Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lauraa
14. únor 2013

@reni111 ja som uz sem davala fotky z porta margherita,pesia zona s obchodikmi a restikami , do Caorle je to par km , kompou cez prieplav sa da aj na peso, plaz je priestranna , a nie je na nej plazovy servis, teda mozes sa rozlozit kde sa ti paci,more je plytke, vhodne aj pre male deticky....

petusko
14. únor 2013

@reni111 my sme bývali vo Villagio Giardini, ale opakujem, to bolo v Lido Altanea, pár km od Caorle. Priamo v Caorle sme boli len na výlete jeden deň, na pláži sme tam ani neboli. Ale rezidencia Panfilo zaujala aj nás, ešte ju máme v rezerve, ak by sme nakoniec nevybrali nič v Chorvátsku.
A promenáda večerná v Caorle je parádna 😎

mirokinder
15. únor 2013

My už veľa rokov chodievame, ešte pred letom na takú preddovolenku do Bibione do apartmánov Bungalow Park cez agentúru Serena, ktorá sídli priamo tam. Je to spoľahlivá agentúra, vždy sme boli spokojní. Skús si pozrieť ich www. stránku - www.agenzia-serena.it Ale, koľko ľudí, toľko chutí. My tam chodíme aj so psom a - žiaden problém. Už aby bolo leto....

lenca30
20. únor 2013

@evulik6 ahoj, prosim ta ja by som chcela ist toho roku cez agenziamc ake ma s skusenosti s touto agenturou a kde ste boli ubytovany?? vdaka

lucisa
20. únor 2013

@mirokinder a jak to máte s počasím a teplotou moře?

miromichal
21. únor 2013

@lucisa Počasie je tam ako na severe Talianska, treba mať trochu šťastia, hlavne hneď začiatkom mája. Už sme tam zažili neuveriteľné horúčavy, ale aj upršaný týždeň. Teplota vody - tomu odpovedá. Ale, je tam čo robiť, aj keď to počasie až tak moc nevyjde S pozdravom, Michal

evulik6
21. únor 2013

@lenca30 ahoj...boli sme s nimi minuly rok a teda ja som s nimi bola spokojna... pani bola ochotna mila, na vsetko mi odpovedala cez mail v slovencine. Boli sme ubytovani v Rezidencii Itaca

vera293
23. únor 2013

@petusko ahoj aj my rozmyslame nad Villagio Giardini,ale nie je to daleko k moru,a ake boli apartmany pekne velke?
a je v areali aj nejake detske ihrisko,alebo detsky bazen?dakujem za odpoved V.

petusko
23. únor 2013

@vera293 k moru je to dosť ďaleko ☹ to bola jediná vec, ktorá nám vadila. Jazdil tam síce vláčik na pláž, ale my sme sa za týždeň nevedeli naladiť presne na čas odchodu, hlavne z pláže, lebo medzi 13 a 15.30nejazdil a nám sa z pláže chcelo presne v tom čase. Tak sme si to vždy odšlapali peši, čo bolo hlavne pre deti náročné 😝 ale zastavili sme sa vždy na zmrzlinu v Galerii a dalo sa 🙂
Inak tam veľmi veľa ľudí fungovalo na kolobežkách, ako deti, tak aj dospelí 🙂

Villagio Giardini má viacero objektov, my sme dopredu nevedeli v ktorom presne budeme. Boli sme v Lecci, app bol pekný, čistý s ooooobrovskou terasou. Bol tam aj výťah, takže super 🙂 V areáli bolo aj mini detské ihrisko a bazén aj vačší aj maličký detský 🙂 Hneď pri našom app dome bol detský animačný klub, videli sme ho z balkona 🙂
Naozaj sa nám tam páčilo, akurát teda tá pláž bola ďalej, ale aj tak to bola skvelá dovča 🙂

luckyhoney
26. únor 2013

Zdravíml tak jsem včera bookla dovču do Bibi, nakonec budeme bydlet opět ve Valbelle, jedeme od 17.8. do 31.8. Nejedete taky někdo v tomto termínu do Bibione? Máme dvě holčičky tříletou a roční tak bychom tam mohli společně vyvenčit dětičky

maca215
28. únor 2013

Prosim vas neboli ste niekto na dovolenke medzi 15 až 25 junom v bibione? Ake tam bolo pocasie.. ci už bolo more na kupanie

renatka100
28. únor 2013

@maca215 v tychto hore polozenych strediskach je takmer take pocasie ako u nas len v noci su vyssie teploty, vlhlost vzduchu je vyssia posobenim mora. Ak je velmi skaredo u na s je aj tam skaredo. Mam skusenosti ze v tomto case bolo velmi teplo aj nad tridsat stupnov ale aj velmi skaredo, zima a dast. More sa zvykne po skaredom pocasi rychlo ohrievat hlavne pri pobrezi je tam dlho plytke more. My ideme posledne dva junove a dufame ze bude teplo 😉

maca215
28. únor 2013

@renatka100 my chceme ist predposledny junovy tyzden.... vzdy sme chodili posledny ale do pule, crikvenice a mali sme krasne a horuco a teraz neviem ci to risknut

renatka100
28. únor 2013

@maca215 crikvenica je trochu nizsie ale pula je v urovni severu talianska tak to fakt zalezi od stastia treba ist radsej na dva tyzdne 😉

mart.s.
28. únor 2013

@maca215 Ahoj, my jsme tam byli v druhé polovině června několikrát a vždy bylo krásně. Tak se neboj 😉 . Ale znáš to.Ošklivo může být i v červenci nebo srpnu 🙂

mircova
1. bře 2013

@maca215 my sme boli v tomto termíne, minulý rok aj rok predtým v Bibione a mali sme perfektné počasie, aj more bole super, ale nie každý deň, niekedy bolo chladnejšie, čo dospelému nevadí, ale malý mal len rok, ale boli dni aj ked bolo 26 stupnové, takže úplne super. Dovolenkári, čo boli týžfeň pred nami boli nahnevaný, lebo im skoro každý deň pršalo.

