to sme boli tiez bez deti este 🙂.Uz to vidim,ako by sa milion krat pytali,ze kedy tam uz budeme?Kolko km este?Preco stale stojime?Kedy sa uz pohneme?Ja chcem ist na wc...ja som hladny,...ja smadny.....heheheh,hrozna predstava.Ked nas tie kolony naozaj zastihnu,tak asi zosediviem,kym tam prideme 😀 😀 😀

lucia1181
15. čer 2013

@lubenka01 paradicka,tak tiez uz sa vam to krati 🙂.Idem pozret kde mate to ubytko 🙂.My sme skoro pri mori,kusok od musli 🙂

diana23
16. čer 2013

@marymk áno boli a boli sme max. spokojiní. ubytovali nás na 5. poschodí, smerom k moru, takže sme sa mohli kochať aj výhľadom a zároveň sledovať večernú promenádu🙂 hneď pod oknami je bazén, takže si malá mohla zaskákať...vzdiadenosť od mora, úplne bez problémov (len neviem, načo ste zvoknutí, každý očakáva niečo iné...)večer sa hlavná ulica uzatvára, takže to sa zdalo byť ako problém, keď sme chceli vyraziť na kolotoče do caorle, ale v pohode sme ubzikli...musím povedať, že nám bolo fantasticky, ideálna dovolenka s malými deťmi, všetko blízko, na skok more, potraviny, pizza, reštiky, večer kolotoč, stále nejaký koncert...bez problémov sme zvládli Benátky bez akejkoľvek organizovanej skupiny...určite odporúčam a závidím 😉

marymk
16. čer 2013

@diana23 jeej dakujem 🙂 a okolkej sa zatvarala hlavna ulica? Boli ste v Rustike či iv inej residencii ubytovaní? Takže sú tam blizko potraviny, to bol ako supermarket na všetko? A ešte otazočka je tam aj nejake centrum s obchodíkmi, pasáž take niečo? Píšeš že promenáda tak asi ano 🙂 ťa zasypávam otázkami ale ma to veľmi zaujíma. díky

lucia1181
16. čer 2013

more sa nam otepluje tu pisu,ze ma uz 23 stupnov 🙂. http://pocasie.sme.sk/krajina/taliansko/lignano . A ked som pozerala web kameru,tak vela ludi sa tam uz kupe,takze super,len nech to vydrzi 🙂

mart.s.
16. čer 2013

@maznacik007 výborná restaurace je ristorante Apollo 🙂

zuzinr
16. čer 2013

Prosím vas, neviete mi poradiť kt. pláž v Carle je lepšia? Sú tam na pláži aj nejaké hojdacky alebo iná zábava pre deti? Sú tam aj nejaké zábavné parky? Ideme do Carle 1x zatiaľ sme boli 2x v Lignane a tam bolo super, najmä pre deti, len tento rokby sme chceli vyskúšať aj niečo nové, tak ak máte niekto skúsenosti s Carle budem veľmi vďačná. Mali by sme byť ubytovany v Zenite.

tunzal
16. čer 2013

ahojte, baby máte skúsenosť so stránkou www.lignano.it ? dakujem

sorciera24
16. čer 2013

@tunzal ano

tunzal
16. čer 2013

@sorciera24 a akú? spolahlivá stránka?

sorciera24
16. čer 2013

@tunzal ano, len tam ide o to, ze ta stranka praveze len zdruzuje vsetky agentury v Lignane, ak si vsimnes, ekd kliknes na nejaky aprtman, tak spada pod nejaku it agenturu......mozes si zabookovat cez nu alebo cez tu agenturu, je to jedno....je spolahliva, vela ludi odtialto halda prave cez tuto stranku a tak ide🙂

tunzal
16. čer 2013

@sorciera24 hej to viem, že tam sú agentúry, len som chcela info. nieže zaplatím, ideme a bude to nejaký podfuk... boli ste už cez nejakú talianskú agentúru?

sorciera24
16. čer 2013

@tunzal ano, boli, vsetky su osetrene podmienkami a budete mat zmluvu a tie, co su prave na tejto stranke su overene 🙂 ano boli, nasli sme ju prave cez toto www.lignano.it, a podla nasich kriterii sme si ansli apartman, boli sme cez agenziu abitare http://www.abitarelignano.it/ zalohu si pytaju it agentury len okolo 30% ak vobec, cize my sme zapaltili ani nie 100E a az namieste sme doplatili zvysok, velmi mili, ustretovi, ochotni....a halvne to vyjde o cca. 200E lacnejsie ako slovenske CK...

