Řecko či Turecko v červnu, máte zkušenost?

tublatanka
4. lis 2014

Dobrý den holky. Plánujem dovolenou příští rok,zvažuji Řecko(rhodos), ale moc se mi líbí i Turecko.Jen nevím,chceme jet po 15.6,ještě mimo hlavní sezonu,
u Řecka mě odrazují u větrů a někdy ještě neprohřátého moře a Turecko,je vhodné pro malé dítě,malý bude mít 16měsíců.Jaké jsou tam teploty po půlce června,kdo byl..s dětma pojedeme poprvné,ještě moře neviděly,takže váhám,děkuji předem za zkušenosti 🙂

tublatanka
autor
5. črc 2015

Ahoj,pokud ti přijdou pokyny tak přímo k odbavení. Tady na letišti nechali pití i dětem,kupovala jsem ještě jedno půllitr na letišti, protože zdarma v letadle ti dají jen 2 deci falešné coly, fanty, vody ostatní za peníze, je to tak od června, na jídlo dali baletu.já nebyla na bazaru ti co ano,ano smlouvat,ceny eura,dolary.lidi si i půjčování auta a objeli si oblast.jediné negativní hodně Rusů na které jsou hotely uzpůsobené,a nenechat se jimi otrávit

aaaaandi
5. črc 2015

@tublatanka díky 🙂, pokyny už nám přišli a tam právě bylo, že máme jit k odbavení jen s pasem a to mě právě zaskočilo, protože kdysi jsme šli prvni do stánku ck, ale to už je 6 let a dnes je vše elektronicky. Tu bagetu tam máme taky psanou, ale to pití mě mrzí, koukám že se šetří všude ☹. Už se fakt těším!

tublatanka
autor
5. črc 2015

Ještě při cestě zpět nám prošly malé vody sebou do letadla,ty prý problém nejsou,jen plech ovka z minibaru šla n lhned do koše.užijte si to,my na tu dovolenou máme krásně zážitky,do d side bych chtěla také ještě ☹

verjanja
10. črc 2015

Alanya hlasi slunecno, 35st., more kolem 26st., na plazi pisek, lehatka, teple bazeny 🙂 je zde nadherne, uzivame si to