Rimini v Itálii, byli jste tam spokojený?

terezapos
2. srp 2017

Ahoj byli jste ted nekdo v Rimini? Jak jste tam byli spokojeny? Kde jste byli ubytovani? A jaka je cca teplota vidy? Dekuju

terezapos
autor
2. srp 2017

A jeste pokud jste jeli autem tak jaká byla cesta a kdy jste jeli prosím?

handous
2. srp 2017

Ahoj, v neděli jsme se vrátili z Rimini, byli jsme ve Viserbelle, v hotelu Playa. Jsme nadšení, nechtělo se nám domů☹ Měli jsme polopenzi a byli jsme permanentně přezraní😀 Obsluha perfektní, milá a ochotná. Moře teda bylo hodně teplé, za mě by mohlo být trochu chladnější, člověk se moc neosvezil. Ale to má každý jinak.

terezapos
autor
3. srp 2017

No mi jedem do hotelu amba a prosím je stále ta neplacená pláž u toho delfinária?

handous
3. srp 2017

@terezapos jestli se ptáš mě, tak ti nepomůžu. My chodili na pláž hned u našeho hotelu.

terezapos
autor
4. srp 2017

@handous a můžu se ještě zeptat kolik vás stal ten set?

handous
4. srp 2017

@terezapos 129€ v první řadě u moře na týden/ slunečník a dvě lehátka.

teeerez
4. srp 2017

@handous muzu se vlozit do dotazu a zeptat se na cistotu more? Ja bych tam moc chtela, manzel nechce s argumentem, ze je tam spinave more (byl tam asi v 15 🙂 )

handous
4. srp 2017

@teeerez moře bylo úplně v pohodě, žádný bordel jsem nikde nevidela🙂
Jediny nedostatek je malá hloubka a voda se rychle ohřeje. Člověk dojde až k vlnolamům a vodu má max po pás. Ale zase pro děti super.

terezapos
autor
5. srp 2017

@teeerez oni co si já pamatuju to všechno u břehu brzo ráno poklizeli 😊
@handous děkuju za informace

krabice1983
5. srp 2017

@terezapos my byli v hotelu Amba je to tak tři týdny, jídlo super večeře sráááášně veliký, pláž jen přes silnici, koupili jsme si slunečníky hned na celý týden,opravdu spokojenost veliká.
Delfinárium přímo v Rimini je uzavřeno, je schátralé, tak nám tvrdila delegátka,ale jsou tam výlety někam jinam a tam je jiné delfinárium a snad aquapark,ale my byli jen na pláži a stačilo nám to.Moře hodně mělké, takže jsem se nemusela o děti vůbec bát, pořád si hrály s pískem,
OPravdu spokojensot a hotel Amba užasnej moc milí lidi

terezapos
autor
7. srp 2017

@krabice1983 je tak to ti moc děkuji za recenze já právě hledala a našla jsem samé negativní z loňska 😣 tak jsi mě teď uklidnila 😊 a prosím tě u té večeře se dá vybrat jídlo?

terezapos
autor
7. srp 2017

@krabice1983 a ještě prosím na kolik vyšla ta lehátka na ten týden?

krabice1983
7. srp 2017

@terezapos my prave taky nasly jrn ty spatny recenze a meli jsme strach.
Ale v pohode.
Vecere nejdriv studeny raut to si vezmes co chces ruzny cukety,brambory,lilky mrkev.......
A potom nosili kazdy den testoviny jednoh s cervenou omackou,jednou noky,pote byl dalsi chod maso.veprovy,kureci,ryba potom dezert zmrzka,buchta.....
Lehatka vysly od soboty do soboty na 80 euro,ale nebyli jsme prvni v rade u more.Nam to nevadilo.mame deti 5,5 let

terezapos
autor
7. srp 2017

@krabice1983 a jeste se te zeptam da se v hotelu domluvit normal cesky? My mame deti 1,5 a 3,5 roku a jak jste jeli busem nebo autem?

