Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

tanab123
21. črc 2013

@sorciera24 čo sa týka agentúry Abitare z minulého roku, tak nechápem, prečo nás nechceli ubytovať skôr, aj keď sme sa u nich hlásili asi o 10h ráno, pani v agentúre nám dala akurát parkovacie číslo do areálu Rezidencie Marco Polo, ale kľúče dať nechcela s tým, že máme prísť až po 15h, že oni majú externú upratovaciu službu a preto tie kľúče nám dať nemôžu skôr. Ale inak sme s nimi boli spokojní. Boli v tom termíne s nami aj moji rodičia, ale oni išli cez agentúru Unitas Marina do vedľajšej Rezidencie Cristallo a im dali bez problémov kľúče od apartmánu hneď ráno o 9h. To bolo super, aspoň sme sa mohli u nich s deťmi zložiť, inak by to bolo horšie vydržať s deťmi od rána do 15h bez apartmánu. Niekto sa tu pýtal, či v Abitare majú českého alebo slovenského zástupcu, takže nemajú, dá sa s nimi dohovoriť po nemecky a anglicky. V Agentúre Unitas Marina naproti tomu majú aj českú delegátku, takže no problem 🙂

kuwait
21. črc 2013

tanab nechces radsej rezervovat hotel na booking.com?My to tak robime a nemame problem,iba ak je to sukromny byt to sa nam stalo ze bol problem ale booking.com to hned vyriesili

tanab123
21. črc 2013

@kuwait my uz rezervovane mame cez taliansku agenturu a sme spokojni. Minuly rok sme to tak isto spravili a tiez sme bolo spokojni. Co sa tyka klucov od apartmanu, v zmluvnych podmienkach sme mali uvedene,ze nas ubytuju po16h,takze s tym sme pocitali, hoci sme dufali,ze to bude skor. Mna len zaujalo,ze sorciera24 pisala, ze ich ta ista agentura ubytovala pre obedom, ale oni mali ine ubytko, tak asi preto🙂

sorciera24
21. črc 2013

@tanab123 hej, hej, my sme mali ubytko v malej vilke Rosa, takze tam mali take upratovacky, co to hned upratali, preto nam dali kluce, vy ste mali asi iny komplex ako pises..... teraz nebude problem, uvidis a mnohi odchadzali uz v piatok poobede, takze stihaju upratat (je tam vela Danov a Holandanov a ti to balili skor 🙂 )....a ano, je tam ta verejna palz hned...presne ako na mape, pekna siroka, my sme chodili tiez len na verejnu 🙂

tanab123
21. črc 2013

@sorciera24 super, to som rada, uz sa velmi tesim 🙂

marsy77
21. črc 2013

@tanab123 ahoj..my ideme do Cristallo..prosim ta ..ako boli spokojni s ubytkom? ako sa vola agentura, co je pod cristallo? bola tam CZ hovoriaca delegatka? bola na blizku neplatena plaz?? mozu byt na neplatenej vlastne slnecniky....dakujem

tanab123
21. črc 2013

@marsy77 ahoj. Naši boli v Cristallo cez agentúru UNITAS MARINA, tato agentúra má aj českú delegátku, klúče dávajú v pohode ráno. Rezidenciu Cristallo majú v ponuke viacere agentúry, takže záleží od toho. Cez ktorú idete vy? Verejná pláž sa nachádza pár metrov napravo od Cristalo, je to myslím číslo 19. Čo sa týka ubytovania, naši boli veľmi spokojní, nebol to žiadny luxus, ale čisto, veľká terasa,mali menšiu izbu pre 2 max. 3 osoby. V areáli rezidencie bazény, jeden detský, priamo v rezidencii menšia pizzeria a malý obchodík s potravinami a drogériou.

tanab123
21. črc 2013

@marsy77 na verejnej pláži môžeš mať čokoľvek vlastného vrátane slnečníka, lehatka alebo detského stanu. Je to vyhradený úsek od mora až po koniec pláže, čiže môžte si rozložiť všetko aj hned pri mori, ak sa Vám ujde miesto 🙂 My sme to robili tak, že ráno jeden z nás išiel na pláž k moru zapichnúť slnečník a rozloziť jednu plachtu, potom okolo pol desiatej sme prišli aj s deľmi a rozložili ostatok. Cez obed sme znovu na pláži nechali zapichnutý slnečník, aj rozložený detský stan, do ktoreho sme nahádzali poskladané lehatko a uteráky, ostatné osobné veci sme samozrejme zobrali do jednej tašky a šli sme na izbu, potom okolo 16h znovu na naše miesto na pláž do tej 19h.

marsy77
21. črc 2013

@tanab123 velmi pekne dakujem za info 🙂

marsy77
21. črc 2013

@tanab123 este sa opytam...s parkovanim je to ako? na parking pred rezidenciu sa da az poobede??

tanab123
21. črc 2013

@marsy77 Parkovanie je možné od rána, naši dostali od agentúry kľúč, ktorým sa odomkýnala vstupná rampa na parkovisko, píšu síce, že je obmedzené parkovanie do obsadenia, ale je dosť veľké, takže nie je problém, vždy sa našlo voľné miesto. Ale asi všetko záleží od agentúry, treba sa na to pýtať a žiadať aspon parkovanie, ked už nie ubytovanie.

