Řecko, řecké ostrovy - kam, do jakého hotelu?

pajik82
22. dub 2013

Máte někdo tip na hotel nebo destinaci na finančně dostupnou dovču s dvouletým prckem? 😅

barborka09
22. dub 2013

@pajik82 já mohu doporučit ostrov Kos hotel Euro village achileas klub. Byli jsme tam s malou v roce 2010, měla tehdy rok a půl a můžu říct že pro děti ideální místo. Krásné dětské hřiště, dvě broudaliště, moře hezké, dětské židličky v jídelně, skvělý výběr jídla i pro tak malé děti, zmrzka celý den. No bylo to úžasné. Tehdy jsme to kupovali na last moment a vyšlo 11 nocí all inclusive na 18000,-, malá byla tehdy ještě zadarmo. Jaká je plná cena zájezdu tak to budeš muset kuknout na net. Od té doby jsme nic lepšího nezažili.
Dále jsem ještě byla na Rodosu (tehdy ještě bez dítěte). Jako ostrov mohu doporučit, moc se mi líbilo. tehdy jsme měli hotel Kolymbia sun. Ovšem nebyli tam vůbec zařízení na děti - žádné hřiště, posezení u cesty, takže bych měla strach že mi tam dítě vběhne. Ale jako dospělí jsme si to užili. Ostrov mohu určitě doporučit, ale jiný hotel!
No a taky jsme byli dvakrát na Krétě. Hotel Aliatnhos Beach - tam jsme byli bez dítěte. Taky neměl hotel zázemí pro děti. Žádné hřiště nic. Pláž pro děti vhodná. S dítětem jsme byli v hotelu Blue bay - nebyl špatný, strava i pro děti vhodná, hřiště, večer nějaké tanečky pro děti. Dvě malé pláže ovšem musel se zdolat vždy velký kopec, takže s kočárem to byl fakt záhul. tak snad jsem trochu pomohla.

hrusti
22. dub 2013

Zakynthos - hotel Poseidon Beach.

1janina2
22. dub 2013

@hrusti Ahoj, také uvažujeme o tomto hotelu, můžeš napsat něco více? Co tam všechno je pro děti, třeba hřiště? je tam pláž vhodná pro děti, jak tam s jídlem, chceme letět za měsíc s téměř dvouletou dcerou. A jaký byl let, v pohodě?

katulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
22. dub 2013

@katulka každý to má jinak, ale já teda jezdím na rodinnou dovolenou právě proto, aby jsme byli celá rodina spolu a ne, že dítě odložím někam do animáku, ať ho cizí lidé zabaví a já mám klid na dovolené 😝 Nechápu, co to je poslední dobou za moresy ty animační kluby pro děti ☹

@pajik82 jako tak každý preferuje něco jiného, každý má jiný finanční limit, takhle jednoduše položit otázku je celkem o ničem. Myslím, že v dnešní době, kde člověk najde na netu naprosto vše a sám, nepotřebuje radit od cizích lidí, aby mu vybrali dovolenou.
Přece jeden preferuje to a to a dalšímu tohle a tamto je úplně jedno, každý to má prostě jinak. Navíc tu už je dost diskuzí na toto téma.
Jinak ať jen nepudím-tip na dovolenou s 2-prckem jsem dával přímo do diskuze, která se v sekci Dovolená zobrazuje jako první a člověk tam najde popisy a i fotky 🙂 Dovolená u moře. Sdílejte zde zážitky, příběhy, zkušenosti

katulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hrusti
22. dub 2013

@1janina2 Plaz jehned u hotelu, pisecna, pozvolny vstup do more, male detske hristatko, brouzdaliste. K jidlu se da pro deti vzdycky neco vybrat... rano jogurt, pecivo, syr... vecer testoviny, maso priloha, zelenina. My jsme tam byli min. rok a byli jsme tam moc spokojeni. Do centra je to asi 10 min pesky, hotel je na okraji Laganasu a je tam klidek. Z Laganasu autobus dohlavniho mesta, dokonce nizky, takze s kocarkem v pohode. Let byl v pohode. Leteli jsme brzy rano, deti byly unavene z brzkeho vstavani, tak obe v letadle usnuly. Kdyby ses chtela jeste na neco zeptat, tak napis.

