Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

janula17
23. čer 2015

@gabika2001 ahoj, my sme boli v Jumbo Bibione pred 2 rokmi, velka spokojnost 🙂 Apartmany velke, ciste, k moru ozaj na skok. Jedine co sa vecerneho ruchu tyka tak ten bol kusok dalej, to si treba zaslapat. Ale vidim, ze ty uz mas velke deti, tak to nebude problem. Nam sa tam velmi pacilo

janula17
23. čer 2015

tento rok ideme pre zmenu do Lignana 🙂 predpokladam ze to bude velmi podobne letovisko, kedze to je hned vedla. Ideme cez taliansku cestovku sem
http://www.agenziaarena.it/en/affitto/?request=...
Ale chcela by som sa spytat, ako je najlepsie zajednat plazovy servis? Ci na mieste, ci cez nejaku stranku, alebo priamo cez agenturu? Aby sa nam uslo miesto vedla seba a nepreplatili sme nejako... Minule sme mali cez cestovku, tak sme neriesili, teraz to v cene nie je

lenka0283
23. čer 2015

baby poradte nejaky lacny a dobry apartman v bibione pre 3 clennu rodinu na august.CHceme len dcerku zobrat k moru.Dakujem

bublinka127
25. čer 2015

@lenkao ako bolo? cesta? pocasie???

dakota14
2. črc 2015

@janula17 ja som plážový servis objednávala cez stránku lignano.it zroluj dole je tam dáždnik na to klikni a uvidíš celú pláž podľa toho v ktorom sektore približne budete si objednajte vyberieš si tam aj lehátka aké chceš lebo teraz už bude sezóna a ked tam prídete dajú vám dáždniky dosť daleko od mora a takto ak ešte sú voľné tak budete blízko mora aj blízko seba a platí sa to prevodom normálne kartou zaplatíš a čo ti pošlú na mail vytlačíš a tam už len dáš papier do okienka v sektore kde si si to objednala a oni ti vytlačia lístok aj kontrolný ti to tak zopne dokopy a máš ale tuším sa to neplatí celé ale iba nejaká časť a ostatok sme doplácali tam 🙂

sewentynka
9. črc 2015

Prosim Vás a ako je to na platenej plážI, keď máme k apartmánu 1 plážový servis v cene, ale sme 4. Budú si môcť ostatní rozložiť pri lehatko deku alebo uteráky, či ani to sa nesmie a musíme dokúpiť servis? Ďakujem

janula17
9. črc 2015

@sewentynka moze sa, aj my sme styria 🙂 zas take prisne to tam nebude hadam...

sewentynka
10. črc 2015

Ok, ďakujem. O chvíľu odchádzame, dúfame, že vyjde pocasie.

betie
14. črc 2015

kočky, dá sa mýto na diaľnici zaplatiť aj bezkontaktnou kartou? Ďakujem.

kim_rossi_stuard
5. srp 2015

@mart.s. prosim ta aky je rozdiel v tych castiach Lignano? 😕 😕 😕

sewentynka
5. srp 2015

Ja poznám len sabbiadoro, ale vraj to je najrusnejsie...

norca23
13. srp 2015

Ahojte dievčatá všade čítam, že v Taliansku sa dá väčšinou ubytovať od soboty do soboty, je to pravda ? 😒 My by sme chceli ísť tak od utorka do utorka alebo od stredy ale ako sledujem tie fóra a cestovky tak to asi bude problém... Nemáte s tým niekto skúsenosť ? Neviem nikde nájsť žiadny súkromný kontakt na apartmány, že by som im skúsila napísať a vybaviť to ,neviete mi niekto pomôcť prosím ? ďakujem ;)

mart.s.
13. srp 2015

@norca23 záleží na tom, kam chcete jet. V Bibione je to ale trochu problém. Zkus se podívat na booking.com .Tam najdeš ubytování i od úterka do úterka

mart.s.
13. srp 2015

@kim_rossi_stuard omlouvám se, ale v Lignanu se moc nevyznám. Já jezdím léta do Bibione.

teraolli
13. srp 2015

@mart.s. Dobrý den, koukám, že máte zkušenosti s Bibione. Hladám tam na začátek září apartmán blízko moře pro 3 osoby + 10M miminko. Doporučila byste mi něco, kde jste byla spokojená? Děkuji 🙂.