peta1510
21. črc 2013

@sorciera24 Prosim ta,cez aku agenturu ste isli? Je mozne zajednat si ubytko aj teraz,cca tyzden pred odchodom,ci bez sance?alebi ist na blink?dakujem🙂

jorsulova
21. črc 2013

Ahojte baby, my sme boli v Bibione uz 7 x ja to tam zboznujem, ale teraz ideme po 10 rocnej pauze znovu. Odchadzame teraz v sobotu, poradte restiku kde sa da najest za normalne peniaze, nech nebeham z restiky do restiky a nezistujem ceny...... Kolko vam travala asi tak cesta? My sme z prievidze a ratame cca tych 8 hodin? aspon tolko nam to trvalo pred tymi paaar rokmi, nieco sa zmenilo? Nieco na co si dat pozor? Alebo nieco nutne co si zobrat so sebou? Bude to asi brutal cestou, ale pojdeme v noci snad to decka dobre zvladnu. Mame 4 rocneho a rocneho

jorsulova
21. črc 2013

@peta1510 pozri booking.com my sme objednali teraz pred par dnami a ideme v sobotu do bibione

peta1510
21. črc 2013

@jorsulova ja som to nedavno pozerala a zdalo sa mi to drahe 🙂 neviem,ci som zle navolila nieco.Mozes mi poslat do IP,co ste si vy zajednali?Inak,my by sme tiez isli po 27.7:)

jorsulova
21. črc 2013

Tu som napr. vyselektovala bibione od 27.7 cize teraz v sobotu na tyzden, podla ceny. Neviem ci to pojde otvorit

http://www.booking.com/searchresults.sk.html?si...{};dest_id=-111592;dest_type=city;inac=0;interval_of_time=undef;redirected_from_city=0;redirected_from_landmark=0;review_score_group=empty;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi;ss=Bibione;ss_all=0;ssb=empty;ssne=Bibione;ssne_untouched=Bibione;order=price_for_two

jorsulova
21. črc 2013

tak je to tam nadivoko niekedy s tym hladanim na tejto stranke, tiez nam to niekedy haprovalo. My ideme do rezidencie boschetto. Sme dvaja dospeli, jedno 4 rocne dieta a jedno rocne dieta, cena za cely apartman 560 eur.

peta1510
21. črc 2013

@jorsulova to je super cena!My sme na tom s obsadenim podobne,jedno 5r. a jedno 3r.dieta.Len my by sme chcelis na 10 dni.Nesla mmi ta stranka otovrit.

peta1510
21. črc 2013

@jorsulova mne to uz pise,ze v tom termine maju obsadene.Vy idete s detmi sami,ci so znamymi?

jorsulova
21. črc 2013

nase ubytovanie je uz obsadene v tomto termine brali sme posledny volny apartman ale ostatne co ti tam vyhodilo v tom mojom linku su volne.
Ved to ze ideme sami, hladala som niekoho kto by sa pridal na aute aby sme mali spolocnost ale nenasli sme....

jorsulova
21. črc 2013

do bibione sa nastupuje len v sobotu, takze bud na tyzdne alebo na dva od soboty do soboty. Nahodte si do vyhladavaca bibione nejaky termin od soboty nastup, zoradit podla ceny a vyhodi tam tie vilky

peta1510
21. črc 2013

@jorsulova my tiez nemame ziadnych partakov🙂 pozeram tie terminy,mam nahodenych 10 dni,ale vyhadzuje mi to ceny za 1690 a vyssie🙂 Deti berie uz ako plne ratanu osobu.Ten link mi nezobrazilo.

jorsulova
21. črc 2013

pockajte pozriem vam ja napisem vam sukromnu spravu

peta1510
21. črc 2013

@jorsulova Uz mi to otvorilo.Tie vysoke ceny mi nahadzuje na tych 10 dni,ale to je uz ubytko v hoteli,nie v tych rezidenciach,lebo tie su fakt len na 7 a 14.

jorsulova
21. črc 2013

ano ano preto lebo ste nedali ten termin sobota - sobota

maca79
21. črc 2013

Ahojte, my odchadzame v utorok v noci. Ideme cez nasu cestovku, lebo sme chceli ist na 10-11 dni a to som cez .it agentury ani nenasla.. A dokonca mam pocit, ze to cenovo vychadza velmi podobne, lebo my tam uz mame napr. plazovy servis
a parkovanie v cene pocas celeho pobytu, co cez agenturu este treba naratavat.

peta1510
21. črc 2013

@maca79 a cez aku cestovku idete?

maca79
21. črc 2013

Cez TOP holiday...velmi mila a ochotna pani, ktora sa venuje priamo Lignanu uz niekolko rokov, presne vie k ubytkam vsetko povedat a aj tam robi priamo delegatku. Ideme 1x, ale citala som na nich len same pozitiva.. Skus pozriet ci nieco nemaju, lebo viem ze min.tyzden este mali nejaky volny apartman na 11 dni.

sorciera24
22. črc 2013

@peta1510 mz sme sli tento rok cey marinablu.it minulz rok sme boli cey agenyiu abitare.....treba si poyriet ich stranku, prip. stranku lignano.it, co je este volne a napisat im....na blind neodporucam, to nefunguje ako v HR a vacsina toho je uy obsadena.....

sorciera24
22. črc 2013

@maca79 ano, dobra, ale predrazena cestovka.....my sme tiez s nou boli 1krat.....ok, ale ked som yistila, ye s Talianmi sa da ist do tych istych apartmanov tak o 200E lacnejsie }tak sorry, to ma prehnane....) za to mam zapaltenu cestu....