Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

certica
23. čer 2010

jeziiis, sak korcule by som zabudlaaa! 😲 dik janka, ze si mi to pripomenula. ak ich ovsem este narveme do auta 😅

janka_pn
23. čer 2010

@snupik nasla som, prosim ta, ako si teda cez nich objednavala, ako dlho to trvalo kym odpisali a ten poplatok za sprostredkovanie , tych 50 je akoze este na extra zaplatenie?? dakujem 🤐

mart.s.
23. čer 2010

janka, jestli chceš po obědě k bazenu, tak si zjisti, jestli je otevřený. Některé holky si tu dříve stěžovaly, že v Lignanu často bývá bazén od 12 do16 zavřený. Že mají polední přestávku.

janka_pn
23. čer 2010

@mart.s. dakujem za radu, len neviem ako to zistit ☹ avsak mimi mi poobede este spi, tak dame siestu 😀 prinajhorsom

janka_pn
23. čer 2010

tak tie tivoli je obsadene , tak mi aspon vypisalo... ☹

janka_pn
23. čer 2010

http://www.terra-reisen.com/page.cfm?vpath=util... co poviete?? 7 noci za cenu siestich maju akciu 😀

andrea142
23. čer 2010

ahojte

my ideme túto sobotu tiež do Talianska Bibione -Pineda .kamoška tam už párkrát bola. máme rezervovanú vilu. týždeň alebo dva trvalo kým potvrdili rezerváciu.

snupik
23. čer 2010

@janka_pn
zkus napsat přímo na jejich mail...to máš větší jistotu...

keiko
23. čer 2010

@mart.s. Slúbili to, čo nakoniec nedodržali...a napísali že malá chybička sa vloudila 😠 😠 😠 och taká som vytočená, nejde o nič vážne, len nám nezahrnuli do ceny plážový servis , ale ked som sa ich na to pýtala, odpoved bola jasné je v cene, dnes nám prišli pokyny a už v cene nie je... ☹ ☹

snupik
23. čer 2010

@janka_pn
odepsali mi hned z toho Lampa...fakt asi do hodiny i dokonce o víkendu...
50Eur je za to sprostředkování+povinný plážák a +3,62Eur kolek 🙂

snupik
23. čer 2010

jo, a pak jsme před tím ještě zkoušeli AZ group...ty mají ještě lepší ceny a plážák zahrnut už v ceně🙂

janka_pn
23. čer 2010

@snupik nechapem ako sa na tej stranke dostanem po ponuky 😕

snupik
23. čer 2010

u Lampa či az group?

snupik
23. čer 2010

az group.it
catalogo, rozklikni a máš to tam...15stránek 😉

janka_pn
23. čer 2010

@snupik group

snupik
23. čer 2010

catalogo nahoře 😉

monkula
23. čer 2010

@snupik aj my ideme cez AZ Group, teda cez ich partnerskú cestovku z brna, ale ceny majú rovnaké 😉 😉
A bazény sú zatvorené cez siestu aj na Bibi, nie le nv Lignane
a ideme na Bibione...

lucka261177
23. čer 2010

monkula to si si ista s tymi bazenami?akoze normalne od 12 do 16 je to zavrete?a ako to akoze tavru ved to su otvorene priestranstva?mi tam zakazu ist?to je trosku od veci nie?co tam mam tie 4 hodiny robit?to je akurat ked moj maly spinka ze by som mohla ist plavat a oni mi to zavru?

snupik
23. čer 2010

Moni, tak to je super...protože české cestovky to teda mají o hoodně dražší 😉

S tím zavření bazénů to bylo i kdysi..je sisesta, tak je zavřeno 😠

keiko
23. čer 2010

Tak nakoniec "naša" cestovka všetko vyriešila v náš prospech 😵 hned sa mi tlak znížil 😀
Už sa môžem tešiť na dovolenku..
Dnes prišla kamarátka z Bibione a vravela že strašne drahé ovocie tam je... 😒

monkula
23. čer 2010

@lucka261177 náš bazén bol oplotený a ujo to o dvanástej zamkol, a vrátil sa až okolo štvrtej a odomkol...
Neviem, kam ideš ty, a ako t otam majú poriešené, ale č osom videla ,väčšina bazénov bola cez siestu prázdna...
Skús si to zistiť, alebo daj link, možno je to tam napísané...

cvikla969
23. čer 2010

no mam uz na kope haldu veci,som zvedava kolko mi drahy pri nakladani do auta smari von s kufra...nejak nemozem uverit ze je to uz tento piatok... 🙂
ale aj tak uz nech sme tam lebo sa v tomto baraku zblaznim,tu vodu este furt riadne nespravili,dufam ze kym sa vratim tak budeme mat aj parkovisko zahrabane a vodari ma budu cakat s kiticou kvetou a chlebickami...

evulik6
23. čer 2010

ahojte...
my sme boli minuly rok cez Terra reisen vo villagio Lia, a tiez sme mali bazen poobede zatvoreny, tusim ze do 13tej do 15 tej. Ale bolo to uplne v pohode, ved na slnku cely den tiez nie je bohvieco. 😉

mart.s.
24. čer 2010

keiko, tak to jsem rády, že ti to dobře dopadlo ☹ .A s tím ovocem to tak strašný není. My ho tam každý rok normálně kupujem. Co si vzpomínám, tak loni tam byly dražší třešně.
A ten bazén, to je asi nejlepší zavolat do cestovky.( i když- pokud to máte objednané, tak s tím už stejně asi nic neuděláte. My jedeme do Bibione bez bazenu, ale když jsem byla v Lignanu, tak tam jsme měli bazén přístupný celý den( tedy od 8 do 8 večer) A letos jak jedeme v srpnu k Lago di Garda, tak tam je bazén taky otevřený od 8 do 20.

snupik
24. čer 2010

@janka_pn
tak co?co jsi našla??? 😉

janka_pn
24. čer 2010

@snupik tak som to vsetko preratala a prehodnotila a rozhodla : http://www.cestujte.sk/recenzie-hotelov///bora-... - bulharsko, slnecne pobrezie 😀 😀 😀 , to taliansko sa oplati ked idu aspon 4 osoby, inak ani velmi sa mi to riskovat nechce 😝 , mozno v auguste, stihnem dovtedy este dakoho nahovorit 😵 😵

janka_pn
24. čer 2010
snupik
24. čer 2010

@janka_pn
No, vypadá to pěkně 😵

cvikla969
24. čer 2010

takze idem balit.ozvem sa ked sa vratim.som zvedava na to nase zahadne ubytko.necakam zazraky,hlavne nech mi pod nohami nebehaju svabi a nekope ma elektrina 🙂
paaa