tunzal
16. čer 2013

@sorciera24 dakujem

carlitos
16. čer 2013

Ahojte, no aká je teraz situácia v Bibione čo sa týka komarov? Ďakujem taktiez za rady ktorý repelent tam najlepšie účinkuje 🙂

summerlili
16. čer 2013

@nivalis
Kostol je pokiaľ si dobre pamätám (nikdy som v ňom nebola) aj v Lignane Sabbiadoro - v strede pešej zóny oproti parku Parco San Giovanni Bosco. Je dosť viditeľný a pri pomalej prechádzke hlavnou pešou nie je možné ho nevidieť. Okrem toho v nedeľu ráno ak budete v Lignane Sabbiadore ho budete aj počuť 🙂 .
Čo sa týka omší, netuším.
Prikladám link kde je: http://www.lignano.it/sk/mappa/parrocchia-san-g...

nivalis
16. čer 2013

@summerlili Dakujem moc 🙂 aj za link 😉

marymk
17. čer 2013

@zuzinr my sme boli v Caorle min rok, na plaži Levante. Je tam dlhý pozvolný postup do mora, ideálne pre deti, voda plytká, teplučká, pokial si chceš zaplavať tak si treba zašlapať ďalej. Inak aj od prvej rady slnečnikov je dost ďaleko k moru takže plažovy servis sme skoro vôbec nevyužívali. Myslím že na Ponente je skôr hlbšia voda a je bližšie do historickeho centra mestečka.V porovnani s Lignano je to kludnejšie nie je tam toľko atrakciíí aj ked lunapark tam je (tu je vela komárov v noci) aj aquapark. Ale mne osobne sa viac páči Caorle ako Ligano lebo je tam krasny kostolík na nabreži, pasaž popri mori a historické mestečko, nie je to take umelé. Celkový dojem super až na tie komáre min rok ich bolo hrozne veľa, po 21. hod sme utekali na ubytovňu.

tinucha
17. čer 2013

Ahojte. Išli ste niekto do Talianska z Košíc? Kde ste kupovali diaľničnú nálepku v Maďarsku? Rozmýšľame, že by sme išli skoro ráno, okolo 4,00, ale neviem, ako budú otvorené benzinky, na ktorých by sme diaľničnú mohli kúpiť.

marsys
17. čer 2013

Služby on-line rezervácie na stoličky ležadlo a dáždnik http://www.lignanosabbiadoro.it/omb/Inizio.php

mamamima
18. čer 2013

Ahojte, prosim vas neviete ako sa pohybuju cenovo cca slnecniky s lehatkami na den? stacia nam ze jeden slnecnik s dvoma lehatkami ked mame dve male deti? myslim, ze sa da prestriedat na nich...a taka ta rozkladacia musla sa tam oplati vziat, ci je to kde rozlozit. Ideme do Lignana Sabb. dakujem a peknu dovolenku vsetkym 🙂

maznacik007
18. čer 2013

@mamamima my mame tiez dve deti a nam to staci ... ta musla neviem ci sa to tam zmesti asi moc ani nie .... ale sak zober a uvidis... ale iste sa neda tak ze ist s tym pred tie slnecniky ak si na platenej plazi ... aspon co sme my boli sa nedalo ... a cenovo mne sa zda ze 55 EUR je to na tyzden .. my to mame v cene apartmanu ...

stevo12
18. čer 2013

@njurajn ahoj, tak pomaly ale isto sa Vam to blizi, a pocasie??? je super... 🙂

njurajn
18. čer 2013

@stevo12 ahoj, ved dnes sme zacali pomaly balit 🙂 Na oddych sa uz vsetci tesime, len ked si pomyslim ze o dva tyzdne uz budem aj doma 🙂 Pocasie vychadza, podla jednej stranky sa teplota mora blizi na 26 stupnov 🙂 Ked pridem tak urcite tu zreferujem aj moj pohlad na situaciu v Lignane. Len mala nam opat prechladla, tak snad sa to nezhorsi.

renatka100
18. čer 2013

@njurajn
@stevo12
Ahojte zdravim uz z lignana, je tu 30 st a more je teplucke okolo 24 st. Komarov je velmi vela treba repelenty ale tie prirodne vobec nezaberaju ☹ museli sme kupit aj do zastrciek odpudzovace komarov. Sezona v plnom prude. Prijemne balenie.

usacek79
18. čer 2013

@tinucha madarsko nema dialnicnu nalepku - hned po prechode hranic treba ist na hraniciach do takej budky a tam ti daju papier, kde bude uvedena tvoja SPZ - ten papier je "dialnicna", treba ho mat pri sebe...