Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

aponchie
19. dub 2009

a nebojite se ,ze tak brzo to nebude jeste vyhrate to more?ja prave rikala,ze radsi posledni tyden srpen a dal pac to bude vyhrate 😎

xxmargaretka
20. dub 2009

ahojte..
sa priznam,ze mam hokej s tych mesiacov,ale predpokladam,ze sa jedna o maj,jun atd..
kuchynka je asi vsade vybavena aspon zakladnymi vecami..
my sme min rok boli 1-8.augusta a Anka bola strasne vychadzana-potnicky s toho tepla..
a co sa pocasia tyka bolo uzasne no ked sme odchadzali tak posledny den a hlavne noc sme tam mali cyklon a ako bolo par dni po nom netusim,ale viac menej nidky clovek nema istotu,ze kedy bude dobre pocko..
tento rok ideme od 22.8 do 5.9. podla info s cestovky tam min rok bolo o tom case 33st a more pekne vyhriade za cele leto takze snad aj tento rok bude OK(podotykam,ze to nam povedali uz ked sme to maly rezervovane takze nemali dovod vraviet nie pravdu)..

certica
20. dub 2009

aponchie, no my sme boli predminuly rok okolo 5.9. a to sme zial vystihli absolutnu kosu, u nas bolo vtedy okolo 11 stupnov, tam aspon nieco malo nad 20, ale som aspon dufala, ze ked uz vdzduch je chladnejsi, tak more bude vyhriate a houby, bola strasne chladna voda...
inak som kukala ceny na ich origos ITA stranke a teda sa mi zda, ze su nejake dost vysoke 😕 . akoze vzhladom na fin. krizu by to mohlo byt skor opacne

certica
20. dub 2009

inak jedna vec, co mi vadi, ze maju presne urcene dni nastupu a odchodu, cize mozes ist len urcity termin od do, tyzden, dva, tri... ale nic medzi tym. mne by napr. vyhovovalo 10 dni

xxmargaretka
20. dub 2009

ahoj certica..
10dnove zajazdy robi cestovka topholiday 🙂

aponchie
20. dub 2009

me se zda ,ze to je pres italy primo o hodne levnejsi teda 🙂

http://www.agenziateghil.it/en/appartamenti.php...

mispuli
20. dub 2009

certica:tak to jsme tenkrát byli ve stejným termínu,opravdu byla pak už docela zima a moře se ochladilo,já byla těhotná,takže jsem se pak ani nekoupala,abych si něco nepřivodila 😵 ,ale tenkrát bylo hnusně snad všude,ale tím,že už bylo po sezoně,tak jsme si došli do agentury a prodloužili si to 2 dny a úplně v pohodě,já si taky myslím,že to přímo přes italy bude levnější

kaciska
20. dub 2009

ahojky my se chystáme sem http://ludor.cz/dovolena-italie/leto/bibione/bi... nás 10 i s naší 8 měs.dcerkou .... 😵 jedeme na tot místo už po 3 je tam nádherně a pro děti ideální 😵

certica
20. dub 2009

mispuli, no ja som bola tiez tehu. kukam, ze mame zhruba 1 mesiac rozdiel medzi detmi

kaciska, my sme tiez isli cez ludor. vlastne nam uz dost davno poslali aj katalog, len som sa k nemu nejak stale nedostala 😀 a potom by som teraz radsej skusila priamo cez talianov

margaretka, dakujem za tip

eimiky
20. dub 2009

Ahojte,
my sme boli minulý aj predminulý rok v júni a počasie nám vyšlo super.. 😉 bolo krásne teplučko... More bolo zo začiatku chladné 😒 ,ale potom už ok, nebolo to až také hrozné.
Už máme aj ubytko... 🙂

certica
20. dub 2009

eimiky a kedy v juni? kde mate ubytko a cez koho?
ja chcem ist okolo toho 27.6.

eimiky
20. dub 2009

Certica ideme cez taliansku agentúru-20-27.6- www.agenziaarena.it Je to VILLA SERENA.Dnes sme to bookovali,300€.Takže celkom ok, ja som rátala aj viac.

