Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

snupik
17. kvě 2010

Holky, naši se v neděli vrátili z poznávačky z Itálie:bylo prý krásně teploučko🙂no, prostě bájo....já bych se toho počasí nebála 😉 tedy doufejme🙂do 18 stupňů bych tedy asi nevlezla 😀 brrrr...ale tak co by se dalo dělat 😝

evulik6
17. kvě 2010

Nebojte baby, bude teplo...ved este dva mesiace... to sa spravi. Ja som zatial mala vzdy pekne pocasie na dovolenke 😉 😎

mart.s.
17. kvě 2010

Snupik, to jsem tam byla v Lignanu na škole v přírodě a bylo to jedinkrát, co jsem zažila v Itálii fakt ošklivo. Nejen , že moře bylo studené( my jsme se tedy koupali, ale fakt nic moc 😀 ) , ale i venku byla zima a i dost pršelo. Naštěsíj jsme bydleli v takových jednopatrových domečkách s krbem. Takže se tam dalo zatopit. To byste holky ale nevěřily, jaký je v Itálii problém sehnat dřevo 😀 😀 😀 . Oni italové totiž nemají v tého oblasti skoro žádné stromy, protože si je vykácili na stavbu Benátek. Mají akorát ty své slavné větrolamy. Takže abychom si mohli zatopit, chodili jsme večer za jeden supermarket na dřevěné bedýnky. Naštěstí se pak ke konci oteplilo 😉 .

evulik6
17. kvě 2010

Fuuu Martinka tak to si neviem ani len predstavit... ty kokso... az ma striasa 😀 Nechcela by som zazit take nieco na dvoce, uz sa jej nevieme dockat...vsetci traja 😒

mart.s.
17. kvě 2010

No řeknu ti, kdybych tam zažila takovou zimu s dětma, tak bych uvažovala, jestli nepojedem domů ☹ . To jak jedeme v srpnu k tomu jezeru, tak tam jsme měli loni topení. Asi jsou tam na zimu zvyklí 😀 .Ale my jsme tam měli taky přes 30 stupňů.

evulik6
17. kvě 2010

Ale nestras, to sa nesmie stat. Podla mna tam bude kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

mart.s.
17. kvě 2010

Já taky věřim, že bude 😉 Holky a jak silné budete kupovat opalovací krémy?

evulik6
17. kvě 2010

Matka to ja este neviem, ale pre seba asi tak 6-ku, pre muza asi 8 alebo 15. Maleho som minuly rok natierala 15kou a v pohode... takze asi kupim taky ako som mala. Neviem este.Zalezi aj od toho ako to bude vypadat s teplotami 😉

mart.s.
17. kvě 2010

Jo, tak to já jsem tam měla sebou daleko silnější. Myslím, že jsem nás natírala nějakou třicítkou a určitě jsem tam brala na první dny i padesátku 😉 .

evulik6
17. kvě 2010

Ja pouzivam normalne 6ku, lebo mam dost snedu pokozku, tak mne to staci, a maly mal 15ku minuly rok a pohoda. Neviem ako sa vola, ale je perfektny, vobec ho nespalilo. Nejaka lekarska kozmetika to je. Ale mali sme po ruke aj 50ku samozrejme, len sme ju vobec nepouzili 😉

mart.s.
17. kvě 2010

To já Péťu slabším krémen než je třicítka ani mazat nemůžu, protože, když byl malý, tak se mu dělala ta lsuneční vyrážka. Takže se mi to nechce riskovat.

evulik6
17. kvě 2010

aha...ved jasne...kazdy vie ako co treba... Ja vzdy beriem pre maleho aj silnejsi aj slabsi faktor. Uvidime nooo...

