Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
1. únor 2012

@lucqa my chodime cez talianske agentury, zalohu zaplatime, poistku si vybavime tu na SK v allianzi a zvysok platime na mieste

zuzana581
1. únor 2012

@evulik6 aj mne sa to velmi páči. Cez mapy google som si kukla aj okolie, vyzerá to vcelku fajn, aj pláž. Je síce na kraji, pri tej bačorine, alebo čo to tam je, ale myslím, že to nijak neovplyvňuje kvalitu. Aspom podla tých fotiek. Ale apartmány 3+2, tie DG, čo idú do dvora k bazenu už volné nie sú. Iba AG/AT 5+1. Dnes som s nimi písala.

mart.s.
1. únor 2012

@evulik6 jo už jsem to našla http://www.etravel.cz/rezidence-itaca-poloha
Tam je to pěkné. My jsme jednou bydleli ve Via della Bilancia. To je asi ob ulici

evulik6
2. únor 2012

@mart.s. a co na to hovoris? videla si niekde aj fotky z tadial? sa mi to celkom pozdava... hlavne sa mi paci ze je to pri mori, len ten moj muz ma trosku odradil ze tam bude plno ludi chodit pod oknami vecer.... co ty na to?

mart.s.
2. únor 2012

@evulik6 Evi, vypadá to moc pěkně. ty se bojíš hluku? To se vůbec neboj. My jsme bydleli v Auroře. ta je ob ulici, jak jsem psala a byl tam úplný klid. A byla taky v první řadě. Mně se tam moc líbilo. a byl tam krásný výhled na moře.

evulik6
2. únor 2012

@mart.s. ja ani nie, moj muz :DD

evulik6
2. únor 2012

@mart.s. super... tak asi bookneme toto. Potom dame to stretko, a deti sa zahraju...velmi sa tesim

mart.s.
2. únor 2012

@evulik6 ty fotky jsem viděla. A my jsme vlastně kolem i chodili, takže si to i trošku pamatuju. vypadá to moc hezky. A budete to mít všude kousek.Už se taky moc těším 😉 až se potkáme.

evulik6
2. únor 2012

@mart.s. joooj super... ved to, ze k moru to je na skok, do mesta... cakam co mi odpisu z agentury... agenzia MC
😉

evulik6
2. únor 2012

@mart.s. tak uz mi aj odpisala baba.. ale dala som jej este zopar otazok tak este cakam 😀 😀 😀

evulik6
2. únor 2012

@mart.s. zlato, a vy mate v tom domceku pri plazi aj klimu?

mart.s.
2. únor 2012

@evulik6 nějak jsem se sem teď nemohla připojit. Ne klimu tam nemáme. Ale doufám , že tak zkraje léta to nebude ještě potřeba.

zuzana581
3. únor 2012

@mart.s. Ahoj. Ako čítam, tak to tam trošku poznáš. Náhodou Apartmány Ferrari nepoznáš? Sú priamo v centre. Ďakujem.

evulik6
3. únor 2012

@mart.s. tak sme sa rozhodli pre tu rezidenciu Itaca, je to vedla hotela imperial... som si to pomylila s ashanti, lebo oba su krasne, jeden krajsi ako druhy :DD

mart.s.
3. únor 2012

@zuzana581 Zuzko, dívala jsem se na ně , ale neznám je. Vím kde to přibližně je. Vypadají moc hezky 🙂

zuzana581
3. únor 2012

@mart.s. Vcelku sa mi to páčilo, ale potom som pozrela tie apartmány Itaca, čo si písala tie sú aj bližšie k moru, takže by asi boli lepšia volba. Možno nakoniec zvolíme to. Ja mám najradšej ubytovanie v bungalowoch, vilkách, proste domček, predzáhradka a bazen, také uzavreté komplexy (aj kempy mám rada), ale čo sa mi páčilo je cez 500m od mora, aj ďalej od centra a aj drahšie a my chceme isť na 2týždne, tak radšej pôjdem do niečoho takého ako je Itaca a som skoro na pláži.

Inak nemáte niekedy pocit, že sa vám už krížia oči niekedy z hladania tých dovoleniek, alebo to len ja som taká nerozhoná 🙂 ? Ja nad tým sedím každý večer aj do tretej rána a už som cez mapy google prešla asi celé bibione 😀

evulik6
5. únor 2012

@zuzana581 my ideme do Itaca 😀 uz mam aj rezervacku vybavenu :DD ja mam tiez radsej take uzavrete komplexy, my sme boli dvakrat dalej, nebolo to sice take strasne, ale unavovalo nas to celkom ked bolo velmi teplo, takto budeme s detickami hned pri mori... to je super... dufam ze tam bude fajn 😉 Ideme cez http://www.agenziamc.com/en/rentals/?page=14&li...
Neviem ci poznas, ci mas s nimi skusenosti, mozes kludne po slovensky pisat, odpisuje jedna baba po slovensky 😉