mart.s.
18. srp 2015

@teraolli mi jedeme di Bibione teď v pátek, jsme sice 4, ale máme pronajaté ubytování pro 6. Takže nevím jestli by to pro vás nebylo velké.

teraolli
18. srp 2015

@mart.s. Už máme vybráno a zaplaceno 🙂. Jsme tři dospělí a mimčo a pronajali jsme si mezonet pro 5 🙂. Máme rádi prostor.

mart.s.
18. srp 2015

@teraolli ááá takto jsme na tom podobně. My taky. Už několik let jezdíme do takového menšího domečku pro 6. Také máme rádi prostor. Takže - 2 ložnice, obývák a kuchyň 😀. Přeji hezkou dovču.

danielalenja
28. srp 2015

@mart.s. prosim vas nemáte nahdou nejaky kontakt osoby ktora prenajima ubytovanie vo vile alebo dome ...lokalita nieje podstatna dakujem

lily1983
7. črc 2016

@janula17 ahoj, to je cena za celý apartmán na týždeň? (aj keď sme traja?)
nie je to myslené na 1 osobu na týždeň? ďakujem veľmi pekne..ceny zatiaľ najlepšie čo som našla ak je to teda tak ako si myslím.. 🙂

janula17
19. črc 2016

@mart.s. ahoj Martusko, aj tento rok jedete do Bibione? Este si tusim nepisala 🙂
My sme boli pred dvoma rokmi, minuly v Lignane a teraz zase Bibione ale do kempu. Nepoznas kempy v Bibione, alebo nepocula si do ktorého nejet alebo nejake info.... dakujem

janula17
19. črc 2016

@lily1983 nejako som prehliadka tvoju spravu, prepac. Ako si to vymyslela, idete sem? ano je to cena za apartman na tyzden 🙂 najlepsie je priamo cez tal. cestovku ist urcite

lily1983
26. črc 2016

@janula17 Ahoj Janula, nevadí, dakujem za odpoved.zatial sme nič nezajednali, nevieme sa dohodnuť, ja chcem ist do talianska a mangel do chorvátska, odrádza ma od talianska jedine špinavá voda, som počula že je špinavá v Lignane..je to tak?ja som tam bola už veľmi dávno, toto si nepamätám... 😒 Ďakujem

janula17
27. črc 2016

@lily1983 voda nie je ze spinava, ale nie je priezracna ako v Chorvatsku. Je zmiesana s pieskom, takze sa zda byt zakalena, to je vsetko. Spinava m,oze byt po burke, ked prinesie riasy a roznu spinu, to ano, ale to mas vsade. Ak mas deti a nechces ist daleko tak urcite odporucam 🙂 a nevahaj dlho, zachvilu nic dobre nezozenies

mart.s.
2. srp 2016

@janula17 ahoj, už jsem myslela, že letos nejedeme. Ale dnes jsme si na týden zaplatili domeček. Jedu tedy jen já s dětma. Manžel musí do práce 🙂 . Vyrážíme 20.8..

mart.s.
2. srp 2016

@janula17 bohužel kempy tam neznám. My jsme vždy jezdili do nějakého domečku nebo apartmánu.

mart.s.
2. srp 2016

@lily1983 špinavá voda tam opravdu není. Vždyť Bibione má EMAS a modrá vlajka. Jak píše janula17 , je to tím pískem.

janula17
3. srp 2016

@mart.s. ahoj, tak aj my ideme ten termin. Akurát rozmyslame, ze kedze ideme do kempu a aby sme sa vyhli zacpam tak pôjdeme az v nedelu nadranom 21/8. Skusime do kempu tento rok, tak som zvedava 🙂

mart.s.
3. srp 2016

@janula17 já doufám, že fronty už nebudou, když je to poslední týden. Loni jsme tak jeli taky a cesta byla v pohodě 🙂. Doufám, že bude pěkné počasí.

mart.s.
3. srp 2016

@janula17 a kam jedete do kempu do Bibione nebo do Lignana? A chcete jet pod stan nebo do nějaké chatky?