Tak ja sa pre dnesok lucim, idem dat drobca buvat. Zelam pekny zvysok vecera a dobru nocku 😉

snupik
17. kvě 2010

My taky trpíme s malým na sluneční vyrážku, já ji neměla jen vloni...to bylo snad poprvé...byli jsme v Chorvatsku a nesprchovla jsem se po vylezení z moře, tak jestli to bylo tím???těžko říct 😅
já už se tak těším, ted už tedy naplnoooooo 😉

mart.s.
17. kvě 2010

Taky už se straště těším. A nejhorší je , že čím víc se to přibližuje, tím se nám bude zase zdát, že to utíká pomaleji a pomaleji.Kočky, já už se taky dnes loučím. Musím jít pomalu uspávat. 😉

snupik
18. kvě 2010

Holky, tak zrovna jsem čučela na tu webcameru..dneska už je tam teploučko a kráááásně 😉 😀
za to teda tady 😖

evulik6
18. kvě 2010

ahojte babulky... ako sa dnes mate? ja pozeram jednym ockom ten nas hokej 😒

monkula
18. kvě 2010

evulik, ale nie je načo pozerať, čo? 😀 😝

evulik6
18. kvě 2010

Asi tak nooo.... ale dnes sa celkom snazili. No ved netreba sa im cudovat, polovica z nich su novacikovia, nemaju take skusenosti este. No co, ved kazdy raz zacinal. Skoda ze nevyhrali, ale ved su mladi, raz nam to ukazu, len im treba dat cas... 😉

mart.s.
18. kvě 2010

Ahoj holky, já se mám dobře. Právě mi zkončila italština. 😉 Snupik,ale i v Itálii se jim má prý zase zítra to počasí zkazit. ☹

mart.s.
18. kvě 2010

My jsme nad Kanadou naštěstí vyhráli, ale taky to bylo o fous. 😀 .Taky tam máme samé mladé kluky, protože z Ameriky se nikomu nechtělo. ☹ Ale řekla bych , že se snažej víc než jindy ty známí. Akorát se ještě ,jak říká Evulik, musej trochu vyhrát.

evulik6
18. kvě 2010

Nooo uvidime co bude o rok. U nas tam vlastne boli taky lepsejsi asi len 3ja...teda aspon co ja poznam. Co uz. Aj prehrat niekto musi, ved je to len hra.
Tak vravis, ze aj tam sa ma zajtra pokazit pocasicko??? Baby kaslite teraz na pocasie, este dva mesiace, to sa spravi, uvidite 😉 Neverim tomu ze by tam bolo skaredo, ked na to cakame ako na spasenie a prave vtedy by nam pocasie nevyslo??? Niee, urcite tam bude tepluuucko ako vzdy 😉 😎

evulik6
18. kvě 2010

Ok, tak ja uz prchaaam zase do postele, maleho uspat 😉 Tak sa maj pekne Martinka, zajtra sa stretneme 😀 😀 😀

monkula
19. kvě 2010

tak teda už oficiálne:
Ideme na BIbione... Záloha zaplatená 😎

mart.s.
19. kvě 2010

A kdy tedy jedete?

snupik
19. kvě 2010

jé 😉 a kdy a kam? 😉 😉 😉

monkula
19. kvě 2010

Snupik IP, marti, Tebe som odpovedala v našej téme 🙂

snupik
19. kvě 2010

Koukám, že jsou skoro všechny dětičky 3leté..to by si mohly rozumět, což 😉

mart.s.
19. kvě 2010

Pořád se holky dívám, jestli už někde nezveřejnili celý program na léto a zatím se dá stáhnout jen duben a květen. A jestli jsem se nepřekoukla, tak tam žádný ohňostroj není. Tak jen doufám ,že je kvůli krizi nezrušili úplně. 😒 To by ti moji malí rachejtlíci 😀 asi nepřežili.

keiko
19. kvě 2010

Tak aj ja sa pridávam záloha zaplatená...ideme do Bibione 😝

snupik
20. kvě 2010

Ohňostroj byl snad vždycky, ne?si pamatuju, jak jsem ho jako malá zbožňovala 🙂
holky, ještě poraďte, co všechno si berete s sebou:myslím jako nádobí, umývací prostředky a tak....já totiž ted četla recenze na Tivoli a jiné apt. a někteří tam i psali, že jestli nechcete pít z jejich pidi hrnků třeba čaj či kávu, vzít si svoje 😝 já si pamatuju, že tam byli takové ty bílé šálky ..větší a menší....to už ted teda ne???to mám tahnout vše?
vozíte si i třeba hadr na podlahu??