Pro jak staré dítě berete s sebou kočárek k moři?

petra0401
15. kvě 2014

V srpnu odlétáme do Řecka a řeším jestli s sebou brát golfky pro 2,5letou dceru.

hojda
15. kvě 2014

Švagrová ještě pro syna 2 roky a 2 měsíce brala, ale prý se vozila i ta starší, které bylo 5 let. 😀

petule12
15. kvě 2014

@petra0401 vzala bych, večer na promenádě jako když najdeš 😉

blahova_andrea
15. kvě 2014

tak to záleží jak jste na tom s pohyblivostí a spaním v čr 😉 my je brali v roce a půl a po dovolené už jsme je vlastně ani u nás moc nepoužili. takže na dovču v létě ano a na podzim už jsme je schovali. my prostě kočárkové dítě neměli a přes poledne jsme byli schovaní všichni a dávali si šlofíka, takže u toho moře jsme je taky víc vozili pak prázdné než že by v nich syn seděl. ale aspoň bylo kam dávat věci 😀

elllenka
15. kvě 2014

k moři jsem jela když měla dcerka asi 2,5roku, brala jsem golfáček, je to lehké, složí se to a hodil se nám, rozhodně jsme ho využili. Na delších procházkách by jsme se bez kočárku neobešli, přece jen dítě toho ještě moc neuchodí a když si chce odpočnout nebo se prospat tak má možnost a my se nemuseli omezovat.
Rozhodně bych golfky doporučila.

veruska007
15. kvě 2014

Naši kluci byli od 1,5 roku úplně bez kočárku

petra0401
autor
15. kvě 2014

Malá v kočárku už nebývá,ale když má možnost,tak se v něm ráda povozí,Říkala jsem si právě po večerách (určitě by v něm i nějak usla)nebo na letišti, abych jí tam nemusela honit,tak by v něm asi chvíli vydržela.A i k moři na tašky (takové vozítko) by možná taky nebylo k zahození.Golfky jsou skladné tak asi jo berem i kočár.Díky dámy za názory 🙂 😉

xmarg04
15. kvě 2014

Beru i pro triletaka, abychom mohli vecer posedavat po hospudkach...😉

chroustinka
15. kvě 2014

ve 2 a 1/4 jsme kocar sebou nemeli, bez kocarku byl uz pul roku. domek jsme meli uplne u plaze, spal v dome.
chodit nekam daleko tak by se kocar hodil. zalezi na typu dovolene kde se budete vsude prepravovat.

tarra27
15. kvě 2014

my máme jednu dceru dva a půl a druhou rok a půl..a bereme ted do řecka taky - dvojkočár.....ten který mají doma samozřejmě...když pujdeme nekam dál...nebo i na letišti...kdykoliv je do neho posadíme...když tedy nebudou moct atd...pokud mužeš,používáte ho občas i doma, vzala bych ho....pak jako když ho najdeš...až budete chtít na procházku nebo i někam na výlet....atd... a vůbec když to jsou golfky....@petra0401

romca05
15. kvě 2014

My jsme byli naposledy u moře, když měl syn 2 a třičtvrtě roku, golfky jsme vzali, i když normálně už jsme kočár přestali používat před druhými narozeninami. Ale byl v něm tak jednou, jinak chtěl všude chodit sám, maximálně ho vozit. Takže za mě, podle vlastní zkušenosti, je to už pro 2 a půl leté dítě zbytečné. Ale asi záleží na tom, jak moc je dítě zvyklé chodit pěšky 🙂

atinkaa
15. kvě 2014

@petra0401 asi dla toho, na co ste zvyknuti doma, kolko prejde deculko same, ake prechadzky bude absolvovat...za seba urcite je dobre mat cosi po ruke, pre nas nositkovych je to skor nositko...a teraz ked nam bejbicko starsie vyrastlo tak je kociarik taky ultralahky cestovny - klido golfky fajn, predsa len su casy kedy i dospelak rad zaspi a cakat na spoj napr. o 23.00 a pod. tak je fajn cosi mat 🙂

zelva
15. kvě 2014

My byli u moře když měl syn 2 roky a třičtvrtě a už byl dávno dávníčko z kočáru. Ale vzala jsem obyčejné lehké golfky, které jsem koupila na Mimiaukci za 200Kč. Plánovali jsme totiž, že tam pojedeme na výlet. Jeli jsme tam na dva výlety a golfky uplatnily. Kluk by se jinak uchodil a byl by otrávený. Takže pokud plánujete výlet, tak určitě golfky brát. Pokud ne, tak je to zbytečné je tahat.

terinda
15. kvě 2014

Na letiště, na výlet, po večerech.... beru i pro 3.letou 😉 a loni se hodily golfky taky.

blanka.k
16. kvě 2014

@petra0401 my sebou vzali 17kg sporťák.... syn sice ve 2,5 letech zvládal ujít pár km (ve 3 letech ušel v pohodě 16km),ale přece jen, člověka to omezuje (půjčili jsme si auto a jezdili na výlety a třeba celý den chodili po památkách v různých městech a on je ještě zvyklý po obědě spát)... Jen se sporťák nevlezl ani složený do RTG na letišti, tak mě na Rhodosu honili na nějaké spec.odbavení,ale jinak pohoda. Takto to vypadalo před restaurací pořád, jen v našem hotelu měly desítky mamin golfky (je fakt, že my byli se sporťákem za exoty 😀 )

micka1
16. kvě 2014

Já jsem byla se synem u moře když měl 2,5 a golfáč jsem měli. U nás byl už bez kočárku, ale tam jsem ho využili. 🙂

zazana81
16. kvě 2014

My brali pro tříletou dceru. Hotelový komplex byl tak rozhlehlý, že když jsme šli večer na večeři, kočár byl k nezaplacení. První večer ho dcera nechtěla, ale potom už zase nechtěla být bez něj. Vozila se jak dámička. Na letišti taky super, ty vzdálenosti tam jsou velké a pokud třeba spěcháte, tak dítě hodíte do kočáru a utíkáte ... 😀

petra0401
autor
16. kvě 2014

@blanka.k 😀 😀

veruska007
16. kvě 2014

@petra0401 Jo, kočárek bych zrovna na cesty k moři moc neplánovala. My když byli u moře, tak tam s námi bylo pár rodičů, co s sebou měly golfky... a nosili je pod paží 😀 . Záleží, jakou budete mít pláž - ale třeba po písku a kamíncích ty golfky moc nejedou 😎

handm
16. kvě 2014

Brali jsme loni, to mladší nebyl ani rok, ale už chodila hodně sama 😉 Po kamínkách se to dá šoupat pozadu..😉 A letos letíme, takže určitě bereme, minimálně kvůli čekání na letišti atd, aby si mohla chrupnout, i když v kočáru být vůbec nechce, co začala chodit 😉