dakota14
25. dub 2009

Ahojty dievčatá čítala som si vaše všetky príspevky. My sa chystáme do Talianska od 4. júla do Lignana. Čítala som tu pekné pochvaly na toto letovisko aj v tomto termíne tak dúfam, že sa nám dovolenka vydarí a budeme spokojní. Pred 4 rokmi sme boli v Bibione a bolo tam veľmi pekne bola to naša prvá dovolenka pri mori bývali sme v apartmánoch Baja 100 m od mora a vtedy sme boli s Turancarom. Je to dobrá cestovka s nimi sme boli viac krát nielen v Taliansku. Teraz však ideme s nejakou cestovkou z Piešťan. Mala by sa tak aj volať CK Piešťany do práve to ani neviem či je to aparthotel alebo hotel alebo len apartman CAM. Nemôžem to však nikde nájsť. Našla som len jednu jedinú fotku vyzerá dosť veľký teda vysoký mal by byť 150 m od mora a a nachádza sa v tej najrušnejšej zone. Chcela by som sa len týmto opýtať či ste tam náhodou niekto nebývali alebo či niekoho takého nepoznáte. Chceli by sme sa dozvedieť viac info, ale dúfame že tam bude pekne máme plnú penziu mali by sme mať veľký rodinný apartmán s tromi izbami spoločnou kúpelnou a kuchynou so všetkým tak dúfam že to bude naozaj tak a teším sa na to príjemné prostredie aj pre deti ktoré ste tu opisovali. Ďakujem za všetky postrehy a odpovede Lenka.

dadulaa
25. dub 2009

Ahoj dakota, aj my sa chystáme od 4.júla do Lignana, no my ideme s tal. agentúrou, ktorá sídli priamo v Lignane. My budeme bývať v apartmáne asi 300 m od mora. S tým hotelom ti neviem poradiť, no známi boli s touto piešťanskou cestovkou v Lignane pred 2 rokmi a boli s nimi veľmi spokojní, tak len toľko. 🙂 verím, že vám, a aj nám tá dovolenka vyjde a budeme spokojní. 😉

tina_
26. dub 2009

xxmargaretka, aj my sme boli predtym s Topholiday, a ked sme boli sami - resp. cez taliansku agenturu nas to vyslo lacnejsie...
Oplati sa vsak ist ozaj koncom juna-zaciatkom jula, augustove terminy su najdrahsie, ale zase pocasie je uz nie velmi dobre...

tina_
26. dub 2009

A aby ste sa uz mohli tesit...tam vam dam link na webkamery v Lignane...Ja uz "slintam" kazdy den..

http://www.lignanosabbiadoro.it/webcam_lignano_...

s touto si mozete aj rotovat, aj priblizit...my sme cez nu kyvali pred rokom našim domov... 😀 z Terassa mare

A tu su dalsie...

http://www.ilmeteo.it/portale/webcam?citta=Lign...

plus si mozete pozriet predpoved pocasia na par tyzdnov vopred, spravidla to sedi...
Inak daju sa tam vybrat aj slovenske mesta, a pravedpodobnost ze predpoved vyjde je lepsia nez ked pozeram v spravach... 🙂

xxmargaretka
27. dub 2009

ahoj tina..
ja netvrdim,ze to nevide lacnejsie,ale konkretne nas pripad je rozdiel 80e co nieje az taka extra suma aj ked aj to potesi samozrejme,ale co uz ked manzel nechce a odovodnil mi to tym,ze tu ma cestovka take poistenie,ze keby sme s akeho kolvek dovodu nesli tak nam vratia plnu sumu co taliani asi nie-ale netvrdim to na 100%
no a co sa terminov tyka kazdemu vyhovuje daco ine a mne sa teda nastastie zatial este nestalo,ze by sme v auguste a aj neskor mali zle pocasie ci chladnu vodu..co myslim,ze v juni este chladna voda je..
a mozno taliani vidu na konci juna,zaciatok jula lacnejsie nez august,ale nase cestovky nie..teda aspon co som ja pozerala..
pekny den prajem

eimiky
27. dub 2009

Počasie je nevyspitateľné, ale je pravda, že posledné roky sa to posunulo a júni býva krajšie ako v auguste, samožrejme xxmargaretka vy ste mohli chytiť zrovna tie pekné dni... 😉
My sme platili cez Taliansku cestovku len 100€ zálohu, nie plnú sumu, a máme to o 100€ lacnejšie ako cez slovenskú cestovku, rýchla komunikácia takže super 😉

xxmargaretka a aká je to cestovka na Sk ak teda môžeš dať link, pokukám ceny....

