Rodinná dovolená 2 dospělí + 3 děti

bohdalov
28. led 2019

Rádi bychom letos na první rodinnou dovolenou k moři. Byla jsem šokovaná cenami za ubytování a stravu např. v Itálii. Rovněž je problém, kam se třemi dětmi 🙂. Moje představa - týdenní pobyt nejlépe apartmán, polopenze, letecky či autem. Věk dětí: 5,7 a 9 let. Je možné se vejít do cca 50 tis.Kč nebo mám opravdu zkreslené představy? Děkuji za všechny názory a doporučení (prosím ne Chorvatsko a vlastní vaření - chci si dovolenou užít 🙂 )!

kkk612
28. led 2019

@bohdalov Řecko je levné, zejména Rhodos. Tam odporučuji město Kolymbia, to si myslím, ze pro rodiny je ideální. My tam třeba s manželem byly 2x. Poprvé na týden za nějakých 9 tis all inclusive a podruhé za 15 tis na 14 dnů také all inclusive ve 3* hotelech. Žádná hitparáda to nebyla, ale najedli jsme se a vyspali celkem slušně také. Teď hodně cestovnek nabízí i děti do 18 let zdarma. Chce to pohledat 🙂

lv
28. led 2019

Já myslím, že to je málo, bohužel.. dá se do té ceny vejít autem, s vlastním vařením..kousek dál k vodě 500m+..

aleenka1234
28. led 2019

@bohdalov jsme 2 dospělí a tři děti. Létáme k moři přes německé ck, platíme cca 85000,- all inclusive, hotel 5*

budouci_maminka
29. led 2019

Egypt, turecko, tunis, tam se dle mého cenově vejdete i s all inclusive. Ta itálie, leda vlastním autem a max se snídaní, italove mají strašně drahé služby. Řecko možná vychytat nějaký last minute. Ono celkově jak teď češi zbohatli tak jezdí na dovolenou k mori i ti, co dříve na to nedosáhli, takže levných vyhodnych zájezdů přes cestovky moc není a je to dost o stesti..

zuzineckah
29. led 2019

@bohdalov my jsme 2+3 a s rozpočtem 50 tis jsme se vlezli leda tak do týdnu ve Špindlu, a to jsme měli ski pasy od kamaráda zadarmo👍Chorvatsko autem nás vyšlo loni 65 tisíc, letecká dovolená v Turecku před 4 lety 90 tisíc. Exotika mnohem víc. Protože je to to dovolená, rádi si doprejeme ubytování, která nám poskytne dostatek pohodlí (rodinné apartmány a pod.) a také služby s kompletní stravou atd. Když by se slevilo z nároků, tak by se dalo asi ušetřit, ale nemyslím, ze nějaká zavratní částka

editah222
29. led 2019

@bohdalov jsme 2+2 a když chci dovolenou letecky, s polopenzí a hotel u moře tak se do 50tis. nevejdeme :( Nechci Egypt ani Djerbu ani Turecko. Takže loni Chorvatsko a letos nic :D

bohdalov
autor
29. led 2019

Moc díky za názory, zatím jsem ve stádiu hledání 🙂. Už jsem si trošku rozpočet poupravila 🙂

gabkekoczi
8. únor 2019

@aleenka1234 Můžu se zeptat, jaké německé CK využíváte?