Řecko, ostrov Kos. Hotel Pyli Bay. Byli jste tam?

itka
19. kvě 2009

Ahoj všem. Nebyl někdo na dovči v hotelu Pyli Bay, ve středisku Marmari na ostrově Kos? V červnu tam letíme se skoro 17 měsíčním chlapečkem, tak bych chtěla znát vaše názory a postřehy na tento hotel. Taky se nemůžu dopátrat, jestli tam půjčují dětskou postýlku a hlavně za kolik, Tahat se mi ji nechce. Cestovka tvrdí, že v řecku jsou postýlky v hotelích zadarmo, ale v jedné recenzi jsem našla za půjčení 5 eur za noc. Dík za vaše odpovědi

bramburka
19. kvě 2009

Je to hotel od hotelu, nema ta cestovka webovky? Cestovka ti to musí říct, mi byli na KOsu loni, ale v Tigaki, postylka byla zdarma.

luckahr
19. kvě 2009

Itka, my byli pred sesti lety vedle v hotelu Esperia🙂 a minuly rok jsme se tam alespon zajeli podivat (jinak jsme bydleli v Mastichari, Gaia royal resort). Tak chci jenom rict, ze i kdyz nevim jak presne to v Pyli Bay je, Marmari je malinky a pro rodinu s malym ditetem idealni🙂, nam se tam moc libilo🙂. K ty postylce, fakt je to hotel od hotelu, to cestovka trosku keca, resp. spis asi nevi. My teda za postylku neplatili ani jednou.

labell
19. kvě 2009

itka: měla by ti to zjistit holka v cestovce ohledně té postýlky! Já si to taky u našeho hotelu nechala zjišťovat a chcou 6 euro za postýlku na noc....takže na to peču..

itka
autor
19. kvě 2009

6 euro za postýlku a noc, tak to je síla. Ale tahat si ji s sebou se mi taky nechce. Našla jsem mail na manažerku toho hotelu, zatím neodpověděla, tak uvidím. ještě asi napíšu do cestovky, přímo na centrálu do Prahy. Když jsem se ptala na pobočce u nás, tak jsem se nic nedozvěděla. Holky, dík za odpovědi a váš čas

bramburka
20. kvě 2009

no oni moc neumí anglicky 😀 ja jim taky psala, jak je to s postýlkou a oni mi poslali cenik ubytování (asi to jaksi nepochopili.... 😀 hele přes jakou je to cestovku, zavolej tam znovu a znovu se zeptej, treba jen ta tvoje operatorka byla neschopna, maji to určo ve smlouvě s tím hotelem!!!

itka
autor
20. kvě 2009

bramburka, tak zatím z hotelu neodpověděli- uvidíme. Ale psala jsem si do cestovky (Alexandria) a poslali mi odpověď, že postýlka je zdarma, pokud jsme si o ni dopředu požádali. Prej to mají napsaný v jejich systému a můžeme s tím počítat. Tak snad to vyjde. Tahat tam postýlku se mi vůbec nechce a dávat tolik euráčů taky ne 🙂 Taky nevím, jestli by v ní Hugis vůbec chtěl být. Poslední dobu nechce spát v postýlce ani u babičky a vždy to bylo bez problémů. Teď si usmyslel, že chce tak od půlnoci k nám do postele. Když ale usne, předělám ho zpátky, někdy tam vydrží i do rána.
Na hotelu ale nevím jaké vůbec budou postele- jak bychom se všichni vyspali a navíc když ho šoupnu do postýlky, aspoň vím, že neuteče nebo nespadne z velké postele

bramburka
21. kvě 2009

No hlavně nebývá moc zvykem letiště, takže budete mít díru uprostřed nebo uprostřed tvrdé dřevo,

jejich postýlky jsou takové jakoby ohrádky, stačila nám.

Taky jsme byli od Alexandrie, radsi si over jestli to mate v cestovní smlouvě, kdyžtak to tam nech dopsat, pokud ano, musí ti jí tam dát. My tam přijelia samo na okoji nebyla, hned jsme to rekli delegatce a do pul hodky byla postylka na pokoji.

iveticka
22. kvě 2009

Holky neletítě někdo do Luca blue lagoon od 26.8. do 5.9. chystáme se tam s malym tak aby měl kamarády 🙂