1janina2
22. dub 2013

@hrusti To zní fakt dobře, je to náš favorit, nic lepšího jsem nenašla🙂 jo a je v okolí nějaký obchod? a je v pokoji dost místa na umístění dětské postýlky?

gepe
22. dub 2013

@lendy1 Tady se musim zastat @katulka ono kdyz mas vic deti nez jedno, tak je dovolena taky jina nez s jednim ditetem. Mozna Ti ty mooooresy prijdou mimo, ale jsou lide, kteri do tech anim. programu deti davaji. Mj. tyhle moresovy veci jak jsi to nazvala, jsou rozdeleny do ruznych aktivit a rozhodne nikdo nenuti rodice deti davat treba na detske plavani, ci detske hry v brouzdalisti, ci na detske disco apod., vcetne jinych aktivit.
A take @pajik82 se musim zastat, kdyby se zeptat nechtela, tak dotaz neda. Ne hned na jeji dotaz reagovat tak, ze z ni udelas neschopnou a nesamostatnou osobu, ktera si neumi nic najit/zjistit/apod. sama.

Fakt nemusim takovy prechytrely maminy, ktere tehotenstvim a porodem ziskaly rozum a vedomosti celeho sveta 😀

lendy1
22. dub 2013

@gepe od těhotenství a porodu mám už dooost dlouho, takže tohle na mě neplatí 😀 A navíc nejsem matka, co by se ze svého dítěte posadila na zadek, takže těhu a mateřství na mě nezanechalo žádné následky 🙂 Byla jsem, jsem a budu taková jaká jsem 🙂

Tak samozřejmě, ono je jednoduché než si něco najít sama (a pozor, teď přijde výmluva matek-nemám ale na to s dítetm čas), vyřknout jednu větu bez bližších info a ostatní házejte tipy. Navíc je tu diskuze přímo kousek pod touto o dovolené v Řecku-kam jet s dítetem. Tak o čem pak tato diskuze pak svědčí? Mě jen o lenosti, o ničem jiném.

Můžu ti tu vypsat luxusní reserty s 6 hvězdama, kde dáš za jednoho 70tis za týden a můžu ti tu vypsat apartmány bez jídla a s vlastním povlečením. I toto jsou tipy, ale řekla bych, že bez bližší specifikace, co člověk od dovolené očekává, jsou to tipy o ničem ☹

A k animačním programům pro děti se už nevyjadřuji-alespoň na dovolené chci trávt veškerý svůj čas se svoji rodinou, aktivity, neaktivity. Ty aktivity, co tam s dětmi dělají animátoři snad zvládne rodič taky, k tomu nepotřebuji svěřovat dítě někomu jinému i kdybych jich měla pět 🙂

gepe
22. dub 2013

@lendy1 plati 🙂 psala jsem, ze tehotenstvim a porodem ziskaly, chce to trosku cist 😉
no proste jsi dokonala matka! to stacilo shrnout do jedne jednoduche vety 😀

lendy1
22. dub 2013

@gepe njn, přesvědčovat o opaku tě nebudu 😀 😀 😀 Jasně, sem dokonalost sama, díky za upozornění, už jsem na to málem zapomněla, ufff 😀
Koukám, že na Modrém Koníku opět vše při starém 😀 😀

gepe
22. dub 2013

@lendy1 upozorneni? To bylo pouze konstatovani 🙂 jo a diky za skvele pobaveni. Troll 😀

