Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
6. únor 2012

@zuzana581
mne vtedy poslala tuto fotku, no naposledy mi poslala taku fotku bazenu ako mas ty... ale myslim si ze len na ukazku lebo som sa pytala ci tam je detsky bazen... zatial cakam na odpoved, chudera ta bude mat zo mna uz misung :DD

evulik6
6. únor 2012

takuto fotku mi poslala naposledy...som jej pisala chudatku ze ci to budem takto vidiet z nasej izby... ta bude na mna uz nadavat, ale nevadi 😀 😀 😀

slavkav
6. únor 2012

ahojte, bol niekto v Bibione v VILLAGGIO AZZURRO?

zuzana581
6. únor 2012

@evulik6 tá fotka, čo ti poslala prvý krát je tá východná strana. Ja keď som si to okolie pozerala cez mapy google (vieš si tam ulicu priblížiť, ako by si na nej stála), tak sa mi tá strana nejak moc nepáčila, preto som hneď písala, že chcem tú stranu z ktorej vidím aj na bazen.
Neboj. Určite nebude naštvaná. Treba vyberať, kým je z čoho. 🙂

evulik6
6. únor 2012

@zuzana581 pozerala som to aj cez to, je to celkom ok, som sa zlakla ked si napisala ze nic moc 😅 No aspon uvidime vychod slnka 😀

zuzana581
6. únor 2012

@evulik6 nie, nie, to som zas nemyslela, tak, že je to hrozné. Vôbec. Niekomu to práve vyhovuje, že tam nebude piecť slnko. Ja som ale taký slnečný typ a ja potrebujem slnko stále. Viac sa mi páčil ten výhlad, tak som ti len písala, že sa dá ešte vybrať, ak chceš. 🙂

evulik6
6. únor 2012

Ja tiez milujem slniecko, a velmi, no moj muz je pravy opak. :( V tomto sme si nesadli vobec😀 Ja viem ze si to tak nemyslela, mne sa tiez paci viac vyhlad z vasej strany, ale nevadi, na balkone budeme viacmenej az vecer ked detuchy pospia. Joooij uz sa tesim, dufam ze nam pocasicko vyjde.

zuzana581
6. únor 2012

@evulik6 jáj no to aj ja. Minulý rok bolo také hnusné leto. My sme sa naozaj za celé leto s deťmi kúpali tri krát. Ani na dovči sme neboli, tak sme teraz objednali rovno 2týždne a dúfam, že nám počko víde.

evulik6
7. únor 2012

No to dufam aj ja ze nebude take ako minuly rok, lebo by ma asi mrdlo z toho. My sme neboli minuly rok na dovolenke, lebo sa nam v juny narodil syncek, tak mi to vcelku aj vyhovovalo, so starsim som bola asi trikrat na kupku, to som stihla este aj operaciu,museli mi vybrat zlcnik, mavala som po porode zachvaty, tak musel ist von v auguste. Malicky mal vtedy dva mesiace, o dva tyzdne na to sme boli na kupku 🙂 Bolo to perne leto, toto bude hadam lepsie, kludnejsie a hlavne teplejsie.

evulik6
7. únor 2012

@slavkav nebola som, ale vypada to tam fajn 😉

slavkav
7. únor 2012

@evulik6 vypada, len sa bojim, ci to nie je daleko k plazi. a tie kupele, ci co to je v Bibione, to je co? neviete?

evulik6
7. únor 2012

@slavkav ake kupele?

evulik6
7. únor 2012

@slavkav my sme boli ubytovany kusok dalej asi... Villaggio Lia, tiez je to na ulici Via Livenza... nie je to najblizsie k moru ale dalo sa...nie je to zase take strasne... treba si pozriet na mape potom kadial je to najblizsie ...taka prechadzka to je

evulik6
7. únor 2012

@slavkav my sme uz boli ubytovany aj dalej, na Via Torre, ale mali sme zdarma bus na plaz z cestovky, inak by to bolo dooost daleko... toto vase je tak o tretinu menej asi

evulik6
7. únor 2012
evulik6
7. únor 2012

neskopirovalo mi to dobre, napis si tam ulicu a budes vidiet

evulik6
7. únor 2012

na tych mapach to vyzera byt vsetko tak daleko ale podla mna to nie je az take strasne... dobre sa tadial chodi, hotel na hotely, popozeras, a hned si na plazi :D Nam to tusim trvalo z tej ulice Via Livenza okolo 15-20 minut

zeneva
7. únor 2012

Kudy do Bibione? Zalozil jsem nove tema ohledne dopravy - sekce Kam s detmi / Cesta do Itálie - Lignano/Bibione/Caorle . Muzete sdilet Vase zkusenosti?

pusinqa
7. únor 2012

daj link na tú novú tému sem nech nemusia všetci hľadať, díky

evulik6
7. únor 2012

@slavkav my sme chodili okolo ked sme byvali v tej Lii na tej ulici via livenza. Vypadalo to tam moooc hezky😉

slavkav
7. únor 2012

@evulik6 a v tej Lii sa ako byvalo? ake to bolo?

evulik6
7. únor 2012

@slavkav nam sa tam pacilo, aj voda v bazene bola cistucka, fajnovucka, bolo tam ticho vecer, pohoda. Mozno tu mam aj fotky v albume z tadial.

evulik6
9. únor 2012

@zuzana581
:DD tak som to nakoniec predsa len vymenila...budeme v Corpo Sud aj my, na piatom poschodi :DD mozme si kyvat :DD

dakota14
11. únor 2012

baby tá pirátska loď čo je v Bibione tá chodí aj do Lignana či nie? 🙂

evulik6
18. únor 2012

Cafte...tak uz mame zaplatenu rezervackuuuu , tesim tesim...len nech sa nic neposerka a vsetko pekne vyjde 😉

dakota14
18. únor 2012

aj my už máme rezervované tiež sa tešíme že nám to tento rok opäť vyšlo a odchádzame 10.8. a dúfam že bude dobré ale hlavne počasie aby vyšlo

tamia
18. únor 2012

ahojte,

chcem sa spýtať vás čo ste si objednávali ubytko cez www.agenziamc.com otázočku. Ked si otvorím konkrétne ubytko tam úplne dolu pod cenou je, že si účtujú poplatky ako plážový servis a manipulačný poplatok. Mne to vyšlo, že je to 95 euro navyše plus ešte tam boli nejaké drobné poplatky, 55 E pláž. servis a 40 E manipulačný poplatok. Ako to teda je účtujú si navyše ešte cca 100 Euro?
Ďakujem za rady a odpovede!

sorciera24
19. únor 2012

ahojte,
aj sa chcem spytat nieco podobne ako tamia.....ked je pri agenzii anpisane, ze: Agency fee included final cleaning type A € 50,00 - type B+ C € 55,00 - type D € 60,00 ....to znamena, ze este k tej sume za tyzden treba priratat tento poplatok? je povinny?....elbo ta ista villa napr. cez lignano.it...tam tento poplatok neuvadza....neviete ako to je.....konk. je to agenzia abitare.....