Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

reni111
1. črc 2010

Ahojte kočky, prosím boli ste už niektorá v Lignane tak , že ste si "odskočili " do zabávného parku Gardaland? Vie mi niekto napísat kolko by to bolo km? Nejako si to neviem vypočitať s tej ich mapky.... Neviem ci by sa to oplatilo, vzhladom na vzdialenost. Dakujem

monkula
1. črc 2010

@reni111 gardaland? To je pri lago di Garda, tak to je slušná štreka, myslím ,že tých 100 km určite...
A nemyslíš náhodou Guliverlandiu? Tá je v Lignane

reni111
2. črc 2010

Hej, hej, myslela som Gardaland pri tom jazere... Guliverlandiu poznam 🙂 Viem, že to nie je blizko, len uvažujem nad nejakým "náhradným" programom, keby si počasie zmyslelo, že nebude dobré... Ale pevne verím , že sa to nestane 😉

monkula
2. črc 2010

@reni111 v okolí Bibioen je plno, plno krásnych miest, ktoré sa oplatí vidieť, ja si napríkald viem predstaviť aj lepší náhradný program, než sa trepať do lunaparku.. 😅
My sme minulý rok boli na Bibi dva razy, v júli, to sme mali horúčavy, a potom koncom augusta, to už tam dosť fučalo, takže to na pláži nebolo príjemné, tak sme chodievali na výlety, a veľmi sa m it opáčilo, as iviac, než válanie sa na pláži...
Odporúčam staré mestečko Portogruaro, krásne.. a takisto sme boli aj v Caorle, tam sme sa aj okúpali, mestečko krásne, malé, hovoria mu aj malé benátky a naozaj tak trošku aj vyzerá..
Ak sa MM bude chcieť ,pôjdeme tent orok do mesta San Dona di Piave, teším sa..

reni111
2. črc 2010

@monkula dakujem za tipy, v kutiku dušičky ale verim že aj ten rok to pocasie nam bude priat. Nam to lenošenie na plaži nevadí, tento rok vynecháme aquapark, až tak ma neupútal, skor by som šla na ten Ostrov mušličiek, kvoli dcerke. Verim že okolite mestečká sú určite pekné, ja som ten Gardaland brala ako poistku... tento rok to pocasie je zatial dost vrtošivé, Guliverlandiu , Zoo sme už navštivili, tak som hladala ine možnosti.

evulik6
2. črc 2010

ahojte, to mame ale nadherne pocasicko ze? tak sa z neho vytesujeeem 😀 😀 v bibi to vyzera zatial slusne s predpovedami.

matrinka, ty uz pomaly odides...ooo , celkom to aj uslo ze? My sme dnes boli s malym na kontrole, usko ma uz ok, len sa nesmie este teraz kupkat... ale ved neva, na dovolenke sa vykupeme do sytosti 😉

monkula
2. črc 2010

@reni111 tak ja som povedala ešte málo, podľa toho, čo sem dala Evička je to skoro 250 km, čiže 2 hodiny a 40 minút

evulik6
2. črc 2010

noooo neviem ci je to presne tak monika, ale benatky nam tak zhruba podla toho vysli. 😉

masinka
2. črc 2010

my sme boli kuknut zamok Miramare -niekde pri Trieste - asi 90 km od Bibione, polovica cesty po dialnici, je tam aj pekny park, fakt odporucam

http://en.wikipedia.org/wiki/Miramare

Portogruaro je tiez super, akurat bacha - vo stvrtok su tam trhy /tie putovne co su v utorok v Bibione/, takze vtedy sa tam doooooooooost zle parkuje. A kusok od POrtogruara je Concordia Sagittaria, tiez sympaticke historicke mestecko

na zaciatku Bibione su koniky, tam ich chodime s deckami pozerat a myslim ze za nejaky poplstok sa tam da ist aj jazdit

kankam
2. črc 2010

ahojte , my zajtra vyrážame, tak dúfam, že cestu prežijeme a bude fajn, už sa fakt tešíme 🙂 🙂 🙂

evulik6
3. črc 2010

kankam tak zelam stastnu cestu tam aj spat a krasnu dovolenku 😉

evulik6
3. črc 2010

Baby neviete mi poradit ako sa dostat na muslickovy ostrov? V agenture cez ktoru ideme, taky vylet nie je. 😒

certica
3. črc 2010

caute, ja len narychlo. rano sme sa vratili z lignana, pocko vyslo uplne super, prve dva dni akurat, potom uz aj horuco na moj vkus, ale dalo sa. dlhe rukavy sme teda rozhodne nevytiahli 😀 . no a more uzasne, ani chladne, ani prilis teple, fakt akurat., len trochu rozvirene. ani ludi nebolo prilis, len cez vikend, ked sme prisli, potom v tyzdni uplna pohoda, takmer prazdna plaz. lehatka sme mali hned v I. rade. takze z tohoto hladiska super, keby este chalani ako tak posluchali, aj by sme si oddychli 😝 😀 .
peknu dovolenku vsetkym, co sa este chystaju 😎

evulik6
3. črc 2010

@certica
jeeej, tak som rada aj za vas, ze vam to tak pekne vyslo. Super. Potom daj nejake fotky, tesim sa. 😉 ...a vitaj doma 🙂

