Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lenkao
30. kvě 2014

@mart.s. tak ale predpoved vedia spolahlivo predpovedat na 3dni, toto sa moze este sto krat zmenit 😛 ale tak my sa tesime nech uz bude ako chce 😀

lenkao
2. čer 2014

No uz sa nam to krati, pomali zacinam aj balit. Piatok rano smer Ba k sestre a potom v noci smer IT. Uz len doriesit co zo psom kedze moja mama musi ist na rehabilitaciu a nemoze ju postrazit

cibka1
2. čer 2014

@lenkao v dobrom závidím. Aj ja už sa teším. Prajem krásnu dovolenku a držím palce, aby vyšlo počasie.

mart.s.
2. čer 2014

@lenkao to už máte opravdu za chviličku. Taky ti přeji, aby jste se tam měli krásně. A co vzít pejska s sebou?

lenkao
2. čer 2014

@cibka1 @mart.s. dakujem, uz keby sme tam boli. Psa zobrat nemozeme, jednak neviem ci tam mozu a ona zmeny znasa zle, len pisty a trasie sa. Dovolenku si chcem uzit a nie sa tam s nou zozierat. To by sme s nou ani po ceste nemohli nikam ist a pol cesty by prepistala. Ja neviem co toto je za psa 😕 uz od kedy sme ju priniesli je taka. Najviac ma hneva ze nikto nie je ochotny pomoct 😖

mart.s.
2. čer 2014

@lenkao aha, tak to je jasné. Já totiž, že moje sestra si s sebou do Itálie vždy psa bere. Ale jemu cestování nevadí. To víš, s tím hlídáním je to asi těžké. Chce to někoho, kdo ji zná. Já třeba bych se cizího psa neodvážila hlídat, protože člověk nikdy neví, jak zareaguje.

lenkao
3. čer 2014

@mart.s. No jasne ale nas mali jazvezik to je taky maznak postelovy. Len ona je naviazana strasne na ludi a zo vsetkeho vystresovana. Uvidime ako to s nou dopadne. Je to taka komplikacia na poslednu chvilu

mart.s.
3. čer 2014

@lenkao tak to ti přeju, abyste někoho na hlídání sehnali 😉 .Stejně se jí bude chudince po vás stýskat 🙂 . a co, už balíš? Jé jak já ti závidím. Mně ty poslední dny vůbec neutíkají 🙂 .

lenkao
3. čer 2014

@mart.s. ano pomalicky uz balim a chystam nech to nerobim na poslednu chvilu pri malom 🙂 Ani nebudes vediet kedy a uz bojjdete aj vy.

mart.s.
3. čer 2014

@lenkao já sice ještě nebalím, ale už taky dokupuji takové ty drobnosti na cestu. Ještě například potřebuji jedny sluneční brýle a manžel kraťasy.... no co ti budu povídat. My vyjíždíme ode dneška za dva týdny. Klukům se už ani nechce do školy - jak se nemůžou dočkat 🙂

lenkao
3. čer 2014

@mart.s. no moja zajtra ani nejde lebo idu na vylet tak uz som ju nechala doma nech si porobi nejake veci do skoly co vymeska nech potom toho nema vela. Takze len vo stvrtok pojde. Ale tiez mi treba este do mesta skocit. Asi zajtra vybehnem este lebo na krv s malim idem

mart.s.
3. čer 2014

@lenkao copak? Snad ho nemáš před dovčou nemocného?

jajkax
3. čer 2014

Holciny co tam sledujete pocasi...pisnete sem pak malou predpoved...ale jen priznivou🙂 jedem 21.6. Uz po 4 do villagio tivoli.uz se nemuzem dockat🙂

mart.s.
3. čer 2014

@jajkax jé ahoj, už jsi tu dlouho nebyla 🙂 . Takže zase do Tivoli 😉 ? Neboj, dáme vědět. Já jedu ve středu před tebou tak napíšu z cesty .

lenkao
3. čer 2014

@mart.s. Nie nieje chori len ideme na imunologiu na testy. 🙂

jajkax
3. čer 2014

ahoj marti,jo jo zase tam...jsme tam spokojeni.jezdime s prateli,maji taky male deti tak si to vzdy prima uzijem,v lunaparku jsme kazdy vecer🙂 obcas sem nacihnu ,ale uz jsme tam prece jen parkrat byli tak tu uz tak nedychtim po informacich🙂

mart.s.
4. čer 2014

@lenkao tak to je dobře. Jen jsem se lekla, jestli jste neonemocněli před cestou 😉 . Toho se já vždy nejvíc bojím. Aby někdo z kluků něco nechytil a nezůstali jsme doma 😒 .