hrusti
22. dub 2013

@1janina2 Hned naproti hotelu je obchod. Jinak obchodů je tam určitě víc. V obchodě se tam dají koupit příkrmy, pleny a ubrousky pro děti. Měli tam dokonce i plavací plenky. Takový větší supermarket je cca 5 min chůze. Myslím, že pokoje jsou prostorné. My jsme měli sebou 2 děti - dcera měla něco málo přes rok, syn 3 roky. Měli jsme normální pokoj, dali nám do něj další postel jako přistýlku a dětskou postýlku a nijak jsme se tam nemačkali 😉
Jinak v hotelu bylo víc rodin s dětmi. Jedni Češi říkali, že už jsou tam snad popáté 😅 😅 😅
Kdybyste si chtěli půjčit auto, tak autosedačka není problém, jen už byla taková jetější 😅 😅 😅 Ale na dva dny, co jsme měli auto půjčené to stačilo 😉
Jinak lehátka na pláži se u toho hotelu se platí, takže s tím počítej. Navíc bývají dost obsazené, takže pokud jsme zůstávali celý den na hotelu, tak jsme si šli dát ráno před snídaní ručníky na lehátka, abysme si je zabrali. Jinak tam bylo už dopoledne plno 😉

pajik82
autor
23. dub 2013

@lendy1 Moc nechápu, co tě vede k takovým komentářům, když nechceš odpovídat, tak neodpovídej a nenavážej se prosím do ostatních. Ano, na internetu je mraky dovolených, ale každá CK vychválí vše do nebes a když dojedeš na místo, tak se občas člověk nestačí divit ☹ Proto jsem se ptala na osobní zkušenosti.
Vypisovat resorty za 70 tis. nemusíš, ptala jsem se na finančně dostupnou dovolenou.
😅

pajik82
autor
23. dub 2013

Teda, že mi někdo "hne žlučí" i na MK, to jsem nečekala... 😅 Všem ostatním děkuji za příspěvky. 😎

lendy1
23. dub 2013

@pajik82 tak si zvykej, to je na MK úplně normální. Ne všichni jsou tu ťuťu ňuňu. Píšu jen pravdu a to jestli to napíšu naplno nebo s nějakými cukrbliky kolem, na tom vůbec nezáleží. Opravdu je pro tebe takový problém se zapojit do již existujícího témata na téma dovolená v Řecku s malým dítětem?

A co mě vede k takovým komentářům? To, že je někdo tak neuvěřitelně línej a nemůže přispět už do existujícího tématu, nedokáže použít vyhledávač na MK nedejbože google.

A jinak asi nechápeš: finančně dostupná dovolená-to je prostě pro každého něco jiného. Pro mě řádově v desetisicících, někdo dá za dovolenou 100.tis a pro někoho je 15.tis hodně, stále nechápeš?
Někdo chce all in, někdo studio bez jídla, jeden hotel na pláži a další si dojde klidně kilometr, písek, oblázky, modrá vlajka, hlučno, klid, centrum resortu, malý, velký hotel...pořád nic? Ne?

Odpovědí si dostala ode mě několik-internet, diskuze přímo tu na MK na tvé téma, další tipy přímo v první diskuzi.
Čemu z toho pořád nerozumíš?

pajik82
autor
23. dub 2013

@lendy1 🤐

pavlina05
17. srp 2013

holky,máte reference z dovči - Kos, Gaia Royal village? Nebyla tam někdo?

kagatkaga
20. srp 2013

@pavlina05 byli jsme 2 roky zpět a naprosto parádní dovolená.....hotel určitě doporučuji....na pláž kousek, super bazény u hotelu....klidná oblast.....pro další dotazy klidně napiš do IP

kotito
1. led 2015

Holky a na Rodosu nějaký krásný hotel pro prcka 2 roky?

l_baruska
1. led 2015

Kefalonie Xi, pro děti úplně ideální, jinak moc krásný ostrov

mica11
8. led 2015

@l_baruska máš aj nejaké fotky z kefalonie ?

l_baruska
8. led 2015

@mica11 určitě ano, jenom je budu muset najít 😉

mica11
8. led 2015

@l_baruska diky