Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

luciasek83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
werumka
18. čer 2011

@skybaby
@jajkax
Ahoj holky, bohužel s tím ubytováním to skutečně bývá tak, že apartmán agentury předávají nejdříve po poledni. Rodiče také jezdí přes noc z pátku na sobotu (vyhnou se tak kolonám), zato pak vždycky tráví pár hodin na pláži, než jim dají apartmán. Je třeba počítat s tím, že variantu cestování v noci volí mnoho lidi a tudíž za sjezdem z dálnice tam pak bývá dlouhá kolona do letoviska - většinou se jedná o úsek, který je mezi poli, takže stín veškerý žádný (nejdéle tam rodiče zůstali trčet asi 4 hodiny). Tak je potřeba mít s sebou jídlo, pití a klimatizaci 🙂

dora01
18. čer 2011

ahojte, viete mi poradit na ktorej ulici sa kona pondelkovy trh v Lignane?

zdeniii
18. čer 2011

A kam kdo jezdíte? Hotel, apartmány, nebo kempy? Potřebuju něco předložit manželovi 🙂))

mart.s.
18. čer 2011

Ahoj, taky vyrážíme příští pátek. Vyjíždíme vždy kolem půlnoci a v Bibione jsme tam mezi osmou a desátou. My naštěstí máme takovou cestovku, že nás delegátka ubytuje vždy do půl hodiny po příjezdu. Což je po té cestě příjemné. I proto s nima už několik let jezdíme.

petulig
18. čer 2011

aj my ideme piatpok, este si to dako ani neuvedomujeme. ta ulica v Lignane by ma veru zaujimala tiez na tie trhy.
my ak sa mi ubytko nepodari vybavit skor ako o stvrtej poobede, tak pojdeme asi len rano kolo stvrtej piatej.

jajkax
18. čer 2011

@mart.s. budu se rozlížet po pláži a třeba vás zahlídnu🙂

mart.s.
18. čer 2011

@jajkax tak jo

mart.s.
18. čer 2011

@jajkax měla bys nás poznat, protože můj mladší kluk má dlouhé bloňďaté vlasy do pasu 😀

mamulen
19. čer 2011

Ahoj všichni, příští týden odjíždíme s dětmi poprvé do Bibione, Rezidence Concordia. Neznáte někdo? Můžete mi prosím poradit jak to v Bibione "chodí". Co s dětmi navštívit, kam chodit nakupovat, na co si dát pozor, co nezapomenout? Díky moc za všechny vaše tipy a rady.

masula
19. čer 2011

@mamulen hlavně si nezapomenout repelent, nebo něco proti komárům 🙂 ty večer dost obtěžujou 🙂 Jinak pro děti je tam spoustu vyžití, naše děti chodí moc rády na velikou trampolínu a líbí se jim Lunapark 🙂 My už se taky moc těšíme, odjíždíme 1.7.

mamulen
19. čer 2011

@masula Díky za rychlou odpopověď, nemáte někdo zkušenost s těmi spirálami proti komárům, jak se zapalují? Stačilo by to třeba na večer na balkoně? Nebo je nutný namatlat se raději klasickým repelentem? Máme i ten odpuzovač do zásuvky.

mart.s.
19. čer 2011

@mamulen ahoj, ty spirály neznám, ale my jsme vždy tak nastříkaný ještě z města, že to funguje i na terase 😀 . Ten odpuzovač do zásuvky ale určitě vem. Já ho používám taky 😉

mamulen
19. čer 2011

@mart.s. A neznáš prosím to naše ubytování Viel Concordia, Bibione -Spiaggia? Na pláž se prý chodí přes tu rušnou třídu, tak snad to nebude taky moc rušné! Škoda, že jsem tyhle stránky nenašla už dřív při výběru dovči, je toho tolik a když to člověk nezná a nikdy tam nebyl, je to těžké. No uvidíme.

mart.s.
19. čer 2011

@mamulen já jsem tam nebyla. Ale teď jsem se dívala na mapu. Mělo by to být ve Via dello Zodiaco. A tam je klid. Přes ty hlavní budete přecházet jen ,když půjdete k moři.

csillia
20. čer 2011

Ahoj! Neviete aké je počasie v Taliansku??? Odchádzame 2. 7. do Bibione a mám obavy... vyzerá to dosť biedne s počasííím ☹ Neviem, či sme si nemali vybrať neskorší termín.
Vidím, že niektoré baby odchádzajú teraz koncom júna, tak dajte vedieť po návrate ako bolo!!! 😉

sorciera24
20. čer 2011

@csillia no my ideme uz tento piatok a predpovede ukazuju burky a kadejako...ale nasa delegatka je tam uz mesiac...a vraj predpovede vobec nesedia.....vraj stale je tam slnecno, len 2 dni za 3 tyzdne prsalo...ludi sa kupu.....ze furt tam hlasia burky, ale vobec neprsi.....takze uvidime....dufam, ze bude dobre 😉

mart.s.
20. čer 2011

@sorciera24 my taky jedeme teď v pátek a jsme tam do 9.7. Uvidíte holky, že bude hezky. Já jsem se dívala na předpověď a jediné co vypadá špatně je sobota. Ale má tam pršet jen dopoledne, odpoledne už ukazují polojasno.