mart.s.
4. čer 2014

@jajkax tak to je fajn. My už taky jedeme poněkolikáté na stejné místo. Akorát letos až koncem srpna. Teď vyrážíme do Kalábrie. Tak ti přeju, ať vám vyjde počásko a ať si to tam zase krásně užijete 😉

martinabre
5. čer 2014

Prosím jel někdo do Bibione s 1,5 letým cca dítětem? Máme holčičku, má teď 15 měsíců a k tomu 9-ti letého kluka. Od jeho 2,5 roku jsme jezdili Bibione každý rok, vloni jsme teda s miminkem nebyli nikde. Letos řeším dovču, ale on jinam než do Itálie nechce - chtěla jsem něco v čr. Tak pořád váhám s tou malou. Případně nějaký tip na ubytování, kdyby naše cestovka už měla plno?

mart.s.
5. čer 2014

@martinabre já jsem tam byla s malým, když mu bylo 8 měsíců a v pohodě 😉 .

mart.s.
5. čer 2014

@lenkao ahoj, tak povídej! Už jste sbalení? A jak se těšíte? Máš už cestovní horečku? 😀 Můj manžel vždy den před odjezdem strašně nadává, kolik zase máme věcí (a že snad bez postelí vezeme celý barák 😀 ),a že se mu to v žádném případě nemůže vejít do auta 😀
A viděla jsi jaké vás čeká krásné počasí 😵 . Samé třicítky 😉 .
http://www.zoover.co.uk/italy/veneto/bibione/we...

lenkao
5. čer 2014

@mart.s. este nie ale uz tak na polovicu. Akurat som dozehlila nejake veci a idem balit nase veci 😀 Ale tiez toho je kopec uz teraz ale verim ze nejak to tam napraceme 😀 Pocasie som videla tak dufam ze sa nepokazi 😀 Lutujem ale ze som detom vacsie kufre nekupila ale aspon ze maju tie prirucne kufriky 😅

mart.s.
5. čer 2014

@lenkao já letos jeden velký kufr přikoupila, protože syn jede se školou na podzim do Švédska.Tak snad to sbalím líp 😀 . Neboj počasí budete mít krásné. Já už bych taky nejraději vyrazila. Ty poslední dny vůbec neutíkají. A takové to závěrečné balení vždy nesnáším. 😀 .
No přeji ti , ať vám ta cesta rychle uteče, ať nechytnete nikde žádné zácpy - a hlavně si to tam krásně užijte. A až se vrátíš, tak nezapomeň napsat, jak jste se tam měli 😉 .
Jo a udala jsi nakonec toho vašeho pejska?

cibka1
5. čer 2014

@lenkao aj ja prajem krásnu dovolenku a šťastnú cestu.

lenkao
5. čer 2014

@mart.s. @cibka1 Dakujem. Hlasim ze uspesne pobaleny aj nalozeny v aute tak len mali zaspi a idem do sprchy zo seba urobit cloveka a rano sa moze vyrazit 😀 Som celkom spokojna ako sa to pomestilo, dokonca sa mi bugina vosla do kufra co som necakala lebo mame ine auto a tam som to neskusala. Ale mam jedem kufor medzi autosedackami ale inak vzadu nic nemame tak uplna pohoda. Bude aj kam dat tie kvetinace talianske tak dufam ze budu mat 😀 Co sa tyka psika tak sa mi ponukla jedna mamina tu z kona ze mi ju postrazi tak sa na nu boli dnes pozriet 🙂 Ja sa isto provokativne ozvem z plaze kdde je Wifi a poslem vam foto 😀

cibka1
6. čer 2014

@lenkao tak šťastnú cestu a kráááááááááááááásnu dovolenku. Aj mne už sa to kráti. Ešte 6 týždňov. Určite pošli foto...

dakota14
6. čer 2014

@lenkao šťastnú cestu počko vám výjde super my ešte čakáme máme to za 62 dní 😀

nelca19
9. čer 2014

@lenkao ahoj...čítam, že si bola v lignane na dovči, tiež sa chystáme, no neviem sa rozhodnúť kde presne. Asi by som si vybrala sabbiadoro,no chcela by som niekde blízko pešej zony, kde to večer žije, kde je veľa obchodíkov, kaviarní,reštík. Nevedela by si mi poradiť. pozerala som tento aparthotel Albatros,no neviem či nie je trochu odruky http://www.albatroslignano.it/en/Web/Aparthotel/. Dúfam, že neotravujem, a za rady ďakujem 🙂

jaron
9. čer 2014

včera sme sa vrátili z Lignano Sabbiadoro a bolo výborne
počasie sa pozvoľna otepľovalo od prvého dňa. More bolo pre mňa prijateľne teplé a celkovo sa nám veľmi páčilo. Prikladám aspoň zopár fotiek.

elisa1306
9. čer 2014

http://www.booking.com/cityspecial.cs.html?aid=...
Minuly rok jsme byli s rodinou v Caorle cca 2 km od v residenci Luna rosa muzu doporucit rodinam s detmi.