Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
9. črc 2009

ahoj eimiky....dakujem....no veru sa to bliiiizi p 🙂 pocasia sa uz tak nebojim, ved volako len bude.. hlavne ze niekam vypadneme a budeme spolu vsetci traja...skor sa obavam cesty, aby sa nieco nestalo po ceste s autom alebo tak celkovo...hadam to prezijeme v zdravi t 😉 esim sa... 😉

mart.s.
9. črc 2009

evulík - co ti mám povídat, nejraděj bych tam už byla. Tyhle poslední dny nesnáším 😉 . Právě jsem začala balit.A co ty, už jste připravený?Jo a k tomu kočárku- my ho už normálně taky nepoužíváme( jen když jdeme na velkou procházku, tak ho beru s sebou), ale tady by to určitě neuchodil. Bereme ještě takovou tu odrážecí motorku. A až bude unavený, hodíme ho do kočárku a pojede. 😉

anda123
9. črc 2009

evulik ideme len na tyzden, sme si povedali, ze najskor vyskusame ist takto a uvidime, ako nam bude stacit. Okrem toho po malej chorobe sa aj bojim ist na viac. Napokon na zvysok leta mame naplanovane este nejake vylety. Tak to nam bude aj stacit. V Lignane chceme ist hlavne do Guliverlandie, mozno Zoo, uslickovy ostrov.... prechadzky mestom. Urcite nie aquapark...to s tym nebudeme zabijat cas. Chceme byt pri slanej vode 🙂 Benatky su uzasne, tie jedine odporucam. Boli sme tam na karnevale a je to uzasne mesto.

mart.s.
9. črc 2009

Taky jsme chtěli do Benátek, ale když vidím jaké má být horko, tak asi spíš pojedeme na výlet do hor. 😅

evulik6
9. črc 2009

ano, benatky su perfektne...take carovne...
co sa tyka aquaparku tak neviem, uvidime...sestra s frajerom chcu ist, ale tiez uvidia este podla koruniek, bo benatky chcu tiez.... Ja zase do zoo nepojdem, boli sme pred nedavnom v budapesti zoo a staci nam na dlhsie, takze to mozno nabuduce... aj my chceme byt co najviac pri mori... 😉

martinka, ja tiez nemusim tieto posledne dni, vkuse rozmyslam co este take treba, aby som nic nezabudla, tak som si teraz pisala aj zoznam ze co este... ja este nebalim, az zajtra, este jednu pracku dam prat a vecer pozehlim 😉 neskutocne sa tesiiiiim... dufam ze vsetko bude super, idem po piatich rokoch k moru...to je uz normalne abstak u mna 😀 😀 😀

mart.s.
9. črc 2009

evulík tak to jsme na tom stejně. Už mám taky seznam. Tedy ne úplný, ale píšu si takové ty maličkosti, na které bych pak určitě zapomněla ( jako zápalky, kolíčky na prádlo atd...) Před chvílí jsem ještě běžela koupit repelent na komáry, protože jsem si vzpoměla, že jich tam loni bylo hodně. Jinak se taky strašně těším. Už abychom tam byli, co.

evulik6
9. črc 2009

martinka aj ja sa veeelmi tesim... pozerala som pocasie a ma byt pekne horuco.... ale dobre...ved cez obed sa schovame a potom zase vylezieme 😀 aspon pridem opalena...ja som taky maniak na opalovanie... My sme tiez nachystali take tie veci proti komarom do zasuvky co mame doma, a vidis, zapalky ma ani nenapadli... ani stipce na pradlo 😀 tak to este pribalim... a ked nieco zabudnem neva, nejako vydrzime ten tyzden 😉

eimiky
9. črc 2009

pridala som foto do albumu z dovolenky z Lignana 😉 pre tie čo ešte len idú, aby sa naladili 😀

janka46
9. črc 2009

Pepies my sme boli tiez omrknut Lignano,nam sa zase pacili viac plaze v Bibione,tam bolo tiez to prejazierko,mali sme plazový servis uz v cene apartmanu co bolo super,proste si mala miesto na plazi kazdy den to iste...
Inak super boli aj animacie pre deticky...co som zirala tak ZADARMO a zistili sme to az posledny den 😀 😎 😎 mala tam bola stale strcena 😵
Na ten Mušlickovy ostrov sme si tiez sami zistovali a robila to jedna lod z pristavu v Lignano,robia to kazdy den v tyzdni /myslim okrem vikendov/ o 9:30,listky sa kupuju v pristave chvilku pred odchodom 😉
Sme si omrkli pristavy v Bibione aj Lignano...inak bolo super,ze sme mali k dispozícii aj bicykle a tak sme dost chodili a presli sme si cele Bibione na nich...tie cyklotrasi tam maju uplne SUPER,to sme im fakt zavideli!!!!!

