Přenechám dovolenou na Krétě za polovic

janice_opice
9. črc 2013

Ahoj holky,
tak se nám zadařilo po 12ti letech🙂, mé // jsou teprve v plenkách, ještě nemám potvrzeno z krve ani utz, nicméně řeším pár drobností a jedna z nich je naplánovaná dovolená na Krétě .....Termín 31.7-10.8.2013(10 nocí/11dní) pro dva dospělé a jedno dítě do 13 let. Domluvili jsme se s manželem, že nechceme nic riskovat, když jsme tak dlouho čekali a na druhou stranu je mně osobně strašně líto, kdyby to prolítlo(i když máme stornopojištění), protože do této destinace a tohoto hotelu jsem létala 3 roky po sobě asi 6 let zpět a dalo mi opravdu práci znovu toto místo sehnat🙂))))...Původní cena 45.000,-, přenechám za 25.000,- je to včetně parkování na letišti a pojištění po dobu pobytu. Změna jmen na letenkách stojí cca 1000,- Kč..🙂 Pokud byste někdo měl zájem, napiště mi do interní pošty a já vám pošlu podrobnosti🙂 😎

danoneda
15. črc 2013

Ahoj,
procházela jsem si tu příspěvky a narazila i na ten o dovolené, který mě zaujal. Už jsem ti chtěla napsat a zjistit nějaké podrobnosti, když jsem si přečetla, že se bohužel těhotenství nepotvrdilo. Chci ti jen říct, abys sis nezoufala, protože moc dobře vím jaké to je. Dnes mám 3 dětičky, ale na své první jsem čekala 5 let a následně o něj ve 4-tém měsíci přišla. Až rok poté byl pro nás úspěšný. Během té doby jsem vystřídala 3 gynekology a až ten poslední mi jen tak mezi řečí oznámil, že patřím mezi ty, které se narodily se zakloněnou dělohou a tudíž jedinou možností jak otěhotnět je zezadu. Nechci aby sis myslela, že se ti snažím radit, ale vzhledem k tomu, že mám kolem sebe spoustu kamarádek, se kterými jsem probírala tuto informaci, zjistila jsem, že ani ony většinou neznají polohu své dělohy 🙂; třeba si na tom podobně. Předem se omlouvám, nerada bych se tě chtěla jakkoliv dotknout. Zatím ahojky Gábi

gabigabika
21. črc 2013

@janice_opice
je ještě aktuální nabídka dovolené? g

janice_opice
autor
21. črc 2013

@danoneda ahoj, děkuju moc za příspěvek a grauluji k prckům to je krása 😉 😉 😉 Já jsem si prošla opravdu hodně a děloha je to jediné co mám zatím naštěstí v pořádku🙂)) bohužel jsem odkázána na IVF, protože nemám ani jeden vejcovod, takže u mě přirozené otěhotnění zkrátka není možné...Ale každopádně děkuji za příspěvek a věřím, že by třeba mohl některým snažilkám poradit a pomoc. 😉

janice_opice
autor
21. črc 2013

@gabigabika ahoj, bohužel už není