csillia
20. čer 2011

@sorciera24 Potešila si ma!!! Prajem vám krááásnu dovolenku, nech sa na vás slniečko usmieva cely čas 🙂

jajkax
20. čer 2011

@mart.s. Tak fajn budu se rozhlížet🙂 Nás zas poznáš tak že jsme s taťkou taková rodinka trochu při těle 🙂kdežo naše princeznička je hubená jak lunt a má blond kudrnaté vlasy.Tak na mě kdyžtak mávni.Ráda si tam nechámn kdyžtak poradit kam zajít atd 🙂

csillia
20. čer 2011

@mart.s. Vidím, že si expertka na bibione 🙂 Chcem sa spýtať... zatial nemáme na 100% vybraný domček, rozhodujeme sa medzi 4mi. Jeden z domčekov je v Bibione Spaggia... Villa Raffaella (161C) cez agenzia Casa mare- je tam len jedna fotka... mohla by si sa kuknúť a napýsať mi, čo si o tom myslíš. Či to je v dobrej oblasti??? Veľmi by som ti poďakovala 😉

mart.s.
20. čer 2011

@csillia do této ulice bych určitě šla. Jednou (už je to asi 15 let 😀 ) jsme přímo v ní (ale v jiném domečku ) bydleli. Je tam klid a máš to blízko i do centra i do lunaparku. Pokud vám vyhovuje ten domeček ( a mně se líbí) , tak bych neváhala.

mart.s.
20. čer 2011

@jajkax tak fajn, doufám, že se potkáme 🙂

csillia
20. čer 2011

@mart.s. Ďakujem krááásne... poslala som rezerváciu, dúfam, že bude ešte volný 🙂 Škoda, že tam nie je viac fotiek, ale nevadííí veď v dome budeme len spať... hlavné aby bolo dobré počasie, aby sme sa mohli člapkať. Prajem vám krááásnu dovolenku

mart.s.
20. čer 2011

@csillia Díky,uvidíš, že se vám tam bude líbit. Já mám takovéto malé domečky nejraději. V těch velkých condomínech je na můj vkus moc velký hluk.

csillia
21. čer 2011

@mart.s. Ja si tiež myslím, že ten domček bude pre nás dobrý 🙂 Ešte sa chcem spýtať na Benátky. Je lepšie ísť autom (v našom prípade dvomi/ alebo máme ísť radšej vlakom? To som už zistila, že vlakom sa priamo z Bibione nedá. Máme ísť autom do Latisany a z tade vlakom?

mart.s.
21. čer 2011

@csillia já jsem tam autem nikdy nebyla. My jsme tam jeli vždy autem. A bylo to fajn. Parkovali jsme na parkovišti Tronchetto. Stojí to na den kolem 20 euro. http://www.informadove.it/webservizi/siti/lay09...

csillia
21. čer 2011

@mart.s. Uvidíme, či sa nám bude chcieť šoférovať. Sme 6, takže museli by sme ísť 2 autami... aj keď autom je to pohodlnejšie 🙂
A s obchodmi je to ako v Spaggia? Nejaké potraviny, kde sú primerané ceny? ovocie, zelenina? Hihi mám veľa otázok, prepáč... ale som rada, keď viem do čoho idem. Som vďačná za každú informáciu... čo máme zbaliť, zobrať a čo je zbytočné?

mart.s.
21. čer 2011

@csillia My jsme dřív sebou hodně jídla vozili, ale teď tam už většinu kupujeme. Podstatně dražší je tam maso. Jinak mají tam výborné sýry, uzeniny( ta jejich šunka je prostě skvělá). Ovoce, zelenina - to tam taky seženeš bez problémů a podle mě za přijatelné ceny. Doporučuji nakupovat v těch větších obchodech - je to tam levnější. Já osobně mám nejradši supermarket A & O . Je na Via Orsa Maggiore. To je ulice , která je za váma(směrem od moře). Jinak je tam i několik discontů ( ty já moc nemiluju, protože tam většinou nemají krájenou šunku atd.. pouze vakuovanou) a dál je tam síť supermarketů momoli. Jinak každé úterý jsou tam na parkovišti před lunaparkem trhy, kde taky mimo jiné ja hromada ovoce a zeleniny.