Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
15. led 2012

@mersy a ake ubytko by si odporucila na Palmovej riviere? Tam som chcela, no mm ma zrusil, ze je to daleko ze Bibi je blizsie... sice to tam milujem ale chcela by som aj nieco ine uz vidiet :D

mart.s.
15. led 2012

@evulik6 ahojky 🙂 . Moc ráda tě ti zase vidím 😉

evulik6
15. led 2012

já tebe taky 🙂)

evulik6
15. led 2012

Vcera som lovila na nete... takze uplne najviac sa mi paci ubytko Planetarium, potom Marco polo,...to je z tych drahsich a z tych lacnejsich s bazenom este neviem...ale celkom Michelangelo, Tivoli, ...

evulik6
15. led 2012

mart.s. dufam ze mi to vyjde 🙂

mart.s.
15. led 2012

@evulik6 Tivoli je krásné a relativně blízko. Byla tam i Snupík a chválilato. Michelangelo je taky pěkné. znám lidi kteří tam byli, ale je to už dál.

katfan
15. led 2012

ahoj,byli sme v michelangelu,jsou to 2 roky,bylo to k mori tak 20min. pesky,zadna hruza,apartamny hezky,ale je dobry si udelat rezervaci pres nejakou nemeckou cestovku,je to levnejsi a dostanete apartman u bazenu.akorat je blby,ze tam maj apartmany italove jako svoje letni chatyx,nebo jak to mam nazvat a jsou povysenecky a vsechno jim vadi.a kladou hodne duraz na siestu,takze s nasima 4 detma sme meli odpoledne co delat,aby byli v klidu

evulik6
15. led 2012

mart.s. tak napisem snupik asi... chodieva sem este?

evulik6
15. led 2012

@mart.s tak pravdepodne pojdeme do Tivoli...tam som chcela uz davnejsie ist 🙂 vyzera to tam fajne... aj na prechadzku s kocikom... to je super, krb tam je, to je tiez super... vyzera to tam byt take pokojne 😉

mart.s.
15. led 2012

@evulik6 já už jsem jí tu dýl neviděla. Ale určitě ji chytíš na FB. Nedávno jsem jí tam psala a hned mi odpověděla 🙂

evulik6
15. led 2012

@mart.s jasne... na FB 🙂

sorciera24
15. led 2012

ahojte, tak co, ideme to tu opat rozprudit? 😀 minuly rok sme boli v LIgnane a velmi sa nam pacilo....boli sem ale so slovenskou CK a aj tento rok, co som pozerala ceny, tak je to nenormalne predrazene. Pozerala som stranku www.lignano.it ,ta sa mi pozdava, ceny super....amte niekto koknretne skusenosti prave s nimi? a kedy asi je potrebne rezervovat ubytko, lebo teraz sa mi zda, ze este tam toho v ponuke vela nie je....myslite, ze este pibudnu ponuky?......okolo marca/ aprila je este cas na rezervaciu?......kedy objednavate? dakujem za info 😉

mart.s.
15. led 2012

@sorciera24 ahojky, to je jasné, že to tu už musíme trochu "rozprudit" 😀 . Nejvyšší čas 😉
Já být tebou, tak bych to objednávání už moc neodkládala. Podle mě budou ty nabídky už akorát ubývat. Takže neváhej a rychle si něco zamluv 🙂 . Já už mám rezervaci od prosince. 🙂

mersy
15. led 2012

@evulik6 ahojky,
záleží odkud pojedete..... Není to daleko - pohodovou jízdou z Brna 11 hodin cesty.....
Za Vídní se najede na dálnici a cesta je skvělá. Z Palmovky je nejlepší San Benedetto del Tronto. 🙂
Apartmány např. Vila Agostina, Michelangelo...
(Dobrý a slušný apartmán má vždycky Troubu a pračku) , dobrý tip je Agenzia Petra - slušné ceny a víborné jednání.....
Pokud budete chtít další info, napište mi do schránky...

karinecko
15. led 2012

@evulik6 Aj mne sa to paci len mojmu muzovi sa to zda moc male a ze je to obklopene cestami...nie je tam hluk z aut v noci? vybrala som si to hlavne koli cene pretoze je to o dost lacnejsie ako marco polo ale asi zase zvitazi MP.To michelangelo som pozerala tiez ale nema klimu.... neviem zas tu stravim vecnost az nieco vyberiem.... 😉

karinecko
15. led 2012

@evulik6 ked som pozerala to Tivoli tak vyjde drahsie ako marco polo cez cestovku ludor.Cez co si to pozerala ty ?