cvikla969
4. črc 2010

@lucka261177 to bola cisto zla konstalacia hviezd.my sme este ani s mesta nevisli a ked isiel moj chlap po mamku nabural do srny.rozbite svetla,naraznik,,nieco s chladicom a znacka dakde v poli-nic oproti tebe,ale viem co si prezivala.s kladivom a nitovacimi kliestami zbuchali auto do pjazdneho stavu a sli sme...(aj mi sme do auta pred odchodom invstovali a nemali by sme a nemame na opravu)...
inak bolo uz vsetko perfektne,okrem zapchy od latisany,kde sme boli pol dna,otraz.cestou domou nas vyviedla s mieri pumparka ktora rozhadzovala rukami stilom-truby slovenske snad si nemyslia ze koli nim sa naucim po anglicky....
ubytko skromne ale ciste a najviac sa mi pacilo ze to bolo na prizemi s vlastnym dvorom a parkovacim miestom cize mali mohol pobehovat po vonku.radi sa tam vratime.
slniecko bolo stedre tak nech je aj pri vas take 😎
nas sektor (6) bol cisty no posledny den sme boli okolo 16 a teda bordel na piesku a vlozka v mori ma donutili postavit sa a odist-niektory ludia su prasce ale to mi dovcu urcite nepokazilu.......

cvikla969
4. črc 2010

no a vsetko zle sa vykonpenzovalo ked moj chlap(nehazarder) hodil 2eura do automatu v herni a vypadlo mu 300 😀 mame na opravu a nieco aj ostane 😀
automad na druhy den zavreli,nahoda je blbec 😉

evulik6
6. črc 2010

halo halooooooooooooo....sem uz nik nechodi ci co ??? xixixi

uznetusim
6. črc 2010

Ahojte, tak ja už odratúvam koľkokrát sa ešte vyspíme. 😎 V piatok večer okolo 22.00 - 23.00 vyrazíme. Zatiaľ nemám nič nachystané, asi až vo štvrtok pomaly začnem. 😵 Pozerám počasie, tak asi nám tam od štvrtku sem tam spŕchne. Dúfam, že len chvíľkovo ale. 😕

evulik6
6. črc 2010

@uznetusim
tak uz to mas za par, co? 😀 Jaaaj, ja az buduci piatok 😒 A neboj sa, pocasie bude super, uvidis ... aha: http://www.zoover.co.uk/italy/veneto/bibione/we...
http://predpoved.pocasia.sk/taliansko-benatky
http://www.pocasie24.sk/venice/
http://pocasie.aktuality.sk/Bibione/
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ked sprchne tak urcite len na chvilku, tam hned vyjde slniecko, neboj sa...budem drzat palce 😉

janca13
7. črc 2010

Baby ahojte mám jednu otázku.Kedy je najlepšie vycestovať,aby neboli nejaké veľké zápchy 😝 V noci,alebo ráno?

uznetusim
7. črc 2010

Ahojte. Evulik6, ja už odpočítavam v podstate od návratu minulého roka. 😀 Zatiaľ ma nechytila cestovná horúčka ale. 🙂 Možno zajtra. To som si ešte veselo dohodla návštevu, tak asi ozaj budem až v piatok od rána chystať všetko. 😅 Ešte dvakráááááááát hajať a ideme. 😵

Janca13, my stále vyrážame večer okolo 22.00 - 23.00 a v zácpach sme nikdy nestáli. Asi sme aj kus šťastia mali zakaždým. 😉 Síce sme tam potom ráno o 6.00 ale to nevadí. 😎

l3nka
7. črc 2010

ahoj, súrne by som potrebovala poradiť, v piatok odchádzame do talianska a neviem nájsť nič za rozumnú cenu. Nemáte niekto typ na Lignano, palmová riviéra,... dá sa nájsť aj priamo tam niečo ?

jajulaa
7. črc 2010

Dievčatá aj ja sa pripájam, aj my v piatok odchádzame do Lignana, máme 10,5 mesačného chlapčeka.
Chceme ísť tiež na noc, horšie je čo tam budeme celý deň robiť, keďže sa ubytovať môžme až o 16,00.
Máte nejaký tip?
A neviete koľko stojí prenájom slnečníka a dvoch lehátok?
Už sa tiež veľmi tešíme, vždy sme snívali o dovči s krpcom 🙂 , síce malý dva dni teplotoval, ale dnes už je v pohode, tak hádam to tak aj ostane.

l3nka
7. črc 2010

@jajulaa ahoj a máte zajednané ubytku? cez akú agentúru?

jajulaa
7. črc 2010

@l3nka ahoj, áno máme zajednaný apartmán cez túto agentúru http://www.agenziaausonia.it
Agentúre sme platili ešte 70 eur za sprostredkovanie.
Inak my sme chodievali na Palmovú rivieru do Grottammare, ale je to dosť ďaleko, tak pre začiatok chceme s malým skúsiť niečo kratšie.

l3nka
7. črc 2010

@jajulaa kolko vás to celé vyšlo? sa v tej stránke nevyznám 🙂

jajulaa
7. črc 2010

@l3nka no máme apartmán B4, to znamená, jedna spáleň s manželskou posteľou a ubyvačka s rozťahovacím gaučom a kuchynkou nás stál aj s tou províziou 560 EUR, ale nemáme v tom tie lehátka a slnečník a to asi bude riadna pálka.