Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Rezervace přes Booking.com

kloud
28. zář 2017

Dobrý den, zarezervovala jsem si přes Booking.com pobyt na Jižní Moravě. Platba má proběhnout až na místě. Ale mám obavy, že při příjezdu s námi hotel nebude počítat. Jak se ujistím, že o mně hotel ví? Psala jsem tam e-mail ohledně dalších informacích, ale žádná odezva. Poraďte prosím.
Děkuji 🙂

neria55
28. zář 2017

@kloud já přes booking objednávala pobyt již mockrát. A vždy bez problémů, v mailu shrnutí pobytu. A po příjezdu na místo nebyl žádný problém. Pokud máš strach, tak nejjednodušší je tam zavolat. Dnes je svátek, tak zkus zítra 🙂 uvidíš, že se strachuješ zbytečně 👍

smikri
28. zář 2017

@kloud obejdnavala jsem pobyt přes booking už několikrát a nikdy nebyl problém!Vzdy o mě v hotelu věděli a vše bylo v pořádku.Vubec bych de nestresovala,je to zavedeny portál😉

olga_
28. zář 2017

@kloud My jsme přes booking.com objednávali hodněkrát i pobyt v Německu (hotely i ubytování nabízené soukromníky), platba vždy až na místě a nikdy žádný problém. Fakt bych se nebála.

misulinka44
28. zář 2017

Také jsem přes booking.com objednávala už několik pobytu a vždy vše v naprostém pořádku;)

olsett
28. zář 2017

Jak píšou přede mnou, na booking se da spolehnout, ale jestli mas obavy, tak si najdi cislo toho hotelu a zavolej tam🙂

terie1988
28. zář 2017

Přesně tak, pokud nereagují na emaily, zavolat a ujistit se 🙂, jen nechápu, proč by s vámi neměli počítat 🙂 Já rezervuji běžně (ČR,SR, Itálie atp) a nikdy problém nebyl 🙂.

verinikki
28. zář 2017

Taky mám dobrou zkušenost i v zahraničí...

berynka
28. zář 2017

Booking u nás taky bez problému.Vyuzili jsme objednání přes ne už hodnekrat v ČR,Německu,Slovinsku,včetně týdenního pobytu v Itálii.Spoleham na potvrzení z Booking.com v mailu.

dasadigi
28. zář 2017

Rezervuji přes Booking ubytování už několik let a nikdy nebyl žádný problém.

alubif
28. zář 2017

Po jedné nemilé události s ubytkem přes booking, ale chyba nebyla na straně bookingu ale ubytka vždy volám. Vždy o nás ví. Nebyl problém ani když jsem posunovala dny příjezdů. Vzdy byli informovaní.

autumn11
1. říj 2017

ja som tiež zatiaľ nemala žiadny problém s ubytovaním cez booking. A to som si cez nich objednávala ubytovanie veľa krát. Či na Slovensku alebo v zahraničí.

moodie
4. říj 2017

Když jezdím na služebky tak si rezervuju hotel přes booking a zatím vždy vše sedělo. I v zahraničí rezervace byly platné když jezdíme třeba na hory tak po dvou dnech měníme ubytko a taky v poho. Nebo ještě můžete udělat to, že kouknete na booking, tam si vybere hotel ale rezervaci si uděláte na přímo u nich, že si tam zavoláte. Bude vás to stát i míň 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli