Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

masinka
9. črc 2010

ahojte
baby, vy co mate krpce este nie skolopovinne, preco chodite v najvacsej a najdrahsej sezone ?
My chodime mimo sezonu a stoji to stvrtinu (tento rok sme boli koncom maja, bolo tam okolo 22 stupnov, v pohode sa dalo kupat, stalo to na 13 dni 255 EUR - bilocal -apartman pre 4 osoby s velkou kuchynou a izbou + plazovy servis v prvom rade). Minuly rok sme boli koncom septembra (27-29 stupnov) a 17 dni vyslo na cca 350 EUR.
Na uliciach je este dost ludi, na plazi su obsadene prve 3-4 rady, na dialnici este nie su take sialene zapchy....

mart.s.
9. črc 2010

Ahoj holky, moc děkuju za přání dobré cesty 😉 . Asi to budu potřebovat, protože před chvílí jsem vyběhla na zahradu ještě pro nějaké suché věci a šlápla jsem na čmeláka 😀 . Tak doufám, že mi to moc neoteče a budu moc řídit.
masinka, my jsme taky dřív jezdili mimo sezonu, ale starší kluk mi chodíuž do třetí, takže jedeme o prázdninách. Příští rok ho ale určitě stáhnu a pojedeme dřív. Stejně tam byla na vysvědčení už jen půlka třídy 😉

mart.s.
9. črc 2010

Tak holky už to začíná přesně, jak jsem předpokládala. Manžílek se vrátil domů a už začíná brblat, kolik máme věcí 😀 😀 😀

maggie59
9. črc 2010

Buduci tyzden ideme dovolenkovat do Bibione, tak by ma zaujimalo, ze ci je ozaj pravda, ze detská autosedačka nemozte byt v taliansku umiestnená v strede vozidla????

nadulici
10. črc 2010

baby mate skusenosti s dovolenkou na prelome augusta a septembra?....myslim, ze ake pocasie byva, a voda?....je mi jasne, ze moze byt vselijako, ale ci sa nemusim bat toho, ze uz tam bude chladno....chodievate niekto aj takto neskor?....

evulik6
11. črc 2010

@maggie59
ahoj , aj ja idem v sobotu rano do bibi, a co sa tyka autosedacky, tak to neviem...nas aj tak nebyva v strede, tak problem nebude.

ja nemam skolopovinne dieta, ale ja mam celozavodnu len v july takze na vyber nemam 😉

xxmargaretka
11. črc 2010

ahoj nadulici..
my sme boli min rok od 22.8. do 5.9.
prvy tyzden okrem nedele(pofukovalo) sme mali krasne..
druhy tyzden od stvrtka zacalo pofukovat no bolo teplo a super vlny do piatoka obeda no poobede bol uz silny vetrisko a ochladilo sa..v sobotu cca o 10h bolo 20stupnov a dazd..
gitka

adul67
11. črc 2010

@nadulici ahoj tak na to som aj ja zvedava tiež ideme 28.8 do bibi počula som že more je pekne vyhriate ale čo som sa tak dočítala tak vetšinou už pofukuje vietor na plaži sa asi nada ležat bez toho abi ti nafukalo piesku kade tade takže uvidíme kde mate ubitko?

mkg
11. črc 2010

Ahojte !!! budúci týžden v sobotu ideme do Lignana, hľadám kamoša na kúpanie pre 10ročného synovca 😉 Ešte pôjdu 2
trojročné deti. Pridá sa niekto? Napíšte budeme sa tešiť! 🙂

certica
11. črc 2010

podla mna ten prelom resp. september uz je taky, ze hop alebo trop. proste risk. my sme pred tymi 3 rokmi mali fakt zimu, ale napr. od 8.sept., ked sme prakticky odchadzali, sa zacalo oteplovat a myslim, ze mali ti po nas velmi prijemne pocko, okolo tych 26 stupnov. more podla mna v pohode, vyhriate este z leta, len ten vzduch tazko povedat a treba pocitat aj s tym, ze noci su uz chladnejsie a dni kratsie.
co som si inak vsimla, vacsinou este nejake to babie leto prichadza v 2.pol. sept. a byva casto ovela krajsie ako koniec augusta/zac. sept.

masinka
11. črc 2010

my sme tiez boli pred piatimi rokmi na prelome augusta a septembra a tyzden nam lialo... takze teraz chodime az koncom septembra a zatial - klop, klop - nam vychadzalo krasne pocasie 🙂

inac vsimli ste si , ze celkovo ma to pocasie teraz taku tendenciu, ze v maji kym je skola, tak je hic, potom polovicu prazdnin prsi a zase v septembri sa to umudri a chudaci skolaci len mozu z okna hladiet a v laviciach sa parit....

andris67
11. črc 2010

nadulici- my sme boli minuly rok takisto od 22.8. ale len do 1.sept. tušim, je pravda, ze prišla 1 deň búrka a mierne sa ochladilo, ale snáď iba 1-2 dni. Celkovo nám pocasie vyhovovalo, tak ideme opat presne takto aj tento rok. Pred tymi tromi rokmi si pamatam, ze bolo v polovici augusta po lete aj tu, nasi znami sa vybrali do ITA, ale skoncili prave kvoli tomu az pri Neapole. Ja to nijako "neriesim", pocasie si robi v poslednych rokoch aj tak, co chce. Štatisticky je to asi väčšie riziko, ale zas, keď vyjde, je veľmi príjemne. Po minulej dovči som s nostalgiou pozerala ešte webkameru hadam celý september a zdalo sa mi, že je stále krásne. Ten september-rovno tri týždne(ich akcie) si "nechávame na dôchodok", ale to sme si už povedali aj s Tureckom v apríli....takže už len dožiť a nebyť o slanom rožku.... 😀

nadulici
12. črc 2010

@adul67 ubytko este stale nie je na 100%, nemame zaplatene, ale mame vyhliadnute v Lignane Sabiadore par viliek....pojdeme cez CK-Topholiday a v tomto termine uz sa da aj nieco vybrat, nebyva taky naval....mali sme ist povodne teraz od 10. jula, ale ubytko podla nasich predstav uz nebolo volne 😒 .....
dakujem vsetkym za odpovede, snad nam to pocasie vide 🙂

evulik6
12. črc 2010

nooo caute hoky... tak kto vlastne ide toho 17teho ako my? 🙂 Uz sa tesim, dufam ze pocasicko nam vyjde a aj sa opalime 😉

katarinagk
12. črc 2010

Ahoj Evulik, sice som doteraz neprispievala, ale poctivo citam : ))) aj my odchadzame 16 v noci do bibione.... divala som sa na tvoje fotecky z minuleho roka a celkom sa mi pozdava ten aquapark, prosim, kde ste to boli? dakujeem
🙂 🙂 😀

snupik
13. črc 2010

Ahoj holky,
zrovna se nám vrátili známí a a radí nám, že máme jet jinudy než přes ten Taurský tunel...opravují ho a čekali tam v koloně 3hodiny 😖
a žerou prý děěěěsně komářiiii, tak i na noc něco do zásuvky 😉
jinak bylo krááásně a moříčko je jako kafíčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
už se nemůžu dočkáááááát 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dnes dokoupíme nějaké papání a v pátek razíme 😵 😵 😵 😵

reni111
13. črc 2010

Ahojte, prosím je to pravda, že na Talianske komáre neplatie naše repelenty??? Snupik píše, že tam žerú. Tak len či teda kupit doma niečo alebo radšej tam...