krabice1983
7. srp 2017

@terezapos
@terezapos ne ne, jen anglicky, my teda neumíme nic moc,ale paní majitelka je strašně hodná a snaží se hodně pomalu anglicky, nebo rukama nohama a když už jsme vubec neuměli tak se slovníkem.Jednou nám nešla klimatizace, přes jednu noc a to se fakt nedalo, tak jsme to ráno nahlásili a během chvíle vše opravené.
Opravdu se nebojte jsou tam moc milý, my právě četli taky ty recenze a měli jsme strach,ale nic z toho nebyla pravda.
Jako snídan jsou takový chudší,ale salaámy, vajíčka, plátkový sýry, párečky to dodavali pořed, pak spousta druhů sladkého, a takové obyčejnější jogurty, automat na kafe a čaj, a džusy.
K večeri automaticky dostane litr vody a půl litr vína.
Jeli jsme autobusem,no tam to bylo super,ale zpátky šílený, hodinu jsm ečekali než přijel autobus,ale děti to daly uplně v pohodě, já trpěla, protože mám pltýnky v háji.
Byli jsme před dvěma lety autem v Caorle a to se nedalo srovnat Rimini je mnohem hezči.A cesta autem pro nás byl taky očistec,ale vy máte zase malé děti.
Přeji hezkou dovču a doufám, že se vámbude líbit.My byli moc spokojeni.
Byla nás parta 14 lidí a nikdo si nestrěžoval

terezapos
autor
7. srp 2017

@krabice1983 my jedem prave kuli detem autem a na noc a moc dekuji za informace a v horelu jste byli pouze češi nebo i cizinci?

krabice1983
7. srp 2017

@terezapos byli tam italove,nemci ,nase skupina a par jinych cechu.
Kdyz jedete na noc tak to bude d dobry,my tenkrat jeli na den a to bylo neco

terezapos
autor
11. srp 2017

@krabice1983 ze te jeste otravuju meli jste to pres cestovku? A je na pokoji trezor?

krabice1983
11. srp 2017

@terezapos trezor ram u nas na pokoji nebyl,ale na jinych byl.
Pres invii 😊

terezapos
autor
12. srp 2017

@krabice1983 dekuju mi to mame pres ceske kormidlo 🙂 A posledni otazka jde tam objednat vylet plavba lodi? Ja vim ze jsz oteabna ale mam vzdycky uplne nervy kdyz jefu nekam kde to neznam ☹️

opifka
12. srp 2017

@terezapos
Je tam verejna plaz vedla Aquaparku a docela i cista. A plna malych musli😀

My byli autem, spali jsme i v nem a jidlo si lovili ruzne, vetsinou nakup v Eurospinu.

krabice1983
12. srp 2017

@terezapos jsem blba taky jsme to melu pres kormidlo,ale invie nam to doporucila.
My jsme nejak nepatrali,kolik stala lod,ale nasi kluci by dlouho nevydrzeli a bali jsme se,aby nam po par minutach nervali,ze chteji pryc.ale je krasna lod.
Klzkum stacil pisrk,voda a keden den veliky vlny.
Denne vecerni prochazky,cesta vlackem po Rimini......😊

terezapos
autor
25. srp 2017

Holky prosím nevíte cenu toho ruského kola na pláži? Máte to celkem kus tak jestli se vyplatí tam jít? Dekuji

handous
26. srp 2017

Myslite ten zábavní park Mirabelandia?

leilunka
8. led 2018

Plánujeme letos dovolenou v této oblasti, máte někdo zkušenosti s hotely Blue & Silvie Rose a hotelem Vannucci? nebo dáte doporučení na hotel min s plnou penzí a hlavně bufetovým jídlem? ne servírované... díky

terezapos
autor
8. led 2018

@leilunka my byli v amba a del vetchio ale je to pouze polopenze a servirovane takze s hotelem neporadim ale destinace super