Tiez som malej brala golface,hlavne sme ich vyuzili ked sme na plaz na ne nalozili tasky s osuskami a hrackami do piesku a vecer sa mala na nich vozila,ked sme vyrazili do ulíc!

Inak Lunapark je velky aj v Lignano aj v Bibione,len treba zobrat vela eur!!!!!!

evulik6
9. črc 2009

eimiky, pekne fotky...som zvedava na tie nase... 🙂 No a uz som zase nazhavena... 😀

eimiky
10. črc 2009

evulik ďakujem, budem čakať aj na vaše foto 😉

mart.s.
10. črc 2009

Tak holky- dneska v půlnoci vyrážíme. Jestli se mi to tedy podaří nějak zabalit. Mám pocit, že máme věcí tak na dvě auta. A to pořád zjišťuju, co ještě nemám. 😝

eimiky
10. črc 2009

mart.s. no to som aj ja mala ten pocit, ale tých vecí sme mali aj my a asi najviac pre malého 😉
tak peknú dovču prajem 😉

julinka25
10. črc 2009

Ahojte maminky, chystame sa tento rok tiez do Lignana, chcem sa vas opytat v pripade ak tam dorazime dopoludnia, ubytuju nas aj skôr?alebo az presne ako je stanovene napr. o 18.00.

evulik6
10. črc 2009

ahojte...tak ja som zbalila este len dadkovi veci, a ma jednu tasku ale polka z nej su plienky, tak pohoda... vecer este zabalim nase a mozme ist...ale ideme az o tretej rano, takze sa este nieco aj vyspinkame pred cestou...

julinka, zalezi od tych ludi co budu tam...snad ano, pokial budu mat upratane...ja tiez pridem skor ako o 16tej tak tiez verim ze ked uvidia ze mame dieta tak nam daju kluce skor... 😉 Mali by sme tam prist okolo druhej maximalne, tak by bolo fajn keby nam dali aj kluciky... a ked nie, nevadi, niekde sa poprechadzame uz... 😉

mart.s.
10. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme právě zavřeli kufr u auta. Už se tam nevejde ani myš.Vyrážíme tedy v půlnoci, teď si jdem ještě chvilku odpočinout. Až se vrátíme napíšu. 🙂

janka46
10. črc 2009

Mart.s peknu a pohodovu dovolenku 😉
Evulik aj tebe!

monkula
10. črc 2009

julinka, no, my sme boli min. rok na Bibione a tiežnsme tam mali, že ubytko od 17.00 a v pohode nás ubytovali o druhej... podľa toho, či je apartmán pripravený... 😉

mart.s, evulik, šťastnú cestu a krásne počasie prajem... a ja vás obdivujem, že sa takto na poslednú chvíľku dokážeta zbaliť... 😅 😅 😕
ja už mámvypraté tašky, už žehlíma nosím ako syseľ na zimu 😀

mart.s.
10. črc 2009

moc děkuju. Doufám , že bude pěkná 😉

evulik6
10. črc 2009

ahojte babulky... tak uz som skoncila... dnes bol v celku narocny den, od rana sme boli v pohybe a to som si myslela ze to bude taka pohodicka... Ale dalo sa... Aj sme sa boli rozlucit s babkou aj nasimi aj svokrovcami, pobaleny sme, este pred odchodom povyberame z chladnicky cosi do tej prenosnej chladnicky a mozme vyrazit...dufam ze cesta bude ok a nic zle sa nestane...
Ja som sa o desiatej este okupkala, vlasky umyla, nechty nalakovala, obocko nafarbila, a este som hore, nejako sa mi nedrieme a uz asi nepojdem ani spat...za tri hodky vyrazame, tak sa mi to nejako ani nevyplati...ale aspon chrbat natiahnut pojdem... len som vas chcela pozdravit...

martinka, krasnu dovolenku, mozno sa tam niekde stretneme a takisto aj ande a vsetkym co sa na dovcu chystaju a ja s nimi uz nebudem...