snupik
13. črc 2010

@reni111
kamarádka měla Autan a Off a prý v pohodě🙂

monkula
13. črc 2010

@reni111 nám naše repelenty nefungovali.. My sme si tam kúpili Autan a ten bol super

andrea142
13. črc 2010

@reni111 : ja som mala OFF a nešli na mňa. my sme boli v dome a zabudla som si zobrať raid do zástrčky tak som kúpila tam a potom sme vnútri mali pokoj. vonku sme sa nastriekali s OFF a tiež bol pokoj

evulik6
13. črc 2010

@katarinagk
boli sme v aquaspalshi Lignano... je tam super a hlavne je to aj blizko 😉

Ja este repelent kupeny nemam, ale idem si kupit OFF...uvidime, snad zaberie 😉

mkg
14. črc 2010

Ahojte, takže 16teho v noci nikto nejde do lignana??? 😲

tina_
14. črc 2010

ahojte,
my by sme mali ísť do Lignana a Grada, od 17-ho, ale cestovať budeme asi skôr, ešte uvidíme 🙂
Zrejme ten prvý týždeň do Grada a potom Lignano, ale ktovie, možno budeme dva týždne v Lignane.
Chodíme tam už teraz štvrtý rok, zatiaľ len do Lignana, v Grade sme boli akurát na výlete, ale je tam nádherne.

Do zásuvky by som proti komárom nedávala nič, hlavne ak máte malé deti, je to veľmi škodlivé.

Ak chcete niečo účinné a BIO-EKO 🙂), tak treba jesť B-komplex, cesnak a cibuľu (aspoň večer, ked nejdete do spoločnosti 🙂 a super pomáha citrónový alebo limetkový olej (napr. do aromalampy alebo nakvapkať deťom na mokrú vreckovku a dať do postieľky...

tina_
14. črc 2010

mkg,

my ideme s 9-ročnou dcérou a druhou dvojročnou, ak by si chcela spoločnosť 🙂

Už viete, v ktorej časti budete bývať? Ja ešte len idem rezervovať apartmán, ale chcela by som čo najbližšie pri Terassa Mare, sú tam animácie pre deti aj program večer, je to blízko mesta, resp. ešte by mohlo byť aj niečo blízko parku pri kostole, kde sú hojdačky pre deti...

Budete na voľnej pláži, či máte aj plážový servis?

tina_
14. črc 2010

neviem kto sa pýtal na počasie v auguste a septembri...
my sme si zažili prvý rok (to sme išli ešte s cestovkou Top Holiday, teraz si rezervujeme sami priamo tam, je to dosť rozdiel...), to sme boli v auguste, a za týždeň boli pekné len dva dni ☹, tak že sa dalo kúpať...

čo sme chodili na prelome júna-júla, bolo vždy super počasie, aj dobré ceny, len teraz nám to tak skoro nevyšlo, lebo manžel mal iné povinnosti, tak až teraz v "high sezone"...

tina_
14. črc 2010

Nejdete niekto do GRADA? Od 17-ho alebo 24-ho?

evulik6
16. črc 2010

cauko bauko...tak som si konecne sadla,...vsetko pobalene, uz len do chladnicky poukladat pred odchodom a mozme frcat. Drzte palce nech nam dovca vyjde, pocasie, cesta atd... Majte sa pekne a vsetkym co sa chystaju na cesty zelam stastne cesty, bez nehody, poruchy a nervozity 😉 papa

reni111
17. črc 2010

Ahoj Tinka, my ideme 23 do Casa Mare, nie som si ista, ale nie je to niekde pobliž Terra Mare? Tie večerne programy pre deti by ma potešili, ideme s 9 ročnou dcerkou...

betie
21. črc 2010

Ideme 24. do Lignano Sabbiadoro , Villa Mia, máme 9-roč. slečnu a 4-ročného chlapčeka, hľadáme kamarátov na kúpanie

tinyleaf
21. črc 2010

ahojte, baby ked ste pisali do talianskych agentur, dockali ste sa vzdy odpovede? Ja som si chcela rezervovat ubytko uz na dalsi rok a vobec mi neodpisali, je to uz asi 10 dni ☹