zuzana581
15. led 2012

Ahojte. Ja by som tento rok chcela ísť do Bibione. V Lignane sme boli v 2009 a páčilo sa nám. Boli sme v campe Sabbiadoro. Máte nejaké tipy na to Bibione? Máme radi chatky, vilky, mobilné domy a hlavne v nejakom areali, kde je aj bazen. Celkom sa mi páči to Marco Polo, ale nie je to ďaleko k moru? Z campu v Sabbiadoro sme mali asi 500 metrov k moru, ale dobre sa išlo, v pohode cesta. Ako je to z Marco Polo? A ako ďaleko je do centra? Aká cesta? Ďakujem. Budem rada za všetky tipy.

karinecko
15. led 2012

@zuzana581 Z marca pola je to 650m my sme chodili peso cez lesik a trvalo to asi 12min. alebo autobusom jednu zastavku to trva 2-3min.Do centra je to dalej...... obchod sme mali tiez asi 12min.peso je to v kludnej casti

zuzana581
15. led 2012

@karinecko aha, tak nám by sa asi páčilo niečo rušnejšie. Ale ten areál je naozaj pekný.

zuzinr
15. led 2012

@mart.s. dakujem, no hadam sa tam toto leto dostaneme 🙂

karinecko
16. led 2012

Prosim vas boli ste s detmi v parco del sole ? co tam je vsetko?plati sa vstupne alebo je to len neaky park pre deti? Dakujem

berunka
16. led 2012

@karinecko my jsme si objednali dovcu pres Student Agency,nabira zajezdy pres nemeckou cestovku.Super jednani,rychla komunikace fakt profi pristup.Na vsechno nam odpovedeli,dokonce zjistovali i presne vybaveni u Italu.a da se zvolit na kolik dni ches jet,ne jen na 7 nebo 14.my jedeme na 11 noci za 13.300 pluse neco za plazovy servis.

diniro
16. led 2012

My sme boli minule leto v Lignane Sabbiodoro cez talinsku agenturu a boli sme spokojny a hlavne deti. . . .tento rok opat zopakujeme.

jajkax
17. led 2012

Tak my jsme si zrovna dneska zaplatili Tivoli od 30.6-7.7. tak kdyby jste holky razili někdo stejný termín tak se hlaste 🙂 🙂
Byly jsme tam i loni a spokojenost, tak vím do čeho jdu.Akorát loni jsme měli ten přízemní apartmán pro 5 a letos budemem mít ten dvoupodlažní pro 6.
Holky vy co tam jezdíte každý rok, kam jít nebo jet na výlet s 3letou holčinou?? Loni jsme tam trávili půl dovolené v nemocncic tak jsme ani nic nepodnikli, byli jsme akorát v lunaparku a na majáku.
Letos bych chtěla aspoň dva výlety, není tam něco jako pirátská loď, zoo, nebo tak něco?????

karinecko
17. led 2012

@berunka dakujem popozeram

petulig
17. led 2012

@karinecko dakujem za kontakt, uz aj riesime

petulig
17. led 2012

@mart.s idem zas otravovat,potrebujem radu, neviem najst co sa tu minule pisalo o tych rusnejsich uliciach v Bibione, ktorym sa s ubytovanim radsej vyhybat. Nasla som domcek 20 m od plaze len neviem ci to tam nebude velmi rusne.
http://www.bibione.com/en/strutture/agenzia-Age... ulica je to Vialle dela luna ..

mart.s.
17. led 2012

@petulig tam bych se toho hluku rozhodně nebála. Tam před tebou je vlastně jen jedna ulička a pláž. Mi jsme takto byldeli několikrát v první řadě a bylo to tam skvělé 😉

mart.s.
17. led 2012

@jajkax já se určitš hlásím 🙂 . Jsem tam taky v tomto termínu. ( ne sice v Tivoli, ale to neva) Už jsme tam takto byly spolu loni . Letos bychom se tam mohly někde setkat 😉

mart.s.
17. led 2012

@jajkax Jinak Pirátská loď tam je a je skvělá. Byli jsme tam s klukama a byli z ní nadšení. Zoo je v Lignanu.