mircova
1. bře 2013

Kočky, neviete mi prosím povedať, koľko stojí plážový servis v Lignane?

renatka100
1. bře 2013

@mircova v sezone od 15 eur slnecnik a lehatka 2 ks to je v sabbiadore, v riviere a pinete trochu lacnejsie mali sme aj za 8 eur. Zalezi na akom mieste a v akej rade si kupis slnecnik. Najlepsie je hladat ubytovanie s plazovym servisom v cene. Usetris na tyzden aj 60 eur.

mircova
1. bře 2013

@renatka100 to je cena na deň? No teda to je fakt dosť. Budem musieť asi hľadať cez inú cestovku.

renatka100
1. bře 2013

@mircova ano zial ano je to tam veru dost drahe. Ale to je vsade tak v taliansku.mate byt priamo v sabbiadore? Cez aku cestovku si chcela ist?

mircova
2. bře 2013

@renatka100 vybrali sme si cez LUDOR, a neviem sa teraz rozhodnúť či ubytovanie s bazénom, ale bez pláž. servisu v cene, alebo bez bazéna, ale s plážovím servisom v cene.
Nevieš mi prosím povedať, či je to moc rušné pri tom prístave v časti sabbiadoro? A sú tam dáke supermerkety v tej časti sabbiadoro?
My sme minulý rok aj rok predtým sme boli v Bibione a bolo veľmi super. Teraz je už malý väčší a v Lignane je viac atrakcíí pre deti ( aqupark, zoo, guliverlandia), takže preto tento rok chcme skúsiť Lignano.

renatka100
2. bře 2013

@mircova posli mi do ip kam presne do akeho apartmanu chcete ist. Preco nejdete priamo cez agenturu z lignana ale slovensku cestovku? Ti si na to prihadzuju mozno dvadsat aj viac percent. No napis mi a dam ti vediet kde hladaj aby ste to mali co najlacnejsie a najlepsie. Nie som ziadna ck len mame lignano uz ako druhy letny domov 🙂

nivalis
3. bře 2013

Ahoj baby 🙂 prosim vas neviete poradit- ideme cez leto do lignana- rezidencia Park- boli ste tam niekto??? ake su vase skusenost???
A este by som chcela vediet- nemame plazovy servis v cene- tak ci neviete poradit co to stoji, ako sa to objednava, ci je tam aj volne pristupna plaz - a kde???
... kludne napiste aj ine postrehy 😉 VDAKA!!!

nivalis
3. bře 2013

Fakt nikto nebol v rezidencia Park???

zuzka78
3. bře 2013

Ahojte, my ideme tento rok do Lignana, hotel Marina Uno. Ideme prvy krat do Talianska, tak dufam, ze budeme spokojni. Ak mate nejake info o tomto hoteli, alebo jeho blizkom okoli, prosim, napiste. Dik. 😉

renatka100
3. bře 2013

@nivalis tato rezidencial je trosku vzdialenejsia od plaze. Nebyvali sme v nej ale je to v dobrej casti lignana tak 15 min pesi do centra.plazovy servis si v sezone treba kupit rano tak do desiatej potom byvaju dobre miesta obsadene. Na den v sezone ratajte okolo 15 eur tyzdenne je tam mnozstevna zlava. Na plazach su vyhradene aj tzv mestske plaze ale tie su vzdy preplnene a velmi nedostojne, hlavne v sezone je tomasovka. Nemozno si totiz dat svoj slnecnik ani deku pred rad lehatiek vpredu pri mori. Okamzite vas pride majitel plaze vykazat.

renatka100
3. bře 2013

@zuzka78 neviem ci vam pri kupe bolo oznamene ze tento hotel je v marine, to znamena v kotvisku lodi. Tam priamo sa kupat neda (je to ja tak akoby riecne kotviste). Tento hotel je vzdialenejsi od plaze nakolko v tejto casti je plaz sirsia. Kplazi sa ide cez nadjazd nad kempingom pinomare. Inac je to cast pineta su tam krasne borovicove lesy cvrky krasne cvrlikaju. Mala som rada tuto cast zvykli sme tam byvat v mobilhome v kempe pinomare. More je tam tiez velmi pekne, je velmi zvlastne pozorovat ako sa vlieva rieka do mora 🙂 . Do centra mesta sa peso neda ist ale chodia tam autobusy ktore su velmi pekne a cestovne bolo pred tromi rokmi okolo 1,5 eur za cestu. Do centra je to busom okolo 15 min.

nivalis
3. bře 2013

@renatka100 dakujem moc za odpoved 😉

skybaby
3. bře 2013

@zuzka78 my sme boli v tom hoteli minuly rok a boli sme veľmi spokojní ... Pekne ubytovanie, výborná strava, milý personál, do centra sme chodili autom ... A asi dva krát sme si v hoteli požičali bicykle s detskymi sedackami a boli sme v centre tak .... Pláž bola fajn a dokonca aj na pláži boli animacie pre deti, síce v taliancine, ale dcére to nevadilo 😀

mircova
4. bře 2013

@renatka100 rozmýšľali sme nad apartnánom v Businelli, ale rodinná rada ma presviedča, aby sme radšej išli do Bibione, že tam to už máme odskúšané a pôjdeme ne výlet do Lignana. Tak teraz sa neviem rozhodnúť. 😝