evulik6
5. únor 2012

ideme od 30.6 do 14.7. (2 tyzdne)

zuzana581
5. únor 2012

@evulik6 ano, ja som bola tiež milo prekvapená, keď som tam vyplnila len ten formulár že kedy by sme chceli a odpísali mi po slovensky 🙂 Tak už aj my máme rezervačku 7.7.-21.7. 🙂 Kde budete mať apartmán? My na treťom poschodí s výhladom smerom k bazénu.
@mart.s. tak ďakujem za tip, aj keď nebol určený priamo mne, ale využila som. 🙂

evulik6
5. únor 2012

@zuzana581 tak to sa tam urcite stretneme...tyzden sa nam kryje :D
neviem presne na ktorom asi na prvom ...mame tam napisane cislo apartmanu 008, s bocnym vyhladom na more by mal byt.

zuzka99
5. únor 2012

prepáčte, že sem vstupujem a že budem asi stý krát sa pýtať to čo o čom sa už dlho bavíte, ale nemám kedy všetko prečítať 😵 hľadám apartmány v ITA, od severu tak po palmovú rivieru najďalej, pre 2 rodiny s eťmi vedľa seba, najlepšie nejaké vilky s krbom, záhradou, blízko pláže. Máte niekto dobré skúsenosti s takýmto ubytovaním? Mohli by ste odporučiť? podľa obrázkov v CK sa ťažko vyberá, preto by som rada niečo vyskúšané, ďakujem mooooooooooc

smee007
5. únor 2012

@zuzka99
Uplne najlepsia volba podla mna je stranka tripadvisor.com
Ak vies po anglicky, tak: http://www.tripadvisor.com/italy-villas.html
Ked si vyberies "vacation rentals" a zvolis pozadovany region, najdes si kopec bytov, apartmanov ci domcekov na prenajom aj s fotkami.. a ak ste dve rodiny, je tato volba najidealnejsia a naklady sa pekne rozlozia..
Este taka mala rada, je fajn zoradit si moznosti ubytka podla "Traveler Rating" aspon uvidis reakcie a skusenosti ludi s tym-ktorym ubytovanim, jeho majitelmi atd.

zuzana581
5. únor 2012

@evulik6 my 049 🙂

evulik6
5. únor 2012

@zuzana581 my by sme malu byt na druhom,lebo o tom mi pisala ze je sj so sprchovym kutom, lebo vraj nue vsetky izby maju, tak neviem, podla c.apartm.by som to tipobala na prve posch. Tak som jej pisala . Uvidime co odpise.

zuzana581
5. únor 2012

@evulik6 ak sa bude dať, tak si pýtaj apartmán čo je otočený na stranu bazénu. Tá strana je krajšia, aj výhlad.

evulik6
6. únor 2012

Nsm uz rezervovala a poslala mi aj foto, vidno tam bazen aj more. Tak nebiem, uvidime.

evulik6
6. únor 2012

@zuzana581
Ona mi vtedy pisala ze nie vsetky izby maju sprchovy kut, tak som jej vravela ze chcem taku izbu aj so sprchou, tak mi pisala popis apartmanu: ze
Napriklad apartman , ktory je v cenetralnej casti je bez klimatizacie, v kupelni ma sprchovaci kut, na druhom poschodi spriestranou terasou smerom na vychodnu stranu a bocnym vyhladom na more. Parkovaciemiestokryte.Apartman ma novy kuchynsky blok, obyvacia cast s gaucom pre 2 osoby ,izba s manzelskou postelou a poschodovou postelou.

vy mate teda aky typ? Mame tam napisane nieco take ze: Itaca Corpo Centrale B, apartm. c.008

evulik6
6. únor 2012

@zuzana581 aj vy mate na vychodnej strane???

zuzana581
6. únor 2012

@evulik6 my máme na západnej strane, ale my máme ten menší, jedna izba, dve rozťahovacie postele. Za tú kúpelňu som jej písala, lebo mi napísala, že niektoré majú sprchový kút a niektoré sprchový výklenok, tak som chcela vedieť, čo tam máme my a aký je rozdiel. Zatial neodpísala. V rezervačke máme Itaca Corpo Sud a v maily mi písala ešte Itaca A typ A* tieto fotky mi poslala (tá prvá je foto, čo som jej posielala, že tento výhlad chcem, na túto stranu a tie tri ostatné mi poslala, že to je priamo ten apartmán:

evulik6
6. únor 2012

My sme sa bavili najskor o vychodnej, ale mozno mame nieco ine, neviem. Ale fotka na more bola pekna, tak uvidime.