Rychleschnoucí ručníky. S jakými máte dobrou zkušenosti?

iulia
18. srp 2019

Synovi jsem do plavání kupovala v roce 2018 rychleschnoucí ručník od značky SEA TO SUMMIT DRYLITE TOWEL. A jak syn roste, má oblibu v aquaparcích, uvažujeme o pořízení dalších osušek na vodní radovánky. Jen se na trhu objevila spousta rychleschnoucích ručníku a osušek od 300 kč (Yate) až po 800 (zrovna ten náš). Jak je to s kvalitou rychleschnoucích ručníků (osušek)? Má některá zkušenost s levnější variantou? Zůstat věrný značce sea to summit nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze? Anebo existuje nějaká jiná stejně dobrá značka jako sea to summit? Děkuji za reakce.

mimco
18. srp 2019

@iulia decathlon

11177
18. srp 2019

@iulia Decathlon nebo Lidl je mívá na eshopu, tyto dvě značky stejný materiál, stejná zkušenost, za mě levnější než píšeš a spokojenost!

majajaa
19. srp 2019

Mám z Decathlonu i z Lidlu není mezi nimi rozdíl. Oboje dle mého splňuje to co má. Používáme neustale. přiznám se, ze bych za ručník 800,- nedala. Vlastně i těch 300,- mi přijde dost. Ale proti gustu...

pratensis
19. srp 2019

Taky máme z Lidlu celá rodina (na cestování) a jsme spokojeni.

kajalka
19. srp 2019

Teď jsem koupila v Lidlu za nějakých 120 Kč.

summer2012
19. srp 2019

Mám z decathlonu různé velikosti od asi 50,-Kč do 200,- a naprostá spokojenost 😉

merope
19. srp 2019

Mám jeden asi ne úplně levný a jeden dražší a u obou mám problémy se savostí.

iulia
autor
19. srp 2019

Moc děkuji za zkušenosti a jelikož mi to nedá, vyzkouším lidl nebo decathlon. Lidl je ma na ehopu vyprodané, ale do decathlonu se stejně chystám pro ještě jednu plavací desku.

iulia
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
iulia
autor
19. srp 2019

Na každodenní utírání to není, ale na cesty tyto ručníky ušetři hromadu místa. Když jsme byli jen dva, nařešili jsme to, ale teď jsme 4 a už se toho balí víc - ručníky + župánky pro děti + plavací blbosti + hračky + svačinka.