ikulka
27. dub 2009

tak aj my idem edo lignana 11,7-18,7 sa mooooc teším sme tam boli pred 11 rokmi a teraz ideme aj s malou tiež cez top holiday tak uvidíme ako bude

mispuli
28. dub 2009

ahoj,tak jsme si to včera taky domluvili,taky přes místní taliány a platíme zálohu 100 euro za apartmán,zamlouvali jsme 2,vychází nás to tak nějak přibližně stejně jako tady.Jedeme od 13.6 na tejden 😉

dakota14
30. dub 2009

Dadulaa ďakujem za info o cestovke z Piešťan si ma upokojila keď s nimi boli spokojný tak myslím že to bude ok. tina_ diky za super odkazy na webku tak prajem nech sa vám všetkých vydarí dovolenka 2 mesiace ujdu ako voda už sa veľmi tešíme ešte predtým 3 týždne liečenia a šup ho k moru budeme vyčvachtaný až až ale treba si aj oddýchnuť 🙂🙂🙂 😀

bramburka
3. kvě 2009

holky tak ja nevim, ten kemp, co jsem si vybrala je sice hrozne laciny, ale jsem etd nejaka rozmazlena last minut z řecka, dá se jet přímo k moři s bazénem do 10 tis na 12 dní....? to je super nabídka,

co jste vybrali za hotel - apartman - v Lignanu u moře - přímo - s bazenem?

zuzana581
4. kvě 2009

Tak ja som už zaplatila zálohu za dovolenku. Ideme do Lignana, camp Sabbiadoro. Od 22.8.-28.8. Velmi sa tešíme. Rezervovali sme to priamo cez ten camp. Bol tam už niekto??? Tu je link: http://www.campingsabbiadoro.it/html_site/prima...

jaku
4. kvě 2009

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost případně odkaz na nějakou it. cestovku co nabízí dobré apartmány v Bibione Pineda nebo Bibione-Lido del Sole? V Lignanu jsme byli, je to tam hezký, ale chce to mít s sebou dost peněz na různé atrakce, kterých tam je opravdu pro děti hodně. Jinak velké rušné město, je tam hodně "živo".

bramburka
4. kvě 2009

Zuzko. my tam asi pojedeme, porad ale nevime, ze je to dal od more, hm....

zuzana581
4. kvě 2009

BRAMBURKA, tak píšu, že 250 m od mora, tak to nie je vela.

pepies
4. kvě 2009

jaku skus rakusku cestovku Terra Reisen. Ma vela ubytovania v Taliansku a super ceny.

my ideme do Grada, camping Punta Spin ****, super bungalovy aj s vonkajsim krbom na grilovanie ...... je to priamo pri plazi .....

http://www.puntaspin.it/cz/camping-grado/campin...

keby sme si to chceli objednat priamo cez camp, vyslo by nas to raz tak draho .....

Bramburka takze stale nie si rozhodnuta? my uz to mame zaplatene a ani nie za 2 mesiace ideme, juchuuu 😉

Zuzana581, pre mna je 250m od mora dost, ale to kvoli tomu, ze mame male bejby. A treba pocitat s tym, ze ked napisu 250m, tak je to 350m 😉

bramburka
4. kvě 2009

Pepies, no stale nejsem, hruza co? No protoze ted jsou strasne laciny last minute řecko, takže jsem nasla Zakynthost, 8900 kč a primo u more s bazenem se vsim vsudy, takze ted vahame, ze asi nakonec poletíme tam. Aspon jistota počasí. Jsem prostě nemožná. Tvuj kemp jsme puvodne chteli taky ale odradilo na s to, ze tam enni zadna zabava, takovyto - dítě ti usne v kočárku a ty se jdes projít do obchudku, restauraci... proste malinko rušno, tam tedy není nic - googlovala jsem to na mapě.

pepies
5. kvě 2009

ahoj bramburka, tak to uz pockaj na last minute, ked si nevyuzila firtst-moment.
Zakyntos ano, je tam nadherne, ale tiez nemyslim, ze v strediskach je nejako rusno.......... Je to ostrov pre romantikov .............
My uz mame nejake mensie plany ist do Benatok, do Aqua Parku,do ZOO - proste pochodit aj autom, ale pochybujem, ze to vsetko stihneme, tyzden je velmi malo, tak budem rada, ze si trosku oddychnem - teda s 10 mesacnym dietatom je to tazke, no neviem, neviem, uvidime.
My sme chceli zasa klud, rusny mame cely zivot, tak hadam dame aspon tie Benatky lodou ........
A v campe mame vsetko, co potrebujeme ......... bazeny, restauraciu, obchod ...........
Daj potom vediet, ako si sa rozhodla ...... 😉