a dakujem za priania zienky... ked pridem budem referovat ako bolo 😉 Tak sa mi tu majte...papik

dakota14
12. črc 2009

Ahojte tak my sme sa dnes vrátili z Lignana o 4 hodine ráno a poviem vám bolo fakt super. Je to krásne letovisko. Navštívili sme aj Benátky to odporúčam tie ma očarili. A počasie každý deň sprchlo ale vždy potom bolo celý deň pekne takže v pohode a teplo bolo či pršalo alebo nie to boli také búrky z tepla. Takže všetci ktorý sa tam ešte len chystáte tak sa tešte. Pa pa

julinka25
14. črc 2009

Ahojte babulky, chcem sa vas opytat, tie co ste uz boli v Lignane aj tie co sa este len chystate, na ako dlho sa tam chystate, resp. ako dlho ste tam boli?Pytam sa preto, lebo my pôjdeme iba na 7 dni, zda sa mi to malo☹Lenze agentury tak ponukaju.
Zaujima ma, ci sa uz neda tam priamo na mieste este predlzit pobyt, resp., ubytovat sa niekde inde?

janka46
14. črc 2009

Julinka ano tak to ponukaju je to vlastne 8 dni a 7 nocí,tiez by som este aspon 3 dni prijala,ale neviem nepýtali sme sa ked sme boli ci sa to neda predlziť 😕 🤐

fifinna
15. črc 2009

julinka, poviem ti, mne stacilo uplne tych osem dni. Uz by som tam dlhsie asi nevydrzala. Bolo dobre, ale uz som sa tesila domov. V nasom hotely sa dalo predlzit, myslim si, ze sa da v kazdom dohodnut, ak maju volne miesto.

K tym tunelom , najdlhsi , ktory sme zaregistrovali bol 3336 m dlhy, potom boli okolo 2 km, ale primer tak okolo 500 m a 1500 m.

alicenka
15. črc 2009

Ahojte, ja som sa chcela opytat, ci mi nahodou neviete poradit nejake ubytko v Bibione, ale tak maximalne na dve noci... Alebo ci sa tam da ist na blind a nieco na tak kratno zohnat... Dakujem.

lera77
16. črc 2009

Ahojte, precitala som si Vasu zaujimavu diskuziu. V sobotu 25. jula odchadzame na tyzden do Lignone, startujeme cca o 2. hod. v noci z Bratislavy. Ubytovanie zatial nemame zarezervovane , takze toto chceme riesit priamo na mieste cez miestnu agenturu. Ak niekto ide v tomto istom termíne, mohli by sme ist napr. spolu. Ideme s dvomi detmi, 10 rocny chlapec a 15 rocne dievca.
Este sa chcem opytat tich ktori sa v tychto dnoch vratili z Lignone a boli bez ubytovania, ci bol problem si ho najst az priamo na mieste, pripadne ak maju nejake rady alebo typy k ceste do Lignone, aby poradili.
🙂

len.petra
17. črc 2009

lera77.. preco si radsej nezozenies ubytko teraz a pojdete rovno do hotela, resp do apartmanov?

len.petra
17. črc 2009

este ma napadlo.. ked idete do apartmanov, tak si prenajimate aj slnecnik s lehatkami na plazi? lebo my to nemame v cene a agentura, co nam sprostredkuje ubytko nam ponuka aj miesta na plazi, vraj s 20% zlavou to bude na tyzden 74 euro.. 😕
ked som miesta na plazi pozerala individualne, stalo od zhruba 110-130 euro na tyzden..
ako to je? nie je lepsie si miesto prenajat rovno tam? alebo radsej takto dopredu, kolko to moze stat? mne sa to zda straaaaaasne vela 😒

eimiky
17. črc 2009

len.petra my sme plážový servis nemali v cene a na deň to bolo 12€ v prvej rade, takže tak nejak by to malo stáť.Aj my sme mali zľavu na plažový servis, ale iba pri tom jednom vchode , nám povedali číslío ale ten bol ďalej a bolo to tam drahšie, takže so zľavou to vychádzalo asi rovnako ako v tom vchode čo sme mali bližšie.Majú to opatrené veľmi dobre. informuj sa na mieste, to bude asi najlepšie, ale hneď prvý deň, lebo to sa hneď minie a aby ste dostali fleka 😉
lera77 typ mám jeden pri ceste hľadaj Lignano nie Lignone, lebo netrafíte.A ubytovanie v najväčšej sezóne by som si rezervovala dopredu

len.petra
17. črc 2009

eimiky.. okej, takze asi bude najlepsie prenajat si to piamo na mieste.. 😉 dakujeeem ..

a este mam otazocku.. nie ej to velmi daleko, ked by sme boli 600 metrov od mora? vy ste boli ako? my to mame hned vedla parco Hemingway